Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Karmi z tymi pokusami to wiesz....trza być twardym ,nie mietkim:PCzasami cos napsoce ale jeżeli jest przewinienie to i pokuta jest przewidziana.A kara musi byc dotkliwa i sroga np. 200 krokow więcej na stepperze:(Albo 50 brzuszków.Brzuszkow codziennie robie 100, bo 50 za mnie i 50 za Liilly:) Ivanko jak chcesz dla Ciebie jakies gratis brzuszki to wal smialo:D SM kochana acai berry kupiłam w sklepie zielarsko medycznym 0,7l za ok 50 złotych firmy AZ.Mam na oko takiej innej Mona Vie ala nie wiem co to warte.Kiedys bylam na degustacji to było bardzo smaczne ale ta firma nie jest mi zbyt dobrze znana.I jeszcze bierzemy z M razem grzecznie i przykładnie L-argininę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosze wrazenie,ze L-arginina ma działanie zbliżone do Viagry:Pale jakos mi to szczególnie nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) padam na pysk...miałam dziś sajgon w pracy , potem zakupy (ludzie poszaleli jak zwykle przed długim weekendem WARIACTWO!!, po co komu 10 kartonów mleka i 4 - ry chleby, 5 musztard, 3 ketchupy, tona kiełbasy?) takie zakupy oglądałam w kolejkach do kasy a ja po kapustę pojechałam, oczywiście trzy sklepy musiałam zaliczyć bo wykupione całe zielsko było! wrrr.... o Mon cheri gratulacje jeszcze raz spokojnych 8 - miu miesięcy życzę, normalnie nie do wiary! ach! z pracą przystopuj, koniecznie! Fajnie się czyta jak piszesz o maluchu, napisz czy męczą cię mdłości trochę o objawach, inaczej się czujesz? o Coco :) brzuszki? za mnie ? spoko:) bo ja właśnie wciągnęłam dużą paczkę m&m - sów. Fajna ta twoja dieta, dużo w niej rzeczy, może wreszcie choć raz zacznę dbać o swoją formę? Nawet mnie nie przeraziła a to już plus, ja tylko nie lubię dużo pić, woda to dla mnie wielkie beeee.Po twoich szalonych postach nigdy nie spodziewałabym sie powolnej kobiety:) o Gerwazy myślę,ze nie ma co się rozdrabniać leć za Ocean! Nie myśl już o niemieckiej klinice, a cyklu nie żałuj wszystko sobie spokojnie zaplanujesz. o Jola miłego wypoczynku. o Karmi my też jutro robimy grilla właśnie niedawno skończyłam przygotowywać mięso...jutro rano chcę zrobić jeszcze tiramisu, hehe a przed chwilą byłam taka napalona na dietę Coco, ale zrobię sałatkę grecką i jeszcze jakąś sałatę i będę chrupać:) o No dobra...lecę ....miłego dnia wszystkim jutro i dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko ja tez chce tiramisu:Dbardzo bardzo.Wiesz ja taka predka to jestem w gadce i ewentualnych potyczkach słownych:Pale tak ogolnie to jestem bardzo spokojna,misiowa a jeśli chodzi o sprzątanie i prace domowe to wręcz nieruchoma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z przepiękną pogodą Pozdrawiam i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco, dziękuję za brzuszki, jesteś wspaniała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na golabki,mam tyla,ze carska armie bym wykarmila.Ewentualnie mogę dorobić salatke taka z pieczonym kurczakiem:) Co myślicie na temat zakazu handlu w niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mniam gołąbki, no nie powiem..zjadłabym...Coco dla mnie obojętne, ludziom się trochę przyda wolnego, patrzeć nie mogę jak z małymi dziećmi zamiast po parku to po sklepach ludzie łażą i tak ogólnie u mnie w weekend to nawet nie idę do centrum bo wszyscy na zakupach. o Liilly ale pogoda co? o Kochane miłego dnia bo ja zaraz do Kościoła zmykam, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiramisu gotowe:) mogę poczęstować naprawdę mało cukru i tylko śmietana i serek...to prawie bez kalorii?;):) he,he PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dooopy, nie widać postów...kto za to jest odpowiedzialny????????????????????????Chyba komuś chodzi o to , by cafe upadło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalam sobie wasze dyskusje bo zagladam tu od czasu do czasu. Coco, dobrze ze dalej piszesz. skoro umiesz wyrazic swoje zdanie to powinnas tez wysluchac innych a nie urzadzac histerie i uciekac. Nie na tym polega rozmowa. Moncheri, skoro jestes taka patriotka i w polsce wszytko cacy to co ty jeszcze w niemczech robisz? wracaj i uzadzaj sobie zycie w tym raju gdzie ludzie na lekarstwa nawet nie maja. Mieszkam w niemczech, na poludniu i nie wiem jaka slamazara musi byc twoj maz skoro nawet moi kuzyni ze wsi bez jezyka prace znalezli i zyja bardzo