Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Tak, Tesso trafnie to ujęłaś miękkie lądowanie.. he,he Kochana co do zdjęć, hm.. ale ja nic nie zwiedzałam... tylko kafle w basenie, piach na plaży, kamienie w morzu i drinki w barze, hi,hi ale może... na jakimś leżaczku ?......coś tam zgram i wyślę, całusy. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko, 2 tygodnie w domu... super. Ach, masaże... ja jestem wielbicielką wszelkich masaży ;) A o zdjęcia również poproszę :) Mon cheri, pisz kochana! Jak było?! Współczuję powrotu do szarej rzeczywistości. Zdjęcia mile widziane :) Tessa.... żeby nie postawić tyle czasu chociaż kropeczki! :( Chyba nas wszystkie podobny nastrój dopadł :( Był moment, że mnie już też w ogóle nie chciało się pisać.... Od tygodnia biorę B6 100 mg, @ miałam 3 dni, 1 dzień przerwy, w 5 i 6 dniu znowu na brązowo.... a wczoraj 7 dzień - plamienia. Tesso - Ty chyba pisałaś o plamieniach? Jak to było? Zaniepokoiłam sie trochę, ale myślę, że to wlaśnie po tej vit. B.... Ale i tak wątpię w sens tego wszystkiego. Mam zamiar te wszystkie specyfiki: Castagnus, B6, magnez, wiesiołek - brać przez 3 m-ce a później dam sobie spokój. Moja psina ma na jednym oku błonkę, jak bielmo to wygląda, myślałam, że to zmiany spowodowane wiekiem... Okazało się, że to można wyleczyć.... Na razie brała antybiotyk, żeby stan zapalny ustąpił, a dzisiaj syn jedzie z nią na badanie okulistyczne żeby dobrać leki. Nie jest to coś groźnego dla życia, ale nie chcę żeby była ślepotką, mam nadzieję, że jeszcze kilka lat życia jej zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Czesc sloneczka :) 🖐️ Rowneiz nie mam jakos weny tworczej :( Weekend mielismy strasznie zabiegany, na dodatek moj facet wisial na telefonie doslownie cala sobote az do 1 w nocy bo mial ciagle konferencje sluzbowe. Akurat ma teraz klientow z USA a dla nich swiatek, piatek - liczy sie tylko praca. Dzisiaj w nocy mialam ochote wyrzucic go razem z telefonem przez okno bo najpierw charapal i nie moglam spac, a o 4 rano znowu zaczely sie telefony od Hamerykancow :O i tez nie moglam juz zasnac :O U mnie w pracy tez teraz zapieprz. Nie mam na nic czasu :( Od jutra zaczynam testy na owulacje...I postanowilam zmienic ginekologa. Ide 15 sierpnia sie od nowa gruntownie przebadac i nie zamierzam nic mowic jakie testy mialam robione do tej pory bo chce po prostu taka swieza opinie bez uprzedzen. Przynajmniej bede wiedziala czy opinie sie pokryja. Zycze was super dnia! U nas slonko swieci - wreszcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy dobry pomysl konsultacja u innego ginekologa. Ja musze policzyc ktory mam dc i zadzwonic do Kiwu po termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki moje :) Psina już po zdjęciu szwów był grzeczny :P JA zaraz na działkę idę dziś śliczna pogoda wiec się troszkę pobyczyć :) ;) Już porobiłam ogórki do słoików ,ale nie z działki ........ja nie mam nic tylko kilka krzaków owocowych nie sadzę :) Później resztę porobię zalewa się studzi wieczorkiem dokończę ;) Pozdrowionka dla was :) 🌼 Życzę Wam miłego reszty dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! Ja tu wchodzę.... myślałam,że będę czytała i czytała... Kobiety!! do kompa, marsz!! Rachelko dziwna ta twoja @, plamienia to miałyśmy z Tessą ale przed @ i stąd decyzja o B6, u mnie pojawiały się 22,23 dc przy cyklach 25,26 dniowych. Może skonsultuj się z ginkiem? Albo odstaw castagnus - on u mnie namieszał co niemiara, własnie po nim zaczęły mi się skracać cykle. Gerwazy to masz utrapienie z tym swoim pracusiem, rozumiem doskonale jak mogą wkurzać telefony - mam to samo: w dzień czy w nocy. Czasami znoszę to spokojnie, ale często ogarnia mnie nieuzasadniona furia.... a może uzasadniona i związana z