Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michalina87

ZUMBA!

Polecane posty

Gość bardzo prawopodobne, ze
instruktor nie podpasowal. Moze nawet nie byc zly ale trzeba szukac swojego idealnego ;) I zadne Oktawiany i inne to sie do Przemka nie umywaja ;) Tak uwazam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju nie wiedziałam, że zumba jest taka super. Chodzę od niedawna, dzisiaj były moje trzecie zajęcia. Ale czad! Jak ktoś z Kraka to w ciemno mogę polecić Emilkę z perfect-gymu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natelka
Jeśli chodzi o zumbę, to teraz można nawet ćwiczyć ją w domu :) Znalazłam o tym artykuł: http://dlalejdis.pl/artykuly/tancz_zumbe_w_domu Swoją drogą fajna sprawa, kiedy nie ma się za dużo czasu... Nie trzeba specjalnie wychodzić i tak dalej. Tylko trzeba mieć trochę miejsca w pokoju... W ogóle na tej stronce jest parę fajnych teksów o ruchu, nie tylko zumbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumba jest taka fajna
wlasnie dlatego, ze cwiczy sie ja w grupie pozytywnie naladowanych ludzi. W domu? Bez sensu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiol1980
Zumba jest udowna! Przez 2 miesiace schudłm 7 kg, ciało się coraz smuklejsze, i do tego wspaniale odstresowywuje, czego chcieć więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaZumbaByczyna
Na poprzedniej stronie "instruktorka" napisała straszne bzdury (bardzo często spotyka się to u osób, które nie mają instruktora zumby tylko aerobicu lub fitnessu, a powód jest prosty - tracą klientów, bo zumba jest po prostu bardziej efektywna i co ważniejsze - pełna radości). To absolutnie nie jest chwyt marketingowy tylko świetna zabawa, która genialnie kształtuje sylwetkę. Nie prawdą jest że szkodzi na kręgosłup pod warunkiem, że instruktor wie co robi. Jestem instruktorem tańca i zumby. Nie chodzi o żadną reklamę, tylko o fakty. Wcale nie zarabiam wielkich kokosów, bo za godzinę zajęć biorę od osoby tylko 6zł. Jaki fitness jest w takiej cenie??? Po pół roku moje ciało stało się zgrabniejsze, delikatniejsze. Mięśnie zaczęły pojawiać się powoli, ale skutecznie. Nie są wielkie i żylaste jak po fitnessie, siłowni czy innych ćwiczeniach siłowych. Są delikatne i kobiece. Polecam zumbę wszystkim tym, którzy chcą osiągnąć sukces w ładnym wyglądzie. Wiadomo, że nie trwa to miesiąc. Trzeba ćwiczyć przynajmniej 3x w tygodniu po godzinie. Mieć intensywny trening. Pozytywny i pełen uśmiechu. Wszystko zależy od instruktora. Jedni prowadzą zajęcia kiepsko inni lepiej. Jeśli na jednych zajęciach Wam się nie spodoba, spróbujcie u innego instruktora. Jestem przekonana, że traficie na takiego, który się spisze ;) Zapraszam na moją stronę - https://www.facebook.com/Zumba.K.Lewandowska - nie po to by się reklamować tylko po to by zachęcić Was do tego wspaniałego rodzaju ćwiczeń. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Dla osób, które nie są przekonane - mieszkam w małym miasteczku gdzie żyje 3,5 tys mieszkańców. I w takiej dziurze co zajęcia mam 30 osób na sali. Wszyscy są uśmiechnięci i pełni energii, szczególnie po treningu. Bo dobry trening poza tym, że wyczerpuje, dodatkowo dodaje energii dzięki radości i świetnej zabawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiiiolkowa
Dokładnie sie z Wami zgadzam. Zumba jest rewelacyjna i spokojnie polecam wszystkim tym którzy własnei chcą dobrze i miło spędzić wolny czas, jest to rewelacyjne rozwiązanie dla tych tez którzy chca schudnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Ja byłam narazie raz ale wyszłam czerwona jak burak i mokra jak pies i w szoku jakie to fajne ! Ubawiłam się jak ta lala a zmęczyłam jak nie wiem co ! Daje popalić ale jest rewelacyjna, szczególnie jak ktoś lubi tańczyć, zachęcam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnarfa
