Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Jolka popedz je (te pecherzyki ) ziolkami !!! Moze to cos da ! Ja mialam na mieszance clo i ziola 3 pecherzyki pekajace ! X Mandarynko jakie piwko !?!?!?!? Nie pisz tak , bo zaraz jakas pomarancza wywali Ci ciezki alkoholizm ;) X Liillunia :) ja chetnie mam kwiaty i rosliny , ale one raczej mnie nie kochaja :( X Gerwazowa - wytrzymaj jeszcze , ja sie po klinikach ponad 3 lata platalam i ostatnie drobne wywalalam !!! Zycze by w koncu klapnelo !!!! X Stefcia slonko moje - robimy imprezke w piatek :) , i pisz , bo jestes tak starajaca , jak wiele z nas ;) X Karmj :) :) :) moze problem u was , ze maz sie tak w fasolkowanie ogrodu nie nie angazuje jak Ty ;) On musi pocwiczyc sadzenie "nasionka" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, ja sobie czasami żartuję, że mam uraz ogrodowy z dzieciństwa/młodości. Tata zawsze ciągnął mnie na działkę, a ja zapierałam się nogami i rękoma, żeby na nią nie jechać. Uważałam to za takie nudne:DMoże na emeryturze złapię bakcyla;)Ciekawe tylko, czy będę miała wtedy siłę na szaleństwa ogrodowe. Może spotkasz mojego tatę, bo on też zapalony ogrodnik:DJedno jest pewne, na pewno się w niego nie dałam:D My mamy w ogrodzie takie trawy w cętki. Podobają mi się, szczególnie, jak świeci słońce:) Zabieg to mikromezoterapia igłowa. Robiona jest właśnie przy pomocy rolki z igłami. Pisałam niedawno o tym. W gabinetach płaci się właśnie za swoją rolkę, bo powinna używać jej jedna osoba. No a że ja najlepiej robię wszystko sama;)to postanowiłam sama sobie robić zabiegi:DKupiłam próbkę retinolu, ale nie będę chyba potem stosować specjalnego serum. Na razie zresztą zbieram doświadczenia. Tylko że ja zaszalałam i kupiłam roklę z igłami 5mm. Chciałam przedobrzyć i chyba mi się udało:P Mandarynko, w mojej wsi dużo osób lata z kijkami. Ja akurat robię to trochę dalej, ale to ze względu na koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri ❤️ o Dziewczyny chyba piszą o mikromezoterapii a nie mikrodermabrazji no bo tej w domu to chyba by się nie zrobiło. Tak czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, ja mam chyba dobre stosunki z riślinami;)bo te w domu całkiem nieźle rosną, a pielęgnuję je sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly ta trawa to pewnie Miscanthus sinensis 'Zebrinus, kurcze ja też ją miałam i zmarzła mi a przecież my w tej samej strefie klimatycznej, muszę w takim razie jeszcze raz spróbować ją posadzić. Twojego tatę pozdrowię :) jak zapalony ogrodnik to na pewno gdzieś tam się spotkamy na tych targach :) o Ja wam powiem, że generalnie mam świra w tym roku na kosmetyki, kosmetyczkę i różne zabiegi u niej i masaże pewnie to przez ten mój okrągły wiek i to ,że nie mogę tak po prostu przyzwyczaić się do tego ,że mi się szyja marszczy i łapki mam jakieś takieś wokół oczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Was czytam i chyba z rozpedu kupie sobie w koncu jakis krem. Moj M sie kremuje wiec moze mu cos zwine :) Za mlodu smazylam sie na sloncu i teraz zadne krem mi nie pomoze :( Moj kumpel (gay) wlasnie zrobil sobie liposuction. Musze wziasc od niego kontakt do chirurga. Moze udaloby sie z IVF polaczyc? :-D x Iwanko, pierwsza konsultacje mam 2 Maja u mojej lekarki z obecnej kliniki. Chce u niej zrobic immunologie. Nastepna konsultacje mam 10 Maja z Dr. Sher, dyrektor klinik SIRM w USA. W IVF kobiet po 