Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Dzień dobry! Biest WSZYSTKIEGO :):):) co najlepsze i spełnienia marzeń🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️ dla wszystkich kobietek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Biest WSZYSTKIEGO :):):) co najlepsze i spełnienia marzeń🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️ dla wszystkich kobietek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ! staram się o ciąże już dosyć, dosyć długo, dziś mija 41 dc. miewam cykle 34 dniowe nadal brak okresu, boję się robić test bo żyję sobie narazie w ogromnej nadziei aczkolwiek w 2 połowie cyklu brałam NOLICIN na zapalenie pęcherza a także NIMESTIL przeciwbólowy proszek, dlatego nie robię testu gdyż myślę e te leki tak mi opóżniły ten cykl, nie chcę się nakręcać . Co myślicie na ten temat może któraś z Was brała takie leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mysle ze 41 dc to najwyzszy czas na zrobienie testu moja droga. Znam to doskonale ... ten strach przed 1 kreska ale moze jednak. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Biest! wszystkiego dobrego w dzien urodzin! 🌻 testowac nie bede na razie, dopiero 20 dzien cyklu, poczekam do terminu @, wole odczekac, juz tyle razy robilam sobie zbedna nadzieje... U mnie leje, pogoda fatalna i wyglada na to, ze jutro bedziemy wracac w deszczu do domu, mam nadzieje, ze u Was lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest z okazji urodzin życzę ci aby spełniło się Twoje Największe marzenie. U nas też kijowa pogoda, z działki zjechałam bo zimno i w ogóle kiepsko się czuje. Teraz odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Biest alles Gute zum Geburtstag :) No i spelnienia marzen !!!!!! Aniaw , no na tych lekach to sie nieznam- jednak nie sadze by cos zdzialaly , ale choroba moze troche cykl poprzestawiac , pytanie - czy zwykle po chorobie przesuwa Ci sie @ , jesli nigdy to jednak probowalabym potestowac. A czujesz sie jakos specjalnie , zawsze niestety moze sie zdazyc jakas torbiel , ktora przesunie @ . Ale czekalas dosc , sprawdzaj :) Tessa no w 20 dniu to tak o tydzien za wczesniej :) - wyluzuj :) . Masz zamiar pakowac sie w najwieksze stau-y ? Karmi u mnie tez paskudnie i przed @ - brzuch boli :( . Ivf nie robie to nie dla mnie , siedze i glowe sobie lamie , wlaze na ivf topiki , i widze , ze szanse sa takie male , ze nie mam na to nerwow - zostanie jak jest . Chyba , ze cud sie zdazy :) Ivanka i dla Ciebie tez - podwojnie :) Gioia , jesli jeszcze czytasz - ja po 8 iui i za kazdym razem wynajdywalam cos nowego - niestety wyobraznia plata figle - trzeba odczekac ;) inaczej sie nie da niestety , a pierwszy raz najgorszy , oj te nerwy , moze sie jednak uda :) . Co bylo powodem iui ? Rachela ciaze w serialach to male piwo - najgorsze te po znajomych , rodzinie i sasiadach :( Stefi :) buziaczki - jelitka juz doszly do siebie . A blu ma racje , latwiej walczyc znajac wroga , to pozwala przygotowac strategie , a ja np. Tak po omacku dzialam :( SM biedaczko i przechodzi w koncu po tym ryzu ? Paula - fakt duzo piszemy ,no my czasem calkiem plodne autorki jestesmy - szkoda , tylko , ze ta plodnosc tak na starania sie nie przeklada :( Reszto kochana , a wy gdzie ? Alania :) , blu :) ,eu lala :) , nina :) ,maja :),coni :) Gosia :) kogo nie wspomnialam - przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri - pisalam o testowaniu bo mnie o to Biest pytala... normalnie to ja nie szaleje i nie testuje 20 dnia ;) mysle, ze jutro nie bedzie takich korkow, przynajmniej do tej pory sie nie zdarzaly... ale nudy w ten sobotni wieczor... co tam dzisiaj ciekawego w tv leci? dzis moge sobie jeszcze polski program poogladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso ;) wiem , tylko mi do glowy przyszlo , ze nawet nie ma takiej opcji , zeby wyszlo w 20 ! A ja sadze , ze w niedziele dosc pelno bedzie , wiec zapakuj duzo prowiantu ;) I ucaluj ode mnie tesciowne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cherii część kobieto :) no wiesz nie bardzo bo c zjadłam jak kaczka poszło ..........a najgorzej o było wczoraj dosłownie od dwóch dni łeb mnie strasznie bolał już normalnie myślałam że ocipieje leki cały dzień przeciwbólowe bo nawet gałkami ocznymi nie mogłam ruszać szmata z zamrażalki na łeb leżenie szok aż mi się beczeć chciało nie raz już 7 wodospadów w toalecie ..............obłęd dziś też mnie łeb boli od rana zaś leki a spać nie szło