Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Witajcie:) O ja też zapomniałam ,że już 3 sezon "Przepisu..." ( ale będzie powtórka w weekend) ja z kolei rozumiem Ankę bo sama zawsze marzyłam o takim spec kucharzu w mojej kuchni...hm.. i te frykasy co by mi serwował, mniam...i lubię Borysa Szyca. Prinzessko, Karmi macie rację z tym dodatkowym progesteronem dlatego muszę się wybrać do tego innego lekarza i zobaczymy....już postanowiłam, dziś zadzwonię. Normalnie jest nadzieja... przeczytałam dziś na topiku ciąża po 40. Kobietka 45 lat 8 tydzień. No tylko gratulować i działać kobiety działać...:) Miłego dnia i pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj cichutko od dziesiatej... a u nas dalej sloneczko i jest pieknie :) udalo mi sie w koncu wysiac te pomidory bo sie juz zbieralam z tydzien do tego haha a teraz niestety do pracy, ale przy takiej pogodzie, to i to jakos przezyje :) nadzieja jest :) i nie bedziemy zazdroscic, bedziemy dzialac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichutko.... cóż ja siedzę w domku i kombinuję co tu dzisiaj robić:) Dziewczyny nie chcę popędzać ale zostalo 86 stron do pierwszej ciąży:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapracowane koleżanki:) proszę mi tutaj zraz się odzywać. Ja wiem, że u niektórych gody właśnie się rozpoczęły;) Ale żeby tak cały dzień od rana?? Stefanio ja się martwię ty się odzywasz chyba już... 2 dni. U mnie słońce było dziś cały dzień.. ale temperatura powietrza do du.. tylko 2 st. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinno być ty się nie odzywasz...sorry bateria w laptopie padła i nie zdążyłam zczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej IVANKA! witam wszystkie! jestem , chociaż dopiero od godziny w domu. odwiedziłam Rodziców a potem od nich do domu się przespacerowałam 5 km! :) trochę nakłamałam że podwiezie mnie koleżanka, ale knułam już od rana ten spacerek ;) masz racje, u mnie pora godowa , więc robimy z M co do nas należy ;) nie powiem , całkiem miło jest ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogromny księżyc zagląda mi w okna, chyba w pełni... i znowu nie będę mogla spać... macie wiedźmę koleżankę :( PRZESTRZEGAM WSZYSTKIE POMARAŃCZĘ że potrafię rzucić urok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ ty nasza kochana czarownico;) hi,hi Prinzessko u mnie taka sama atmosfera w pracy. Ja myślę, że to aura przedwiośnia tak działa destrukcyjnie na ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja. Moncheri ja wiem, że Ty do wygłupów to pierwsza, ale masz rację tematu trzeba sie trzymać choćby z grubsza;) No macie rację księżyc daje na całego, połaziłam z psem chyba ze 40 minut tak pięknie na dworze.Nie wiem czy słyszałyście, ale jedna z teorii mówi, że gdy księżyc przyrasta i jest w pełni latwiej zajść w ciąże ma to związek z pływami wodnymi, bo my przecież głównie z wody. Juz raz miałam owulkę w pełni ale niestety nie sprawdziło się, ale może się zdarzyć, że którejś akurat się uda. U mnie dzisiaj 11 dc i nie wiem czy już zaczynać starania czy raczej do jutra poczekać. Wielu lekarzy twierdzi, że najlepiej co 2 dni starać się, ale u nas nie najlepsze parametry nasienia także chyba co dzień powinniśmy. ja już ziółka idę wypić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi - ja też już parzę ziółka. Zazwyczaj piję późno, ale nie mogę nocy przespać bez wstawania do wc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, Ty godzinę temu piłaś :) U mnie 14 dc i brzuch dołem pobolewa. Robić czy nie robić...? Oto jest pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak rachela ja juz godzinę temu piłam, bo nie nawidzę w nocy wstawać, zdarzało mi się, że już nie zasnęłam i dlatego piję wcześniej, nie lubie być pełna na noc, a pewnie nie zaszkodzi, że piję wczesniej. Rachela no to działaj kobieto i nawet się nie zastanawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł!! zaginione... Karmi ja też właśnie czytałam o pełni i wpływie księżyca na cykl kobiety tzw. cykl Jonasa interesujące i skomplikowane ale coś w tym jest metoda kosmobiologiczna , wklejam link, mam nadzieję, że dacie radę odczytać http://www.astro.uni.torun.pl/kb/Efemerydy/Cykle.htm a jak nie, to w wyszukiwarce pod tytułem Płodnością i płcią rządzi Księżyc zobaczcie, interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka u mnie sie nie otworzyło, ale znajdę gdzieś w necie. ja już zbieram się spać, w domu jakaś niewesoła atmosfera od kilku dni, mam nadzieję, że jak przyjdzie wiosna to na każdego pozytywnie wpłynie. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja tez czytalam juz kiedys ten artykul, bardzo ciekawy i nawet obliczylam sobie tym programem ewentualne "dni plodne" wzgledem ksiezyca :) tylko potem jakos o tym zapomnialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie przyprowadziłam mięsko do domu i choć na starania za wcześnie, to popróbować co i jak nie zaszkodzi:):) tak dla wprawy:) Dobranoc dziewczynki... Ja juz odliczam godziny do wyjazdu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanjo do Miłego! tylko wróć z tej Anglii kobieto;) Bo my tu czekać będziemy. Cudnego weekendu z przyjaciółmi życzę. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Alanjo zycze Ci udanego wyjazdu, odpoczynku i zabawy... troche Ci zazdroszcze :) ale tak pozytywnie :) tymczasem dobranoc wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla mądrych, wspaniałych, pozytywnie zakręconych kobiet - czyli moich drogich koleżanek z forum - z okazji DNIA KOBIET buziaki! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Rachela! Dziewczyny pozostańmy takie jak napisała Rachela : mądre i pozytywnie zakręcone, a ja dodam od siebie : czujmy się zawsze piękne i pełne optymizmu ! przesyłam każdej z Was 100 czerwonych goździków !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w pracy będzie niezły hardcore:) uwielbiam takie dni:):) a z sentymentem wspominam czerwone gożdziki i rajstopy w prezencie... u mnie na stole wiosenny bukiet tulipanów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jak goździki to rajstopy do kompletu muszą być koniecznie:) Kochane dla Was 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az sie z radosci poplakalam. Bedziemy podchodzic pewnie za 2 gora 3 miechy. Koniec od dzis z alkoholem i durnotami..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×