Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Nie krzyczeć tu na mnie! Zakupy świąteczne kartą kredytową płacę, nie kupię takich drogich specyfików! Może nie trza M faszerować, bo wyniki raczej dobre :D Robił podstawowe badania, a jak szukam w necie, to opisują jakieś bardziej skomplikowane... W każdym razie ilość plemników dobra (w 1 ml 53,33 mln norma pow. 20 mln, całkowita 245 mln norma pow. 40 mln) nie wiem jak z ruchem...? - o ruchu żwawym 50%, - żwawym po 2h 40%, - w miejscu 5% - w miejscu po 2 h 5% - brak ruchu 45% - brak ruchu po 2 h 55% ktoś wie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie druga kreseczka bladziudka, byle jaka :( Ale M i tak dziś się nie wywinie ;) Jutro mam wolne!!! Więc kolejnych 5 dni będę w domku! Mimo tego, że czekają mnie nieprzyjemne obowiązki: dopiero będę sprzątać (fachowiec jeszcze robi!) gotować, ale i tak się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela weź mnie nie strasz, myslałam, że zgłupiałam, bo już czytalam taki post wcześniej:) A w domu jestem tylko dzisiaj no i w piątek pewnie pracujemy tylko do 13. Jesli chodzi o wyniki to ja raczej miałam do czynienia z tymi wg WHO gdzie jest więcej parametrów i najważniejsza morfologia czyli ile % ma prawidłową budowę. Ale jesli chodzi o wasze badania to ruch jest jak najbardziej ok, ilość też także najpewniej reszta też w porządku, no to teraz tylko czekać na efekty:) No to bierz się za swojego, ja tez zaczynam powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki nie wygladaj zle ale mozesz mu dawac witaminy. Rachelak ja mam miesieczny zestaw witamin na soerme , jesli chchesz moge ci to wyslac... Otramol polus jakos tak zaraz poszukam w necie. Z checis ci to podaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, a Twój M nie bierze? Umyłam okno w sypialni, piorę firanki. W czasie mycia zadzwonił telefon, zeskakując z krzesła kopnęłam wiaderko z wodą, dzięki czemu mam już dokładnie umytą podłogę w sypialni i uprane chodniczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dzis wszystkie w domu i odsypiaja :) ? A ja juz po spacerze z psem , pranie sie pierze , sniadanie zjedzone i wlasnie prasuje - wstalam o 6 , bo kto rano wstaje , temu........ Ale kawka was nie witam , bo po niej mialabym 2 dni z glowy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop! Mon Cheri, pszczółka z Ciebie :-) Ja też wstałam o 6 :-) Wyprawiłam M do pracy, zrobiłam pranie, zmieniłam pościel i przygotowuję mięso na pasztet, bo postanowiłam upiec na Wielkanoc. Trochę roboty dzisiaj mam, ale wreszcie poczułam atmosferę świąteczną :-) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę miłego (choć zapewne pracowitego) dnia :-) :-) :-) Rachela, super, że wyniki wyszły dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! A ja dzisiaj budziłam się po 8 :) Oczywiście wcześniej "przed budzikiem" o 05:22, ale przypomniałam sobie, że dzisiaj wolne i zasnęłam jeszcze. Wczoraj napiłam się czerwonego wina na dobry początek długiego weekendu i troszkę mnie ścięło, ale to chyba ze zmęczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela wlasciwe podejscie wprawiaj sie w nastroj , daleko nie uciekniesz i tak kominek czeka :( Blu jejku , to rzeczywiscie w domu Ci sie nudzi , bo ja gdyby nie : swieta , zaleglosci , brud w kazdym kacie , sterta prasowania , pusta lodowka - to walnelabym sie z ksiazka na tapczan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri - mnie się nigdy nie nudzi w domu ;-) Tylko, że czasami mam poczucie winy, że nic nie robię konkretnego i czuję się z tym źle. A propos książek, wczoraj przeczytałam śmieszną - "Przyjaciele" Marty Madery. Lektura ambitna to to nie jest zdecydowanie, ale fajna do poleżenia na tapczanie :-) A moje nieróbstwo ma szansę się skończyć, dzwonili do mnie z takiej organizacji zrzeszającej wolontariuszy, do której wysłałam zgłoszenie i w przyszłym tygodniu idę na spotkanie. Już się cieszę :-) Rachela, a u Ciebie rzeczywiście okoliczności sprzyjające - pozytywny test owu, dobre wyniki M i ten kominek... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu fajnie , to moze rzeczywiscie znajdzie sie dla Ciebie fajne zajecie :) A u Racheli kominek do posprzatania :( , a raczej po majstrze chyba trzeba sprzatac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri, w sprawie kominka ja patrzę perspektywicznie i traktuję go jako symbol sprzyjającej atmosfery ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No, przede mna ostani dzien przygotowan - jutro wyjazd. Wlasciewie juz nic mi sie nie chce... tez bym sie walnela z ksiazka na tapczan :) Pogoda u mnie okropna, ledwo zdazylam z psem na spacer wyjsc, a zaczelo lac :( Rachela - jak fajnie, ze wyniki w porzadku 🌻 to teraz nic juz nie stoi na przeszkodzie, mecz M jak sie tylko da! ;) Mon cheri, Blue - :) Milego dnia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) Rachelko świetnie że M ma wyniki ok :) teraz to tylko same przyjemności was czekają :P więc trzymam kciuki za owocne działania hehehhe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? tak narzekalam na tego wiesiolka, ze mi nie pomaga, ale od tego cyklu zwiekszylam dawke na podwojna i jestem zachwycona... dzis 10 dzien i sluzik pierwsza klasa! Blue - co to bylo jeszcze takie dobre na sluz? magnez? wapn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa, fajnie, że sobie pojedziesz na święta (jak rozumiem, w rodzinne strony? ) :-) Co do śluzu to duża dawka magnezu (około 500 mg dziennie). Wapń też ponoć nie zaszkodzi :-) Ja biorę tylko ten magnez no i B6 i od dwóch meisięcy mam śluz jak należy :-P SM - witaj, jak u Ciebie przygotowania? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka żwawe żołnierzyki tylko czekają na żwawe jajeczko ;) gratuluje wyników!!! Blue prześlij nam troszkę słońca , bo tu zima :( Mon Cheri..ile Ty masz energii, nie zarzekaj się że nie dałabyś rady z bliźniakami, myślę że spokojnie obskoczyłabyś czworaczki. :) pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue_lady u mnie jako tako córka akurat pomaga sprząta ;) mimo że chora Ja byłam w sklepie i w aptece po antybiotyk nie obejdzie się bez niego jednak dzisiaj gorzej kaszle i mówi że ciężko się jej oddycha i nie ma poprawy wiec muszę go dać to taki na 3 dni ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, czas na przerwę! :-) Ja umyłam balkon i odcedziłam ser (muszę robić sama twaróg na sernik, bo tu takiego rarytasu jeszcze w sklepie nie spotkałam...). Na szczęście mój jajnik się trochę uspokoił, za to wkrzyżu mnie strzyka :-P SM - przykro mi, ze córcia nadal chora. Antybiotyk na pewno szybko postawi ją na nogi. I tak jest dzielna, że jeszcze sprząta :-) Stefi, u nas słońca dzisiaj brak... mgła od rana jak mleko, widać tylko zarysy sąsiednich bloków. Ale lepsze to niz zima, fakt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja racja Blue, ale przede mna jeszcze pakowanie czego nie lubie... tak, jedziemy do Pl do rodzinki na swieta, wlasciwie na caly tydzien. Dobrze, ze ten jajnik sie uspokoil - przynajmniej nie bedziesz o tym myslec... Jak bede w Pl to sobie kupie ten magnez 500 mg i zaczne lykac, zobaczymy czy bedzie taki dobry jak wiesiolek :) Sm - dzielna ta Twoja coreczka :) ze tak ja teraz akurat trafilo z ta choroba... a teraz biegne pakowac torby i walizy haha...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa na cały tydzień? toż to prawdziwy urlop!!! PIĘKNIE :) SM, córa chora na święta, w lany poniedziałek szlaban daj na wyjście 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio moja córka nie wyjdzie na pewno ;) dzisiaj również nie wychodziła u nas siorpi deszcze a wczoraj było tak pięknie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi - no, na caly tydzien, na krocej nam sie raczej nie oplaca jechac bo to daleko... a teraz biegne ostatni raz przed urlopem do pracy... milego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) Ja już z grubsza ogarnęłam dom i zrobiłam to, co było w planie na dzisiaj. Mam nadzieję, że kiedyś się nauczę nie odkładać wszystkiego na ostatni moment :-O Niedługo wraca z pracy M, jutro jedziemy do Jerozolimy i pewnie zejdzie cały dzień, w sobotę jakieś pieczenie itp, więc już teraz składam Wam zyczenia wielkanocne :-) Dziewczyny, niech te święta będą dla Was jak najbardziej udane, pogodne, wesołe, wolne od zmartwień i pełne miłości :-) Życzę Wam szczęścliwych wyjazdów i powrotów, miłego ucztowania, trochę lenistwa, no i owocnych starań :-) Bo widzę, że u niektórych ten moment przypadnie własnie na święta :-) Mon Cheri 🌼 Rachela 🌼 Tessa 🌼 Ivanka 🌼 Stefania 🌼 SM 🌼 Biest 🌼 Karmi 🌼 Coni 🌼 Alanja 🌼 Nina 🌼 Eu lala 🌼 Gosia 🌼 Będę o Was myślała :-D Pa pa ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Nie ma czasu na pisanie bo roboty dużo, jutro jeszcze do pracy.W sobotę piekę placki i trochę innego jadła trzeba przyszykować.Pozdrawiam Wszystkie bez wyjątku i życzę wspaniałych i słonecznych świąt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa bo wiesiołka bierze sie 3 x na dzień i to chyba po tabletki, ja jak biorę nawet 2 tabletki dziennie to śluz super, ale w tym cyklu zapomnialam o nim i nie biorę w ogóle nic. ja dzisiaj jeszcze na zakupach byłam podkupiłyśmy sobie jeszcze z córką coś niecoś, bo w Świeta w gosci idziemy a w drugi dzień Świat znajomi i szwagierka do nas przyjdą jak się okazało, ale ja się cieszę bo lubie gości w domu. Ja ciasta piekę jutro a w sobotę szarlotki. Idę spać bo padłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, i dalam rade... wszystko przygotowane, tylko wstac rano i jechac :) ciesze sie na ten urlop i na siweta, mam nadzieje, ze troche wypoczniemy czego zycze i Wam serdecznie, choc wolnych dni bedziecie mialy chyba mniej.. Poniewaz jutro wyjezdzam chcialam Wam juz dzis zyczyc radosnych Swiat Wielkanocnych, spokoju i moze jakiegos zaplodnionego jajeczka?? jak juz przy jajkach i zajacach jestesmy ;) Wszystkiego dobrego Kobietki! nastepnego posta wysle juz w PL....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×