Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Amando - gratulacje i zdrowia , ja mam juz 1 dziecko ,mysle o ivf , ale to dla mnie tak nie naturalne ,ze od 3 lat nie moge sie zdecydowac , no coz Rachela , ah , ja juz tez notowalam takie masowe zajscia , tylko - moja kochana - nie zapominajmy gdzie piszemy :( , te jedne za drugimi, sa przewaznie mlodsze , albo zaszniete za pierwszym podejsciem ! A z moich obserwacji roznych tematow wynika , ze te co po 2, 3 cyklach sie wypadaja z podwojnymi krechami , to zostaja ze staraniami do emerytury :( Sorry wiem ,ze doly rzucam, ale powinnysmy sie na ziemie sprowadzac , bo ja tak lata wierzylam w cuda, teraz nawet jak by mi sie udalo , to nie cud bedzie - lko efekt zaciecia i wieloletniej harowy. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ale duużoo napisałyście:) Witam Sylkę73, staraj się ile wlezie iui chyba dobra rzecz zwłaszcza jak nasionka trochę słabe. Zostań i pisz z nami o wszystkim..... Ciebie Stefanio2010 też witam w naszym gronie i zapraszam do częstego odwiedzania topiku:) No i oczywiście jak zwykle życzę aby wreszcie sie udało. Rachela ale marzenia co miesiąc jedna w ciąży :):):) Amanda gratuluję Ci ciąży, przeszłaś swoje ale najważniejsze, że trud został wynagrodzony. Moncheri córka nazwała pieska Cody -chyba tak się pisze? jest naprawdę piekny, ale strasznie maleńki, trochę za wcześnie go zabraliśmy bo jak skończył 7 tygodni, ale facet prawie na siłę go nam wpychał, w sumie w domku cieplutko, opiekujemy sie nim na całego i chyba mu u nas dobrze. Ja na pierwszego piesia zgodziłam się za namową córki, ale tak pokochałam pieski, że tego to już sama chciałam. A córka śmieje się ze mnie, że jak mielismy pierwszego i nasikał na podłogę to zemściłam, że szambo w domu itd, a jak ten nasika to mamusia z uśmiechem:...o piesio nasiurał:):):) Eltako no mnie osobiście to raczej wkurzasz, bo po pierwsze co Cię to obchodzi jak Cie temat nie dotyczy, a po drugie kto teraz trąbi o tym , żeby na gwałt zachodzić do 35 rż? a po następne to czy pomyślałaś, że różne są koleje losu nie każdemu układa się aby załozyć rodzinę do 25 rż, a po jeszcze następne pragnienie maluszka może dopaść w każdym wieku, i na pewno nie będę przestrzegać młodych kobit , żeby szybko zachodziły, bo nie jestem jakąś nawiedzoną idiotkę, a zresztą macierzyństwo w młodym wieku nie zawsze jest słodkie. Ale napisałam dużo....., ale nerwę mi ruszyła kobieta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz chciałam być optymistką a mon cheri mnie na ziemię sprowadza :P Ja na prawdę liczę na to, że w końcu któraś stąd zaciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja taka nerwowa dzisiaj bo @ mnie nawiedziła i to 3 dni wcześniej, chyba jednak wióry z du... lecą :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela to moze Ty pierwsza :), chyba tak czy owak masz wieksze szanse!!! Chociaz nic o niczym nie swiadczy, niestety ! Karmi :) , my sobie tez juz bez psa........ wyobrazic nie mozemy !!! To jakas zmowa ,ze wszystkie tu obecne mialy @ 3 dni za wczesniej , jakies voodoo, czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylko73 i Stefania 2010 witajcie w naszym gronie 🌼 Eltako ja już dziewczyny napisały niektóre z nas mają już dzieci i starają się o kolejne ja np. straciłam trojkę w przeciągu kilku lat więc nie czekałam nie wiadomo ile a że nie wychodzi i mimo kupy badań moich i męża moje dzieci odeszły gdzie jest wina co??? Nie wiem tego i się nie dowiem :( Nie ma logicznego wytłumaczenia przypadek nie wiem choroba genetyczna nie wiem ? :( i chyba się nie dowiem ....... Więc prośże daruj nam takie wpisy dobrze ........ amanda30 gratulacje i szczęśliwej książkowej ciąży życzę i dla was obojga zdrówka 🌼 .Jeśli można wiedzieć w którym jesteś tyg ciąży ??? Tak po za tym u mnie @ się kończy jestem jakaś rozdrażniona dalej ale nie wiem czemu ? Pozdrawiam wszystkie 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska czy robiłaś test ???? Bo coś mi się wydaje że może @ to nie będzie a dwie kreski ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Prinzesska testuj , bo Rachela ma zapotrzebowanie na pozytywne wiadomosci i przynajmniej jedna ciaze na miesiac , a mysmy juz odpadly! :) Zreszta chetnie Cie oficjalnie wywale z topiku ,jak juz nie bedziesz pasowac :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest, mam duże zapotrzebowanie na dobre wiadomości :) U mnie wieje i pada. Chyba niskie ciśnienie, bo oczy mi się zamykają. Idę się kąpać i do łóżka, bo czeka na mnie nowy odcinek "Desperate Housewives". Właśnie musiałam łyknąć kropli żołądkowych, bo objadłam się Rafaello, które dostałam od męża na Mikołajki. Nie znam umiaru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachele a ja ćwiczę silną wolę, w kuchni napoczęta ogromna czekolada z Hiszpanii, zjadłam tylko jeden kawał:) Wiecie co taka @ z zaskoczenia chyba jest lepsza przynajmniej dla mnie, nie ma żadnych złudzeń jakby sie pól dna opóźniła i w ogóle wszystko jasne, a ja jasne sytuacje najlepiej lubię, nawet jeśli są przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jak zawsze co do godziny , a tez dooopa , bo za twsze mysle , ze moze to jakies plamienie a nie @ !!! Wiecie co, chyba najwyzszy czas zglosic sie dobrowolnie na oddzial psychiatryczny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kobietki za mile przyjęcie mnie do Waszego grona(no troszkę się wepchnęłam),chociaż ELTAKO walnęła z grubej rury na dzień dobry, cóż...odpisywać nie będę. Póki co mam kota Stefana,który drzemie przy kominku.a za oknem wietrzysko! Rachela_71 witaj w klubie, mój mikołaj też obdarował mnie Raffaello i też wpieprzałam aż trzęsły się uszy! UWIELBIAM WSZYSTKO CO KOKOSOWE I NIC NA TO NIE PORADZĘ!!! hej, jak dodajecie te buziunie przy wpisach, bo coś niekumata jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście, że nie tylko ja się obżeram ;) Ostatnio trochę mi się przytyło, zamiast ciążowego brzuszka, będę miała brzuszysko tłuściocha...Brrr trochę silnej woli by się przydało, ale przed Świętami trudno planować dietę, nie? ;) To już raczej jakieś noworoczne postanowienie... mam jeszcze trochę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim dziewczynkom :) U mnie pada śnieg i jest zimno. Brrrr... Mąż jest w delegacji i nie ma mnie kto grzać :) W niedzielę zaczynam intensywne starania, chyba po raz ostatni...Dzisiaj nawet wyciągnęłam stary termometr i będę mierzyć temp. Jem wiesiołka i czekam na męża. Jak tylko wróci to normalnie żadnego dnia mu nie przepuszczę! :D Bo tak ostatnie starania to były co 2, 3 dni. Mówię wam, stanowczo za rzadko! :) Nie chcę wam robić przykrości, ale to ja będę ta pierwsza co zajdzie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię wam, jak już jedna zajdzie to po tem taśmowo poleci :) Od razu zrobi sie wyż demograficzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia blu , bys go tylko zbytnio nie wyeksploatowala , bo wam armia oslabnie :)!!! Aczemu wlasciwie ostatni raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri - jeszcze nie tak dawno, jak myślałam, że wystarczy tylko chcieć, żeby zajść - czytałam o dietach wspomagających planowanie płci dziecka, również myślałam, na który miesiąc zaplanować poród... żeby np. nie chodzić w upały w zaawansowanej ciąży... uhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×