Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

U nas nas topiku same choroby i @ :( Rachela ja bardzo często w @ mam opryszczke. Jola współczuje sampoczucia. Mila Tobie też. Gerwazy musicie jeszcze wydrzeć dokumentację z kliniki....zostaw to swojemu M, on ich podejdzie dyplomatycznie. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla nas to dosc wazn arocznica bo nikt nam nie dawal tyle. Kumpel ktory sobie roscic do mnie jakies dingsbums da daal mi i M maz 3 mieiace. Na nazej teblicy rejestracyjnej jest MA 264- MARIO ANNA 26 KWIECIEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola,Mila i inne chore dziewczyny zdrówka. Karmi jak samopoczucie?? Jola oglądnęłam właśnie na stronie ddtvn wywiad z tym ginekologiem.Za parę tyg stuknie mi 35 lat tak więc równia pochyła.No co zrobić.Generalnie mam już to gdzieś. Wiesiołek szczęśliwej ciąży życzę.Znajdź sobie dobrego gina bo ten chyba nie wzbudza zaufania. Biest a test robiłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawiatura mi sie zacina i wcina mi litery sorry. A po co mam robic tesz skoro wie ze jutro bedzie @@@@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy mandarynko, że masz już to gdzieś, - no chyba się nie poddajesz i walczysz dalej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się narobiło, chorowicie się u nas zrobiło. No i ciąg dalszy @....Wszystkim niedomagającym życzę powrotu do zdrowia:) Ja nigdy w życiu nie miałam opryszczki. Mam jednak w pracy koleżankę, która dosyć często walczy z tym paskudztwem:O A mnie jest błogo:DWróciłam właśnie ze sportu, czyli z kijków:DMamy całkiem niezłą trasę. Dobrze mi robi taka aktywność:)Zdążyłyśmy chyba przed deszczem, bo strasznie zachmurzyło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko mnie dzis wkurza, nie cierpie byc chora, nawet moj syn mi gra na nerwach mimo ze stara sie jak moze, ribi herbatki, otula mnie koldra I takie tam slodkie ale mnie wszystko denerwuje. Kwasna Mandarynko jestesmy w podobnym wieku I tez mam ochote sie poddac. Moj maz nawet stwierdzil ze spokojnie to zaakceptuje jesli mu powiem ze nie chce in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly to to masz kondycję lepszą niż Biest - podziwiam mnie by dzisiaj nikt z łóżka nie ściągnął, ledwo żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he,he to faktycznie plaga na topiku albo wirtualna symbioza:) o Ktoś pytał o plany na majówkę, ja kupiłam dziś rower:D mam zamiar być aktywna;) he,he na początku poprosiłam o ładny koszyk :) a pan mi zaproponował,że nie ma sprawy do koszyczka i rower się znajdzie:) z koleżanką ustaliłyśmy,że kupujemy koszyki z rowerami lub jak mawiają nasi M rowery z koszykami co by nam tam majówkowe flaszki się zmieściły i zapojka ;):) o Kochane , wszystkim zdrowia życzę i kciuki za nowe cykle 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja mam dość liczeni dni cyklu,obserwacji śluzu,brania leków a już apogeum następuje jak idę do lekarza a tam same ciężarne.Nawet nie chodzi o to że się poddaje po prostu co ma być to będzie.Cieszę się że mam jedno zdrowe dziecko.Mila jakiego masz opiekuńczego synka-super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesiołek dziwni Ci lekarze u Ciebie to na NFZ??? Jejku tyle się starałaś a tu takie teksty, współczuję .... daleki ten termin u priv - ale faktycznie usłyszysz już serduszko, normalnie zazdroszczę tak pozytywnie oczywiście. To jest dopiero przeżycie....ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandarynka nie poddawaj się..młoda kobietka z Ciebie, jeszcze dużo możesz zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka, jaka tam kondycja, mnie po prostu żadna choroba nie dopadła:D Mandarynka, każda z nas przechodziła to, że miałą dość liczenia, obserwacji itp. Tylko wiemy też, że tak naprawdę nie można wyłączyć do końca myślenie o staranich....Nawet wtedy, gdy nie chcemy się już dłużej starać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ivanka generalnie czuję się naprawdę młodo max na 28-30 lat:) Lilly myślenie rzeczywiście trudno wyłączyć ale muszę się jakoś postarać.Teraz już zaczynam planować sierpniowy urlop.Mam nadzieję że uda nam się pojechać nad morze.Mnie póki co też nie bierze żadne choróbsko tak więc zdrowe fluidy przesyłam chorym koleżanką. Zaraz wsiadam na rowerek bo rzeczywiście trzeba troszkę zadbać o kondycję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Jolka Mila współczuje choróbska wracacie szybko do zdrowia :) x Aa dodam tylko że moja córka też chora gardło zawalone że dawno takiego nie miała i też ma opryszczkę oczywiście antybiotyk ma a na opryszczkę też leki i maść x Gerwazy cóż mogę powiedzieć smutne to że się nie udało :( x Karmi jeszcze u Ciebie nadzieja jest :) x Dołączam do klubu @upiszonów też dziś zawitała x Mandarynko wiem jak to jest liczyć czekać i wiecznie fałszywe alarmy tez to kiedyś przerabiałam I masz rację co będzie to będzie nie ma się nie raz wpływu na pewne sprawy niestety x Pozdrawiam was wszystkie ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,ciezko dzisiej pracowalam i mam wstret do halasliwych i upierdliwych ludzi.Dobrze,ze z Wami mozna sensownie pogada rownoczesnie nie wydajac dzwieku paszcza:P Mam zespol napiecia.Czasem niemienie @ jest gorsze niz sama @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej czesc biedactwa , chorobki , psm - ki ,@ - owki - zycze wam wszystkim poprawy :) X Donosze , ze pod wzgledem zdrowotnym trzymie sie jak zolnierz na warcie ;) Za to brzuch po lewej mi rozrywa - jakas mega owulacja ;) No i wniosek , ze dzisiejszy wczesnoranny sex zapladniajacy byl jaknajbardziej na miejscu ;) :D Jednak poprawki chyba nie bedzie , bo dopiero z pracy wrocilam i oczy mi sie zamykaja , a jeszcze trzebaby jakis obiad na jutro upichcic , bo znow 11 godzin przedemna ! Pozytywna wiadomosc to ta , ze jak mnich ojciec Grzegoz nakazal - kobieta przy stosunkach zapladniajacych bedzie wymeczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila , Mandarynka - jeszcze nie czas sie poddawac , starczy wyluzowac , do menopauzy jeszcze troche :) Przychodza czasem dni , ze juz sie dalej nie chce , ale to znow minie ! X Wisiolek - kochana hormony szaleja , a ginki to tylko ludzie - popusc im - najwazniejsze , ze dzieciaczek sie rozwija !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy oj , to troche odpocznij i do roboty ! Na poczatek poprosze wkrotce o raport z rozmowy kwalifikacyjnej w usaju - najlepiejw tlumaczeniu , bo oni maja ciezki akcent !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohw teraz to ja usze sie usmic do sraczki.. Doczekalam sie na glowym od pojebanych pomaranczy topiku n amoj temta....ie no korwa jak sie musze powstrzymac zeby nic nie odpisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, chyba poranny seksik Ci dobrze zrobł;)bo taka radosna jesteś:D Mam pytanko. Czy to możliwe, żeby już po 5-6 dniach łykania wiesiołka odczuwać efekty śluzowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest a na ktorym topiku to pojde i im nawrzucam to mi napiecie spadnie.Jak kogos dzisiaj nie opierdole to bedzie zle.A po reka mam tylko meza no i szkoda chlopaka bo oberwie calkiem niezasluzenie. Kurujcie sie biedactwa Wy moje malutkie:) Jolka tego czosnku nie musisz wkladac do nosa ani w zadne inne otwory fizjologiczne:P,wystarczy go pokroic i wachac.A na opryszczke papka z aspiryny z letnia woda. Mon cheri klapanie Twoja paszcza to miod na moje skolatane nerwy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×