dobrze a zony nie pracuja wogole! Zazdroscisz innym to wyslij tego swojego nieroba do roboty i nie bedziesz musiala zazdroscic. Jestes bardzo falszywa. widac ze to ty pisalas jako gosc. gerwazy, ja wiedzialam ze tak bedzie jak pojedziesz do polski bo bywalam tam wczesniej dosc czesto a teraz wole zeby rodzice do mnie przejezdzali. Straszna zawisc w polsce. jak sie komus choc troszeczka lepiej powodzi to od razu znaczy ze sie wywyzsza. nie ma po co tam jezdzic. tam sie dobrze czuja tacy polacy jak moncheri, co prawie z zasilku zyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu po co mam komentowac Twoje wymysly i tak wiesz lepiej ! Nie znasz sytuacji , ale masz duzo do powiedzenia ... Wiec mysl co chcesz . A moze Ty wypisujesz te rozne brednie , zeby tu wszystkich sklocic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie co ,nie chce mi sie tu juz pisac , bo ostatnio wciaz sie o sobie czegos nowego i ciekawego dowiaduje : jaka wredna jestem , jaka falszywa ...... tylko dlatego , ze nie slodze wszystkich moich wypowiedzi tonam cukru ... ,a mam to juz wszystko w dooopie .... zawsze uwazalam , ze kazdy ma prawo zyc jak chce i powiedziec , co uwaza .... Ale mnie potrzebny jest spokoj , bo stresu i tak mam dojsc w pracy ... nie mialam zamiaru sie angazowac w te dyskusje a i tak zostalam wciagnieta ..... Czesc dam znac jesli donosze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a w Polsce nie bylam juz 4 lata i dlatego nie wypowiadalam sie w temacie o ktorym nie mam pojecia - jak widac inni takich problemow nie maja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziom sie nudzi :( Pisza nie na temat :( I po co to? Tylko zeby wszytkich sklocic :( Nikomu nie chce sie przez tych balwanow wypowiadac :( Zniszcza topik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ciazy po 40-tce to samo :( Tez takie wredne mendy zniszczyly fajny topik :( Az sie czytac nie chce :( Nalot pieniaczy :( co o wszytkim p*****la tylko nie na temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu pisze bo lubie dziewczyny z tego topiku.A urządzanie histerii jak to okreslilas ma niewiele wspólnego z jednodniowa nieobecnoscia na topiku.W końcu nie jestem jakas naczelna dyzurna tematu.Natomiast rozmowa przynajmniej dla mnie polega na dialogu,wymianie zdan a nie na monologu.Szanuje czyjes zdanie ale mam tez własne odczucia i nie obawiam się o nich mowic.Natomiast z tej całej historii wyciagnelam nastepujace wnioski.Nie należy pisać o sprawach drażliwych,nie należy poruszać newralgicznych tematow bo później atmosfera gęstnieje.Czyli szczerość nie zawsze jest wskazana.Ja tu pisze w najlepszych intencjach,zagladam po to żeby się zrelaksować i odprezyc po ciężkim dniu.I nie rozumiem dlaczego ostatnio mam więcej powodow do irytacji niż zadowolenia z przeczytanych postow.Kurcze to jest taki fajny topik gdzie cos się zawsze dzieje i wszystko zaczyna się rozwalać.Nie chce tak,ja naprawdę lubie tu być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam świątecznie. U nas póki co pogoda ale po poludniu pewnie deszcz bedzie. No topiku rzeczywiscie przykro i niestaraniowo się zrobiło. U mnie @ przyszła jakoś się nie zdziwilam w ogóle:( No to idę szykowac mięsko na grila. Miłego dnia Moncheri weź sie nie stresuj tymi wpisami, przeciez tu może wejść każdy i pisac co mu tylko do głowy przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki :) 🌼 Mon cheri chyba nie dasz się sprowokować i nie odejdziesz co bo to nie było by wobec nas fer My tu chyba więcej znaczymy niż prowokacyjne wpisy gościa .... Zaczyna się nie dobrze dziać na forum i za chwilkę wszystkie nie będziemy tu pisać skoro wszyscy odchodzą nie raz Mon cheri dawał odpór durnym wpisom a teraz masz zamiar nas opuścić nie ma się co wiesz ustosunkowywać do tych wpisów ignorujmy i tyle bądźmy tu dla siebie jak dotąd wsparciem ;) że możemy o wszystkim i o niczym pogadać a nie dawać się prowokacjom dajcie dziewczyny spokój nie zwracajmy uwagi niech sobie piszą co niektórzy goście bo są tylko "gośćmi" ;) Wiecie co nie musimy się kochać nie musimy wiecie słodzić ,uwielbiać ale się szanować ;) 🌼 Pozdrawiam wszystkie koleżanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, traktuję forum jako swojego rodzaju wsparcie psychiczne...pomoc psychologiczną. Nie reaguję na anonimowe wypowiedzi forumowiczek. Wychodzę z założenia, że agresja