Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michalina87

ZUMBA!

Polecane posty

Gość Początkująca zumbomaniaczka
Hej, dziewczyny! Ja zaczynam przygodę z zumbą w najbliższych tygodniach - mam już karnet, ale nie wiem kiedy ruszę. (Groupon do klubu Marlet w Gdańsku - może któraś z Was też właśnie tam zaczyna? :) ) I mam takie pytanie do doświadczonych: w czym ćwiczyć? W czym jest najwygodniej? Jakie buty najlepiej zakładać? Doradźcie, proszę! Pozdrowienia! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama zoobaczysz w czym
Ci wygodnie przeciez ;) Roznie ubrane dziewczyny chodza ;) Ja wole luzne spodnie 3/4 ale niektore chodza w legginsach :P Dlugie czy krotkie, bez znaczenia. Niektore dziewczyny maja zumbowe koszulki, z regulu bez rekawkow. Ja nie lubie bez rekawkow, zawsze mam rekawki. Zalezy w czym Tobie wygodniej ;) A buty kupowalam z mysla o zumbie (bo chodze jeszcze na inne zajecia) - wiec nie halowki, bo za gumiaste od spodu i sie trudno obracac. Mam uniwersalne, z polki "buty do biegania" ;) Duzo osob chodzi w takich Reebokach z harmonijka w podeszwie, ponoc niezle ochraniaja kolana przy skokach ;) Wskazane sa dzwoniace bransoletki i w ogole zywe kolory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heretyczny
może ktoś kojarzy zumbową piosenkę - niestety nie mogę rozróżnić słów prócz tego, że w refrenie często powtarza się pasion, pasion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumbomaniaczka
chodze od kwietnia, 2 x w tygodniu z miesieczna przerwa. po miesiacu obwod brzuszka zmniejszyl sie o 1 oczko w pasku. mam instruktorke z Jamajki (nie mieszkam w pl) i jest super. przychodza dziewczyny od rozmiaru wstepnej anoreksji do malych hipopotamkow i wszystkie swietnie sie bawia. czasem nawet zajrzy paru chlopakow, ale im jest zdecydowanie ciezej krazyc bioderkami niz dziewczynom. teraz dodalam dietke, ograniczylam slodycze i mam nadzieje na wieksze efekty. niewatpliwie korzystne sa tez @kocie ruchy@ ktorych mozna sie nauczyc i wykorzystac pozniej na parkiecie. jak sie idzie do klubu na imprezke to po dziewczynach widac ktore chodza na salse lub zumbe i ladnie kreca bioderkami a ktore nie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia888
Ja od wrzesnia zapisze sie na zajęcia tutaj www.zumba.warszawa.pl Juz sie nie moge doczekac, moja kolezanka chodzi na Zumbe i tak je sie fajnei ciało ukształtowało. Naprawde wygląda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darrrkowska
No własnie sama tez słyszałam ze Zumba jest takim swietnym połaczeniem fitnesu i tańca. Sama zastanawiałam sie nad takimi zajęciami, ale chyba się zdecyduje, zwłaszcza ze bardzo lubie taniec i chodze równiez na siłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddotka56
A czy wiecie ze tylko dzisiaj i jutro mozecie wykupic tańszy karnet na Aqua Zumbe http://www.facebook.com/home.php#!/AquazZumba Bardzo się opłaca jesli chodzi o cene i o to jaka mamy potem przyemność z samych cwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam Benefita ;)
;) Latam na zumbe do roznych klubow, w sumie 10 razy w tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwiczę zumbę w m.in. Chorzowie. W niedzielę w Parku Sląskiem będą bezpłatne zajęcia:) Wszystkim polecam bo to świetna zabawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumbaaaa
Hej wszystkim zumbamaniaczką ;**. Na zumbę chodzę dwa razy w tygodniu (środa, czwartek) i jest naprawdę superr! Nie wyobrażam sobie życia bez ZUMBY. PS. Jakaś zumbomaniaczka może z Wrocławia tu jest ? Buźka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam Benefita ;)