moim klimakterium? Bo ja takowe chyba przechodzę:) SM u Ciebie już ogóreczki w słoikach, ach...ja mam silne postanowienie, że muszę w tym tygodniu znaleźć czas aby kupić wiśnie z nich przygotuję nalewkę i konfitury, które uwielbiam, mniam:) Kochane, wszystkie Was pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko, jesteś pełna werwy po urlopie, to może poruszysz topik, bo dziewczyny w jakiś marazm popadły :P Castagnusa biorę od ub. cyklu i nie miałam takich sensacji... Ostatni cykl miałam aż 32 dniowy.... Wezmę ten swój witaminowy arsenał który już kupiłam i koniec. Póki nie zaczęłam z tymi suplementami @ miałam jak w zegarku. Zaraz zamówię testy owu, bo już 8 dc. Zobaczę, czy nic się nie zmieniło, dawno nie testowałam. Jeżeli mam tak jak miałam późno, to akurat wypadnie w środku tygodnia, kiedy M będzie w delegacji :( Zastanawiam się nawet, czy nie pojechać do niego na 3 dni :P Zapraszał mnie, bo będzie w dość ładnej okolicy, hotel też ma być dość fajny... i kolega będzie z żoną. Największy problem z urlopem. No i dość daleko - prawie 400 km. Ale przynudzam... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny to mnie pocieszyłyście bo u mnie też weny brak i to zarówno do pisania jak i do starań, u mnie akurat połowa cyklu, ale kto tam wie, co tam się dzieje w środku????? Pogoda niby ładna, ale dzisiaj wstępne zakupy bo remont robimy...nie wyobrażam sobie tej wydanej kasy, mi się nie chce i mogłabym mieszkać jak mieszkam, ale M dostał bakcyla i dziecie musimy przenieść do większego pokoju bo w klitce siedzi. A tak w ogóle to witam po wakacjach Ivankę, Kasię i MonCheri, jako, że ja na urlop nie jadę nigdzie to proszę o dużo zdjęć dziewczynki, fajnie, że jesteście może atmosferkę trochę rozgrzejecie bo u nas coś posępnie ostatnio. No to chyb a tyle nic ciekawego chyba więcej....... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam właśnie testy na allegro... Ewa, co u Ciebie? Co porabiasz? Dziewczynki, pozdrawiam wszystkie smutaski i nie tylko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Rachela, ja juz sie poprawie z tym pisaniem :) Ja tez po B6 mialam plamienia, zarowno przed i jak po @ i tez bylam zmartwiona bo miala na plamienia pomagac, a bylo jeszcze gorzej. Ale po 3-4 cyklach wszystko sie poprawilo i B6 wyleczyla mnie z plamien przed @ z ktorymi walczylam juz dlugo. Jestem z niej zadowolona, wiec sie nie przejmuj ta zmiana, tylko lykaj co najmniej 3 cykle bo krocej to chyba nie ma sensu. Ivanka, a jak u Ciebie po B6? bo ja mialam teraz wreszcie idealnie, cykl 31 dniowy bez plamien przed i po @, idealnie :) Ivanko kochana, wspominasz o wisniach i o nalewce, jesli sie nie myle, to chyba jakis czas temu podawalas przepis na wisniowa nalewke z pestkami... a ja sierota nie zapisalam sobie tego , a teraz przyszla mi ochota na likierek wlasnie, byla bys tak mila i podala go jeszcze raz? bo nie moge tego jakos znalesc... no chyba, ze to nie Ty podawalas :) to niech sie odezwie ta, ktora podawala :) bardzo prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tesso! Ja nie miałam wcześniej plamień, więc trochę się zmartwiłam. Tabletek mam na ponad 3 cykle, wezmę całą serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robiłam nigdy nalewek... Może jak doczekam się swoich owoców...? Na razie moje drzewka owocowe małe, na dodatek jakoś marnie rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli te plamienia sa po b6, to sie wszystko powinno poprawic za jakis czas, jesli jednak to castagnus, to juz nie wiem bo roznie niektorzy reaguja na niego - ja osobiscie nie mialam po nim zadnych "rewolucji" ale tez nie pomogl mi prawie wcale, abralam go zdecydowanie dluzej niz 3 miesiace. Co do wisni, ja tez mam na ogrodku posadzona, rosnie juz chyba 3 rok a owocow ani widu ani slychu haha, tez nie wiem czy doczekam, dlatego musze kupic na targu i zrobic sobie przepyszna nalewke z pestkami :) moim zdaniem z pestkami smakuje o 100 razy lepiej niz bez, ma taki cudowny posmak... wlasnie pestek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela71
