Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Moncia i to jest właśnie forum dla Ciebie, mam nadzieję, że nie uciekniesz:0 Taida no to trzymam za stymulację, a jakie bierzesz leki i w jakich dawkach? Lili no właśnie to jest paradoks całej sprawy...mój M zawsze w formie, na każde zawołanie o każdej porze....a dziecka nie może zrobić...to jest złośliwość natury:( Jola u mnie ból brzucha to nie żadne zagnieżdżenie po prostu w każdym cyklu tak mam, po owulce 2 dni zaczyna mnie już ćmić @ powo brzuch, na razie bardzo delikatnie, a potem coraz mocniej, az przed samą @ całkiem mocno. Ten ból zawsze rozpoznam, nawet jak się nie starałam to go wyczuwałam, i co miesiąc jest to dla mnie sygnał, że się nie udało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, ale u was romantycznie:) Moncheri miłych snów odpoczywaj niech maluszek szybko rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wpadam na chwilkę zobaczyć co u Was. Karmi, jak 3 dni po inseminacji można pisać, że się nie udało?! Kobieto, więcej wiary! Taida i Moncia 🖐️ cześć nowe koleżanki! Pozdrowienia dla wszystkich! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dziekuje za zyczenia :) Monia - witaj 🌻 u nas koniec laby, od jutra do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, wiadomo, że rozpoznajesz objawy. Mimo to ja też uważam, że w tak krótkim czasie to jeszcze nawet cały proces mógłby nie być zakończony. Daj sobie szansę:) Miałam dziś telefon rodzinny, kolejny zresztą. Chcieli chyba, żebym miała wyrzuty sumienia....no i na swój sposób mam. Wkurzam się, bo mój wewnętrzny spokój jest mi teraz bardzo potrzebny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Taida trzymam kciuki za stymulację ja też mam nadzieję ,że w sierpniu zacznę kolejne leczenie . Jeszcze raz dziękuję za przyjęcie na forum .Karmi ja mam podobnie jak ty brzuch ćmi mi już zaraz po owulacji,ale tak samo ćmi na początku ciąży więc głowa do góry kiedyś musi przyjść ten piękny moment trzymam kciuki .Tyle pisałyście o AMH więc wczoraj go zrobiłam .Mąż zrobił kariotyp i czekamy na wyniki .Pozdrawiam miłego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, a u nas słoneczko od rana, Biest, przesyłam Ci kilka promyczków :) Moncia, długo będziesz czekała na wynik? u mnie to były chyba 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam w przepięknych ,słonecznych okolicznościach:)Czesc Moncia fajnie ,ze się przylaczylas razem zawsze raźniej.Ja gdyby nie forum to nawet jednej trzeciej bym nie wiedziała jeśli chodzi o sprawy związane ze staraniami.A tak to wyciągam srednia i mimo wszystkich przeciwności nie przestaje wierzyc,ze zostane mama:) Taido lapki trzymam jaka należy zacisniete pisz jak postepuje stymulacja bo ta już od jutra prawda? Wszystkie koleżanki serdecznie pozdrawiam i zmykam do pracy chociaż wolalabym isc na spacer albo na zakupy.Akcja poszukiwanie butow dla Coconut trwa nadal,poszukiwania zakrojone sa na wieksza skale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie butz potrzebujesz? Ja szykuje sie psychicznie na malage bo to juz pare tygodni :-P Potrzebuje paru rzeczy wiec bedzie trzeba w ebayu pobuszowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi_ ja cie dobrze rozumiem bo u mnie jest tak samo :( Bardzo szybko mam symptomy zblizajacej sie miesiaczki i wiem, ze sie znowu nie udalo :( Teraz martwie sie, ze mi sie jakies cysty porobily bo mnie boli a miesiaczka dalej sie nie pojawia :( Mam 29 dzien cyklu...a w zeszlym roku mialam cykle 26 dniowe. Nie, w ciazy nie jestem - pierwsz