40-tce sa na 3 miejscu w Stanach. A 16 Maja mam konsultacje z dr. Schoolcraft (zalozyciel kliniki, autor ksiazek o nieplodnosci itd.) z kliniki CCRM w Colorado. x A potem sama nie wiem...Cudu i tak nikt nie zrobi :O Chcialabym od tych lekarzy realne oszacowanie jakie mamy szanse... x W zwiazku z tymi konsultacjami bylam u lekarza zrobic wyniki z poczatku cyklu. Nie mogli mnie przyjac w 3 dniu wiec zrobilam w 4. Dzisiaj odebralam wyniki. Wyszlo mi, ze vitaminy D mam za malo( 23 ng/ml), reszta wynikow w miare choc nie jakos reqelacyjnie: TSH = 1.31 mU/I FT3= 2.58 pg/ml FT4=1.18 ng/dl Vitamina D= 23 FSH = 10.1 mU/ml LH=2.7 mU/ml E2 = 34.5 pg/ml Prolaktyna= 23.7 ug/I - podwyzszona :( Jak to zbic? Testosteron= 0.03 - troche za niski DHEA wolne = 187 ng/dl - za niski DHEAS = 62.3 ug/dl - w dolnej granicy x Macie jakies doswiadczenei z tymi wartosciami? Jak u Was bylo? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka bardzo Ci wspołczuje z powodu taty, mam tylko nadzieję, że nie cierpi. Na targi chetnie bym się wybrała, już się tam widzę:) Lili mnie tez tata na siłę do prac działkowych zaprzęgiwał,potem tak z 10 lat temu próbowałam u mamy swoje grzędy zrobić, ale nigdy mi się nie złożyło żeby je opielić;) a teraz.......tyram jak głupi osioł na tym polu, wyglądam tam jak chłop małorolny i dopiero tam czuje się szczęśliwa...a potem latem można się ubrać w seksowną sukieneczkę i w niedzielę korzystać z luksusów:) Jolka przecież Ty masz długie cykle, czyli 12 dc pęcherzyk 10 mm to nie tragedia byleby byl dominujący, ciekawe jak endometrium u Ciebie bo to ważne, widać w której jesteś fazie cyklu. ja bym nie rezygnowała kup test owulacyjny i od jutra lub pojutrza rób zobaczysz czy masz owulację. Coconut a wcale się nie przejmuj pomarańczą ja myślałam, że rano monitor kawą zapluje jak to przeczytałam, najbardziej podobało mi się o tych celebrytach na wiosce:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Ty Ivanko tez masz w tym roku czworeczke z przodu?Nie wiem jak mam to z godnoscia przyjac na klate;0moze oswojone z sytuacja kolezanki udziela bezcennych wskazowek?Nie mam tez jakiegos szczegolnego pomyslu na impreze,podpowiedzcie cos zwariowanego.Mojemu koledze to wynajelismy tramwaj a wczesniej go zatrzymal falszywy patrol policji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy prolaktynę zbija się podobno castangusem czy( jakoś tak), ale są tez na to konkretne leki. No i masz całkiem przyzwoite FSH, może zrób jeszcze raz AMH? Na reszcie się nie znam. Tylko uprzedzaj nas na bieżąco przed konsultacjami bo sporo tego. Ciekawe co twoja ginka powie 2 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana785
Witam wszystkie dziewczyny, ktore zechcialy to przeczytac okres mialam 15.04... regularne co 27-28 dni. kochalam sie caly czas z partnerem (przyznam, ze bez zastanowienia nad dniami plodnymi). pobolewaja mnie piersi... w sumie to sa bardziej wrazliwe wczoraj dziwnie zaczla mnie bolec brzuch od kilku dni jestem mega zmeczona... teraz tez dopiero wstalam. codziennie musze nie na chwile polozyc bo nie moge ustac na nogach w poprzedniej ciazy tez tak mialam (02.12 mialam @, od 23.12 moglam caly czas spac, piersi pogolewaly) sadzicie, ze to moze byc dobry znak? moze ktoraj z Was tez tak miala? napiszcie cos bo lekko wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut ja w swoje 40 urodziny doła złapałam okropnego, żadnej