Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

SM, boje sie tej drogi (prawie 2000km) 7 lat temu, w poprzedniej ciązy, nawet nie myslałam o tym aby sie bac :) A teraz postanowilismy przenocowac w polowie trasy... tak jakos na spokojniej... mimo wszystko sie boję. Poza tym przegapie jedna wizyte u gina i bedę musiała odwiedzić jakiegoś lekarza w Pl, nawet nie wiem gdzie sie udac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze trzeci raz i zaraz się wścieknę.SM operację u psiaków nie takie strasznie .Mój to wrócił sam do domu potem to tylko kontrola rany,nic się nie działo.Młoda odpoczywaj a po powrocie pisz dużo.Blue skrobnij coś czasami bo brakuje tu ciążowych fluidków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Czesc Dziewczyny, Ja dzisiaj znowu sama bo moj facet musi klientow z USA zabawiac i zabral ich na takie typowe jedzenie regionalne. Wczoraj wrocil o 23.30, dzisiaj pewnie nie bedzie inaczej :O W sumie tez musze troche popracowac z domu, ale najpierw mala relaksujaca przerwa :) Mloda, Gratuluje Ci! Moze wez moze pod uwage nocleg gdzies w Postdamie? Mile miasteczko, mozecie sie zatrzymac pare dni, poogladac parki i zabytki, wybrac sie na rower albo wynajaca lodke i powloczyc sie po okolicznych jeziorach (nie wymagaja prawa jazdy na lodzie z motorem tylko nie wolno granicy wodnej do Berlina przekroczyc). Do cafe Heider na kawe a na obiad do malej Wloskiej restauracji w Potsdamie, Pane e Vino :) W parku Sanssoucci pochowany jest Fryderyk Wielki razem z jego psami - nie chcial lezec z ludzmi wolal ze swoimi wiernymi towarzyszami w zyciu. I mozna sie wybrac na przechadke i na golasow popatrzec w Englischer Garten gdzie nad jeziorem Heiliger See mieszka Niemiecka prominecja jak Joop i Jauch :) SM, strasznie Ci wspolczuje! Nie masz pojecia jak mnie takie kometarze wkurwiaja gdy ktos mowi "to tylko pies" :O Taaak. Pies kocha calym sercem! Jest mu obojetne czy Ty jestes bogata czy biedna, madra czy nie, czy wygladasz jak modelka czy szkarada. Skonczy sie w zyciu szczescie, nie ma kasy, na twarzy wyjda pryszcze i zmarszczki, odsuna sie znajomi a nieraz i rodzina kopnie czlowieka w dupala a pies? Bedzie tkwil przy Twoim boku do gorzkiego konca! Bo dla niego zupelnie sie nie zmienilas i jest mu obojetne czy mieszkacie w villi czy w m4. Jestes dla pasa ta sama osoba co wczesniej bo pies serduszkiem patrzy... Ciesze sie bardzo, ze Twoj pies moze na Ciebie liczyc! Wszytko bedzie dobrze z tym kapslem. Moze jeszcze sie uda, ze zwymiotuje? Rachelka, 29 dc i dalej nic? A moze, a moze? ;) Dla Reszty :kwiatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Dla reszty 🌼 :) Duzo 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam Panoramę, teraz Fakty - o matkach morderczyniach i tak sobie myślę, że biedna SM beczy bo martwi się o pieska, a kobiety zabijały bez skrupułów swoje dzieci... Gdzie sprawiedliwość na tym świecie? :( Magdalenko, jak tam? Odezwij się! Stefanio, napisz chociaż o kocie, ogrodzie, czy o czym tam chcesz. Tylko nie milcz tak.... :( Brak mi naszych przedpołudniowych (i nie tylko) rozmów. Pozdrawiam Cię! Młoda, droga przed Tobą daleka, ale z noclegiem po drodze może nie będzie tak uciążliwa. Coni? Ty też zamilkłaś... Kasia? Pozdrawiam wszystkie koleżanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gerwazy, nie ma chyba zakatka na tej ziemi, którego byś nie znała :0 Wiesz, dla nas jeden noclego to juz o jeden za długo, tak nas wszystkich do Pl ciągnie :) Nawet nie wiem czy zmruze oko... O golasach to raczej nie ma co mówic , bo mam na głowie 6 i 12 latke :) A wiesz kilka dni temu, po sprawdzeniu noclegów pod Berlinem zerknęłam też na Potsdam, myslałam że ciekawe