Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkiiikkkaaa

Kolejna sobota i kolejna impreza u sąsiadów...

Polecane posty

Gość jak bedziesz
wydzwaniala do administracji i na policje to wlascicielowi wezma sie w koncu za dupe. znam wiele takich przypadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita lolita
syna kapalam, ale widze ze nic mnie nie ominelo...dokladnie dzwon pisz, moze cos zdzialasz, wlasciciel zapewne bedzie bronil lokatorow, bo ma z nich kase, ale moze bedzie mu wstyd przed sasiadami i cos z tym zrobi...a gdzie mieszkasz jesli moge zapytac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwiej pogadać z sąsiadami a nie nasyłać policję. u mnie w bloku mieszka lumpenproletariat. w nocy zaczepiają na klatce, że strach wejść. policja nie przyjmuje anonimowych zgłoszeń a jeśli zgłosisz pod nazwiskiem to policjanci "zapewniaja taka anonimowosc" ze nastepnego dnia znajdujesz odchody na wycieraczce lub przebite opony w samochodzie. nie jestem zrzedliwa starucha , mam 20 lat , wszyscy boja sie tych wyrostkow. to sa problemy z sasiadami. moze latwiej kupic zatyczki do uszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkowa
a dlaczego ma być anonimowa ? jak dzwoniłam to przedstawiłam sie głośno i wyrażnie i w doopie mam ,że sąsiedzi wiedzieli że to ja , Przeciwnie , nawet tego nie ukrywałm , jeszcze po sąsiadach rozgadałm ,ze za każdym razem będę tak robić . Mam gdiześ czy mnie tacy ludzie lubią czy nie - cisza ma być i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkowa
jak zaczniesz udawać ,zę problemu nie ma , kupować zatyczki , to tak sie rozkęcą ,ze za niewinniść ci opony poprzebijaja -b owszyscy sie ich boją . boisz siesmarkaczy ? to pomyśl co będize za parę lat , jak nikt ich teraz nie utemperuje ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita lolita
domkowa ma racje, z jakiej racji ma sie ukrywac i bac sasiadow...moze nie mieszka w patologii i nie musi sie bac, ja bym tez dymu narobila na cale gardlo, az by mnie pol dzielnicy slyszalo, a jakby tylko ruszyl ktos moj samochod, to bym chyba rece poucinala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
zadzwoniłam, przyjęli zgłoszenie, czekam... Sorry, że nie pisze na bieżąco, ale dla zabicia czasu gram w jakąś grę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita lolita
i bardzo dobrze, a jak nie przyjada to jeszcze im dymu narobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mieszkam w takiej klatce , ze szkoda gadac. reszta klatek w bloku juz nie jest taka tragiczna. ja odradzam tylko ze swojego doswiadczenia policje - niestety nic nie chca robic . niezaleznie od tego, ktory z sasiadow zadzwoni. na efekty nie trzeba czekac kilku lat - juz teraz narkomania, kradzieze, alkohol, pobicia sa norma. nie tylko ja reaguje tylko wszyscy mieszkancy. sasiedzi sie wyprowadzili wlasnie z powodu tych wyrostkow. ja mieszkam w tym bloku z rodzina od 10 lat i wiem, ze to takie bledne kolo. jedni sa starsi i trafiaja do wiezienia to kolejni sie sprowadzaja na nasza klatke. aha i tak opieszala policje mamy w krakowie. ja mieszkam w nowej hucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita lolita
wiec to jest tez zaniedbanie wladz, ze nic z tym nie robia, i jak ludzie maja zyc bezpiecznie we wlasnym mieszkaniu...ja jestem w szoku normalnie...nie wyobrazam sobie zostawienia samochodu przed takim blokiem albo puszczenia dziecka zeby sie pobawilo z innymi dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
Świetnie po prostu... Właśnie usłuszałam wrzask z balkonu "pałyyy kuuurwaaa!!!! Muzyka ucichła. Ciekawa jestem, jak to się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita lolita
ja bym im dala paly...jakbym wpadla to sama bym ich spalowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita lolita
no i co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkowa
