Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Wisiolek - witaj , nas tu wiecej niespelnionych , mimo , ze juz mamy dzieci ! Wiec swietnie to rozumiemy :( To cale wspomaganie napewno nie zaszkodzi :) , wybor specyfikow prawidlowy :) Zycze happy endu ! Zostan ! Pomarudzimy sobie poki Ci sie nie uda ;) X Tessko ja dawalam telkor plus , ale tylko 2 na dzien ;) , tak ze 3 miesiace ! Poprawa byla spora , nie wiem czy to od tego , ale chyba ;) . Teraz nic mu nie daje i znow niewesolo , ale obecnie troche to mam gdzies ! Ten ginseng jest bardzo obiecujacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy teraz bierzesz progesteron - a on mocno podnosi temperature :p , to z tego powodu na poczatku ciazy ma sie lekko podniesiona ! A nie bylas lekko przeziebiona ??? Nawet zastanawialysmy sie , czy to nie przeszkodzi transwerowi ! Wrzuc na googla udane ivf - to Ci wolno czytac ! Albo lepiej polacz mnie z Twoim m , powinnas miec internet verbot ! Ja sie zawsze przy progesteronie pocilam jak swinia nocami ! Nawet w normalnym cyklu jest mi nocami chlodniej przed owu , potem przez tydzien za cieplo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilli ale ja od dawna w dole marianskim , wiec bedziemy sobie tak powoli marudzic , poplakiwac i sie glaskac po glowkach - nie uciekaj , nikt Cie chyba tak dobrze nie rozumie jak my tutaj !!! X Lazilam dzis z psem 2 godziny po lesie , w brudzie po brzuch - psi naturalnie ;) Tak sobie myslalam i pierwszyraz od la chyba 10 , nie przyszlo mi do glowy nic na temat dziecka ! Wczesniej zawsze na tych spacerach myslalam jak to niedlugo bede z wozkiem lazic , czy z brzuchem , teraz nic - naprawde to wylaczylam - nie wiem na jak dlugo - ale wylaczylam , nie licze na brak @ , nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki! Gerwazy, jak i Liilly nie jestem biegła w temacie in vitro, ale nie powinnaś nakręcać się negatywnie. Równie dobrze może to być wpływ środków, które przyjmowałaś, jak i reakcja organizmu na - co by nie rzec stres związany z tym wszystkim. Liilly, doskonale Cię rozumiem... Też jakoś mi trudno ostatnio wpasować się w topik ze swoim samopoczuciem :O A co powoduje taki stan ducha sama nie wiem... Chyba wszystko do kupy :( (do doopy) SM, jak tam dzisiaj? Tesso, może spróbuj starymi ludowymi sposobami: lubczyk, sałatka z selera ;) Ivanko, podjecie decyzji o operacji pewnie było trudne, ale bierność jest jeszcze gorsza... Basiu 🖐️ Mon cheri, nie dość, że nie lubisz tej pracy, to jeszcze brak wypłaty?! :O Kurcze, myślałam, że u Was takie rzeczy rzadko się zdarzają... Biest, przypomnę w poniedziałek rano ;) Wisiołku, witaj! olej z wiesiołka działa wielokierunkowo: wzmacnia i uodparnia, więc jak najbardziej wskazany; przy staraniach o ciążę pomaga w uzyskaniu prawidłowego śluzu, ale żeby był efekt musisz brać ze 6 kapsułek dziennie, ja też łykam: 3 razy dziennie po 2. Ale tylko do owu! Pozdrawiam wszystkie koleżanki, również te niewymienione z nicku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, ja nie chcę uciekać:DTak marudzę, że może rzeczywiście to tak zabrzmiało:DPo prostu czasami trudno coś sensownego napisać kiedy człowiek skupiony jest na swoim bólu, niepowodzeniach...kiedy brakuje mu najmniejszej iskierki nadziei...a odpuścić nie potrafi... Wisiołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, Ty przynajmniej masz częściej m przy sobie niż ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) x