co to zrobilam wczesny test i byl negatywny. No, byc moze jedynie zblizylam sobie menopauze tymi IVf :-D To jest calkiem mozliwe jezeli @ sie nie pojawi wogole :( x Mialam rozmowe z dr. Sher z kliniki SIRM w USA wiec zdaje relacje. Rozmowa byla bardzo ciekawa. Co moze Karmi czy Biest tez zainteresuje to on zwrocil uwage, ze M ma niskie FSH: 3.5. Powiedzial, ze biorac to FSH (wszytko ponizej 7 jest niskie) i wyniki spermiogramu, ktore mial mial najrozniejsze w ciagu ostatnich miesiecy (od bardzo dobrego po tragiczny) to on by polecil branie clomifenu codziennie przez 3 miesiace. Podal nam dawke i M sobie zapisala ale teraz nie pamietam - albo bylo to 0.25mg albo 25mg. Dr. Sher powiedzial, ze to niczemu nie szkodzi a moze duzo pomoc z "motility"wiec czemu nie sprobowac? x Zaznaczyl rowniez, ze nie mam czasu i musze dzialac TERAZ. Ogolnie rzecz biorac powiedzial to co dr. Schoolcraft z kliniki CCRM w Colorado. Jezeli masz zdrowy genetycznie zarodek to szanse na ciaze wynosza 70% bez wzgledu na wiek matki. On podal przykladowo, ze kobieta do 30 lat moze liczac na 1 normalny zarodek z dwoch (wiadomo, sa wyjatki w obydwie strony). Kobieta w wieku kolo 40-lat moze statycznie rzecz biorac liczac na 1 zdrowy zarodek na 10, a wieku 45 lat na jeden zdrowy na 25. x Zdrowy zarodek = 70% szansy na ciaze. Wiec najlepiej byloby miec ze 2-3 zdrowe...Czyli trzeba by robic w moim wieku ze 3 stymulacje, zamrozic wszytko, jak ich bedzie dosc to przetestowac wszytko genetycznie i jezeli beda normalne to transferowac wtedy... x Do tego powiedzial, ze NIKT I NIC nie poprawi jakosci jakosci jajek, ktore juz mam. ALE mozemy ja POGORSZYC Na przyklad przez wykreowanie nieodpowiedniego klimatu w jajnikach podczas stymulacji. On uwaza, ze jest to nieslychanie istotne dla kobiet z obnizona rezerwa jajnikowa bo one (czyli ja) musza byc zupelnei inaczej stymulowane niz reszta. I jeszcze raz, nie chodzi tu o to zeby zwiekszyc ilosc uzyskanych jajek, ani o to, zeby nagle zrobic je super dobre, tylko zeby ich nie pogorszyc! Powiedzial nam tez, ze moj trigger shot byl za maly (ja mialam ovitrelle 250) i on uwaza, ze powoduje to ze przez to komorka jest wyslana do mejozy tak jakby na pol gwizka i duzo anomalii tworzy sie wlasnie w tym momencie. Rezultat - slaba jakosc komorki i zarodka Wyjasnil, ze to firmy farmaceutyczne usilowaly robic konkurencje normalnemu HCG (ktore dostaje sie w dawce 10 tys. units jako trigger) i mogly zmniejszyc cene (zeby byc bardzo konurencyjny) tylko przez zmniejszenie dawki do koniecznego minimum. On uwaza, ze powinno sie uzywac ovitrelle 500 albo HCG 10000 jako triger. Ale to tylko taka marketingowa ciekawostka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, ostrzegl mnie wyraznie sam z siebie przed zazywaniem DHEA. Powiedzial, ze widzi w swojej klinice fatalne skutki zwlaszcza u kobiet z obnizona rezerwa jajnikowa. Nie jeszeli chodzi o ilosc tylko o jakosc. x Na badanie cialka kierunkowego(polar body) metoda FISH, ktore Wiesbaden oferuje powiedzial: forget about it! Dr. Schoolcraft powiedzial: don't do it wiec w tym sa zgodni choc sie nawzajem nie cierpia :-D x Dr. Sher w przeciwienstwie do Dr. Schoolcraft, przeprowadza badania immunologiczne. Obydwaj zreszta wysmiali testy immunologiczne robione w Wiesbaden :O i powiedzieli, ze tak sie robilo 10 lat temu :O :O Chodzilo im o badanie antipaternal antibodies oraz o badanie poziomu Natural Killer cells. Sama ilosc NK nie ma znaczenie, trzeba zbadac zupelnie co innego a badanie antipaternal antibodies mozna sobie