Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Hej Moncia, sorry ze dopiero teraz ale wiesz co jestem taka zakrecona przez to in vitro, ze nic wokol siebie nie widze :O Dziewczyny, to maja do mnie swieta cierpliwosc! Przeciez sama widze, ze mi odwala :O x Dzisiaj siedlismy an balkonie po pracy i z M rozmawialismy o tych roznych opcjach. On jednak uwaza, ze lepiej czasu nie tracic i uderzac do Colorado. Ja optuje z aPolska bo bede miec tam kilka cyklow za cene jednego z Colorado nie mowiac juz o tym, ze do Warszawy lece godzine a do Colorado 10 godzin!. Musze tylko troche wiecej dowiedziec sie o tej klinice w Warszawie i jak oni tam ten test genetyczny wykonuja. x Biest, a Ty bedziesz w Gdansku podchodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narwałam konwalii:)Mam ich dużo w ogrodzie i zresztą bardzo lubię:)Pogoda fajna, to i przyroda odpłaca się pięknymi widokami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu cieszę się że rogaliki się udały:) ja też dość często sięgam po gotowe ciasta bo są niezłe ale jak mnie nawiedzi to piekę od podstaw. Coconut mnie się wydaje że coś podobnego widziałam w gino rossi i w imblu ale głowy nie dam sobie uciąć. SM cieszę się że już trochę lepiej:)Wiem jak to jest jak człowieka chandra dopadnie i nic człowieka nie cieszy. A mnie coś bierze mam katarzysko i stan podgorączkowy.Wiem że to bardzo głupie ale nie chcę się faszerować jakimiś polopirynami bo się boję.Trauma z tamtego roku.Moją małą też coś brało ale całe szczęście rozeszło się po kościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mandaryniu:)Ja Tobie mogę polecić- skoro nie lubisz aspiryny i innych swinstw, co bardzo pochwalam-srebro koloidalne działa jak antybiotyk ale nie szkodzi.I bez problemu może to brac Twoja corcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki. A czemu nie ma Moncheri? jesteś koleżanko wywołana do tablicy i pamiętam, że jutro masz wizytę. Coconut wypróbuj ten specyfik, bo ja tez jestem rozkojarzona i nieraz głupoty gadam, aż wstyd. Lili ja tez najczęsciej obcasowa jestem.....a zapach konwalii zawsze kojarzy mi się z czasem jak miałam 13 lat i byłam na pierwszej randce;)Oczywiście tez mam na działce i wącham na okrągło. Gerwazy no to myślcie co robić, pewnie Ci już głowa pęka od tego wszystkiego. Pewnie Kolorado większa szansa, ale odległość i kasa zabójcza.Kiedy musicie podjąc decyzję? Biest robisz test czy czekasz na @? U mnie nic nowego, wiem dziewczyny, że trudno uwierzyć w to, że kilka dni po owulacji mam już objawy @, ale co zrobię jak tak mam :( Wiem, że chcecie mnie pocieszyć, ale ja swoje wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, my Cię nie pocieszamy, tylko staramy się umocnić Twoją wiarę w cud:)Jak się okaże, że udało się, co nam wtedy powiesz?....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkl
jjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri ????? Gerwazy trzymam kciuki .Masz teraz dużo rzeczy na głowie i decyzji do podjęcia . Od bardzo dawna czytam twoje posty . Masz ogromną wiedzę i tak jak któraś z dziewczyn napisała normalnie powinniśmy się składać na twoje konsultacje he he .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest co tam masz na serialowej tapecie bo u mnie się sezony pokonczyly i potrzebuje swiezej krwi najlepiej wampirzej:P Liilly mnie tez konwalie tak jak Karmi kojarzą się z pierwsza miloscia:DPrzeczytalam o fajnych roślinkach,nazywaja się zylistki i pięknie kwitna:)Masz może takie? Gerwazy fajne te konsultacje ale ja nie wiem skad masz tyle sily,zeby to wszystko ogarnąć.Wykup tylko przeloty,mieszkac możesz u mnie.Mam piwniczke z winami,same wytrawne:P SM_40 dziewczyny maja urodziny a my to chyba wspólnie imieniny wyprawimy na topiku:) Karmi misiu pluszowy:)poczekaj tak jak zawsze mowi Jolka,jak nie ma@ zawsze jest nadzieja:) Mon cheri jestem na Ciebie obrazona i wcale się nie boje,ze mi naślesz myszy:P Ivankooooooo niedobra.Tesknieeeeee. Tesso.Rachelo,Stefanio,Mila a gdzie Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taido nie martw się.Rozsadny lekarz zrobi jutro usg i po ocenie Twojego endometrium i pecherzykow antralnych dopiero powinien podjąć decyzje.W innej sytuacji ja osobiście nie zgodziłabym się na stymulacje.Badz ostrozna.U mnie decyzja o stymulacji zapadla przedwcześnie i do tej pory nie mogę sobie tego darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pozdrawiam ! Gdyby ktos nie wiedzial baby w ciazy charakteryzuja sie zasypianiem na stojaco ;) I wyrzucaniem spozytych posilkow otworem gebowym :( Jutro sie odezwe , bo padam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zmeczona i ide spac.Chyba mam zespol napięcia jakigostam bo normalnie bym komus nawrzucala.A jest prawie polnoc a M smacznie sobie spi;(Chyba go obudze bo co tak będzie sobie spal skoro ja nie mogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co cwiczylam sobie robienie usmieszkow a i tak nie umiem zrobić tego naburmuszonego i z fochem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut2009 