wcale dziś o 3 nad ranem dopiero wzięłam tabletkę na spanie bo myślałam że oszaleję i co dziś niespodzianka kolejna niby lżej ale doszło plamienie już takie raczej rozpoczęcie @ a dziś dopiero24dc więc za szybko ale pewnie dlatego że infekcja. Dosłownie sprawdza się hasło "jak nie urok to staczka" ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest - buziaki kochana! Spełnienia marzeń! Ja dopiero kompa włączyłam, cały dzień praca w domu i w ogródku :) Pozdrawiam Was wszystkie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ LASKI :) ! dziś o 7.30 rano odebrałam mężusia ze szpitala, bardzo się chłopisko ucieszyło, stęskniony miał ochotę a tu..od rana rozkręcona @ :( :) ...przyszła wreszcie w 46 dc.. SM literówki są cudne " jak nie urok to staczka " hihihihihihi, trzymaj się i zdrowiej szybciej, bo wykończysz się dziewczyno! wiosna ach to Ty.. dziś cały dzień w ogródku...uwielbiam to :) ! MIŁEGO SOBOTNIEGO WIECZORU DLA WAS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio droga dzięki :P wiesz ja jeszcze podwójnie widzę na dokładkę mam literki pozmywane z klawiatury i takie cyrki mi wychodzą hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIEST !!! szczęścia, zdrowia, pomarańczy ,niech Ci mężuś nago tańczy!!!! i oczywiście gromadki:):):) póżno,bo wlaśnie wrociłam z pracy:( Wszystkim dziewczynkom ciumaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! :-) Witam niedzielnie. U nas już normalny dzień roboczy, więc wstałam skoro świt razem z M. W dodatku szykuję się na to szkolenie, o którym Wam pisałam, bo dzisiaj mi się zaczyna. Przede wszystkim - spóźnione, ale serdeczne życzenia dla naszej małolaty :-D Wszystkiego najlepszego Biest! :-) :-) :-) Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia, z tym jednym najważniejszym na czele! 🌼 Stefanio, widzisz jaka złośliwa @, wyczekała akurat momentu, jak mężuś wrócił pełen ochoty... :-) Nie martw się, ważne, że przyszła w końcu a zaległości jeszcze nadrobicie ;-) Rachelo, Karmi - mam nadzieję, że sobota w grządkach porządnie Was zrelaksowała :-) Zazdroszczę Wam tego, ja wychowałam się w domu z ogródkiem, sadem i nawet małym pólkiem, kocham grzebać w ziemi, niestety od paru lat jestem skazana na mieszkanie w blokach :-O A co tam, może kiedyś... :-) Mon Cheri, fajnie, że już wróciłaś z Berlina i dobrze się stało, że czas największej nerwówy przed @ pokrył Ci się ze zwiedzaniem. I może nazwiesz mnie stara i naiwną babą, ale trzymam kciuki za... wiadomo za co :-) :-) :-) SM, bardzo Ci współczuję, już parę dni się męczysz bidulko. Ale grypa żołądkowa ma to do siebie, że nie trwa tak długo jak "normalna", więc powinno już iść ku lepszemu. Uściski, zdrowiej nam 🌼 Tesso, zrobiłam sobie Twój wykres. Wygląda na to, że u Ciebie nie ma gwałtownego skoku , tylko temperatura rośnie stopniowo (ale ważne, że rośnie, bo to pośrednio potwierdza, że cykl był owulacyjny). Biorąc pod uwagę, że pozytywny test owu miałaś 13 dc a owulację 24-36 godzin później, to fazę lutealną powinnaś (moim zdaniem) zacząć liczyć od 18 dc, bo wtedy temperatura jest już tak uczciwie ponad linią. Tak naprawdę ciężko to zinterpretować, być może liczenie można zacząć już od 17 dc. Łatwiej będzie to ocenić po zakonczeniu cyklu. Wszystkim dziewczynom życzę miłego i leniwego dnia :-) :-) :-) Pozdrawiam Was kolezanki, odezwę się po południu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kawkę zapraszam:) Biest i Alanija, ale nocne marki jesteście, teraz pewnie śpicie jak susły. Moncheri czyli decyzja już podjęta w sprawie inv? Faktycznie jeden raz to jednak może się nie udać, ale jednak różnie bywa, zależy jakie są przyczyny. Blulady chyba dziwnie tak jak niedziela jest dniem pracy, a kiedy macie dzień świąteczny? ja niestety wczoraj w ogródku się nie zrelaksowałam, okropnie się czułam, brzuch boli, napięcie, niepokój, żyć mi się wczoraj nie chciało, wykapałam się i poszłam spać o 21.30, spałam do 7 rano. A do @ jeszcze kilka dni, nie wiem jak to wytrzymam:( Sm a jak u Ciebie zdrówko, mam nadzieję, że idzie ku lepszemu, ale pewnie ze 2 kg na minusie będzie? A w sumie to ile już Cię trzyma? Ciekawe czy nie zarazisz pozostałej rodziny. Stefi no rozwaliłaś mnie tą @ i powrotem męża, to się chłopina musiał smakiem obejść, a tu jeszcze kilka dni. Rachela u Ciebie widzę dobry humorek i tak trzymaj:) Pozdrawiam pozostałe dziewczynki, te co nie piszą również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak czytałam o testowaniu w 20 dc to sama mi się gęba śmiała, w sumie wiem, że to małe nieporozumienie zaszło, ale poczułam się przez chwilę jak byśmy były na jakimś topiku dla małolatek:):):) szkoda, że tak nie jest...