Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gerwazy, no właśnie nie wiem co robić jestem w przysłowiowej "kropce" . Mój specyfik właśnie mi się kończy a brałam b - coplex i tam i kwas foliowy i B6 - 100 mg. jeszcze kusi mnie sama b6 + magnez - może ta przyswajalność magnazu jest bardzo ważna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak naprawdę to myślę, że zachowuję się jak desperatka. Ciagle szukam nadziei....a przeciez ja mam mniejsze szanse na ciąże niż Wy dziewczyny bo jestem hashimotką .. a to jak wiadomo choroba immmunnologiczna czyli mogę nie donosić ciązy albo nawet nie wiem,że ją tracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ivanka:) ahhhhhh co zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Ivanka, Wiesz co Ivanka? My chyba wszystkie mamy podobne szanse :) To widze, ze bierzesz to samo co ja tylko ja na razie troche krocej i cykl poki co mi sie skrocil a nie wydluzyl. Martwie sie troche tym, ze sobie kompletnie organizm rozleguluje. Zobacze co bedzie w tym miesiacu, kiedy @ sie pojawi. W przyszlym miesiacu wezme juz chyba tylko B6 + magnez + kwas foliowy. A potem gdybysmy zaczeli ivf to juz nic nie bede brac oprocz kwasu foliowego oraz zbyt duzych ilosci czerwonego wina na dobry humor :) :) :) Zartuje! Lepiej pic teraz bo wtedy zacznie sie calkowita abstynencja :) Narazie zaczynam sie powoli pakowac na wakacje :) Ciesze sie jak wariat mimo, ze @ w trakcie bedzie :( Odliczam juz dni. Poza tym mecze sie z decyzja jaka lampe nad stol do jadalni zamowic. Dwie mi sie podobaja, sa w podobnej cenie i nie moge sie za rusz zdecydowac ktora bylaby lepsza. A M zostawia mi calkowicie decyzje i tylko mowi, ze wazne zeby sie Tobie podobalo...:O Katastrofa :O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis6
Ivanka......szkoda.......już miałam nadzieję, że Ty będziesz kolejną szczęściarą..... Mój pierwszy cykl z wit. B6 był też skrócony, trwał 23 dni przy ostatnich 26-27 dniowych. Druga faza cyklu nic mi się nie wydłużyła tylko pierwsza skróciła. Teraz pierwsza trwała 17 dni czyli tak jak od kilku lat, druga zobaczymy. Chciałabym, żeby się wydłużyła z tych marnych 10 dni. Myślę, że nie powinnaś się obawiać o następny cykl tylko wszystko obserwować i zapisywać, bo inaczej łatwo przegapić jakieś ważne objawy.... Piszesz, że jesteś hasimotką... Ja chyba też nią jestem. Żaden lekarz mi tego nie powiedział, ale mam podwyższone przeciwciała antyTG i dostałam już euthyrox 25mg.... Gerwazy.......jak widzisz B6 na mnie podziałała na razie podobnie jak na Ciebie. Mam nadzieję, że to tylko takie początki....bo "leczenie" witaminami musi trochę potrwać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niestety smutne wieści od Ivanki:( Inanka powiem Ci, że z tym progesteronem do nie jest do końca tak, że gdy jest wysoki to cykl się wydłuża. Uczyłam się na studiach o cyklu i kiedyś doktor zadał pytanie: jaki są przyczyny braku @ no i wszyscy zaczęli wyliczać stresy, ciąże itp., a ja wtedy byłam obryta z tego i powiedziałam, że za niski progesteron i facet powiedział, że super odpowiedź i postawił mi 5 z zaliczenia z biomedyki za to. Także szczegółów nie pamietam, ale był to dr ginekologii i raczej się znał.To chodziło coś o sprzężenie zwrotne między hormonami. Mi tez na chłopski rozum wydawałoby się, że wysoki progesteron do długie cykle, ale pamietam, że te hormony są zalezne jeden od drugiego i jest o wiele bardziej skomplikowane niż nam się wydaje. także radzę zbadać Ci progesteron 7 dni po owulacji i bedzie wszystko jasne. Pozdrawiam całą resztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
a u mnie wlasnie zaczal padac deszcz!!!!!!!! za goraco bylo zreszta chyba nawet burze zapowiadali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
i po 5 mni przestal hahahha ja ksiadz kropidlem tak duzo go bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że w nocy popada jak zapowiadają, chyba, że tak samo jak u Ciebie :) W domu ok, gorąco, ale da się wytrzymać. Za to w pracy miałam na fajrant 31stopni! Jak w takich warunkach myśleć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Nie mam sily sie ruszac w tych tropikach. Dobrze, ze to juz po dnaich plodnych bo przy tych temperaturach nie wykrzesalibysmy energi koniecznej do staran :P Ten miesiac u nas zdecydowanie byl do doopy:( Owulacje przegapilismy wiec tylko czekam na @. To teraz na czyja @ czekamy? - w sensie zeby nie przyszla? ;) Rachelka, Ty jestes nastepna? Czy Magdalenka? Jak tam dziewczyny, ktora teraz nakrecamy? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dopiero 5 dc, i póki co mi smutno :( Jeżeli owulka jak miesiąc temu, to do niej jeszcze 2 tygodnie... Magdalenka na pewno przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upal w nocy byl jak ...... , no i obudzilismy sie o 4.30 , a teraz slipia mi sie zamykaja , zaraz zgasne !!! Gdzie nam kolerzanki wywialo , tyle tu zagladalo np. Gdzie Coni ?????????? Ania a Ciebie gdzie wywialo ?. Gosiaczku , jak tam u Ciebie , wszystko w porzadku ??? Blu , gdzie Ciebie zanioslo n tak. Ani slowka ??? A Ewa zaczela i przepadla ? A Kasia - jeszcze wakacje ??? Stefa , Ciebie tez co kot naplakal !!! A gabinet usg mialysmy zakladac !!! I wszyscy innni - zapraszam !!!! Bo moze kogo pominelam , a to tylko zmeczenie :( SM nie moge wejsc na fb , i potwierdzic - sorry !!! Pozdrawiam was kobity z wnetrza mojego zagotowanego mozgu - jutro wesola relacja z mej dzisiejszej wizyty o gin Tonika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Przed 23 nadeszła straszna burza. Zdążyła jeszcze złośliwie zakłócić sygnał z satelity, żebyśmy nie zobaczyli 10 ostatnich minut filmu ;) Ale spało mi się już o niebo lepiej niż poprzedniej nocy... Na razie na dworze pochmurno, ciepło i przyjemnie. Niestety, w pracy jak się nagrzało, tak jest nadal duszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac ;) U nas w koncu temperatura troche spadla i dalo sie odrobine odespac :) Ja nie chce do pracy !!!!!!!!!!!! :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, czekam na relacje. Też się zastanawiam nad wizytą u swojego gina w najbliższym czasie.... Na początku roku było mu za wcześnie na niepokój, to ciekawa jestem co powie na 15 miesięcy starań..? Może żeby zwinąć warsztat..? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Rachelka ! Wlasnie u mnie tez w pracy zupelny brak powietrza , bede jak ryba snieta , albo jak snieta Rachela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no zaproponuje kilka spokojnych lat staran naturalnych :s ! Bo jednak rozplod wspomagany , to wyciaganie pieniedzy , a przeciez zyjemy dluzej , to i czasu wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin na NFZ i taki naturalista.... więc może doradzi świecę po, albo łykanie witaminek... Właśnie jestem ciekawa. Przyjmuje raz w tygodniu po południu - we wtorek. Jakbym się umówiła na 4.09, to akurat byłby 20 dc, owu albo po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no u Tonika bylo wesolo inaczej ( patrz porownanie z kochajacy inaczej i sprawny inaczej ) . Trzykrotnie rozbawil mnie do lez :( Na wstepie : " i co ,jak tam , jestesmy w ciazy ??? "( jak juz babo sie pojawiasz - w domysle ) No -on moze jest -nie sprawdzalam , ale my razem , Boze - w zyciu chlopa bez spodninie widzialam :( ;) Potem : no wszystko w najlepszym porzadeczku , no owulacja niedawno byla - to to wiem i bez niego - dzieki rewelacyjnym testom owulacyjnym rossmanna , z tym wszystkim - no napewno , bo jak widac efekty tez w porzadeczku :( Na zakonczenie : " Czterdziesci , co to jest czterdziesci , pani mlodziutka , dzis w tym wieku , to sie rodziny zaklada " , na wspomnienie ,ze tak jest zawsze , tylko czesem menopauza uderzy goracem ( ha,ha,ha - ostatnie 3 dni , to mi ta meno 24 godziny na dobe goracem walila ) - ,to ze na to se jeszcze dlugo poczekam !!! Oj zabawnie bylo , po co ja tam chodze ??? Ale widzac moja burzowa mine zaproponowal jak autu - pelny ( powtorny) przeglad , od hormonow poczawszy na histero konczac ..... Obowiazek wzywa - musze spadac !!! Im

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis6
A ja dzisiaj jestem załamana......... Drugi cykl z B6 i Mg i moja faza lutealna osiągnęła marne 11 dni (było też wspomaganie Duphastonem).... Czy ja już się do niczego nie nadaję??? Chwilami mam naprawdę dosyć. Zastanawiam się nad tym co ja próbuję sobie i innym udowodnić..? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jeszcze ! Rachela :) a czemu my tego ich optymizmu radosnie nie podzielamy ??? Denis nic nie probujesz , po prostu chcesz spelnic ( jak my wszystkie ) swoja egoistyczna zachcianke posiadania dziecka ;) , nie baczac na to jakich to mu smutkow przyspozysz odbierajac z przedszkola w przebraniu babci ;) Poprawy nastroju zycze :) ,jakby co powchodz na topiki dla mlodziutkich , nie mogacych zajsc , to se poogladasz , jakie mozna miec problemy , my w przeciwienstwie , - to w wiekszosci okazy zdrowia :) , tylko czas gra na nasza niekozysc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri - ja i optymizm?! Nie podzielam, bo nie potrafię ;) Denis, ja już chyba po pół roku brania Mg i drugi cykl B6 - mam to samo - faza lutealna 11 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis6
Mon cheri, Rachela....dzięki już mi trochę lepiej.... Rachela a w jakich dziennych dawkach przyjmowałaś magnez do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×