Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

no, nie widze tych cholernych postow! dopiero jak cos napisze.... wiec pisze - za 2 tyg. jade na urlop i potrzebuje schudnac ze 3 kilo, conajmniej! poradzcie cos, na moja slaba ostatnio wole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak Mon cheri przy mnie z głodu nie zginiecie,nie ma mowy.Miesko zrobie i salatke i parowki z musztarda:Pi zasmazke:P Te trojkaciki to z mlecznych prosiaków zeberka one nawet kosci nie maja takie sa mieciutkie i chude.Jak się zrobi w miodzie to normalnie orgazm w oczach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naprawde wkurza , ze nie idzie poczytac :( Bylam z psem, trzeba by dzis wczesniej pojsc spac , bo kurde jutro w pracy oczy na zapalkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco - jerzu mleczne prosiaki - to brzmi drastycznie ;) , ja i tak ostatnio jakos sie tak vegetariansko , a nawet wegansko zapatruje ;) X Tessa ja przeszlam w wiekszosci na jarzyny - zero chleba , nabialu prawie wcale , do jarzyn troche ryzu , moze kaszy jakies i chyba z 5 kg runter :) Tak doszlam do wniosku , ze ta dieta i stracone kg i ciezki stres z nadgodzinami sa powodem opoznienia @ - teraz grzecznie czekam na @ , bo czlowiek jednak stary i glupi i sam sie nakreca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalia74
chyba jestem nocnym markiem :) dawno byłam tu u was... U mnie bez zmian, ciąży nie ma, zaczynam się z tym już godzin. Stuknęło mi 39 na liczniku. Przez ostatnie 3 lata niewiele robiłam dla siebie, teraz kończę roczną terapię grupową. Odzyskuję spokój, lepiej poznałam siebie, teraz chcę znaleźć w sobie pasję, coś innego niż skupianie się na leczeniu, na zarabianiu pieniędzy na leczenie, marzy mi się coś tylko dla MNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalia74
podczytuję Was co jakiś czas, dobrze, że tu jesteście dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest , ja sie tu samotna czulach i mialam ochote na zlot , ale wszyscy chetni sie wykruszyli - z tad moj wniosek ! Ja czytajac niektore komentarze tu--- tez dochodze do tego wniosku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut2009 Tak,tak Mon cheri przy mnie z głodu nie zginiecie,nie ma mowy.Miesko zrobie i salatke i parowki z musztarda i zasmazke Te trojkaciki to z mlecznych prosiaków zeberka one nawet kosci nie maja takie sa mieciutkie i chude.Jak się zrobi w miodzie to normalnie orgazm w oczach My razem z glodu nie zginiemy hehe... Ja kocham grilla , saltki tez ale nie nawidze bekonu i zasmazek..heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc kobitki,ja musze o 7 wstac a Bog wie kiedy zasne. Na Pro 7 leci fajny film wiec trzeba obejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie, u mnie pogoda do bani pada i pada, dzień zapowiada się depresyjny , mało słońca, spadam do roboty, miłego dnia pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia fajnie , ze sie odezwalas - pisz czesciej , wczoraj nie bylo widac wpisow. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia kobity. Nie no zaspalam hehe ... Testuj .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem za spotkaniem !!! :classic_cool: dojadę do Was choćby na koniec świata :D ;) 🌼 Witaj w klubie Eulalia :) 🌼 pozdrawiam WSZYSTKIE i czekam na wieści od Mon Cheri, ależ byłoby cudnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri zlituj się i zatestuj.Zrobie dla Ciebie na te okolicznosc specjalny performance:PJa ide dzisiaj do lekarza zobaczyć czy pęcherzyk pekl.Pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest podoba mi sie hannibal bardzo, chce wiecej, ale nie ma na razie w necie. Jolka wiem ze u mnie ciaza to jak wygrana w totka, nie musisz kopac lezacego, a tabsy chce na poprawe skory i na okropne bole miesiaczkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 x Ojjjjj co ja słysze czyżbym czegoś nie wiedziała ??? Mon