Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

dziewczyny wyłazić z łóżek dosyć tego dobrego mon cheri życie nie jest takie proste jak nam się wydaje. nadzieja umiera ostatnia rachelko wniosłaś już tą kanapę , schodów nie zepsułaś? basiu gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyłazić z łóżek dosyć tego dobrego mon cheri życie nie jest takie proste jak nam się wydaje. nadzieja umiera ostatnia rachelko wniosłaś już tą kanapę , schodów nie zepsułaś? basiu gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka ale sie wnerwilam - puscilam sobie na krotko polska tv , dzien dobry tvn , i babsko psychologiczne wlasnie tlumaczy , jak to sie dzieci wstydza - co podkreslila - szczegolnie jak 5 latek sie wstydzi , bo ma starych rodzicow i wszyscy sie smieja , ze to dziadkowie - no dzieki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka nam tego mowic nie trzeba :) , ale wiara gory przenosi ,a pozytywne nastawienie to polowa sukcesu ;) . No w wiekszosci przypadkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyłazić z łóżek dosyć tego dobrego mon cheri życie nie jest takie proste jak nam się wydaje. nadzieja umiera ostatnia rachelko wniosłaś już tą kanapę , schodów nie zepsułaś? basiu gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posty mi wcina, albo jestem za nerwowa, mon cheri ja też oglądam tv , nie przejmuj się wypowiedziami głupich bab,.. u mnie w rodzinie kobiety ostatnie dzieci rodziły tez późno, moja mama jest późnym dzieckiem po 40 i nigdy się swojej mamy nie wstydziła , ja nigdy sobie takich rzeczy do głowy nie dobieram, opinia ludzi mnie nie interesuje............ bardzo często 40 wyglądają lepiej niż 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Jestem. Wkurzam się od rana w pracy, za jakie grzechy muszę tu z nimi siedzieć...? 😠 Kanapy stoją jak stały, i chyba jeszcze jakiś czas się nie ruszą z tego miejsca... Kurcze, u mnie dopiero 18 dc... termin @ na urodziny - rok temu też dostałam w prezencie :O Po clo cykle mi się skracały, więc może będzie wcześniej :( Ale ja dzisiaj sadzę skrzywione buźki.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rachelka , złość piękności szkodzi, mon cheri nie dajesz znaku życia , chyba, że dzień dobry tvn cię wciągnął i nie masz czasu pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki bardzo. Dzis znow caly czas sypie snieg i ma sypac dalej. Drogi w miare ale trzeba sie ciagnac masakrycznie bo nie bylo mrozu same opady sniegu i sniegu \ dfeszczem wiec slizgawica jak cholera. W czwartek mam wizyte u poloznej a za tydzien w srode wizyte w szpitalu usg i wizyta z lekarzem, tradycyjnie bez badania tylko na konsultacji slownej tutaj sie wizyta odbywa. Ma mi P doktor zrobiz w srode plan porodu . Nawet nie bede wiedziala czy szyjka sie skraca czy cos sie dzieje w ramach zblizajacego sie porodu.ak to tutaj jest. Jeszcze raz buziaki i fluidki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez pada i ma byc zimno brrrr... Mam nadzieje ze pojutrze nie odwolaja nam lotu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez pada i ma byc zimno brrrr... Mam nadzieje ze pojutrze nie odwolaja nam lotu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! wpadłam na chwilkę do domku, spacer z futrzakiem, i za godzinę wracam do pracy.Izalus, muszę podczytac troszkę Twoją historię, bo widzę że Tobie się udało, a jestem ciekawa,ile się starałaś.Wiem, że któraś z dziewczyn ma robić test w tym tygodniu, więc trzymam kciukasy!Co do tych gadek w telewizji o wieku przyszłych mam- to moja Mama urodziła mnie, jak miała 38 lat-i nigdy się nie wstydziłam, wręcz przeciwnie, zawsxze wyglądała lepiej od Mam moich rówieśniczek-temat jej wieku pojawia się teraz.Nikt nie może zrozumieć, jakiego akumulatorka używa,haha, bo zasuwa jak motorek i nadal pracuje zawodowo!Więc te ich gadki z TV można wsadzić...MNie osobiście dziś też kopsnął komplement,gdyż