Ja jestem z wroclawia ;) A do kogo chodzisz? Ja to w zasadzie tylko do Przemka. Nikt inny (a do roznych probowalam) mi nie podpasowal. Znaczy wszyscy inni instruktorzy blado przy nim wypadaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumbaaaa
Ja chodze do Jupitera na Żegiestowską do Gosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam Benefita ;)
A ja sie teraz tam wybieram wlasnie (bo mam blisko), bo Przemek poszedl na 2tyg na urlop :P To sie pewnie spotkamy ;) Fajna jest ta Gosia? Juz bylam u paru roznych ale u niej akurat nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumbaaa
Jest bardzo fajna. I zajęcia są fajnie prowadzone ;). W takim razie do zobaczenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorka
Dziewczyny, radzę skończyć z zumbą. Jestem instuktorką fitnes i wiem ze zumba to tylko chwyt marketingowy przy czym strasznie uszkadza się nasz kręgosłup. Na zumbie robisz co chcesz, nie ma postawy typu, wciągnij brzuch, napnij pośladki, łopatki ściągnięte, a to jest podstawą każdego prawidłowego ćwiczenia. Wszystkie moje kolezanki instruktorki nie wytrzymały ucząc zumby roku, a dwie z nich znalazły się w szpitaly na operacji kręgosłupa. Idzcie lepiej na dance fitnes czy coś podobnego, gdzie trzyma się tą postawę, która jednocześnie świetnie działa na kręgosłup. Ja już przestałam uczyć i ćwiczyć zumby, tymbardziej ze jestem tez fizjoterapeutą i etyka mi już poprostu nie pozwala. Nie mogę robić czegoś ,co wiem że szkodzi innym ludziom. To jest tylko i wyłącznie chwyt marketingowy ,instruktorzy zbijają na tym kase, a kurs na instuktora zumby wcale nie jest drogi. Tak więc każdy trener będzie cię namawiał do tegop typu ćwiczeń i zachwalał jaka to zumba jest świetna. Owsze zabawa jest, humor też, to jeszcze jaki!!! Każdy się bawi i jest fajnie!Ale to nie oto chodzi. Nie wyrzezbisz sobie sylewki, nie schudniesz tak jak byś chciała, a do tego za jakiś czas zaczniesz miec problemy z kręgami. Idzcie lepiej na ABT, TBC, DANCE Fittness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorka
Dziewczyny, radzę skończyć z zumbą. Jestem instuktorką fitnes i wiem ze zumba to tylko chwyt marketingowy przy czym strasznie uszkadza się nasz kręgosłup. Na zumbie robisz co chcesz, nie ma postawy typu, wciągnij brzuch, napnij pośladki, łopatki ściągnięte, a to jest podstawą każdego prawidłowego ćwiczenia. Wszystkie moje kolezanki instruktorki nie wytrzymały ucząc zumby roku, a dwie z nich znalazły się w szpitaly na operacji kręgosłupa. Idzcie lepiej na dance fitnes czy coś podobnego, gdzie trzyma się tą postawę, która jednocześnie świetnie działa na kręgosłup. Ja już przestałam uczyć i ćwiczyć zumby, tymbardziej ze jestem tez fizjoterapeutą i etyka mi już poprostu nie pozwala. Nie mogę robić czegoś ,co wiem że szkodzi innym ludziom. To jest tylko i wyłącznie chwyt marketingowy ,instruktorzy zbijają na tym kase, a kurs na instuktora zumby wcale nie jest drogi. Tak więc każdy trener będzie cię namawiał do tegop typu ćwiczeń i zachwalał jaka to zumba jest świetna. Owsze zabawa jest, humor też, to jeszcze jaki!!! Każdy się bawi i jest fajnie!Ale to nie oto chodzi. Nie wyrzezbisz sobie sylewki, nie schudniesz tak jak byś chciała, a do tego za jakiś czas zaczniesz miec problemy z kręgami. Idzcie lepiej na ABT, TBC, DANCE Fittness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam Benefita ;)