Wróciłam niedawno od babci ze szpitala nie uwierzycie zaczęła jeść dziś zjadła śniadanie cały obiad i kolekcję, reaguje,uśmiechała się ale nie mówi ;) oczywiście ,ma dietę płynną jak dziecko kaszki ,ale je pomalutku :) trzeba ją karmić.......... ciocia miała później rozmawiać z lekarzem ,ale ja już pojechałam do domu .........wiecie co wiadomo że nie raz się poprawia przed wiadomo czym........ ale najważniejsze że widzimy, że babcia daje sygnały, że nie cierpi ,że nas poznaje, wie że jest otoczona miłością,że ma godną opiekę tyle możemy jej dać po za tym ja czuję taki spokój wewnętrzny ,że wiem co ona czuje i,że nie cierpi w ten sposób jakoś powoli potrafię się przygotować do tego co kiedyś i tak nastąpi że ona nas opuści.....bo takie są realia przecież x Dziękuję wam za wsparcie za to,że myślicie o mnie doceniam to ❤️ 😘 x Pozdrawiam was wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM, najważniejsze, że nie cierpi, bo jej lżej, pozostałym członkom rodziny też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM, dobrze, jesteś trochę spokojniejsza... Liilly, jak długo zazwyczaj nie ma Twojego M? A jak wraca to na jak długo..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar oglądnąć zaraz "Senność" - polski film, m.in. z Żebrowskim. Oglądałyście..? buforuje się i muszę czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że znalazłam was na tym forum,jesteście kochane. widze że dzielicie się tu wszystkimi smutkami i radościami,dobrymi radami to miłe. Wisiołek biorę od ostatniej @ do wczoraj brałam 2x2,no i czekanie na 1 marca, Musze poczytać poprzednie wasze wypowiedzi żeby poznać was ''bliżej;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisiołek, czekasz na 1 marca na ewentualne 2 kreseczki?:)I jeszcze jedno. Czy zauważyłaś po poronieniu wyraźniejsze objawy płodnych dni? Rachela, niestety nie ma reguły i dlatego to takie skomplikowane i jednocześnie wkurzające. Filmu nie oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilli byl tylko zart ;) , mam nadzieje ze do glowy Ci nie przyszlo uciekac ? Ja tez ostatnio nie staraniowa :( Ale po to jestesmy ! X SM masz niestety racje, czesto pod koniec , ludzie nagle czuja sie duzo , duzo , lepiej :( :( :( Trzymajcie sie !!! X Wisiolek - ja tu jestem taka jedza topikowa ;) X Dajcie namiary na dobre polskie filmy ( 2005 -2012) , potem szukam ! Czasem sie nie zgadzam z ogolnym pogladem : dom zly - bardzo mi sie podobal , ile wazy kon trojanski - rozczarowal dialogami , kolyska - slaba , listy do m - bardzo sie podobaly , bo scena klotni w lesie bardzo do nas pasujaca ;) , chce obejzec wkrotce sale samobojcow . Tipy milo widziane - tylko nie o milosci , babskie , bo tych nie cierpie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi:):):) ja teraz "Filary ziemi" ogladalam i "Moj tydzien z Marylin"Jutro do Ciebie skrobne.Czesc Wiesiolek ja tez lykam od dwoch dni i sie okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka - dzieki o Rozyczce slyszalam :) X Coconut pozno weszlas :) , dobrzyludzie juz spac sie polozyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po spotkaniu z przyjaciółmi, własnie tu wchodzę sobie i patrzę ,że nasza Gerwazy nadal szuka złych wiadomości. Kobieto uwierz wreszcie, Tobie się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wiesiołek o Mon cheri a le "Listy do M" to też romantyzm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, x