Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Nie rugam , nie rugam , tylko smiac mi sie czasem chce , ze jak tu ktos zajrzy , to mu sie wydawac bedzie ,ze sie przeklikal na gotowanie,dom,ogrod-(tam poki co najlepiej pasujemy ,), albo na zycie erotyczne - z wibratorem Princesski;) Poczytajcie sobie inne topiki ,tam lata najczesciej temat glowny ,ha,ha,ha Jak nam temat ktos zamknie ,to nowy nazwe : "Zdesperowane kury domowe" , bo to chyba lepiej do nas pasuje ;) :p Aniaw witaj , te Twoje wyniki - musialabym sie dokladnie przyjzec i porownac , kochana moze jutro troche czasu znajde , dzis mi sie oczy klapia :) Ona 34 fajnie ,ze dolanczasz " kochamy Cie ona";) U Ciebie przede wszystkim tarczyca , ogolnie hormony , to sie z czasem zmienia ( byla cesarka? Czasem po tym jakies zrosty , po zapaleniach jajnikow , czasem jajowody sa nie drozne , manowi spermiogram - bardzo wazne , wyniki moga sie bardzo zmieniac ,az nie do wiary !!! Powodzenia i do zobaczenia :) Karmi na swierza krew trzeba zapolowac ;), ja w tym miesiacu calkiem odpuscilam , od kwietnia moze znow sie zastanowie , nawet nie wiem kiedy owu byla , taka zalatana i zmeczona jestem , dziwisz sie poprobuj 13 lat ha,ha,ha obecnie probuje cos z moimi studiami pokombinowac , bo ostatni rok troche zapi....am , z powodu staran ;). Zameldowalam sie na nie ten egzamin co mialam :) :) :) i teraz probuje to odkrecic , no chyba mam semestr w plecy !!! To jest moj temat zastepczy ,no i szukam pracy , bo w tej juz nie moge :ostatnie 2 tygodnie wiecej z ludzmi dyskutowalam niz leczylam ,doopa URLOPU ,URLOPU :) Rachela na nauke nigdy nie jest za pozno , mnie moj organizm tez czasem zaskakuje - kurka meno ?Ale ja zawsze wszystko regularnie jak w zegarku od lat : powiedzialam lekarce ,ze nie wezme antykow , bo @ przyjdzie jak zwykle , ona krecila nosem , ze to sie lubi zmieniac ,szczegolnie po podaniu progestronu , ale mialam racje mowilam zacznie sie w czwartek i tak bylo :) :) :) @ liczy sie od normalnego krwawienia - plamienia nie bierz pod uwage , jak zaczela sie w nocy ,to dzien pierwszy to dzien nastepny - to raczej bardzo pewna informacja !!! Ivanko ja tez uwazalam , ze oznaka owu jest u mnie klucie w jajnikach , ale przy iui okazalo sie ,ze to nie do konca prawda , testy tez Cie czasem zmyla , ale 2- 3 metody razem pozwalaja wyrobic sobie pojecie! Princesska 2 clo , kazali Ci brac , czy tak na wlasna reke ? A robie kokosanki i mafiny od jakiegos Oetkera - to sa szybkie przepisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie piątkowo! U mnie dzisiaj w pracy już 11 st. :-O dzisiaj na pewno nie wyjdę wcześniej Na naszym topiku przynajmniej urozmaicenie ;) Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, ja też szukam w pracy. Już nie zważam na nic. Wysłałam ostatnio cv na dwa ogłoszenia, ale na razie cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri na wizytę umówię się dopiero po 25 lutego dlatego że 20 dopiero pójdę na badanie progesteronu. kurcze nie przejmuję się już tą prolaktyną bo miałam już ponad 23 i 15 wynik a teraz tylko 2,92 to chyba dobrze aczkolwiek nie wiem czy teraz nie za mało. najbardziuej niepokoi mnie ten estradilol bo mam wynik jak kobieta po menopauzie, tylko że ten estradiol też się patrzy pod kątem LH, i FSH a ztego już nie potrafię nic wywnioskować. jeszcze w tym m-cu muszę też zbadać TSH w grudniu było coś ponad 2 a wizytę u endokrynologa mam 14 marca więc ten wynik też