Kocham zumbę - chodzę systematycznie, trudno jest mi sobie wyobrazić tydzień bez tego ;-) A chodzę u nas w Warszawie, do GoldsGym na Wilanowie. Świetna zabawa - ciężko po dłuższym czasie funkcjonować bez zumby. Dla mnie to idealna zabawa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnarfa
Kocham zumbę - chodzę systematycznie, trudno jest mi sobie wyobrazić tydzień bez tego ;-) A chodzę u nas w Warszawie, do GoldsGym na Wilanowie. Świetna zabawa - ciężko po dłuższym czasie funkcjonować bez zumby. Dla mnie to idealna zabawa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olina1234
Zamierzam zacząć przygodę z Zumbą, ale mam trochę opory. moim Klubie Zumba już trwa dłuuugo, więc dołączę do zaawansowanej grupy. czy myślicie, że nie dam sobie rady? Czy tam są jakieś kroki, które trzeba znać, albo coś innego, o czym nie mam pojęcia? Może jakaś zumbomaniaczka mnie oświeci? proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie trzeba znac
Trzeba isc z dobrym nastawieniem i wystarczy nasladowac instruktora. Ja tak robie i bawie sie swietnie, od pierwszego razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoła Tanca Riviera
ZUMBA MASTER CLASS NA URSYNOWIE JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ! 16 grudnia 17:30-19:00 Riviera Ursynów Cena: tylko 20 zł Karty Benefit bez dopłat! Riviera URSYNÓW zaprasza na ŚWIĄTECZNO-ZUMBOWE CO NIECO!!! NIEDZIELA (16 grudnia), 17:30-19:00 Szkoła Tańca RIVIERA URSYNÓW, ul. Dembowskiego 1, Metro Stokłosy Cena tylko 20 zł!!! Karty BENEFIT bez dopłat! ZUMBOWAĆ BĘDĄ: Ania Stefańska Magda Skoneczna Aleksandra Łoś Zapisy: riviera.ken@taniec.net 607 955 995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumbula lalula
jestem fanka zumby chodze minimum dwa razy na tydzien (nie liczac innych zajec)zumba to moj sposb na zycie nie umie zyc bez zumby:)Krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patul
Witam, Mam pare pytań do Pań. Licze na to, że się ze mną podzielicie takimi informacjami Ile już chodzicie na zumbe? Konkretnie ile kilogramów udało wam się zrzucic? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2,5 roku
i 0kg. Ale nie o kg tu chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziłam jakiś czas na zumbę, ale mi się znudziła. Nie wiem czy to wina instruktorki czy po prostu ta forma rozrywki/sportu nie jest idealna dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pewno nie musi byc
idealna dla wszystkich. Jeszcze sie taki nie urodzil, co by kazdemu dogodzil ;) To samo z instruktorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna se
ja dlugo chodzila i nic jesli chodzi o kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zumbą. Tyle tylko, że pewnie zbyt wielu facetów na to nie chodzi, a nie chciałbym robić na zajęciach za kosmitę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale postac takiego kosmity
na zajeciach zumby jest jak najbardziej pozytywna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaketrzyn
KasiaBaczyna błagam przyjedź do Kętrzyna i wprowadź zumbę tutaj!!! Tu oprócz aerobiku innych zajęć nie uświadczysz!!!! Warmia i mazury okrzyczane ale tak naprawdę to zapomniane przez Boga i ludzi od fitnessu. proszę o jakies namiary jeśli ktoś ma na zajęcia z zumby w Kętrzynie. Pozdro dla wszystkich zumbowiczów-forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qluska
Siedze sobie przed telewizorem, ruszam nadgarstkiem z movem, wygrywam Zumbe na najbardziej zaawansowanym poziomie - ktos wymyslil durnote a Wy macie wyprane mozgi dzieki czemu mniej wazycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggjbkh
I love zumba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xemkax
Hej dziewczyny! Czy któraś z was jest z Krakowa i chodzi na zumbe do Ananday?? Zastanawiam się którą szkołę wybrać, a o tej słyszałam najwięcej dobrych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×