Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

mon cheri ale przeciez test grosze kosztuje,oj weż zrób,a nuż bedzie niespodzianka:) rachelka jakby co to trzymam kciuki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy - 13 lat doswiadczen ;) W miedzy czasie chyba wszystko sie juz zdazylo i nic nie okazalo sie dobrym zwiastunem :( Takie historie juz przerabialam , wiem , ze teraz tez nic z tego - dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi - to Twoje fsh jest git! moje fsh wynosi ok.11 :( tzn. tak miałam 2 lata temu...teraz pewnie jeszcze gorzej :( .. znowu wtedy amh miałam 3,5 .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri a te swędzące cycki :) no nie wmawiaj sobie menopauzy ,czy torbieli co to ma wspólnego z ciążą ale swędzace cycki to co innego,bolący brzuch i mini plamienia w okreszie @ ,no objawy ksiażkowe :)tescik koniecznie wskazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy za wcześnie na test chyba że beta hcg to pewne ale nie taki mon cheri ma racje ja najszybciej robiłam test w 30dc i była bladziutka kreska a gin jeszcze nic nie widział i mi wmawiał ze to nie ciąża a jednak była bo test nie oszukał mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie lubię być nakręcana, ani nikogo nakręcać, ale mnie też te Twoje objawy Mon cheri wydają się "podejrzane" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie przez te wszystkie lata , jedyne fajne chwile , to te , gdy jeszcze nie mam niepowodzenia czarno na bialym - jak teraz ! Sorry ale ja rozkoszuje sie tymi slabymi namiastkami - nic innego nie pozostaje :( W kwietniu - zrobilam test i ucieszylam sie z pozytywu , a kilka dni pozniej bylo po wszystkim ! To byl cios ! Zdecydowanie czekam na @ , albo jakiekolwiek objawy , mogace by swiadczyc , na razie mialam durne plamienie , jak wiele innych kobiet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio nie chce mi sie pisac bo mam lekkiego dola :O Na forum pacjentow tej kliniki gdzie mam isc na IVF z tych co pisza na nim to w styczniu nikomu sie nie udalo :( Jakos tak mi wiara klapla w to wszytko. Wogole mam wszytkiego serdecznie dosc. Tej zasranej zimy, mrozow po minus 5 stopni, brudnego sniegu na ulicach, stresow w pracy i wlasnej grubej doopy. Poza tym wszyscy zdrowi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasminko juz pisalam , cycki juz od kilku dni przestaly , brzuch nie boli wcale , nic nie czuje , nic sie nie dzieje . Nie mam absolutnie zadnych objawow obecnie ! X Gerwazy mam wczesny test - tylko takie kupuje :( X Dziewczyny intuicja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, po Twoich skąpych wypowiedziach wywnioskowałam, że z Twoim samopoczuciem coś nie tak... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodziewam sie @ w przyszlym tygodniu i juz mam wszystkie symptomy PMS-u. Badz menopauzy :O Biore ta nieszczesna B6 to chociaz piersi tak nie bola ale humor mam taki, ze albo chcialabym komus przylozyc albo sie powiesic :( Tylko brakuje mi energii na jedno i drugie... x M tez mnie wkurza ale to inna sprawa. x Milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra mon cheri niech ci bedziee:)ale tescik nie zaszkodzi gerwazy a tobie co ,naczytałaś sie i jakieś zwatpienie cie ogarnęło ,nie martw sie niedługo wyjdzie słońce i wszystko sie poprawi ,odżyje nadzieja i sampoczucie:) będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie M nawet nie może wkurzyć, bo go nie ma :O No chyba, że tym właśnie :D A zima też mi doskwiera... :( w pracy zimno i śmierdząco, mam ciągle zmarznięte stopy i jedyne miejsce w którym dobrze się czuję to łóżko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri ja też nie nakręcam siebie ani innych, ale co Ci zalezy jutro z ranka siknąć;) Tak dla sportu ;) Twoje objawy dziwne, a może rzeczywiście trzeba z progesteronem suplementować. Gerwazy mój M tak jak napisała Moncheri zadowolony , że jest chłop ho ho, ale nic nie mówi czekamy do połowy lutego i tylko od tego wszystko zależy co będziemy robili dalej. Gerwazy bo on nie jest przeciw...tylko nie wylewa się chłop za bardzo;) Mam nadzieję, że Twój dół minie. Zobaczysz jak ta klinika jak źle to do PL przyjedziesz za miesiąc na invitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w narzekaniu jestem niezrównana :P idę spać, bo o 5:30 pobudka, dobranoc! Życzę Wam pięknych ciążowych snów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy na forum pisze pewnie 1/100 klientek kliniki, nie wierz w takie dane.To tylko dziesiątek procenta pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra babeczki drogie ja już tez zmykam dobrej nocki życzę wam wszystkim :) X Mon Cheri co by nie było łapki zaciśnięte :P x I dla reszty również :) trzymam :) x Gerwazy witaj w dołku może razem będzie raźniej ......... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi...dasz rade....... NAWET jesli wam sie nie uda czego wam korwa nie zycze ---przynajmniej bedziesz miec swiadomosc , ze sprobowaliscie. A ja jestem w domku i pije drinka. Maz jest padniety, znerwicowany... Boze jak sie ciezsze na jutrzejszy wylot.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawkę. Biest no to lecisz dzisiaj, nie zapomnij tam o nas kochana i odzywaj się jak będziesz miała możliwość. I dziękuje za trzymanie kciuk za mnie, wczoraj pomyślałam sobie podobnie jak TY, nawet jak nie wyjdzie to będę miała świadomość, że się starałam, no i że poznałam takiego gina jak ten profesor, bardzo przypadł mi do gustu i mnie tez pochwalił za moją wiedzę, bo nie musiał mi wszystkiego tłumaczyć to co mówił było dla mnie jasne bez tłumaczenia.Jak zaczął o HSG to tylko spojrzał na mnie i mówi: aha niepotrzebnie się produkuje? Miałam mu powiedzieć, że naprawdę wolałabym nie posiadać tej wiedzy, ale nie chciałam psuć atmosfery;) Gerwazy myślę o Tobie czym sie tak zdołowałaś, bo chyba nie tymi statystykami?A napisz mi jeszcze czy będziesz miała długi protokół z tabletkami anty, czy od razy stymulacja po @? Wiesz Gerwaziku, że my Ci tu wszystkie gorąco kibicujemy i musi Ci sie udać. Nie martw sie o jajeczka miałaś taki piękny progesteron, że jestem prawie pewna, że masz naturalną owulację, nie mówiąc o stymulacji gonadotropinami. No i dziękuje za kopa w tyłek w mojej sprawie, to tylko dzięki Tobie przede wszystkim ( i dziewczynom też) wczoraj znalazłam się w tej klinice. MOncheri jak tam wieści z frontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy i zapomniałam Ci napisać o PMS. Podczas wczorajszej wizycie prof robił wywiad i pierwsze pytanie to długość cykli, a drugie to..... : czy piersi mnie bolą przed @, czy brzuch mnie boli przed @, czy mam uczucie ciężkości w brzuchu i piersiach, czy nabieram wody, czy w pierwszych dniach @ czuje ból brzucha, ja oczywiście jak wiecie mam te wszystkie objawy i powiedział, że bardzo dobrze, bo to świadczy o tym, że organizm pracuje prawidłowo i hormony też i powinnam tak się czuć i to świadczy o najprawdopodobniej o owulacjach i dobrej pracy jajników. Także nie narzekamy na PMS od dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi :) hej oj rozkrecilas sie ;) i dobrze :) pozytywne nastawienie , buziaki !!! Naturalnie wiesci jak wyzej ! Czuje , ze do jutra sie @ rozkreci ! X Gerwazy to normalne , ze Cie tak zmienne nastroje dopadaja, tez to przerabialam z jednej strony jest nadzieja z drugiej jak sie nie uda to nic nie zostaje ! Sprobuj sie czyms zajac ! A na forach wyrazaja zdanie osobniki niezadowolone , jak sie uda czlowiek sie cieszy , jak nie to trzeba gdzies sie wyplakac i to potem czytamy - jak u nas na topie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka biedulko - u mnie znow zimniej i paskudniej , tez deprecha bierze , ale pomysl m. przyjedzie , cieplej sie zrobi , w ciazy pojdziesz na zwolnienie - i wszystkiego jeszcze dobrego zycze :) I jak tu sie dziwic zwierzetom , co w sen zimowy zapadaja ;) X Biest reisowiczko - fajnego pobytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM dzieki - ale w pewien sposob obie jestesmy w beznadziejnej sytuacji ,z roznych powodow chyba szanse u nas najmniejsze :( Trzymajcie sie z corunia zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po małej przerwie Wczoraj miałam dzień wykreślony z życiorysu. Tak mnie bolała głowa, że żadne leki nie pomagały. Leżałam plackeim cały dzień, a było to trudne, bo kręgosłup mi od tego zastrajkował:OTeraz też jestem trzaśnięta. Śmiałam się, że pooddychałam wielkomiejskim powietrzem i od razu chora:D 🌼 Nie mogłam się doczekać wpisu Karmi, ale jak tylko zobaczyłam dużo uśmiechniętych buziek to wiedziałam, że wszystko ok:)I jeszcze do tego owu w trakcie:DWyszło więc wszystko z godnie z powiedzeniem, że lepiej późno niż wcale...trafić na dobrego gina:DTrzymam kciuki za korzystną rezerwę:)M po ocenie wyników przez gina też pewnie zmotywowany:) Rachela, bądź dobrej myśli❤️ Gerwazy, szukaj szybko swojego optymizmu, musiał się gdzieś przez przypadek zapodziać:DJa w Ciebie wierzę i w Twój sukces też❤️ Mon cheri🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×