miasto... ale ceny sa dubeltowe, poniżej 120E nie schodzą a w okolicach berlina juz od 60 Euro... A może to nie realne? Ja nie wymagam luksusów, tylko wygodne łózka :) Nie robię żadnej rezerwacji, bo do ostatniej chwili nawewt nie iwemy kiedy wyjedziemy :) mam nadzieje, że nie będzie problemów ze znalezieniem czegoś, jednak jakiś parking strzezony byłby pożądany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Mloda, To szerokiej drogi! :) Pa, pa 🖐️ :) Golasy chodza rodzinami, nawet z dziecmi nad jeziorko sie kapac. :) :P FKK :) Bardzo ladny park zreszta, na liscie Unesco. Za Potsdamem jest taka wioska Werder na rzecze Havel (Werder (Havel)) gdzie sprzedaja dobre ryby wedzone jak na przyklad wegorza i domowej roboty wino owocowe, na przyklad czeresniowe. Dobre! Tam noclegi na pewno mniej kosztuja bo to juz naprawde na uboczu. Nawasiem mowiac robia tam co roku tzw. Baumbltenfest tzn, festival kwitnacych drzew gdzie sprzedaja wlasnie wina owocowe i inne domowe specjaly. Ogolnie ladna okolica. Co robic? Dzieci nie mamy :O to nie ma dla kogo oszczedzac wiec podrozujemy duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Gerwazy1 Wiesz, jeszzce wszystko przed wami, wszystko jest możliwe.... Ale nawiasem mówiąc, przy takim trybie pracy Twojego M (sądząc z wpisów), ciezko bys miała z brzdącem :) Ale wszystko jest do zrobienia, może nawet zmieniłby pracę aby jak najwięcje czasu spedzac z dzieckiem :) I mimo Waszego przygnebienia Dziewczyny, ja cały czas w Was wierze i wypatruje dobrych wiadomości! Rachela, a Ty sie miej na baczności, bo zdaje sie, że gdzies blisko naszej trasy jestes, może na jakąś kawkę wpadniemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda, jak coś - kontakt przez maila :) adres podam. Ja w Berlinie nocowałam w hostelu - z międzynarodową młodzieżą :D W "private rooms" - cena jedyne 15 euro/os. Hostel świetny: czyściutki i nowoczesny: http://www.generatorhostels.com Gerwazy, u mnie bez zmian. Jeszcze nic.... tylko objawy @ zbyt oczywiste... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda.. gratuluję,to możesz odetchnąć .Sorry ,że pytam ale ile masz lat ,bo po nicku trudno wyczuć :) SM... trzymaj sie ,jestem pewna,że piesek to przejdzie i będzie lepiej niż się wydaje. Rachel... a co ile masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - ostatnio 29-30, a dzisiaj 29 dc, więc spóźnienia nie ma i objawy czyhającej @ są :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nie mogę nawet patrzeć jak słyszę o tych nie powiem brzydko piep.... Potworach co własne dzieci zabijają france jedne nie wiedzą jakie ich szczęście spotkało człowiek by chciał a takie nieszczęścia ans spotykają mamy problemy lub tracimy je a one maja zdrowe i odbierają im życie czemu nie dają do adopcji to po prostu żenada nie chcę wulgaryzmów używać ale same się cisną na usta :( Mój mąż nawet jak patrzy na biedną Madzię mówi jakie piękne dziecko było jak można takie maleństwo skrzywdzić jak :( ja tu psa nie umiem a dziecko to szok też bym mogła nic nie robić nie przelewa mi się bo m tylko pracuje i ma najniższą grupę zaszeregowania w pracy i co zrobić nikt nie pytał czy mnie stać , a mimo to robię wszystko żeby mu ulżyć bo nie miała bym sumienie patrzeć jak umiera w męczarniach ;( Dziewczyny szkoda mi słów tym bardziej że straciłam swoje dzieci :( Mam jeszcze do was pytanie która może mi doradzić może jeszcze raz zrobię sama tę miksturę bo to była woda utleniona tylko muszę na necie poczytać ile jej podać. Może mu jeszcze raz dam i w końcu ruszy ............. jutra mam być na 10.30 ;( co myślicie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda... no tak to Ty w dolnej granicy wieku