Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

U mnie to im dalej w las tym więcej drzew....dostrzegam coraz bardziej jakieś drugie dno tej całej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że mój lekarz to nie chciał mi powiedzieć,że jest beznadziejnie...hm...może to i lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri kocham Twoje poczucie humoru!!!!!!!!!!!! pije ziółka i prawie prychnęłam na ekran! no i jak potem ma komputer hulać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w naszym starczym wieku nalogi pomagaja pogodzic sie ze staroscia , co innego mlodzi np.Princesska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszym starczym wieku nalogi to proba pogodzenia sie ze staroscia ;) Ivanka - tylko pytanie - co jest norma ? Ludzie maja czasem wyniki pozal sie Boze i czerede smarkaczy w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś popijałam bo imprezowałam, teraz pije bo winko dobrze robi na endo, za parę lat zapomnę po co pije :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiedz czujesz, że lepszy taki specjalista, więcej Ci wyjaśni, umie zebrać te wszystkie wyniki w całość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja w uniklinice jestem - komplet specjalistow chorem powterzy , ze dobrze jest , a ja juz gamoniom nie wierze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, myślę że tak , pisałam już, moja gina najpierw wysłała mnie do znajomego endo od tarczycy, choć mogla się mądrzyć z lekami bo myślę że orientuje się w normach wyników, ale ma swoja działkę i w niej się specjalizuje. dlatego mam do niej zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malz zamiast macac dolewa winka , a sam kopie na motoryzacyjnych i autka szuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co kumacie , bo watek stracilam , jaki cud ? Oj nie pij mon cheri ! Swoja droga podobno picie winka na alzheimera pomag:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri jak to możliwe, tym bardziej że masz już dzieciątko.. nadziwić się cholera nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Organizm ludzki naprawdę jest dziwny, wszystko ok, zapewnienia lekarzy a ciąży brak. Ja mam znajomą, która przez lekarza miała stwierdzoną obniżoną macicę i 3 dziecko urodziła. I bądź tu człowieku mądry i pisz wiersze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jedyne co mi przychodzi do glowy to stres , bez jaj , praca ciezka i beznadziejna , jestem tam ciagle wkurzona , mam za malo czasu !!! Prolaktyna - to hormon stresu , utrudnia zagniezdzenie , jesli kobieta jest w trudnej sytuacji , wczesniej tak nie mialam , to naturalnie nie tlumaczy czemu nie udalo sie np.ostatnio na urlopie , pierwszy raz od lat bylam wyluzowana na max ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle czytam o takich przypadkach ciąż, które nie mogły się zdarzyć a jednak .. więc myślę że to wszystko , każdej z nas zdarzyć się może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi :( :( :( niestety nie -ja mam moj wierny rower ( 2 kola nie autko ) od 10 lat , wiesz jak fajnie nim do roboty jezdzic przy -15 , po prostu nasze auto 15- lat stare odmawia posluszenstwa , tu bez auta dooopa , probujemy od 3 miesiecy cos rozsadnego znalezdz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×