klientka zapytała, jakie mam w domu dzieciątko-jak usłyszała, że 12 lat- to jej szczęka opadła, bo myślała,że maleństwo.Więc dbajmy o siebie,głowa do góry, pierś do przodu, bo znam niejedną 25 latke,co wygląda fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedziałam mu:)!!! ...powiedziałam powiedziałam powiedziałam:):):):)!!!! Tzn M, że jutro jedziemy do kliniki:) Szczegóły potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi - czekamy na szczegóły ;) Gerwazy, a co Ty jesteś taka oszczędna w słowach? Że Biest się nie rozpisuje, to już nas do tego przyzwyczaiła, ale Ty? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARM - SUPER, BRAWO! ZUCH DZIEWCZYNKA :D Odnoścnie wstydzenia się wiekurodziców - rzecz względna - mama mojej przyjaciółki urodziła ją, gdy miała 38 lat i ona nie miała z tym najmniejszego problemu, natomiast drugą mama urodziła gdy miała 30 i ona sobie obiecała, że nie zrobi czegoś podobnego dziecku i urodzi na pewno dużo przed 30 (ale jak to w życiu bywa - urodziła w wieku 30 :) A dla mnie to temat zupełnie niezrozumiały - moja mama urodziła mnie w wieku 20 lat czyli młodo. ale nie miałam w związku z tym z nią jakiegoś megafajnego kontaktu - zawsze dla mnie była i jest poprostu innym pokoleniem, najpier się biegło do niej z rozbitym kolanem, a potem wypadało się przeciwko niej zbuntować :) i czy miałam 5 czy 15 lat temat taki nie istniał. Pozdrówka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mnie to nie boli , ze moglabym byc stara matka , bo w chustce na glowie i meskich czarnych butach nalozonych na wlasnorecznie dziergane kolorowe skarpety , na wywiadowki chodzic nie zamierzam .... tylko wnerwia mnie takie pietnowanie - zeby kurde w 21 wieku , gdy tyle jest ciaz w dojrzalym wieku prezentowac to publicznie jako obciach i w ramach madrosci psychologicznej tlumaczyc nam , jaka to traume bedzie nasze dziecko miec !!! Tym bardziej , ze jest szansa , ze polowa grupy przedszkolnej bedzie odbierana przez " rodzicow - emrytow " , bo opcja robi sie coraz popularniejsza. Potem nam tu pisza nieopierzone maturzystki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu , też oglądałam o wajsie, szacunek mu się należy , że w tym wieku spłodził 2 synów i nie martwi się że nie wychowa, a propo nie wiem dlaczego jego żona się nie pokazała w tym materiale, ciekawe ile ona ma lat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem ze szczegółami......już rano obudziłam się zestresowana bo wiedziałam, że dzisiaj ostatni dzień na powiedzenie mu. O 10 godz. w pracy postanowiłam napisać mu na brudno smsa, ale bez wysyłania tak dla ćwiczeń.....no i napisałam, że ,,wiem, że się na mnie wkurzy, ale miesiąc temu zrobiłam sobie badania i wyszły całkiem nieźle, dlatego zapisałam się jeszcze raz do gina i napisałam, żeby do mnie nie dzwonił w tej sprawie bo się go wstydzę" no i miałam coś tam jeszcze poprawić i wysłać po południu, ale zamknęłam oczy nacisnęłam wyślij i poszło....zaraz mi odpisał tyle: OK. Oczywiście za jakieś pół godziny zadzwonił i wypytywał się kiedy te badania robiłam bo on nic nie wie, ale na szczęście nie mogłam rozmawiać. Potem w domu pytał co mnie naleciało, no to powiedziałam mu, że nie nie mogę odpuścić po prostu i śmiał się, że ma nadzieję, że jak będę miała 45 lat to odpuszczę:) No to mu przyznałam, że tak. Poprosiłam go, żeby nie zadawał mi głupich pytań bo nie chce o tym gadać...a teraz tylko podśmiechuje się pod nosem ze mnie;) Dziewczyny ja wiem, że ten profesor jutro zaproponuje mi od razu invitro w najlepszym wypadku, albo mnie przegoni jak tamta ginka:( No i teraz mam następny kłopot jak ja to powiem temu profesorowi. A tak w ogóle to nie przyznam się, ze miałam, 3 inaseminacje, powiem, że miałam raz. Znowu będę płonęła jak mi zacznie statystyki cytować:(:(:( NO i zobaczymy czy dojedziemy bo śnieżyce okrutne drogi zawalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×