Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

No to szkoda że Twoja żona nie chce podjąć tematu adopcji.Janusz ja jestem pewna że bez dobrego psychologa tutaj się nie obędzie.Współczuję i oczywiście bo wydaje się że fajny z ciebie facet ale niestety nasza kobieca psychika i instykty są bardzo silne i naprawdę trudno z nimi walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośniczka forum 73
MonCheri ależ wspaniałe wieści :) :) :) :) Nie czytaj tych paskudnych wywodów, kimś złe emocje targają. Jak można ciężarnej kobiecie takie rzeczy wypisywać??? Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla Ciebie i maluszka ;) Czuję, że będzie dobrze, a dziewczyny z topiku zewrą szeregi i wesprą Cię w tym cudownym czasie (bo to fajne kobitki są) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, wreszcie.... to nas przetrzymałaś w niepewności. Uff, całe szczęście, że masz dobre wiadomości. Ściskam Cię mocno. Gerwazy przytulam. Szkoda, że jesteś tak daleko, bo chętnie napiłabym się z Tobą (i kolegą gejem też ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, jak ja Ci zazdroszczę!:)Przeżyłam stratę w 7tc i nie było mi dane usłyszeć bicia serduszka:(Zresztą nigdy w życiu nie było mi to dane....Jej, jak Tobie teraz fajnie jest, takie dobre wieści:)Twoja ciąża dodaje mi na swój sposób siły, daje jakąś nadzieję. W końcu jesteś po wielu, wielu latach starań. Pewnie masz ich najwięcej z nas na swoim koncie....Dbaj o siebie jak nigdy dotąd:)A tak na marginesie, to wcale nie dziwię się, że tak podziałały na Ciebie nasze komentarze:)Z drugiej strony sama wiesz, jak trudno nie wyrazić swojej radości:)Dlatego ja rozumiem Ciebie, a Ty zrozum nas:D Stefanio, o zamknięciu topiku to ja nawet nie pomyślałam:DMon cheri nam tego nie zrobi;)Musi nas dalej wspierać:) Karmi u Ciebie wygląda obiecująco:)Zobacz, Cheri była już taka zrezygnowana, a jednak cud się zdarzył:) A może teraz będziemy w ciążę na wyścigi zachodzić:DTo tylko taki żarcik, ale właściwie dlaczego nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez-imienna sorry ale moge miec jeszcze jedno pytanie ? Jak to jest z tym gehaltem placi wtedy Krankenkasse czy pracodawca , czy pracodawca placi i dostaje zwrot z kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, jak ja zobaczyłam dwie kreski, to też pierwsze co poczułam, to panika:DNie ze względu na pracę, bo w niej byłoby ok, ale tak ogólnie. Po prostu taka reakcja:) Gerwazy, czy Twój wpis należy tak rozumieć, że w Kolorado nie dają Wam realnych szans i odradzają podejście?....I jeszcze jedno. Zamierzasz podejść do drugiej konsultacji, nie pamiętam gdzie to miało być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly kochana , az mi glupio z ta ciaza , bo nie uwazam , zeby mi sie to jakos nalezalo :( Teraz widzisz , ja tak dlugo odciagalam robienie testu , bo w pierwszej ciazy tez nie doczekalam sie serduszka :( I tak chcialam wlasciwie isc pozniej do lekarza , tylko sie wystraszylam , zeby od razu wiedziec sa szanse , czy wcale ! Liilly ja mam wciaz nadzieje za Ciebie i inne dziewczyny .....teraz trzymam kciuki bardzo mocno !!! Jejku nie chce wam tu teraz zawracac glow .... X Topik zostaje jak dlugo komus bedzie potrzebny ! Tylko niefajnie tak widziec , ze mozna innym sprawic przykrosc samym faktem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri aż mi kamień z serca spadł :) cały dzień o tobie myślałam.... nawet nie czytaj tych pomarańczowych wpisów i nie denerwuj się, wiesz, że my Cię tu kochamy:) Napisz jak twój M zareagował na ciąże i jak mu to powiedziałaś? Córka na pewno jeszcze nie wie i nie dziwię się, jeszcze będzie miała czas cieszyć się. Musisz pomyśleć jak się z roboty zluzować, bo nie wyobrażam sobie, że będziesz chodzić do pracy. Mam nadzieję, że jakoś to rozwiążesz. Janusz a co Ci możemy doradzić jak same jesteśmy na ciążach zafiksowane........nie wiem po prostu nie wiem, żona musi pogodzić się z porażką...może na początek fajnego psiaka sobie kupcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri ma nadzieję, że nie uciekniesz od nas na sąsiedni topik. A teraz pisz jakie miałas objawy na samym poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, nie zawracasz głowy, przynajmniej wreszcie coś pozytywnego się dzieje. Twoja wiadomość wywołała ogóle poruszenie i wzmożony ruch na topiku, więc, jak zawsze przy takiej okazji odezwał się mniej przyjazny głos :O Pisz i zarażaj pozytywną energią :) Bo wierzę, że wkrótce przeminą Twoje obawy i szczęśliwie spędzisz kolejne miesiące ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę o objawach :D Pisałaś wcześniej o bolących i nabrzmiałych piersiach.