Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

miałam facebooka przez.. 1 godzinę.po tejże godzinie stwierdziłam że mnie wkurza-to się wylogowałam. nie mam zacięcia do kompa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie juz jestem martwa , czekam na ciosy ha,ha,ha Ivanka zadna problema : zrob konto pod swoim nikiem z kafe ,idzie szybko bezproblemowo , i grupe zalozymy .( mysle o facebooku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za sexem grupowym , skoro znamy się tu tak dogłębnie ;) i wszystkie się pokochałyśmy, to i możemy wspólne dzieci rodzić! powtarzam : kobiety wyzwolone, to MY! O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi tez konto z nikiem . Nie denerwuje , bo tylko na potrzeby grupy ,mozna od razu poustawiac prywatnosc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak do celu po........cudzych mezach :) Sorry ja dzis kieliszeczek wina , to glupawka bierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio, do przemyślenia ta zamknięta grupa, do przemyślenia. Mi straszne kafeteria wariuje , wam też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri ja czerwone wino piję namiętnie na endo, a tak poważnie - odkąd zaczęłam regularnie ;) ostatnie endo było po byku!!! tzn : cudne po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo naprawdę , ja myślałam ,że z tym winem to taka ściema jest. I jak lampkę wieczorem? Czerwone ale jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyslimy , pokombinujemy , ale przynmniej moglybysmy sie troche poznac , bo wrzucac cos tutaj o sobie to mentalne samobojstwo ! Dzis na zebraniu grupy wnosze wniosek o przemyslenie propozycji zalorzenia konta , jak rownierz wczasow z wymiana :) ;) Prosze o zgloszenia !!! Zalozycielka Kola gospodyn domowych " prokreacja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, mi wariuje czasem , ale jak pisałam ja nie mam nerw do kompa, szybko się zniechęcam i denerwuje , dobrze że mam spokojnego byczka w postaci mego M przy sobie, który ma zacięcie i w porę sytuację awaryjną opanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwone wytrawne i dziala naprawde !!! Ale ja mam w tym miesiacu wszystko gleboko , wiec popijam biale pol-slodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, ja uwielbiam wina czerwone portugalskie szczególnie,ale to wszystko jedno jakie, byle czerwone, a moje endo podczas ostatniej inseminacji to w porywach 10-tka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam bo ja ostatnio chyba 8 dc miałam 5mm. I doczytałam, że to za małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justinchen
Stefi , a moze za duzo endo produkujesz , nie pij tyle :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja gina mówiła że od 7mm robi inseminacje, bo to ok.w pierwszej miałam endo 7 do 9mm, druga (po winku) 10, więc może warto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka te winko , orzechy brazylijskie bo endo rzeczywiscie niezbyt wybitne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic tylko winko kupować i się delektować jak nic! I ile przyjemności + korzyści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie cos z zycia trzeba miec :) jestem zdania ze lepiej pic niz palic , a z nalogow na p.... , najlepiej lubie ten trzeci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka nadmiar winka wspomoze endo , ale moze uziemic starania ( wiec do owu winko - potem przerwa na s...x )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę dodać Ivanka że na początku endo chyba wcale nie miałam , bo gina tylko głową z politowaniem kiwała podczas obserwacji cyklu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri a ja Cię znam z "ciążą po 40" także spoko możesz pisać i tak i tak... Stefanio orzechy brazylijskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi , moze ginka ma parkinsona i tak jej glowa trzepalo , a Ty musisz zawsze o najgorszym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×