Shila---> Zdecydowanie jako rozrywke :D instruktorka---> No wiadomo, ze kazdy bedzie polecal to czego sam uczy ;) Ja chodze na rozne zajecia. Na TBC dla wygladu, na zumbe dla przyjemnosci. Nie szysko w zyciu musi byc zdrowe :P Piwa tez dla zdrowia nie pije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumbaaa
I co "ja mam Benefita ;)" byłaś w Jupiterze ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam Benefita
Ehhh, nie nie dotarlam ;) A od poniedzialku wraca Przemek :D Ale wybiore sie, jak tak zachwalasz... Tylko nie wiem kiedy, szkoda ze doba ma tylko 24 h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumbaaa
A gdzie do Przemka chodzisz ?? Tylko, ze teraz gosi nie ma będzie dopiero 4 października ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam Benefita
Jezdze wszedzie za nim tam gdzie honoruja Benefity ;) Podobno jeszcze na Spiskiej teraz wprowadzili i fajnie gosc prowadzi, bo kiedys tez byl tancerzem, jak Przemek. To tez mnie korci sprawdzic. Chociaz poki co to uwazam, ze nikt mu (Przemowi) nie dorownuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumbaaa
A gdzie Przemek prowadzi zajęcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam Benefita
Na Swieradowskiej w Topgymie, na Pretficza w Bodyfit i na Teczowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika arka
Zumba jest mega. Moje pierwsze doświadczenia były trudne, bo nie miałam kondycji, ale z czasem wszystko wyglądało całkowicie inaczej. Ja chodzę teraz na fitness do GoldsGym, w Warszawie, na Wilanowie, tam mają również zumbę. Ponoć zajęcia są super, ale nie mam z kim się wybrać. Jeśli któraś z was już chodzi to śmiało piszcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkklarkson
Ja polecam teraz dzień otwarty aqua-zumby Do wyboru są zajęcia aqua-zumby w następujących lokalizacjach: 1. Oławska 3A (BEMOWO) środa 10.10 godz. 20:00 20:30 2. Namysłowska 8 (PRAGA PÓŁNOC) poniedziałek (08.10) i środa (10.10) godz. 20:00-20:30 3. Bełska 1/3 (MOKOTÓW) wtorek (9.10) i czwartek (4.10) godz. 19:30-20:00 http://aqua-zumba.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopkika
u nas pierwsze zajęcia z zumby maja byc w połowie pażdziernika nie moge sie juz doczekac koleżanka chodziła i mowiła ze super sprawa ja obecnie próbuje sił na stepie mam zamiar sie sprawdzic na spiningu zobaczymy jak narazie moja kondycja słaba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ottaviani
Byłam ostatnio na zumbie i powiem Wam, że w ogóle mi się nie podobało :/ nudy... po godzinie zumby byłam tak zmęczona jak po kilku minutach szybkiego marszu. Siostra tak zachwalała (ona chodzi gdzieś do wawki na zumbę) i że u niej kroki się powtarzały, u nas może ze 2-3 i następne. Mówiła, że ręce ciągle pracowały, a ja jak byłam to nie. Angażowałam się w to wszystko, ale poza kręceniem biodrami to nic konkretnego nie było :/ Kiepski instruktor czy to tak ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumbaCharlie
Hej Dziewczyny, mój post kieruję głównie do fanek zumby z Trójmiasta i okolic Szykuje się wspaniała impreza zumbowa z animacjami, a przed nią master class z najlepszymi instruktorami z Sopotu i Warszawy! Wszystkich ich znam, uczestniczyłam w ich zajęciach i w 100% polecam! link do wydarzenia na facebooku: http://www.facebook.com/events/188136657989273/ Zapraszam Was bardzo serdecznie! Poza master classem i animacjami, będzie można usłyszeć wokal Oktawiana Zagórskiego. W ten weekend byłam w Warszawie na pierwszym w Polsce zumbowym koncercie na żywo, gdzie Oktawian śpiewał i jestem zachwycona, super sprawa - połączenie zumby, koncertu i imprezy! ZAPRASZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×