Dzień dobry! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czesc dziewczyny:):):) niemialam czasu pisac tyle sie dzieje staranka byly czekamy na efekty...a pozatym jestesmy nad morzem od wczoraj pogoda piekna.....pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Magdalenko!! Udała Ci się pogoda na wyjazd. Życzę Ci owocnych starań i miłego wypoczynku! Pozdrawiam! Biest: od ksieżniczki do diablicy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
U nas lato, dzis ma byc 30 stopni. Ubralam do biura szorty i sie teraz ukrywam pod biurkiem :P Owulacji na razie niet, zreszta szanse na akcje sa marne bo moj pracus :) dzis wieczorem ma znowu jakies terminy. Ale oznajmil, ze nigdzie nie wyjezdza do konca tygodnia wiec teraz musze tylko viagre mu przemycic w yogurcie z samego rana :P Gzie to mozna bez recepty kupic? ;) Albo proszek z muchy Hiszpanskiej :) Trzymajcie mnie na mysli i przywiezcie mi z tych urlopow dla mnie pare much :) Zarty na bok :) Ale czasem cos by sie przydalo bo nie jestesmy najmlodsi a juz nie daj Boze zebym go postawila pod presja :O Dlatego wole wiadomosc o owulacji traktowac poufnie. A ostatnio nawet pytal kiedy robimy bejbika ;) wiec widze, ze i on nad tym rozmysla... Kochanego ciala niby nigdy nie za duze ale moje jest wnajlepszej drodze zeby sie romnozyc przez klonowanie i niedlugo bedzie nas chyba dwie :O Musze sie wziasc za sport bo w zadne ciuchy nie wchodze a zacielam sie, ze nowych nie kupie! Zamiast tego wlasnie zamowilam sobie hola hop, mate i ciezarki do cwiczen. Ale dzisiaj wieczorem najpierw wybieram sie z kolezanka na drinka na aperol spritz (aperol z prosecco) bo pogoda sie az prosi zeby gdzies na zewnatrz posiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko a jak trzeba sie rozwijac heheeh :-) Tekst w stopce pasuje jak ulaL do mnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy rozwalislas mnie heheeh Kochanego ciala niby nigdy nie za duze ale moje jest wnajlepszej drodze zeby sie romnozyc przez klonowanie i niedlugo bedzie nas chyba dwie Musze sie wziasc za sport bo w zadne ciuchy nie wchodze a zacielam sie, ze nowych nie kupie! Zamiast tego wlasnie zamowilam sobie hola hop, mate i ciezarki do cwiczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, może Wy jako doświadczone wyrazicie swoja opinię, otóż koncem maja miałam łyzeczkowanie (puste jajo płodowe) pierwszy @ po tym zabiegu dostałam 29.06 i praktycznie od 14 (13.06) dnia cyklu mam plamienia (to brązowe to troche krwią zabarwione) i tak do dzisiaj... jest tego mało (wkładka wystarcza) ale już sama nie wiem co to może być, moze któraś z Was miała coś podobnego.... zaczynam się martwić czy wszystko ok po tym zabiegu... to był moj pierwszy @ po zabiegu wiec nawet nie wiem ile teraz bedzie trwał u mnie cykl (wczensiej ok 29 dni) pierwszy okres po zabiegu dostalam prawie po 5 tygodniach.... doradźcie, poradźcie wypowiedzcie się prosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deminges, pewnie oczekujesz jakiejś konkretnej odpowiedzi... więc ja Ci niestety nie pomogę. Chyba tylko badanie u gina rozwiałoby Twój niepokój.Nie wiem, ile czasu potrzeba, żeby po takim zabiegu wszystko się unormowało... Gerwazy, stawiam ostatnio na dietę: chrupkie pieczywo, ograniczenie węglowodanów, itp., ale szybkich efektów nie widać i równie szybko się zniechęcam. A wczoraj wieczorem miałam kryzys i zjadłam 2 batony lion :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×