musi być. aj same niewiadome -- mam takiego doła że szok sąsiadka wróciła w sobotę z córeczką ze szpitala, urodziła 1 lutego, mają już 2 synów a dziewusia im się przytrafiła, takie szczęście teraz już bo jak się dowiedziała że ciąża to nie była zadowolona ale cóż takie życie ten co chce to NIE MA. muszę kupić coś tej małej i wybrać się tam ale strasznie mi ciężko odwlekam te odwiedziny z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie kwoki i kury domowe :) trochę mnie nie było ,a tu tyle wieści, no i nowe koleżanki które pozdrawiam szczególnie.a stałe bywalczynie całuję w czółka:) Aniaw wpisz w wyszukiwarkę "normy hormonów w 8 dc (bo w tym dniu miałaś robione) i dowiesz się szczegółów. ja biorę leki na tarczycę bo mam z nią problem, a lekarz mówił że starając się o dziecko wynik TSH powinien być poniżej 2, więc tu może być Twój problem , mnie moja gin - endokrynolog najpierw wysłała mnie do endokrynologa, żeby mi unormował tarczyce , a potem ona wzięła się za resztę.bo fsh i lh miałam fatalne.dobry ginekolog -endokrynolog to podstawa. SM, nie ach życie ,tylko mężusia zachęcaj do no wiesz, nie ma że się nie chce! ja też uważam że plamienia nie należy liczyć do @, gdyby tak było,non stop miałabym okres!! :( Rachela kiedy goście?? a lubisz szprotki wędzone , wskazane przed menopauzą??? hi,hi!! no wiesz w naszym wieku..ja wpierdalam. to masz przepis na przegrychę: kostka twarożku półtłustego,opakowanie wędzonych szprotek,2-3 cebule,sól pieprz do smaku. wszystko blenderem wytrzaskać i na krakersy :) trochę rybą i cebulą wali, także na przytulanki nie bardzo :( Mon Cheri , kręgosłup ci siadzie przy takiej robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie kwoki i kury domowe :) trochę mnie nie było ,a tu tyle wieści, no i nowe koleżanki które pozdrawiam szczególnie.a stałe bywalczynie całuję w czółka:) Aniaw wpisz w wyszukiwarkę "normy hormonów w 8 dc (bo w tym dniu miałaś robione) i dowiesz się szczegółów. ja biorę leki na tarczycę bo mam z nią problem, a lekarz mówił że starając się o dziecko wynik TSH powinien być poniżej 2, więc tu może być Twój problem , mnie moja gin - endokrynolog najpierw wysłała mnie do endokrynologa, żeby mi unormował tarczyce , a potem ona wzięła się za resztę.bo fsh i lh miałam fatalne.dobry ginekolog -endokrynolog to podstawa. SM, nie ach życie ,tylko mężusia zachęcaj do no wiesz, nie ma że się nie chce! ja też uważam że plamienia nie należy liczyć do @, gdyby tak było,non stop miałabym okres!! :( Rachela kiedy goście?? a lubisz szprotki wędzone , wskazane przed menopauzą??? hi,hi!! no wiesz w naszym wieku..ja wpierdalam. to masz przepis na przegrychę: kostka twarożku półtłustego,opakowanie wędzonych szprotek,2-3 cebule,sól pieprz do smaku. wszystko blenderem wytrzaskać i na krakersy :) trochę rybą i cebulą wali, także na przytulanki nie bardzo :( Mon Cheri , kręgosłup ci siadzie przy takiej robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Stefi! Ja uwielbiam rybno-cebulowe smaki :) Goście przyjadą jutro (chyba po południu), tylko szwagierka zostaje, a resztę trzeba odwieźć. Dzisiaj pracowałam w pełnym wymiarze, po pracy robiłam zakupy i dopiero przed 17 wróciłam. Zjadłam i już nic mi się nie chce... A miałam takie plany... Ciasto na pewno skończę, ale co do reszty, to nie wiem. Ale, ale... mam 2 kreseczki na teście. Nie wiem, czy jednakowo mocne, bo im dłużej się przyglądam, tym bardziej mnie starczy wzrok zawodzi. Ale