Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michalina87

ZUMBA!

Polecane posty

Gość valkiria742
zumba jest super!!!!!wczoraj bylam pierwszy raz włosy miałam mokre tak jakbym przed chwila je umyla:)jestem kolejna zumbowniczka hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilianna
zumbomaniaczka od trzech m-cy:D niestety u nas na zadupiu tylko raz w tyg ale docwiczam w domu na jutubie tylko kurna zacina sie :( teraz na jutubie obczailam uklad z latino i probuje zalapac ale wyzsza szkola jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zumba to swietna sprawa :) super cwiczenie nie tylko dla ciała ale i dla duchaa! Swietnie mozna tancem wymodelować sylwetke, a jesli do tego dba sie o cialo stosując np. peelingi i masaze to dobrze moze wplynac na jedrnosc skóry. I polecam peelingi wszelakie, w Głęboczku robią je z pestek winogron, zaskakujące i pomysłowe :) Zwłaszcza że winogrona mają swietne działanie na skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunia88, a jak ćwiczysz w domu, to na podstawie jakiś filmików czy po prostu sama sobie wymyślasz kroki i tylko jakąs muzyczkę włączasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczenie do filmików jest super, o wiele lepiej sie cwiczy bo wtedy mozna nadac konkretny rytm temu co się robi, utrzymywac stałe tempo. Zawsze jak cwiczylam przy filmikach to bylo mi lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilreni właczam youtube w[isz sobie zumba i tam jest tego pełno ,daje na pełny ekran i dawaj przez godzine:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi o wiele lepiej
z grupa i z instruktorem. I taki jest zamysl zumby wlasnie, by nie robic tego samemu. Bo samemu to zadna frajda przeciez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njkl
ja mam zumbe na nintendo wii ale przyznam szczerze, ze moze ze 2 razy na tym cwiczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumbomaniak
Hello! Jest tu jakaś zumbomaniaczka z Trójmiasta? Zumbę poznałem jakiś rok temu i wpadłem po uszy. Obecnie zumbuję 3-4 razy w tygodniu i wciąż nie mam dość :-) Co do filmików na you tube - jest tego mnóstwo, jednak zumbowanie w domu do kompa to nie to samo co w grupie w klubie. Atmosfera, wspólna zabawa robi swoje. Polecam gorąco bo i zumba jest gorrrrąca :D pozdrawiam wszystkie zumbomaniaczki i życzę wielu wspaniałych zumbowych chwil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co w tym dziwnego
Ze mna na zumbe chodzi 3 facetow ;) Nie liczac prowadzacego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumbomaniak
ja zumbuje jako uczestnik zajęć i czasem "gościnnie" prowadzę 1-2 piosenki, a także wspieram nasza instruktorkę podczas zumba-party :-) lubię poznawać "nowe zumby" (w zależności od prowadzącej każda zumba jest troche inna), ale jestem wierny tej, od której zaczynałem :D ponawiam pytanie: jest tu ktoś zumbujący w Trójmieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika :) kraków
ja jestem instruktorem zumby w Krakowie, wcześniej przed zumbą były latino dance, salsa dance myślałam by winąc interes bo ileż można step touch step toch mambo, step touch, ... polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfddjdkasls
monika zapodaj jakies fajne zumbowe piosenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baila menea y goza mambo tequila ojos asi el amor el amor te extrano grupo treo - pegate loon - el tiburon daddy yankee - ven conmigo cali aji latinos turra turra sexy movimiento bounce merangue elena - disco romancing que te pasa la temperatura pitbull - she's hpt pitbull - included shake it up don omar - taboo feel like dancing stand by me bachata tito el bambino - el amor pam pam vamos a la playa pagaras dance dance dance zumba he zumba ha remenea la luz del flow shots quiero volver a mis 20 pitbull - krazy la vidas es un carnaval

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michel telo - ai se eu te pego 5 letras mi vecina caliente hindu cumen meniando la cola shakira - rabiosa kat de luna - drop it low trai la bulla vem vem loco loco merangue mueve la colita mami pichea el batazo reggaeton hey pachuco swing jamaican cumbia shawty got moves zoomer african dance mi alma se muere pitbull - hey baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja zaczynam zumbe od dzisiaj !jestem bardzo podekscytowana:) moja kolezanka chodzila na zajecia i tak wychudla ze masakra a ja postanowilam kupic kontoller ruchu na ps3 i zumbe i bede anczyc w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jezeli ktos szuka zumby bo np. Nie moze chodzic na zajecia to o ile sie nie myle mozna ja sciagnac na tnt torent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w zumbie najfajniejsze
jest to, ze sie tanczy w grupie wlasnie! Samemu w domu to mozna brzuszki robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem tylko ze u mnie sa zajecia o tej godzinie o ktorej mi nie pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkoholmo
zumba super sprawa, przychodza szczuple i grubsze dziewczyny, nikt sie nie wstydzi tylko wszyscy swietnie sie bawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRAWDZILAM TO
zumba jest niesamowita! Ja odkrylam gre Zumba II na konsole Wii i jestem przeszczesliwa, polecam! www.sprawdzilamto.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×