budzi agresję i nie chcę wciągać się w tego rodzaju dyskusje i niepotrzebnie nakręcać. Wiem, że łatwiej tak postępować komuś, kto nie jest się atakowany osobiście. Każdy reaguje według swojego uznania. bo ma do tego pełne prawo. Smutno mi po prostu, szczególnie teraz, kiedy mam te gorsze dni.... Karmi.....dobrze, że masz dzisiaj grilla i zajęte myśli czymś innym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM,Liilly całkowicie się podpisuje pod Waszymi wypowiedziami obiema recyma:P Mon cheri teraz jesteś w dwupaku to i powera miej za dwóch.Ja się wcale nie dziwie,ze nie masz ochoty pisać ani tym bardziej czytac rozmaitych wywodow.Ale posłuchaj dziewczyn my tu jesteśmy dla siebie:) Poza tym oprócz zjebow ostatnimi czasy dostalas tyle dowodow sympatii od dziewczyn,ktore znam i od takich,ktore pisaly wcześniej i nawet od pomarańczowych,ze nie powinnas mieć zadnych wątpliwości jak bardzo jesteś lubiana.A jeżeli nawet sto osob napisze,ze Ciebie nienawidzi to zlewaj to.Pomysl sobie ,ze dla równowagi lubie Ciebie chociażby ja i się uśmiechnij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze sie spoznilam bo jakbym wczesniej cos napisala to pewnie skupilabym gromy na sobie jak dobry piorunochron :) Zawsze do uslug! :-D Ale bylismy pol dnia na rowerach, M zrobil 150 km po pagorkach! Niesamowity jest :) x Mon Cheri, Dziwi mnie, ze dajesz sie sprowokowac jakims chorym osobnikom, ktorzy maja z tego tylko dzika satysfakcje kiedy komus popsuja humor. Ja to wogole przestalam czytac takie wypowiedzi tylko omijam je wielkim lukiem. Bo nie da sie goowna tak dotkac zeby Ci na rece smrod nie zostal :-D x Podpisuje sie pod tym co napisaly SM i Lilli! x U nas dzien wolny, zaraz zmykamy do knajpy bo umowieni jestesmy ze znajomymi. O ile dojde bo mnie po tym rowerze wszytko boli a najbardziej 4 litery :-D x Karmi_, Przykro mi z powodu @ :( Przynajmniej bedziesz mogla na grillu poszalec :) Musisz jeszcze pare razy poprobowac zeby trafic na dobre jajo :) Patrz na Mon Cheri - zajelo jej rok ale sie udalo! x Pozdrawiam wszytkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie -Mon cheri nie rezygnuj z forum .Czekam z niecierpliwością na wieści od ciebie i przebiegu twojej ciąży .Kibicuje wam wszystkim i mam nadzieję,że wszystkie dołączymy do grona ciężarnych. Pozdrawiam was wszystkie i życzę udanego wypoczynku .Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM to nie to ale dzięki za info:)Ja pije sok po 30 mililitrow rano przed sniadaniem.To jest taki jakby koncentrat.A wygooglaj sobie A-Z Medica albo www.azmedica.pl A jeszcze wcześniej miałam taki kapsulki Acaivit plus z guarana.Ale wole sok bo jest fajny taki kwaskowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri Super wieści o maleństwie. Tak trzymaj i nie daj sie prowokowac idiotom. Gerwazy Ja też doszłam do takiego etapu gdzie nie dam sobie wsadzić embrionka bez badań genetycznych. Niestety przy moich wynikach jest spore ryzyko, że dziecko mogłoby być chore. Im wyższe fsh tym większe ryzyko np. na zespół downa. czekam na wiyztę u profesora Łukaszuka 15 czerwca i na to czy w ogóle będe produkować jajeczka. Cały czuje stres, tego się nie da do końca opanować I Mieliśmy jechac do sopotu ale z uwagi na ryzyko kiepskiej pogody wyladowaliśmy w Kazimierzu. Dziś kilka godzin pływaliśmy motorówka po wisle i opalalismy sie na "prywatnej" dzikiej plazy. M puszczał tam latawca, a ja się musiałam tym podniecać, czasami udaje przed nim dziecko bo widzę, że on musi dawać ujście swoim ojcowskim uczuciom. chore to z mojej strony, prawda? Pięknie tu marinę odremontowali. Zaraz idziemy na kolacje do sąsiada, który ma restauracje. I Coconut opracuj mi jakąs dietę na przytycie. Wczoraj się wazyłam i jest tylko 49 kilogramów. O tych jagodach tez słyszałam i to podobno super sprawa, cała ameryka to pije, ale ja nie mogę bo faktycznie działaja na spadek wagi. Pozdrawiam wszystkie koleżanki i dziękuje za ciepłe słowa, które do mnie pisałyście. To naprawde pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia tak,tak to jest to wlasnie:)Ale kapsulek tej firmy nie znalam ale zapewne znając moja wrodzona ciekawość to posmakuje.A co sadzisz o mojej diecie?Mam dzisiaj kryzys bo było trochę czasu i chyba się przetrenowalam bo normalnie nie mogłam się wgramolić do wanny tak mnie nogi bolały:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×