poranna zmiana sie melduje :-D x SM, super, ze babcia przynajmniej nie cierpi i ze ma Was kolo siebie! Zycze Ci duzo sily! To mnie w chorobskach najbardziej przeraza :( Ze czlowiek cierpi w bolach, nie moze sie ruszac i zdany jest na laske innych. Nie chialabym umierac w szpitalu...Jak przyjdzie co do czego to nie chce wyciskac od zycia odstatniej mozliwej godziny podlaczona do jakis rur i sprzetow. Jakies party, dobre wino...i bede pukac do sw. Piotra na kacu ;) x Bylam wczoraj na tym ostatnim Die Hard Bruca Willisa. Uwazam, ze najgorszy film z tej serii, taki jakis "plytki". Fajnie sie ogladalo, niesamowite stunts, ale jakos nie zostawia sladu w glowie. Mialam wrazenie, ze ogladalam serie wybuchow i spektatularnych skokow z wysokosci :-) Django Unchained podobal mi sie 100 razy lepiej. Tylko nie wyobrazam sobie ogladania Django Unchained inaczej niz w orginale, glownei ze wzgledu na jeden z characterow Dr. King Schulz Duza czesc uroku tego fimu polega na tym jak on sie wyraza. Nie wiem czy sie to nie zgubi w tlumaczeniu. x Karmi_, Jak bylo na imprezie? Ciacho dobrze wyszlo? Nieraz zazdroszcze Ci takiego zycia, ze nigdzie nie wyjechalas, jestes w swoim srodowisku, nie potracilas znajomych i konktaktow z rodzina. W Niemczech wszyscy sa fanami planowania wolnego czasu :O Najlepiej z duzym wyprzedzeniem :O A ja sie nie moge umawiac ze znajomymi na weekend za 3 tygodnie bo nie wiem jaki bede miala nastroj za 3 tygodnie i i nie lubie sie tak wiazac. x Iwanko, dobrze, ze tato sie zdecydowal na operacje. Mysle, ze bedzie dobrze! x Wiesolek, witaj! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri no to kolejny raz nie zrozumiałam Twojego żartu:PMoże z czasem będę rozpoznawać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, ja się bez problemu zorganizuję sama, z tym nie ma problemu. No ale z seksem to już gorzej...dla dokładności seksem staraniowym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilli ja zawsze twierdze , ze humor u mnie ciezki jak mlynskie kolo na szyi topielca ;) Po prostu nie traktuj calkiem serio , gdy widzisz taki ryjek ze zmruzonym oczkiem , lub durne okreslenie - jak te z glaskaniem sie po glowkach ;) X Ivanko ale listy to tez komedia , to sprawe ratuje :) , bo placzliwych romantykow nie lubie i bardzo romantycznyczch ;) najbarcziej jak pisalam podobal mi sie motyw pana psychologa , co na choinkiskoczyl , a zona mu sie zmikolajem puszczala , watek milosci sztura - no ok ;) , nie wierze w takie bajki , bo nigdy nic mi sie romantycznego w zyciu nie zdarzylo ! X Gerwazy masz zdrowie na te orginalne wersje , jak sie meczylam z niemieckim , to mi angielski przysnal ;) , czytac jeszcze idzie , ale ogladac filmy to najpierw po polsku , albo niemiecku , potem angielsku , jak juz wiem o co chodzi , inaczej niewiele by do mnie dotarlo ;) I tak najwiecej to bajek widzialam :) Ale mnie zachecilas , wiec ten film sprawdze :) X Rachelko :) :) :) jakie zle ;) X Coconut a lidreki - chyba stazem :) X Basiu - matko 3 dzieci , ale na nude na pewno nie narzekasz , jednak samotnosc przy dzieciakach wyglada troche inaczej :( - ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilli gerwazowa , kiedys tu kombinowala , jak tu sperme w pojemniczkach dlugo przechowac i z pomoca st RRZK sobie zapodac !!! ;) A zamrazarki w mieszkaniu nie masz ;) ( nie gniewaj sie przypadkiem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×