Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

No dobra to ja spadam już naprawdę. Justin fajnie, że ten topik założyłaś......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia wlasnie my tez , sms , podgrzewanie atmosferki ,byle doczekac ,az dziecko spac pojdzie (niestety chodzi coraz pozniej ,a u nas cienkie sciany) , a potem nawet filmu do konca nie poogladamy , bo nas spanie dopadnie - tylko ktos krotko psa wyniesie - nieprzytomny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Princesska to przykro , to rzeczywiscie nieciekawie macie ,aTwojemu bardzo na dziecku zalezy , bo to trudna sytuacja , jesli u obojga takie problemy ! Co w ogole o adopcji myslicie , jest to d l a was jakas opcja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu nie osadzaj mnie ja sama już się osadziłam może nie powinnam była dalej próbować może skazałam swoje kolejne dziecko na śmierć ale nie wiem z jakiej przyczyny może we mnie cis złego jest że nie mogę urodzić nie wiem wszystkiego już szukałam myślałam nie wiem :( wydawało mi się że nie jestem jednak egoistka że porobiłam sama badania mimo zapewnień lekarzy ze nie trzeba że ginekologicznie jestem zdrowa i w innych sprawach tez nie jestem jakoś ciężko chora żeby były przeciwwskazania jestem i byłam zawsze ze swoja lekarką w kontakcie i pytałam czy mogę próbować czy mogę mieć dziecko nie ma i nie było przeciwności żadnych ......więc mi się wydaje,że chyba nie postąpiłam egoistycznie decydując się na kolejna próbę.Mam tylko nerwicę i tachykardię ale na to się nie umiera i nie przeszkadza są bardziej chore kobiety a rodzą zdrowe dzieci. Justis mi się jednak wydaje ze już psuję nie podołam więcej nie dam rady niestety :( ciężko będzie na samą myśl mam łzy w oczach :( ale nie to ponad moje siły :( a mąż nie chce już wcale mówił że nie będzie już nigdy na całość :( on nie chce przeżywać tej gehenny a moja córka również mówi mamuś proszę nie próbuj już :( boją się o mnie i oni też już dużo przeszli :( Prinzesska_De ja na poronienie weszlam kilka dni temu dopiero. Napisałam ci na gg że to ja się odezwałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze SM ja nie ogarniam tego, że tyle musisz cierpieć, nie zrozumiałaś mnie, ja Ci kibicowałam jeszcze na tamtym topiku i nadal uważam, że powinniście próbować. Kurcze tak mi głupio, że źle mnie zrozumiałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku już miałam spać, a tu SM tak mi napisała...... SM ja nigdy nikogo nie osądzam, a Twojego tematu bałam się podejmować, żeby Cię nie urazić, bo to wszystko takie świeże jeszcze. Kurcze tak mi głupio, że przeze mnie źle się poczułaś. A tak na marginesie to ja bym jeszcze próbowała, ale każda z nas jest inna i to Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Reniu ja myślałam że może nie chcesz się wypowiadać że masz jakieś swoje zdanie na ten temat wybacz ja ostatnio jakoś nie ogarniam sama sienie nie raz może źle interpretuję słowa wybacz mi wiem ze mi kibicowałaś było mi tez przykro ze nagle przestałaś pisać na tamtym forum.Kurcze ja nie chciałam jakoś tak napisać ale ja już sama siebie obwiniam wiesz jakoś nie wiem czemu kombinuje myślę dlaczego tak musi być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu wybacz serio nie czuję się źle z Twojego powodu na pewno ale jakoś tak myślałam ze masz inne zdanie nie ma tematu już ok spoko :) 😘 Ja chciała bym ale to już ponad moje siły boję się okropnie i nie wytrzymam chyba tego stresu już a męża nie przekonam na pewno teraz już nie znajdę argumentów żadnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff no to wyjaśniło się. SM Ty chyba oszalałaś, a za co się obwiniasz? Za to, że chcesz zostać mamą???? Przecież nie masz na to wpływu tak samo jak ja nie mam wpływu na to, że nie mogę zajść, taka natura.