imprezy...cicho sza, a i tak dzwonili do mnie z życzeniami:( Mi osobiście się nie podoba po 40, ale podobno życie dopiero wtedy się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliana zawsze odpowiadam to samo...a skąd to my niby mamy wiedzieć co się u Ciebie dzieje???? ale tak na chłopski rozum, jak @ miałaś 15.04 to teraz raczej masz owuklę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, ha, ha, ha:DPodsumowałaś super:DMam w takim razie za dużo stosunków z roślinami, a za mało z m:P Ivanka, dobra jesteś:DSprawdziłam, tak, to ta trawa. U nas ta rośnie w takim zacisznym miejscu. Chociaż czasami i to nie pomoże. Bywa też tak, że wydawałoby się, iż roślina jest danej zimy bardzo zagrożona, a nic jej nie jest. Innego roku jest w miarę spokojnie, a roślina odjeżdża. Mieliśmy tak z hibiskusami, które zresztą uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo mile wspominam moje okrągłe urodziny:)Było bardzo wesoło, tanecznie i ze wspomnieniami:)I powiem Wam, że nawet w żaden dół nie wpadłam, a na co dzień zdarza mi się to często. Co do kremów, to od zawsze satawiam na systematyczność:DI chyba dobrze, bo wczoraj umocniły mnie w tym przekonaniu słowa masażystki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja traw póki co nie hoduje bo raz miałam i nas zaatakowały:) now iecie rozrosły się wszędzie i zostały potraktowane randapem, teraz się przegotuje do ich hodowli zrobię im jakąś zaporę żeby nie mogły iść dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadłam w doł na 40 bo już wtedy miałam za sobą długi czas starań i wiedziałam, że teraz mój czas na ciążę już sie powoli kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, te z cętkami tak się nie rozrastają. I nie robią się takie brzydko rozłożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut to witaj w klubie:) Tak, mam 40 - tkę w tym roku praktycznie za miesiąc, myślałam o mega imprezie z kulą dyskotekową i przebojami z dawnych licealnych lat Modern Talking (jeju! jak ja kochałam Thomasa Andersa;) ale ze wzg na chorobę mojego taty nawet już o tym nie myślę, w głowie mam niestety najgorsze myśli. o Gerwazy to terminarz masz napięty, pisz na bieżąco... co do wyników cudowne TSH i ft3,ft4 dla porównania moje ft3 i ft4 ponad 4000 :( bo ja hashimotka także może Cię to pocieszy i doda otuchy. o Liilly dzięki za komplement ale tak jak pisałam śledzę trawy już od 3 lat o Karmi ❤️....... no właśnie ja szukam takiej co by mi nie łaziła po ogrodzie ale jak na razie to takie znikające mi się trafiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham ogrod :-) Palme daktylowa juz mam , teraz chce inna plus 3 drzewka cytrusowe( mini ananasa, mandarynke i mini rozowe bananki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! poszło Coconut te klimaty.. wiesz, chcieliśmy aby goście ubrali się w stroje rodem z lat 80 -tych a'la Madonna, CC Catch, Modern Talking , Kombi, Lady Pank, Republika i do tego muzyka z tamtych lat...no taki miałam pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, to były czasy:)........ Biest, palmy też mamy, całkiem dużo:DWyglądają superancko, jednak ich przechowywanie w zimie jest dosyć uciążliwe. W tym roku ledwo wjeżdżałam do garażu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja coś za Jacksonem nigdy nie przepadałam. Kilka kawałków wpadło mi w ucho, ale było ich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×