nie bój siedizewczyno , bądz stanowcza i konsekwentan . A oni jak zmiarkują ,ze zartów z toba nie ma , albo sie uspokoją albo poszukaja innej mety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
Ok, po wszystkim:) Przyszli do mnie dwaj policjanci i powiedzieli, że owszem, nie ma podstaw do mandatu, bo studenciaki były cicho, a za picie alkoholu we własnym domu mandat nie grozi. ALe powiedzieli też, że absolutnie nie wierzą w ich wersję wydarzeń i żebym w tygodniu poszła do dzielnicowego i zgłosiła sprawę. Powiedzieli, że dzielnocowy będzie chodził i monitorował sytuację, czyli przyjdzie parę razy i sprawdzi poziom hałasu, a także pogada z innymi sąsiadami (a u nich też ciut słychać, więc nie sądzę, żeby zaprzeczyli, zresztą jutro z nimi pogadam). W każdym razie studenciakom grozi sąd grodzki i grzywna kilka tys. Mam nadzieję, że się uda, trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita lolita
napewno sie uda a ty bedziesz mogla w spokoju wyspac sie do szkoly, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkhfqkhf
idiotka z Ciebie i stara zrzędliwa baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita lolita
mowicie tak bo dziewczyna chce miec troche spokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
konfidentko bo co? Bo chcę spokoju? I dlatego jestem zrzędliwą babą? Sorry, ale płacę za to mieszkanie i chcę w spokoju przespać noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkowa
nic sie nie przejmuj dziewczyno , wyzywają cietylko tacy sami jak oni studenci , toteż ich po prostu zlewaj . A na policję idz , bo jeśli sie teraz wycofasz , to po pierwsze oni pomyslę ,ze sieboisz i wycofujesz a po drugie - jaki jest sens zaczynać coś i nie kończyć ? idz i ani slowa nie pomiń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkhfqkhf
nie byłaś młoda? masakra, współczuję tym studentów takiej sąsiadki:/ sama zawsze się modliłam, żeby na taką zrzędę nie trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
widzew, a czytałeś cały wątek? Bo pisałam, że rozmawiałam z nimi 4 razy i nic to nie dało. Uważam, że te 4 razy to dużo. A, i nie uważam, że powinnam na 2 dni "wynieśc się do hotelu", chyba, że ktoś (Ty? Sąsiedzi?) za to zapłaci. Ja w weekendy mam rano zajęcia i muszę wstać, więc dla mnie jest to jak zwykły dzień roboczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita lolita
czlowieku przeczytaj sobie temat od poczatku do konca, i pozniej wyglaszaj swoje opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkowa
to poczekaj aż ty zostaniesz taka zrezędą ia nad tobą zamieszka takie zabawowe towarzystwo :) uśmiejesz siewtedy do łez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
lkhfqkhf, a ty czytałaś? Bo opisywałam jakie to bydło. Czyli: RZYGANIE przez balkon, wrzaski, bardzo głośna muzyka praktycznie od piątku wieczorem do niedzieli rano. Śmiech i olewka na próbę zwrócenia uwagi. W takich warunkach nie da się normalnie funkcjonować niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkhfqkhf
wyobraz sobie, ze mam takich sasiadów. Nie mowie o sobie, bo mnie na weekendy w domu nie ma, imprezuje, ale rodzicom na mysl nigdy nie przyszlo zeby po gliny dzwonic! A jest mega glosno, ale oni sie smieja, ze byli mlodzi, teraz zycie studenckie maja inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ty
O, widzę, że coś się podziało na Twoją korzyść. I bardzo dobrze. Trzymam kciuki za pomyślne załatwienie sprawy. Dobrej i cichej nocy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkowa
i rodzice zachwyceni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legialegia
widzew spieeerdalaj pederascie :)dziewczyna ma racje z bydlem trzeba krotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
A rodzice rano w niedzielę wstają? Pewnie nie, skoro im wrzaski nie przeszkadzają. A ja wstaję o 6.00 rano niestety i co mam zrobić? Udawać, że jest wszystko ok i kłaść się spać o 4.00, jak impreza piętro wyżej się skończy? I iśc na zajęcia po dwóch godzinach snu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×