raczej. Więc nie pozostaje nic innego, jak zbierać siły. Tylko tak szczerze, to im dłużej nam nie wychodzi, tym mam mniejszą ochotę na barabara :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie skocowana ... nie pije wiecej. Zaczelam brac za pozno clo wiec polknelam 2, dzis i jutro po jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri zamknął nam topik????????:( No to ja pisze w temacie teraz:) Ania a Twój doktor kazał Co robić te badania w 8 dc? Bo ja miałam 3-4 dc. Nie pamietam kto pisał o objawach owulki ja też nieraz miałam ból jajnika a owulka była dopiero za 2-3 dni. Pójdę kiedyś do gina takiego na NFZ w 12 dc, niby to na wizytę kontrolną a przy okazji powie mi czy mam pęcherzyk i jakie endo. Bo w moim mieście to nie mam ochoty nikomu mówić, że się staram, a do wojwództwa nie chce mi się jechać i za wizytę bulić 150 zł. Oj chyba za dużo kombinuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzeska to tak na własną rękę trochę to clo ? Kiedy wraca twój M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska , niech już ten Twój wróci , to Ci czas zajmie !!! Karmi , nie przypominaj mi o wydatkach na prywatne gabinety, bo powoli zaczynam mieć dola w tym temacie. Rachela, do roboty, jeszcze przed wizytą gości, skoro kreseczki ładne!!! choć wcale się nie dziwię że masz dość po tygodniu pracy w takich warunkach. ja, skoro wiem że ten miesiąc stracony, w ogóle nie myślę o sexie, NIE MAM OCHOTY, wręcz mam jakąś agresje :( ach życie , jak to mówi nasza SM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) To ja tak ciągle nie w temacie...ale jak by się tak zastanowić to słowo Długie odnosi się do czasu, który my kury domowe możemy wykorzystać aby otrzymać owoce w innych dziedzinach naszego dojrzałego wieku dodatkowo starając się o potomstwo....;) Mon Cheri trafnie to ujęłaś :) ale wszystko to tylko życie raz z patelnią, czy z garnkiem w ogrodzie czy wibratorem;) To jest wątek dla kobiet, których nic nie zaskoczy:) Aniaw ja też przychylę się do odpowiedzi Stefanii : oczywiście są dziewczyny, które zachodzą w ciążę przy TSH 2.. ale endokrynolodzy chórem mówią najlepiej TSH w okolicach 1 no 1,5 jeżeli staramy się o dzieciątko. Dziwne tylko z tym dniem badań bo mi też lekarz kazał między 3-5 dc. Co do progesteronu to faktycznie po 21(lub 21) i potem za 5 dni. Rachela cudo ! teraz 2 kreski na teście i mam nadzieję,że to samo napiszesz nam za dwa tygodnie:) Dzisiejsza noc jest twoja, mąż dziś już będzie? Stefanio dlaczego stracony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stracony przez torbiel, Ivanka , przez torbiel.. :( biorę estrofem i primolut - gina obiecała że się wchłonie po tych lekach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejuuu, jaka jestem zmęczona. Zrobiłam kokosanki. Karmi - miałam zamiar dać połowę kakao 200 g,ale sypnęło mi się więcej, jakieś 2/3 opakowania, może nawet 3/4. I jest smaczne. Tej polewy do maczania jest na prawdę dużo. Więc spokojnie można 100-150 g. Myślę, że nawet te 200 g nie byłoby za dużo. Byłyby kokosanki w bardziej gorzkiej niż mlecznej polewie :) W międzyczasie moi chłopcy kręcili się po kuchni, pojechali przed chwilą razem: jeden do pracy, drugi na imprezę. Narobili zamieszania... Mój starszy synek, ten co na imprezę jechał jest strasznie zapominalski. Wszystkiego szukał przed wyjściem ( mówi, że to geny, ale on przebija całą rodzinę :P ) A ja niestety pomagałam w poszukiwaniach, w nadziei, że