zupelnie oszczedzic bo badanie naukowe udowodnily bezsens tej metody :O x W klinice SIRM podobnie jak w Colorado maja 98% przezywalnosci zamrozonych embionkow. W Wiesbaden 80%... x Wynika, ze musze podjac trodno decyzje co robic i to pod ogromna presja czasowa :O Pol nocy nie spalam po tych rozmowach. Bo ja NIE MAM CZASU na experymenty. Nie moge "sobie wyprobowac" kliniki w Polsce, czy SIRM czy CCRM w Colorado tylko musze podjac decyzje (o ile juz nie jest za pozno...) i poswiecic pol roku na 3 cykle i bankowac wszytkie wyprodukowane embrionki w nadzieji, ze bedzie choc pare normalnych... Glowa mi peka! :O x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek laseczki:) Witaj Moncia super że do Nas dołączyłaś.Bardzo dużo przeszłaś jak piszesz.Trzymam kciuki aby teraz już było z górki. Taida owocnej stymulacji daj znać jak będziesz miała wyniki. Karmi tak jak mówią dziewczyny objawy na @ i ciążę są bardzo podobne. Mon cheri słońca jak samopoczucie? Wiesiołku a jak u Ciebie? Jolu przykro mi że przyszła-przytulam:* SM a jak u Ciebie samopoczucie??/Wierzę że już jest lepiej. Coconut a Tobie życzę owocnego szukania butów:D Gerwazy o jakiej ty menopauzie mówisz??Jeszcze trochę Ci do niej brakuje.Póki co działaj. U mnie jutro 20dc idę zrobić progesteron.Choć i tak wątpię że owuka była.za bardzo poplątany to był cykl. Biset,Rachela,Tessa,Lilly,Ivanka i inne dziewczyny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela_71 na amh 3 tygodnie a na kariotyp około 6 tyle czekałam na swój .U mnie właśnie grzmi i będzie lało . Biest30 malaga- super będziesz miała wczasy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, nie dziwię się, że nie wiesz co robić, strasznie to wszystko skomplikowane :O Coco, własnie, jakich bucików szukasz? Ja już śmigam w ubiegłorocznych sandałkach, nowe mam klapki - to moje ulubione obuwie. Tak jak i Mon cheri, nie mogę chodzić w japonkach, bo przeszkadza mi pasek pomiędzy palcami :) Biest i Gerwazy, z cyklem idziemy łeb w łeb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie, serdecznie witam nową koleżankę moncię81, u mnie pogoda się chrzani , wpadałam do domu żeby coś zjeść i lecę na zebrania z rodzicami i konsultację, u mnie powóź - ech wredna @, Mandarynko super mi wyszły te rogaliki czekoladowe z ciasta francuskiego, Gerwazy ty skarbnico wiedzy - jaka menopauza, Biest, Coconut jak seriale, ja obejrzałam - mroczny rycerz powraca, Karmi, Mon cheri - trzymam kciuki, Rachelko a u ciebie jak starania , mam nadzieje że się nie zabezpieczasz, Liilly napisz - kocham czytać twoje posty z niebieskimi kwiatuszkami, Tessa, Ivanka73, Taida33, Stefanio, SM40, Wisiołek, - miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś tam starania są... ;) naturalne, nie zawsze w terminach, w których trza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazowa przytulam cie ... U mnie brak bolu jako takiego wiec jak sie znow cos rozstroilo to sie wk...wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki drogie 🌼 x No to się zaś u nas @ poszonowo zrobiło ja też właśnie w trakcie1dc :P My to zbiorowo @ mamy ;) x Jolka i Gerwazy przykre że @ :( Przytulam was x Mandarynko wiesz niby ciut-kę lepiej ale nie do końca wiesz ........ dziękuję za troskę doceniam ❤️ x Pozostałe koleżanki serdecznie pozdrawiam 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie 25dc i mimo brania duphastonu zanosi się na @.Ja już nie wiem czym i jak mam te pieprzone cykle wyregulować:( A buciki to wlasnie chcielam klapki bo to tez moje ulubione.Normalne plaskie ze skorki i bez absolutnie jakichkolwiek ozdob bo nie cierpie tego.I najbardziej to bym chciała trzy pary:zolte,oliwkowe i dżinsowe.I takie mogą być bardziej sportowe bo ja zawsze chodze tylko w spodniach:P Ja się grzecznie pytam gdzie się ukrywa Mon cheri?Moja droga stan blogoslawiony nie zwalnia Cie od obowiazkow pelnienia dalszych honorow patronki na topiku:PJak się czujesz i co zalatwilas z druga praca?Czy masz już wyniki badan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM_40 kochana nabyłam ziolowy specyfik na stany lekowo -sytuacyjne.Poprawia tez pamięć i koncentracje a u mnie z tym ostatnio było mało ciekawie.To ,ze mam dejavu co kilka dni to maly pikus.Czasami nie pamiętam czy zjadłam dwa ciastka czy tez trzy:PA trzecie zjedzone okazuje się w rezultacie czwartym. Przetestuje to uprzejmie doniosę jakie sa efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dziś 2 dc. W poprzednim cyklu miałam torbiel pozostalą po stymulacji i musiałam łykac orgametril. to paskudztwo spowodowało, ze miałam plamienia w środku cklu, a teraz @ wyglada bardzo żałośnie, prakttycznie jej nie ma. Jutro jade do kliniki niby zaczynać stymulacje ale cos mi sie wydaje, że do tego nie dojdzie bo takie @ to nie @ a to chyba musi miec jakiś wpływ na start do IVF I Gerwazy z tym dhea to spowodowałaś, że po trzech miesiącach brania odstawiłam to cholerstwo...wiem wiem na własna odpowiedzialnośc. Masz teraz ciezki orzech do zgryzienia. Pomyśl o zbieraniu jajek w invicta, miałabyś logistycznie najłatwiej. PGD na pewno nie takie dobre jak w USA ale przynajmniej łatwiej to jakoś ogarnać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco kochana nie ma sprawy testuj i podziel się jak by co jak działa ok bo ja mam dokładnie to samo córka mi nie raz mówi " mamuś ile razy mam Ci powtarzać " ,że mówiła a ja nie pamiętam :( aż się zastanawiałam czy to nie początki Alzheimera :P Dziękuję że pamiętasz o mnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taide, widzisz w tym caly jest ambaras zeby dwoch lekarzy mialo to smao zdanie naraz :O Dr. Sher z tej kliniki SIRM sam z siebie w trakcie konusltacji mnie ostrzegl przed DHEA! Ze zrujnuje sobie jakos komorek! A dziewczyny pisza, ze mialy z DHEA dobre doswiadczenie. Wiec wez tu badz madra :O On powiedzial, ze problem jest w tym, ze nie wykonano badan z DHEA z orgrancizeniem na kobety mlode o normalnej rezerwie jajnikowej noi na te inne...jak my :O Dr. Schoolcraft tez mial to na liscie autoryzowanych suplementow z kliniki ale w zeszlym roku bodajze czy dwa lata temu sciagneli to z listy. On mi powiedzial jedynie, ze 600mg Q10 na dzien moze pomoc z jakoscia jajeczek... x Kochana, nie chcialabym Ci zle doradzic!Jezeli masz do tego DHEA przekonanie to bierz! Zdania sa sprzeczne. Moze akurat Tobie pomoze? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj znowu dłużej w pracy zabawiłam....ale jeszcze trochę wytrzymam:D Moncia, ja też Cię witamTrzymam kciuki za Twoje dobre wyniki:) Coco, przyłączam się do akcji poszukiwawczej:DJa też nie mogę znaleźć odpowiednich bucików. Mam wrażenie, że najwięcej jest sportowych i płaskich:DAle czytam, że chyba jednak nie, bo Ty takich bezskutecznie szukasz:DJa obcasowa jestem:D Gerwazy, no to masz trudną decyzję do podjęcia. Wiedzę masz coraz większą, ale problem niestety też....presja czasowa pptrafi skutecznie dołować....jednak możliwości masz nadal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas rzeczywiście znowu @-owo....Ja już po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×