tu jesteś. No tak poród to wyzwanie. Rachel... skoro tak czujesz , to pewnie tak jest.Ale będzie kolejny miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda, znowu Cię poszpiegowałam :D Nic tu się nie chwalisz, że wynik badania super i że znasz płeć maluszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny. SM Ja dalej trzymam kciuki za twojego psiaka, a jesli bedzie operacja to podwójnie trzymam. Rachelajak @ sprawy, a może jednak Stefania mi też Ciebie brakuje napisz coś. Ciekawe jak Moncheri wypoczywa, ale w sumie jak można w hiszpanii wypoczywać.....pewnie cudnie. Gerwazy a twój M to chyba poważny biznesmen? Denis a ty czemu zamilkłaś? U mnie nadal @ ale jej dni są już policzone, przynajmniej w tym cyklu, piję witaminkę B i jutro siemie lniane zapodam sobie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Mam awizo z poczty - chyba B6 przysłali - w samą porę, będę łykać od 1 dc :) Dzisiaj M wraca, wreszcie utuli do piersi ;) I pewnie tylko tyle, bo moja @ chyba właśnie na weekend złośliwie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
SM, Sciskam kciuki za psiaka! Zapytaj moze lekarza o zastrzyk na wymioty bo naszemu psu podawali zastrzyk a nie jakis plyn do picia. Zastrzyk zawsze taniej niz operacja. Nie wiem niestety dokladnei co to bylo ale podzialalo niesamowicie w pol godziny. Rachelka, Update prosze :) Karmi_, Powazny to on nie jest ale biznesman tak :) Obydwoje pracujemy sporo tyle, ze on ma na glowie rowniez akwize klientow i projektow. A jak juz pracuje nad jakims projektem to nie bardzo tez moze ludzi zostawic wieczorem jak siedzieli gdzies tam w negocjacjach do poznego wieczoru. Wychodza wtedy na jakas kolacje, potem drinka i tak mu niejeden wieczor schodzi do polnocy. Klient nasz pan :) W ten sposob kasa na dziecko nie jest problemem, ba nawet na gromadke ;), tylko dziecka njet :( Mloda, Moj facet na pewno pracy nie zmieni bo spelnia sie w tym co robi ale mi to nie przeszkadza, ja lubie pobyc sama a z juniorem na pewno nie byloby nudno :) Mon Cheri ma pewnie super pogode w Hiszpanii a u nas leje i zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze milego 13ego w piatek. Ciekae jak tam nasza kolezanka po laparo.... Brak mi jakos weny do pisania. sm trzymaj sie. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Biest 🖐️ Co tam u Ciebie? Jak w Szwajcarii? Jak praca? Faktycznie, dzisiaj 13 tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mój piesio rzygnął w nocy kilka razy nie dużo ale kapsla nie ma :( mi się ten zakichany kapsel nawet śnił że go znalazłam i było po sprawie... Wiesz co ja się wczoraj pytałam nawet o płukanie żołądka i ten zastrzyk mówili że ok a dali coś innego (to woda utleniona był po 20ml miał 3 razy ) bo wiadomo skąd tyle kasy . Zastanawia mnie to właśnie jak nie ma ktoś pieniędzy co zrobią ? Przecież jak się dalej przemieści zatka jelita itd może dojść do infekcji czy skrętu jelit i co pies może zdychać w cierpieniach tak bo nie stać człowieka na operacje ,co w tedy nie lepiej mu cierpienie skrócić. Masakro ja się wykończę jak ja ten dzień przeżyje ;( już na sama myśl boje się tego wszystkiego może jeszcze zapytam na miejscu czy nie mają jakiegoś zastrzyku żeby jeszcze spróbowali czy coś.............. Dziękuję wam za trzymanie kciuków przydadzą się mój psiutek pewnie będzie wam wdzięczny :) 🌼 Pozdrowionka dla was :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Heloł ! !! Stefanio; Młoda cudne wiadomości! Gratulacje i dobrej drogi do Pl.:) Jak to szybko poszło już 13 - ty tydzień u Ciebie:) Blue kochana napisz, proszę, całusy. Ja przed podróżą - dziś w nocy wyruszam...ACH URLOPIE WITAM:):):) Chwilo TRWAJ!!! Karm:)i