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri!!! ❤️ Boze jak pieknie! tak sie ciesze :) przyznam, ze po tej wczorajszej Twojej ucieczce z kafe, balam sie dzisiaj tu wejsc :( nie wiedzialam co o tym myslec... ale na szczescie wszystko w porzadku :) olej ta robote, idz na zwolnienie, nie Twoja juz w tym glowa jak oni sobie z tym poradza! dbaj teraz o siebie i fasolke, tylko to sie liczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy co Ci powiedział ten lekarz z kolorado? Myslicie o komórce dawczyni? Napisz jakieś szczegóły bo wszystko oględnie napisałaś i niewiele zrozumiałam oprócz tego, że zaraz wino będziesz piła. Lili u mnie nie wiem w sumie co, bo nie mam usg w domu:):):) Zrobiłam sobie zastrzyk o 13 godz a jutro inseminacja o 16, ale musimy jechać na 14.30 wiadomo po co;) U mnie zawsze wszystko ładnie wygląda tylko ciąży brak, no i niestety nasienie M tak ładnie nie wygląda, ostatnio do iui podano mi 1 mln plemników to raczej niedużo, oczywiście ten milion to same wyselekcjonowane i najlepszej jakości plus odżywka dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Floria Gloria
Mon cheri - gratulacje,oby wszystko zakoncylo sie szczesliwie. Durnych pomaraczowych dywagacji nie czytaj, szkoda nerwów..powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi sorry , ze tak troche Cie pominelam , ale bylam skupiona na swoich problemach :( Ciesze sie , ze u Ciebie przynajmniej pecherzyk pieknie rosnie , tak jest , ze czasem bez tych sztucznych wspomagaczy efekty sa jakie powinny ... Miejmy nadzieje , ze jutro jednak klapnie , napoj m przedtem kawa , bo podobno sperma jest aktywniejsza ! Powodzenia ! Bardzo chcialabym bys do mnie szybko dolaczyla , to dorobimy nowy topik postaraniowy - trzymam mocno kciuki - razem tu wlazlysmy , moze razem wyskoczymy ? A potem wylapiemy inne dziewczyny !!!! Nie jedz nabialu i pamietaj o skarpeteczkach ;) X Biest - jeszcze wczoraj sama wzielam troche utrogestu , ale tonik stwierdzil , ze poki co nie brac , bo sluz bialy , a te bole to jelita - ja dupa maryna . Ja powtarzalam cale hormony 2 miesiace temu jak sie zastanawialam nad laparo i jak przyszlam , to myslal , ze w tej sprawie - tamte wyniki - takze wlasnie progesteron byly bardzo dobre ... Jakby co mam od razu przyjsc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi corka wie , moj m po tym tescie tak sie durnie zachowywal , glupie usmiechy , jakies polslowka itd , potem ja plakalam wieczorem w kiblu i ona nie wiedziala co sie dzieje .... Wiec dzis pokazalam jej ten wydruk z usg , po niej tez mam takie pierwsze zdjecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Kumpel na skypie flirtuje :), butelka juz prawie oprozniona :) x Wow. Troche mi sie kreci w glowie. Ewentualnie ziemia zwiekszyla obroty ;) x Pan lekarz z Kolorado byl bardzo fajny. W koncu czulam sie, ze rozmawia rowny z rownym :P Naukowiec z naukowcem :) Nie bylo trzymania za raczke, nadzieji i zadnych wzgledow tylko brutalna prawda. Klinike w Wiesbaden mozna sobie o doope rozbic ale to szczegol:O x Wazniejsze jest to, ze naszym problemem sa glownie moje jajka. Wynik testow FSH i AMH sa abnormalne. Moje szanse na sukcess sa 10%, jezeli zdecyduje sie na dawczynie jajka to 75-85%. Reszta testow niewazna i wogole sa to pierdoly bo najwazniejsze jest genetycznie zdrowe jajko. Owszem, moge pojechac do Kolorado, dali mi nawet terminarz ale lekarz powiedzial, ze byloby to glownie po to, zeby mi dac odpowiedz i spokoj ducha - a nie po sukces :( W calej rozmowie ani razu nie mialam wrazenia ze usiluje mi cos sprzedac czy mnie na