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni raz dzisiejszego wieczoru żegnam się ....... Zapomniałam jak się buźki robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widocznie tak musiało być jedyną moją pociechą jest to że mam córkę że to widocznie CUD że w ogóle ja mam że zdrowo się urodziła widocznie nie danie mi więcej już :( to smutne :( Reniu kochana nie myślałam nic złego naprawdę może nie raz nie umiem jakoś sam skleić słów żeby ktoś mnie zrozumiał a i ja mogę jestem teraz troszkę przewrażliwiona na słowa innych po przejściach w szpitalu :( PRZEPRASZAM serio 🌼 DOBRANOC :) wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,wy gdzies nie dogadalyscie sie , a ja ogaelam wasze wypowiedzi i sadze ,ze problem lezy w tym ze Sm jest jeszcze taka wrazliwa ,a nie ze ktos cos zle napisal!!! Renia , spij spokojnie ,jutro wczesniej wstajesz ! Ja mysle ze Ty ,jak my wszastkie nie powinnas sie poddawac , Twoje akcje nie stoja az tak zle:) pa Sm , jesli ktos jest tak spragniony czegos ,to sadze ,ze nie da sie tak po prostu przestac chciec , wiem ,ze to trudne . Ja np. na przyklad postanowilam , nie mowic ( gdyby sie udalo ) mezowi do serduszka , a corce do ok 16 tygodnia ,czasem my kobiety musimy byc silne i brac czesc na swoje barki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sm fajnie ,ze na gadu napisalas. Wiem ,ze w tym momencie zadne slowa nie sa w stanie ukoic twego bolu Wiesz mi ,choc teraz wydaje ci sie to niemozliwe ale masz w sobie sily by to przetrwac. Ja po 2 i 3 poronieniu mialam straszna depresje-Alkohol,amfetamina , proby samobojcze. Daj sobie czas na lzy i zalobe bo to wazne. Ja punkt 7 wstalam. Pobudka i milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Prinzeska z rana, ja szykuje się do pracy, ale chciałam zobaczyć co u Was, no i nie mogłam sobie przypomnieć jak się robi emotikonki, bo dawno nie pisałam na kafe . Musiałam sprawdzić i już wiem. Prinzeska czyli jak podchodzicie do invitro? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska
Tak pod tym samym nazwiskiem. Ty masz taka czarna fotke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kolorowa , Ty na naszej klasie z 2 imionami? Jerzu , za nic nie idzie sie odszukac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj komputer sie pozegnal jakis czas temu i teraz uzywam tablet , a tu nie wszyskie funkcje dzialaja znalazlamzdjecie ( w bieli ? ) , ale nie umie wyslac zaproszenia , musze to rozpracowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dnbry tel z netem. Tablet mi sie marzy.... Na nk masz slubna fotke a na facebooku takie jakby 2 fotki w jednej(zmienie na slubna 2w 1 to znajdziesz ) Nawet na to nie liczylam ale tak boli mnie jajnik ze beda staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princesska , objasnij dlaczego jajniki zmuszaja Cie do staran , mnie odzywaja sie czesto , takze poza owu i nic to nie znaczy !!! Lepiej sie przyznaj ,ze po prostu masz ochote :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tablecik mam z asus-a, calkiem fajny tylko jeszcze nie doprobowany , kupilam go , bo mozna dokupic tastaturke , w ktorej jest dodatkowy aku , klikniesz razem i robi sie maly laptop . Jak na razie to ciagle wykrada mi go dziecko ha,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska
Sexik byl tak i tak w planie haha. Ja wiem Kiedy mam owulke bo mam tylko w lewego jajnika ... Znalazlas mnie ? A masz tableta z Androidem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska to oby owocne te wasze starania byly , zastanowilo mnie tylko ,czemu t aka zaskoczona bylas:) Tak z androidem 3.2 , dlatego wszystko tak smiesznie leci , moj telefon byl normalny , tego systemu dopiero sie ucze :) Dziewczyny spicie : Coni ,o Tobie ostatnio sluch zaginal, pozdrawiam! Renia , przezylas ten roboczy dzien ???? Rachela , moze sloweczko np. Jutro Sm slonce , gratuluje kroliczka , zajrzalam na 40 - stke, tez mialam kiedys psa i kroliczka rownoczesnie , urzadzaly dzikie gonitwy dookola stolu , naprawde fajnie sie bawily , ale wtedy moj pies byl jeszcze malutki ,mniejszy niz kroliczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska
Dobranoc swieca zrobiona teraz spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×