jestem:) tylko ciągle w pracy , właśnie przed urlopem musiałam ostro się zabrać do roboty aby móc wyjechać a potem pobyczyć się w domku i gdzieś tam.... I wiecie co? wcisnełam się w białe rurki ..ach...same dobre wiadomości, generalnie bez diety tylko przepracowanie mi posłużyło za dietke, he,he. No jest też zała wiadomość czekam na @ objawy w toku i pewnie dostanę zaraz po wylądowaniu W Turcji, be...ale co zrobić zawsze tak mam.......... Sm trzymaj się:) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w piatek 13-tego :) Ja tam za bardzo przesadna nie jestem, ale zawsze sie chwile zastanowie co mam do zrobienia w piatek 13-tego haha. Sm, trzymam kciuki za pieska! moze jeszcze sie uda z tym zastrzykiem ? podobno woda z duza iloscia soli tez dobrze dziala na wymioty - nie wiem czy juz probowalas? ale znowu z drugiej strony, jak juz wymiotowal i nic, to moze rzeczywiscie nie potrafi sie tego kapsla przez przelyk pozbyc. Bedzie dobrze, nie martw sie ! :) Ivanka, to teraz na Ciebie kolej przyszla :) napracowalas sie solidnie, to teraz mozesz sobie wreszcie odpoczac na lezaczku :) Zycze Ci udanego spokojnego urlopu i wypoczynku, natankuj energii na dalsza "walke" ;) A na jak dluo jedziesz? tydzien czy dluzej? Mloda, jak fajnie, ze u Ciebie i fasolki wszystko w porzadku, super i do tego dziewczynka - tez bym chciala dziewuszke ;) Szerokiej drogi do Polski i milego pobytu! Ewaaa, dzieki za informacje o tej kastracji, jeszcze nie slyszalam o tym, ale jak piszesz, ze w PL takie ceny, to u nas pewnie bedzie jeszcze gorzej... moj piesio wlasciwie jest spokojny dlatego nawet nie myslalam o takiej typowej kastracji... czasem mu tylko "odbija" jak jakiegos samca na dworze dojrzy, to sie zachowuje jak wariat ;) Rachela, jak dobrze, M wraca :) a b6 dobra sprawa... Gerwazy :) Steffi 🌻 Biest 🌻 Blue 🌻 odezwij sie ! Mon Cheri 🌻 wypoczywaj! Pozdrawiam Wszyskie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy u nas pytałam mojego weterynarza on powiedział że można podać głupiego jasia on powoduje wymioty (mój pies właśnie tak miał przed zabiegiem jak mu dali czyścili mu z tyłu zęby) zapytam jeszcze jak tam pojadę zanim go pokroją :( Ivanko życzę miłego wypoczynku :) bycz się ile wlezie :) Blue kochana pisz co u was???? :) Stefi gdzie cię wywiało ???? :) Tesso mnie już brzuch boli zaraz się będziemy zbierać masakra :( tą wodę z solą robiłam zaraz po całym incydencie połknięcia kapsla i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ej Rachela, ja sie wam poczwaliłam, że dziewczynka, ale musiało Ci umknąć :) a wynikami nie chciałam Wam juz zawracac głowy.... SM - trzymam kciuki!!! Ja zaraz idę do lekarza, bo cos mnie połamało... od wczoraj jakoś kiepsko się czuję, czuje gardło, pewnie na katar :( Może doktorka mi cos przepisze, bo sama nie będę sie faszerować. Tym bardziej, że długa podróż w plaNIE WIĘC CIEPŁE KAPIELE I WYLEGIWANIA POD KOŁDERKA ODPADAJA :( pozdrawiam Was wszystkie serdecznie - nie wymieniam aby nikogo nie pominąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy wstalam lewa noga i mnie nosi. Jutro do domu bo zabije kogos heheh. Ja mialam 13ego w piatek robiona laparoskopie hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis6
Karmi_ Podczytuję Was tu od czasu do czasu, ale Wy znacie się już dość długo (tworzycie zgraną paczkę), a ja nie chcę być za bardzo natrętną...... U mnie za dużo się nie dzieje. Próbuję wit. B6 i Mg, ale co z tego będzie czy w ogóle coś będzie to już sama nie wiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolacz sie do nas kolezanko to sie poznamy. Witam sedecznie w naszym gronie boi ja to sie nie wotalam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×