Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Dzień dobry:) Upsssss Wzajemnie miłego dnia. Nekromata Nie ma za co , bardzo mi sie spodobał tek krzyż i tak pomyslałam o tobie:) To zależy też na kogo trafisz . Ja miałam takie szczęście że on mnie trochę jakby to powiedziec terroryzował . Był bardzo zazdrosny o mnie, a ja sie temu poddałam . Teraz tak myślę po co ja byłam az na tyle głupia , zauważam duzo wad w nim i w jego zachowaniu. Kiedys tego nie widziałam bo byłam zakochana w nim po uszy.... Muszę juz leciec dalej pracować Miłego po południa wam życzę . Wieczorem pewnie się pokaże jeszcze dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień odobry:-)))) Upsss---Tobie też miłego🌼 Aniół---i dobrze, że zauważyłaś te rzeczy bo teraz....sama widzisz, że facet nie był Ciebie wart. Ja kilka lat temu trafiłam na zazdrośnika (tylko nie widziałam, że on taki jest). Ale przy pierwszej okazji, jak tylko to zauważyłam t.....podziałało to na mnie bardzo negatywnie, że jeśli nawet coś do niego czułam to...tym zachowaniem sprawił, że moje uczucie gdzieś zniknęło. Powiedziałam, że nie chcę już się z nim spotykać bo---z jego podejściem na pewno będziemy się ze sobą szarpać, awanturować i...im szybciej to zakończymy tym lepiej. Aniół---i tak pomyślałam sobie, że jeśli czujesz się samotna to może pomyśl o jakimś zwierzęciu np pies lub kot:-) No....chyba, że już masz:-) Do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczoru dla wszystkich,a przede wszystkim dla Aniołka🌻 Nekro - to jak mnie wzrok nie myli to jest diablica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuję...nawet dobrze, pogoda piękna ...byłam na zakupach i ...kupiłam sobie kurtke i kozaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko myśle jaki kolor ma kurtka...taki biskupi czy też śliwka ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bateria mi sie kończy w myszy i czasem mam kłopoty z wysłaniem postu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tv mówili, że to już podobno??? ostatni dzień takiej pięknej pogody. Od jutra ma się psuć i będzie wietrzenie. A na pn kraju zapowiadali nawet śnieg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro z jednej strony moze to i lepiej, bo zaczyna wody brakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak "biskupi" kolor to musi być ładna:-). A słyszałam kiedyś, że fachowo ten kolor, nazywa się: róż papieski:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem...ale mi sie podoba i kilka osób tez powiedziało w sklepie, że mi w niej do twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajna jest taka dłuższa i wygląda na ciepłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na obcasie...celowo takie wziełam, bo do spódnicy będą pasować...M mi wyrzucił swego czasu o jednym, a ja na nowo skupuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa---jak dłuższa to bardzo dobrze, nie zmarzniesz:-) Dla mnie kurtka zimowa powinna zakrywać przynajmniej nerki. Ale czasem w zimie można spotkać panie....hmm...."niedoubrane"...od samego patrzenia aż zimno się robi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja spotkałam wczoraj takie nastki co miały ciało na wierzchu brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celowo to zrobił, bo wiedział, że jak wyrzuci z kazdej pary to w jednym przeciez chodzic nie będę :D..ale już sie z tym pogodziłam...szkoda mi tylko takich paseczków na wysokim obcasie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja kiedyś w zimie widziałam taką małolatę---minus10, a ona futro oczywiście rozpięte żeby dekolt pokazać i do tego mini i rajstopy pończochowe:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciuchy tez mi powynosił, a ja dopełniłam reszty, teraz mam dużo pustych pułek i szuflad:)..ale wyobraź sobie, że wcale mi niczego nie brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy tak...ale teraz jestem zadowolona...sama uskładałam 6 worów do kontenera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja się przeprowadzałam to też nie wzięłam ze sobą wszystkiego. Dużo rzeczy zaniosłam do piwnicy. Ale też mi tu niczego nie brakuje:-) Blondyn dokupił mi nowe także....wszystko się wyrównało:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×