Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Witam Dzięwczyny! Rachelko...i wzajemnie ,było miło Cię poznać i Twoją rodzinkę Wiecie ,widze ,że wszystkie jesteśmy piękne i młode więc bez stresu,wszystko uda się nam ,tylko trochę cierpliwości. Ne mogę was znaleźć na nk rachelki. Może mnie będzie wam łatwiej znaleźć. Jestem najnowszym nabytkiem u niej. Pozdrawiam! Idę zrobić sobie kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ewaaaaaa.... wyslalam Ci zaproszenie kochana:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wiecie nie powiedziałam Wam ,że zrobiłam nalewkę truskawkową .Wiśnie czekają na drzewie az mąż mi zerwie a truskawki miałam .Wykorzystałam podany tu przepis. Zobaczymy co z tego wyjdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Biest.....wyslalam zaproszenie na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem i dzisiaj. czuję sie jak w Afryce, w tym tygodniu skrócili nam prace do 14 ze wzgledu na upały, ale i do 14 ledwo co wytrzymuje. Moncheri ale szybko załatwiliście ten wyjazd, jedziecie nowym autem? ja na urlop dopiero w sierpniu, także jeszcze miesiąc, ale klimaty i tak letnie przecież. Biest oglądałam ostatnio Teneryfę w necie cudowna jest.....jak się zdecyduje na wyjazd zagraniczny to właśnie tam. Sm coś przepadła wcale sie nie odzywa. magdalenka ale miło Ci się zapowiada. No to pozdrawiam dziewczynki i pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
u mnie tez goraco jak diabli sprzatam nawet z przerwami a pot po tylku leci masakra .... teraz sie ciemno robi jakas burza pewnie nie do wytrzymania nie ma cZym oddychac nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Czy moglby ktos wylaczyc ogrzewanie? Bo ledwo dycham... Jutro wraca moj facet z podrozy sluzbowej. Mialam cos fajnego upitrasic na kolacje jutro ale ma teraz ze mna na pienku wiec zamiast tego wybiore sie na zakupy i poprawie sobie humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
tak tak tu tez nie wylacza!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas od 3 godzin burza - taka codzienność teraz... Jutro już piątek, ufff. Mam zamiar miło spędzić weekend :) W sobotę odwiedzi mnie dawno niewidziana koleżanka, a w niedzielę chcemy wybrać się w góry. Życzę miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
tu tez byla ale prawde powiedziawszy nic nie zmienila powietrze takie same ciezkie nie ma czym oddychac jeszcze troche i pewnie do lozka bede smigac ciezki dzien byl dzisiaj a jutro do domku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
U mnie burzy nie było i dalej jest gorąco! Siedzę w ogródku i czytam! Moje dziecko dostało się na studia, ale niestety nie na te wymarzone. Muszę wskoczyć do wanny bo się rozpływam! Dalej się odchudzam i już widzę efekty :-) Upał mi pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej dziewczyny!!!!!!! to ja od samego rana juz buszuje spac nie moge:P:P:P: dzisiaj do domku!!!!! no i mam towarzyszke podrozy @ przyszla sobie nad ranem a jak.....eh oszalec moza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka :( No u mnie to samo jadene sobie tez w towarzystwie @ :( Wyslij no zapraszenie na na nk , jestem u rachelki i mam psa na zdejeciu ,tylko psa wiec mnie poznasz :) :) :) . I spokojnej podrozy :) Biest spakowana ?- no chcialas jechac mit :) , to gdzie Cie abholen , bo jeszcze jedno miejsce w aucie jest ;) Kasia ja tez sie odchudzam , ale spadek wagi minimalny , ale mam pod gorke , bo bez diety jem nisko kalorycznie , jarzynowo i bezslodyczowo i ruszam sie ,rower i basen ,wiec trudno to jeszcze zmienic , badz zaostrzyc , ot taka uroda . Ale zycze sukcesu :) Blu - poglaskaj ode mnie przyszle :) Rachelka 2 tygodnie na Costa brava w prywatnym pokoiku , ale moze uda mi sie gdzies strefe wolnego internety znalezdz , na dworcu , czy cos :( najwyzej po przyjezdzie :( :( :( Karmi pozdrowienia milego pluskania w basenie na dzialeczce :) Wszystkie kochane babeczki , naprawde nie mam czasu , ale pozdrawiam was serdecznie , trzymajcie sie , zaciazajcie , co by po wakacjach , wykonanie planu o 100 % wzroslo :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej! Mon cheri, mam nadzieję nie tylko na relację, ale i na zdjęcia. Costa Brava... super! należy Ci się solidny wypoczynek :) Magdalenko, życzę Ci szczęśliwego powrotu do domu! Daj znać po przyjeździe. Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS: a ja wczoraj oglądałam zdjęcia z Czarnogóry - przepiękne. I mślałam już o kolejnych wakacjach, żeby sie pocieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wyslalam zaproszenie mam nadzieje ze dobrze hehehe bo piesek byl tylko jeden.....tak wiec tylko zaakceptowac zaproszenia ktore Wam wyslalam dziewczyny pozdrawiam goraco i juz sie pewnie z domku odezwe.....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :) Przepraszam za moja nieobecność ale mnie nie było a nie miałam jak was powiadomić :) byłam u mamy od soboty wróciłam wczoraj ;) Pozdrawiam was serdecznie wszystkie bez wyjątku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Mon Cheri, Ale fajnie! Costa Brava jest super. warto wynajac samochod i pojezdzic po okolicy. W prawie kazdym McDonnaldzie i w Starbucks maja wolna strefe internetu i zreszta w wielu restauracjach tez. Trzeba tylko zapytyc o login. Chcialabym troche wagi zrzucic ale raczej przez sport i jedzenie niskokaloryczne. Cos ciezko mi to idzie :( Od owulacji, bez wzgledu na to czy proby byly czy nie, juz z przyzwyczajenia nie pije wogole alkoholu i to pomaga z waga bo wiadomo, ze alkohol jest wysokokaloryczny. Zastanawiam sie wogole jak babki w ciazy i potem przy karmieniu calkowita abstynencje znosza bo musze przyznac, ze mi jednak troche wina brakuje... Jakiego masz pieska? Nie mam fejsbuka ;) ani NK :( Magdalenka, Szerokiej drogi! Maz pewnie juz czeka na szpilkach :) Dziewczyny, zychwycona jestem dzialaniem witaminy B6! Dziekuje Wam za ta wskazowke bo mialam od wiekow dolegliwosci przedmiesiaczkowe, ktore sie zaczynaly tak pare dni po owulacji i 5-4 dni przed okresem to juz piersi sie nie dalo dotknac. A teraz jak reka odjal! Nic innego nie zmienilam w diecie ani w suplementach wiec to musi byc witamina B6. Szkoda tylko, ze mi nigdy zaden lekarz nie powiedzial :O i niepotrzebnie cierpialam co miesiac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wlasnie u mnie przed @ jest to samo i ja chyba zaczne sie zajadac B6 napiszcie mi tylko kochane jak ja bierzecie i w jakiej dawce teraz juz naprawde uciekam hahaha bo nie moge sie z Wami rozstac:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Magdalenka, ja biore kazdego dnia 100mg witaminy B6. I to naprawde pomaga! Czytalam, ze dzienna dawka nie powinna przekraczac 200 mg. Nie chce przedobrzyc wiec zaczelam od mniejszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale duchota... :( Wczoraj wieczorem/w nocy mieliśmy takie wyładowania, że oglądaliśmy świat za oknem jak film katastroficzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×