cheri co to za nowina @ się spóźnia ???? Wybacz ale nie czytałam poprzednich zaległych postów pisz co i jak ok zaciskam łapki mocno ;) x Pozdrawiam was wszystkie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri nie waz sie tu chocby malym wpisem wpisac bez poprzedniego zrobienia testu :-) Ja zyczynam po raz kolejny diete Dukana...wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mon cheri, wszyscy wołają do Ciebie jednym zgodnym chórem ;) Wrażeń nam tu trza. Tessko, gdzie się wybierasz w tym roku? Ja też już niedługo mam urlop, wyjeżdżamy 1 czerwca do Czarnogóry :) A czemu miałam zrypany humor? Tak ogólnie - życie mi doskwiera ;) I chyba zapadam na fobię społeczną... Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, ale miałam do nadrobienia!:D Tak jak pisałam, na nerwicy nie znam się. Spotkałam jednak ostatnio znajomą, która jest świeżo po przebytej depresji. Jest jeszcze na lekach, ale najgorsze ma za sobą. Z tego, co opowiadała, najbardziej przeraziło mnie to, jak szybko człowiek może wpaść w szpony tej durnej depresji. Dziewczyna zawsze uśmiechnięta zmieniała sie nie do poznania. Teraz jest ok, ale pamiętam, że spotkałam ją ok. 2 miesięcy temu i pomyslałam, że ma chyba problemy zdrowotne, bo tak fatalnie wyglądała. A okzało się, że właśnie wtedy miała najgorszy mkoment. Sama przyznała, że nigdy nie pomyślałaby, że jej się coś takiego może przytrafić. I macie rację, chyba coraz więcej jest przypadków ludzi z depresją:O Jola, masz rację, coraz częściej choroba dotyka również ludzi bardzo młodych...... Co do odwiedzania bez zapowiedzi, to jestem też przeciwniczką takich niespodzianek. W dobie totalnej telefonizacji jesteżmy w stanie zadzwonić i zapowiedzieć się. Miałam kiedyś koleżankę, jakiś czas temu wyprowadziła się, która uważała, że do dobrych znajomych i przyjaciół nie trzeba się anonsować, bo jest się przecież zawsze mile widzianym. No i wpadała do mnie bez uprzedzenia, mimo że rozmawiałyśmy na ten temat i otwarcie powiedziałm, iż wolałabym być uprzedzona o ewentualnej wizycie. I dopiero, jak ja jej zrobiłam kilka takich nalotów, to zrozumiała mnie:D Fakt, że sytuacja wygląda ciut inaczej w przypadku imienin i urodzin. Wszystko zależy od przyjętych konwencji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, rzeczywiście jest trudno mieszkając w miejscu, w którym jest dużo rodzin z dziećmi. Ja mieszkam na wsi i tu jest tak samo. Trzeba się przyzwyczaić, bo inaczej człowiek oszalałby:) Ale masz zdolnego m:)Gra na saksie, fiu, fiu:D Co do częstotliwości seksu, to wiem po sobie, że taką wielką ochotę na mam tak naprawdę czasami. Potrzebuję natomiast bardzo bliskości i przytulania, pewnie też bardziej ze względu na rozłąkę. Wiem też, że nawet nie mając wielkiej ochoty angażuję się w trakcie. M to dobrze wie i dlatego zachęca mnie umiejętnie:DNawet, jak na początku jestem mało chętna, to potem się to zmienia. No i nie ukrywam, że m to w jakiś zposób kręci. Wiecie, samiec zdobywca:DNatomiast co do jego potrzeb, to są cały czas duże:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam znowu problem z wysłąniem, muszałam podzielić post na 2 części:DChyba za dużo piszę:D Gerwazy, ale wymyśliłaś z tymi 3 kreskami na teście:DMon chwei, czy Ty chcesz, żeby nam się w głowach pomieszało?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie literówki walę, że szok:PTo chyba pms;)Szukałam w necie odpowiedzi na pytanie, co może być przyczyną długiego pms i nie znalazłam nic sensownego....Od kilku dni mam wrażenie, że już za chwilę dostanę @.Fakt, że to byłoby szybko, ale wkurza mnie to już. Dzisiaj idę na drugi seans kosmetyczny z urodzinowego vouchera. Miały byc zabiegi na całe ciało, ale chyba ogranicze się do twarzy. Wszystko długo trwa, czułabym się mało komfortowo mysląc cały czas o tym, że zaraz może @ dostanę. Z tamponem też nie było za fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×