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak wstane to wstane, polorze sie po poludniu na 1-2 godz. Wstawilam pranie i czeka mnie gora do prasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue_lady kochana jakoś żyję dziś już nareszcie lepiej ale okropne mam zawroty głowy jestem osłabiona po za tym @ szybciej więc wszystko na raz. Dziękuję kochana nawzajem ściskam mocno Karmi droga już jak pisałam wyżej lepiej na szczęście :) Trzymało mnie od 10tego się zaczęło chyba jak dobrze pamiętam . Oby córka nie złapała :( mam nadzieję że nie Co do kg nie ma na minusie @jest więc czuję się jak balon ,po zobaczę ,ale znając siebie pewnie nic nie schudłam,a bym bardzo chciała ;) ja naprawdę mam problemy żeby schudnąć i jeszcze te hormony co brałam wszystko na mnie zostaje :( Dziękuje za troskę na razie żyję :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Cześć dziewczyny, moja historia jak poniżej. Ponoć wszystko ok, a jednak ... Wracamy do naturalnych sposobów tylko jest jeden problem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem polega na tym, że seks po tylu latach jest mi obojętny - a tak naprawdę zawsze był mi obojętny (no chyba, że na studiach nie). Nie wiem z czym to się wiążę, czy to mój M mnie nie kręci czy coś innego. Po prostu nie mam na seks ochoty. I chyba mój M to też odczuwa, bo od ponad pól roku nic między nami nie iskrzy. Fakt, że ja o to nie zabiegałam, a nawet dałam mu parę razy do zrozumienia, że mi się nie chce. Co mam zrobić, żeby coś zmienić w sobie i jakoś go zachęcić do seksu, a przy okazji mieć z tego satysfakcję, a nie poczucie, że robię to w wiadomym celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola witaj. A tak naprawdę to chodzi o seks czy o dziecko? napisz coś więcej o sobie i zostań z nami, my Ci tu receptę na udany seks zagwarantujemy, ciąży niestety nie, ale może może jedno z drugim się uda. Biest bohaterka jesteś, a twój mężuś gdzie dzisiaj. ja robie pizze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezus...spi....a ja buszuje po necie. Jola mysle ze ten problem ma wiele kobiet dluzej starajacych sie. Udany sex to polowa sukcesu... Jja zaszlam w ciaze wtedy gdy przed samym stosunkiem bawilam sie sama ze soba by dojsc... wiec cos w tym jest. My mamy tez takie tygodnie ze nie mamy ochoty na sex....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Po wczorajszej pracy w ogródku mój kręgosłup dzisiaj daje znać o sobie... Karmi, mamy cykl na podobnym etapie - u mnie też termin @ za kilka dni... Alanja - bardzo mi się podobały Twoje życzenia dla Biest - z tańczącym nago mężem ;) Stefi - a ja co roku jadę na urlop z zaczynającą się @... i wygląda na to, że w tym roku też @ wypadnie w Portugalii :( No, chyba żebym nie dostała ;) Blue_lady - i jak tam na szkoleniu? U nas, po wczorajszej ładnej pogodzie, dzisiaj leje od rana :( Jedyna pociecha, że podlewa ogródek i moje świeże sadzonki. Pozdrawiam wszystkie staraczki niewymienione z nicku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, ja niedawno wróciłam. To "ufff" to nie dlatego, że było tak wyczerpująco, ale z powodu bardzo męczącej pogody. Jest strasznie duszno, bez najmniejszego powiewu wiatru, nie ma czym oddychać a niebo całe białe, takie niskie chmury jakby za chwilę miało padać... Samo szkolenie niezobowiązujące, luźne, na zasadzie rozmów. Było kilka osób, w tym pielęgniarka z Anglii, która też będzie się udzielać w tym samym ośrodku, co ja. Byłam w szoku, bo dowiedziałam się, że tutaj większość państwowych placówek jest wspierana przez bardzo dobrze rozwinięty wolontariat, masę ludzi angażuje się w pomaganie innym. Jestem pod wrażeniem. Rachelko, a muszę Ci powiedzieć, że poznałam dzisiaj Twoją imienniczkę :-) To znaczy topikową imienniczkę. Dziewczyny, jakoś fatalnie się dzisiaj czuję, jestem cała spuchnięta, łydki jak balerony, palce jak parówy, że o innych szczegółach mojej anatomii nie wspomnę :-O Miłego popołudnia dla Was wszystkich 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! Jola , a może sex kojarzy się Wam tylko z poczęciem??? i po latach nadziei zapomnieliście jak to jest kochać się spontanicznie, z ochotą, w toalecie baru, na plaży, na leśnym parkingu... ale pojechałam ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×