Biest co tam masz na serialowej tapecie bo u mnie się sezony pokonczyly i potrzebuje swiezej krwi najlepiej wampirzej Ja wczoraj ogladnelam dopiero Hanniballa( nie no jak on przyzadza tam te serca i inne ... ). Ja zaczelam 8 Supernatural. Z wampirow ogladalam PAMIETNIKI True blood ( wciagnal mnie dopiero po 3 , 4 odcinku) Blood ties Moonlight Beauty and the beast Mi sie koncza tez pomalu seriale... KARMI nie robie testu, czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie leje...Nie no co to jest za pogoda.Lece o 10 na solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Rachelko mam nadzieje,ze ten dol to nie u Ciebie:)Zrobilam sobie wolne to trochę poogarniam w domu jakies mysie dziury. Biest a twarz tez opalasz?Bylam wczoraj u kosmetyczki na malym sado-maso z rollerem igiełkowym i zakazala mi opalania twarzy.Phi robie na to bo nigdy się mocno nie opalałam a taki musniety sloncem pyszczek zdrowiej i ladniej wygląda.Ale coz jak mus to mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki drogie ;) 🌼 x Coco ja nie odprawiam imienin ale dla Ciebie zrobię wyjątek heheheh :P x Rachelko ❤️ x Dla wszystkich pozdrowionka nie będę wymieniać bo się pogubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki drogie ;) 🌼 🌼 Coco ja nie odprawiam imienin ale dla Ciebie zrobię wyjątek heheheh :P 🌼 Rachelko ❤️ 🌼 Dla wszystkich pozdrowionka nie będę wymieniać bo się pogubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :D o Moncia witaj :) Kurcze młoda laska z Ciebie, podziwiam za walkę a w jakiej klinice sie leczysz? o Biest a a u mnie lato wróciło!!! Słońce od rana:) o Coco uwielbiam Cię czytać, dużo optymizmu bije zawsze z twoich postów i naprawdę nie mam pojęcia ja kto możliwe, że tam gdzieś czai się ta " czarna otchłań" . Kochana a tableteczki na pamięć przetestuj koniecznie - dla mnie jak znalazł :) bo przeczytałam wszystkie Wasze posty i ni jak mi teraz każdej odpisać bo nie pamiętam :o o Gerwazy...trzymam kciuki za twoje decyzje dzielna kobieto. o Karmi rozumiem, wiem co mówisz bo już nie raz to pisałaś i zawsze dokładnie natura zgadza się z Twoim słowem o Tesso, Rachelo jak przygotowania do urlopów?? o Mon cheri słowo dobranoc na każdą porę dnia można Ci serwować? o Liilly romantyczko ty moja:) od razu zapachniało mi w biurze...mmmmm o Mandarynko chyba coś dziwnego się dzieje bo mój syn tez przeziębiony, pogoda super a tu jakieś bóle gardła - ale on jest zadowolony od dwóch dni w domu, zdrowia dla Ciebie i córki życzę o Jolu 🌼 to prawdziwy ambitny belfer z Ciebie. Powiem Ci, że ja właśnie nie naciskam syna aby ze wszystkiego był dobry czy najlepszy. Wpajamy mu z M aby zainteresował się jakimś przedmiotem/ mi - i z nich był najlepszy, wiedział więcej niż w szkole jest wymagane to taki nasz sposób ale związany też z późniejszą edukacją bo idąc do liceum musi być ukierunkowany. Wiesz idzie to powoli bo on jest na etapie "a po co mam więcej wiedzieć??" I tak np. masz 6 z biologii super! możesz mieć 3 z matmy - nie ma sprawy - tak to w skrócie wygląda. o Taida trzymam kciuki za ten cykl ! Aby wszystko ułożyło sie po twojej myśl. o SM całuski, głowa do góry, przed nami lato! o Stefanio 👄 cmok, cmok! o Mila co u Ciebie? jak tam Twój gorący Irlandczyk;) :)??? o Całusy dla Wsiech, mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam jak tak to wybaczcie po prostu SKS ! ( skrót dla wtajemniczonych ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM_40 ja teoretycznie tez nie wyprawiam bo nie wiem jak Twoje ale moje wypadają tak niefartownie zaraz po Wszystkich Swietych i to taki czas zadumy i refleksji,ze nikt nie ma glowy do imprezowania.Zazwyczaj Tata do mnie przychodzi i razem marudzimy bo akurat wypada tez rocznica śmierci mojej Mamy:( Do tej pory zawsze obchodziłam urodziny ale teraz jak skoncze 40 to nie wiem czy mi się będzie chciało:O nadal szukam lokalu na impreze i wszystko wskazuje na taka wegierska knajpe.Tancow może nie będzie ale za to zarcie pierwsza klasa.Ze mnie tam żadna tancerka za to jak wiadomo pojeść uwielbiam:PI jeszcze taka fajna karczme mam na oku.W sumie tak jak dla mnie to może być nawet gdzies w plenerze o ile pogoda dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco moja droga imienniczko mnie również tak przypadają jak Tobie w listopadzie :P Ja też 40 stke w lokalu robiłam a co raz się mam hehhehe ;) A ty kiedy masz bo skleroza wiesz i chyba te tabletki bardzo mi się przydadzą o ile skuteczne będą :P 🌼 Ivanko kochana 😘 serce Ty moje ;) ściskam Cie mocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam 50 brzuszków:PU mnie jest taka ulewa,ze szok.Ale to w sumie dobrze, przynajmniej nie będzie się kurzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut ja opalan twarz minimalnie ok 5-6 minut. Kobietki mam takie sobie pytanie z innej beczki. Zastanawiam sie nad pokazaniem mezowi polskiego moza. Czy mozecie mi doradzic gdzie najelepiej spedzic tydzien nad pl morzem ? I kiedy zeby nie trafic na ch...pogode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×