Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Laski, mój M robi fasolkę po bretońsku, a ja piszę z Wami i powiem Wam że to całkiem mi się podoba :) KOBIETY WYZWOLONE,TO MY :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela , czyli chata wolna?? więc podaj szybko kolacyjkę i mężusia na plecki i yahoooo !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Los jest przekorny .....my przez tyle lat też uważaliśmy.. bo przecież ja niby taka "mega płodna":) atu przysłowiowy zong... Karmi a co do mega lenistwa zimowego mam to samo. Aby nie wychodzić z psem robię do męża maślane oczęta i on na razie grzecznie biega z naszym pupilem rano ,wieczór, po południu syna wysyłam. Także ja uprawiam Wyzwolone Lenistwo na MAKSA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , Ivanka , odechce im się !! Rachelka usiądzie na krześle i zacznie szopkę odstawiać , a jak mąż zmęczony po pracy to zaśnie podczas jej wizualizacji!!! będzie przykro ..i dupa ze staranek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to w ramach urozmaicenia...hm...co prawda tylko sobie należy wyobrazić naszych chłopów jakie oczy by zrobili na taka cenę wizualizacji, no nie?...................Złożymy to na karb picia ziółek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wizualizacja to po - nogi do gory i wizualizowac jak plemniory chmara gnaja w kierunku jajowodow , czasem jakis sie zadyszy i reszta go zadepcze byle zwycierzyc w pogoni , w koncu wierwszy dopada jajeczka i z szalona radoscia w oczach ? Zaglebia glowke - ZWYCIESTWO Stefania jak Ci o hota spada to sobie filmik jakis obejrzyj i wizualizacja sceny : maz zbliza sie ,zarzucasz mu race na szyje .........., to moze Ci sie zachce Jakie wyzwolone , aj to mam wrazenie , ze my to wlasnie spetane pragnieniami jestesmy !!! A na fasolke sie zaprosze - z cala rodzina :) A ja to wlasnie nigdy sie nie balam , ze w ciazy bede , bo jak skonczylam mala karmic ( 18 miesiac ) ,to stwierdzilam , ze i tak chce jeszcze , wiec bezstresowo i bez efektu :p Karmi a ja kilka razy wstawalam rano , a tam mierdzaca niespodzianka pod stolem na parkiecie , bo pies mial sraczke w no, ale nie chcial nas budzic :p, a swoja droga Ty bys chciala wylatywac siusiu na dwor do kibelka w taki mroz , oj kiedys to ludzie tez mieli ciezko ! Princesska nie wcinaj sama clo , bo w koncu przestanie Ci dzialas , a jajniki tez sie rozleniwia !!! Jakie sa wlasciwie Twoje ewentualne szanse na zajscie bez , te poronienia , to po naturalnych mialas . No i dobrze ,ze mlodsza jestes dasz rade doczekac , a moze maly cudzik w miedzy czasie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może wszystkie spróbujmy wizualizacji, a potem poopisujemy sobie miny naszych M!!!!! będzie zabawa!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze te taby (kompy) do doopy , ciagle mi sie literki gubia i jakies pauzy laduja , mam nadzieje , ze przekaz mimo wszystko czytelny , nic probuje powoli pisac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stafi moj pewnie pomysli ,ze mam zaburzenia zoladkowe , jak mnie tak z dziwna mina zobaczy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wiem na pewno, że mina mojego bezcenna. On i tak ogarnąć już teraz mnie nie może i to , że piszę na forum też jest mega niezrozumiałe " bo przecież nie znasz tych osób"? Ja na to: no przecież znam. I mój miły taakie oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio no to teraz się uśmiałam, a mój miły jaką ma minę...he,he do kompa się śmieje kobita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaw Mnie tez powiedzieli , ze tarczyca w normie , to dla normalnych , norma dla starajacych jest sporo nizsza , tam bardziej , jak zajsc nie mozna . U mnie badania tez byly zawsze miedzy 3- 5 dniem , ten Twoj 8 niech lepiej lekarz skomentuje , bo wyniki dziwnie sie zmieniaja , moje wybitne zawsze wyniki prolaktyny , baly do doooopy z powodu totalnego stresu w domu i zagrodzie ( znaczy w pracy ):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka no przeciez na wylot sie znamy jak stare kobyly nie ???:) :) :) Wiemy o Tobie wiecej niz ktokolwiek ( bo kto zna przebieg Twojego cyklu ,ha,ha,ha )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, a mój naciska , bo chciałby Was wszystkie poznać osobiście!!! hm. tak mu się babskie nasze pisanie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jak on by nas wszystkie zobaczył takie medytujące, toby było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi ,no bylo juz o sabacie pisanie , jak rozumie spotykamy sie u Ciebie i fasolka ma byc !!!!!! Zrobisz w koncu nasza klase , albo inny face book;) A dziewczyny z iui zrobily se grupe na facebooku , ze bysmy tez taka zamknieta stworzyly : 1 - mozna by sie ze zdjec poznac 2 - zadne durne pomarancze nie mialy by wstepu ze swiati komentarzami To co ? Macie facebooka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz specjalnie dla pomarancz material do linczu : Kobitki nie udaje sie nam miec dzieci , a moze nie jestesmy juz z naszymi malzami kompatybilne ??? Mamy owu w podobnym czasie , 2 tygodniowe wczasy z sexem grupowym i i wymiana partnerow powinny problem rozwiazac ( wymiana naturalnie tylko w ramach grupy , by wszystko w rodzinie zostalo , potem pokrzyzujemy sie np byciem chrzestnymi itp...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×