cos namowicPo prostu zimny prysznic za 300 dolarow i uwazam ta sume za dobrze wydana. x Jestem zdecydowana dac sobie spokojM powiedzial, ze chce jeszcze probowac IVF i po rozmowie ze mna stwierdzil, ze musi przemyslec koncept dawczyni jajka. Ja nie mam nic przeciwko - tylko chcialbym zeby dziewczyna byla po studiach, z jakiejs normalnej rodziny i zeby byla genetycznie i fizycznie podobna do mnie x W Kolorado to podobno zaden problem bo znajda Ci ludzi, ktorzy przeszli psychologiczne ewaluacje. radnom drug testing, maja wielopokoleniowa historie genetyczna itd. W naszym przypadku - Polska i Niemcy - znalezliby nam match w ciagu 2 miesiecy. Zazwyczaj dawczyniami sa studentki z pobliskich uniwesytetow. x Noi to by bylo na tyle. Druga konsultacje z innya klinika chce odwolac choc M upiera sie zeby jednak z nimi porozmawiac. Kochany jest.widzialam, ze go tez to wszystko sieklo :( Przynajmniej wiem na czym stojeNie wiem dziewczynypragne dziecka ale co robic???? No co tu kuzwa robic??? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheri, Ty tu nie kombinuj z nowymi topikami, bo my Cię potrzebujemy:D Jak wyglądała reakcja m?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri ale mnie wczoraj nastraszyłaś kobieto :( Myślałam o Tobie ale nie tylko ja sama widzisz ;) Najważniejsze że wszytko ok ;) niech to maleńkie serduszko dalej pika ;) x Pozdrawiam was wszystkie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za opóźnienie. Ja pytam, a odpowiedź już jest:DPiszę z telefonu, bo ja już jestem gotowa do spania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri no to macie już radochę w domu:):):) U nas w pl tez juz podobno odchodzą od suplementacji progesteronem kazdemu jak leci, jak wyniki są ok to nie dają. Mi prof daje, ale kiedyś chodziłam do gina co po iui tez nie kazał brać bo po stymulacji miałam dobry progesteron. Ech Moncheri chyba zagalopowałaś się z tym topikiem postaraniowym, ja się cieszę, ze przynajmniej Tobie sie udało, zawsze to jednej marudy mniej;) Mam tylko nadzieję, że nie znikniesz na inny topik i zawsze bedziesz tu z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O objawach jutro - sennosc i zmeczenie , a w nocy w lozku nie umie spac ! Od dzisiaj mdlosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie kochani! czy to tylko ja tak mam wieczorami z ta Kafe? szlag mnie trafi! o Gerwazy, no nieciekawie u Was, musicie na spokojnie przemyslec sprawe i dopiero wtedy podejmowac decyzje, co i jak. Moze to i przykre, ta rozmowa dzis z Kolorado, ale za to wiecie na czym stoicie i nie bedziecie juz tracic czasu ani pieniedzy zbednie na Wiesbaden. trzymaj sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy a nad czym tu się zastanawiać, nie zauważyłam aby u Ciebie zniknęła chęć posiadania dziecka, możesz jeszcze raz spróbowac invitro, ale ja osobiście zdecydowałbym się na komórkę dawczyni, póki jesteś na tyle młoda, że możesz jeszcze ciążę donosić. Na jednym forum dziewczyna z AMH 0.2 przystąpiła jednak do invitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy Q10 bardzo wasoko dozowane + antyutleniacze +mleczko pszczele + pylek pszczeli - biomarktu - mozna zdziebko poprwic jakosc jaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) wpadłam na chwilkę podejrzeć...Mon cheri nigdy tak nie uciekaj.!!. bo oszaleć można a my starsze Panie to i zejść możemy;) a dodatkowo i tak swoich kłopotów mamy co nie miara...jeszcze raz gratulacje i dołączam do dziewczyn, że nie praca jest teraz ważna i naprawdę nie powinnaś robić tego co robisz..to wszystko jest nie ważne, zobacz, ile to trwało aby ujrzeć upragnione dwie krechy? czy warto ryzykować? Naprawdę myśl o sobie, tylko o sobie nie o mężu, łacinie, pracy, teściowej O SOBIE!! i małej kropeczce, która masz już na zdjęciu ❤️ o Gerwazy przykro mi:(, nawet nie wiem co napisać w takiej sytuacji, trzymam kciuki za Waszą decyzję jakakolwiek by ona nie była. o Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od kiedy to Moncheri chodzi spać o 23???? zawsze koło 1 w nocy jeszcze się szwendała :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×