wszystko znajdzie i wreszcie sobie pójdzie. Klucze schował wcześniej do kieszeni kurtki żeby nie zapomnieć, i zapomniał, że schował, czapki nie znalazł, wziął starą, rękawice wziął moje, dowód znaleźliśmy, ufff... A teraz mąż przyjechał i muszę się nim zająć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio przepraszam ja nie wiedziałam, że jesteś w trakcie leczenia farmakologicznego... Jakoś tak zawsze beznadziejnie myślałam ,że może się wchłonie..bez wspomagaczy. Teraz rozumiem i sorry za głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo :) i ta czekolada .... no to podobno niezły afrodyzjak do tego masz dwie kreski..powiem jesteś gotowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela no to bierz się za chłopa migusiem. dziewczyny ja mam dosyć zimy, nic nie robie po pracy dosłownie obiad i tyle..............mam już moralniaka z tego powodu, wyjęcie naczyń ze zmywarki to już wyczyn, kurcze co to będzie:( Stefania mnie też wkurzały już te wizyty u gina za 150 zł nie licząc leków i dojazdu, a efektu i tak nie ma:( a o iui nawet nie wspominam, spłukałam się przez te starania, pamiętam jak raz miałam radochę jak gin tylko za monitoring wziął 50 zł, normalnie na to konto kremiki sobie kupiłam i cieszyłam sie jak dziecko. W sumie to zapłaciłabym dużo pieniędzy gdyby ktoś mi zagwarantował, że się uda, ale nikt mi gwarancji nie da, a ja przez 2 lata traciłam wszystkie dodatkowo zarobione pieniądze na gina i już mam dosyć wyrzucania kasy. Co ma być to będzie...............większość kobiet w głowę by sie postukała pewnie na moim miejscu, zwłaszcza te co wpadki zaliczyły czyli prawie wszystkie jakie znam. O przepraszam ostatnio jedna się ujawniła, że nie może zajść od 3 lat, chętnie bym z nią pogadała ale ona małolata i leczy się u endokrynologa także pewnie bedzie u nie ok. A reszta to z utęsknieniem czeka na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co pamiętam jak dawno temu @ spóźniła mi się 3 dni i jak drżącymi rękami robiłam test byl ujemny a ja głupia się cieszyłam :(:(:( Ale właśnie od tamtej pory zaczęły się u nas w domu jakieś podgaduchy na ten temat i coś mi sie odwidziło, że jednak chciałabym. szkoda, że wtedy nie zaliczyliśmy wpadki, dzisiaj to może dla jaj o 3 bym się starała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korwa bo szlak mnie trafi. Dostalismy pismo z sadu ze sadownie jest zatwierdzone badanie lekarza sadowego. A to bedzie sie kolejne 1.5 roku ciagnac. Ja nie mam sil i ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dawno temu to kilka lat oczywiście, anie miesięcy. Ale numer Rachela my tu od razu wiesz co sobie myślałyśmy..........:):):) No dobra następny wysiłek, idę z psem siku na 2 minuty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzeska a dlaczego to ma się ciągnąć1,5 roku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sedzina powiedziala ze jesli bedzie potrzebny lekarz sadowy to bedzie sie min 1.5 roku sie ciagnac. Wystarczy ze strona przeciwna odwola 1,2 rozprawy i to sa 3 do 5 miesiecy opoznienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już nie ide z psem zesikał się na płytki :( A myślałam, że trening czystości mamy już za sobą.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej , Ivanka , luzik. Prinzesska , a może to i dobrze , sprawa się pociągnie, ale finał może być z korzyścią dla Was, a to chyba najważniejsze, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×