Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Gość co ten duch bredzi
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że teraz na mnie kolej że to ja jestem ten zły nie mam zamiaru tego komentować tłumaczą się winni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenująca prawda
niech popatrzy na to co pisał 14 tego do upsssa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Art. 190a kodeksu karnego - stalking, uporczywe nękanie 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej ... istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej. Więc jak autorka tematu tego uporczywego nękania pomarańczek nie zrobi ja to zgłoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U-pierdliwy p-alancie s-am s-obie s-zkodzisz s-tosując s-ymptomy beznadziejnego Twojego zachowania.Otóż jesli masz zamiar poznać bliżej tutaj aniołka,nie musisz eliminować mnie,gdyż bezpośrednio Ci nie zagrażam.Mam dzieci 5-cioro starszych od Ciebie,więc niepotrzebnie czujesz sie zagrożony moja obecnością.Tak samo popełniasz błędy jak Wożny z akropolu vel Olivier vel pomarańczka.Te same chwyty ponizej pasa stosujesz jak ON.Coż jedni rodzą sie z inteligencja inni ja nabywają.Ty żadna z tych opcji nie posiadasz.Coż do lat może i doszedłeś lecz do rozumu wiele Ci brakuje i dlatego masz w życiu przerypane kolokwialnie mówiąc.Ubolewam nad Twoją wyrafinowaną głupotą. P.S. Jak chcesz być złośliwy na innym temacie(jako pomarańczka) musisz sobie zastosować zmienne ajpi,inaczej dobry informatyk moze zapukać do Twoich drzwi mówiac Ci to w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie wiem co teraz mam robić , mysleć :( Taka sytuacja jak teraz powstała na topiku nie jest w porządku . Mam do Was prośbę podajcie sobie dłonie i nie kłóćcie się o byle co . Stoje między Wami i nie wiem o co w ogóle chodzi w tej sprzeczce. Myślałam że się znacie dobrze i wszystko jest OK miedzy Wami.... Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aniołku.🌻 Rozumię Twoje rozgoryczenie lecz sam nie rozumie tej sytuacji,aby upsssss doprowadził do takiej podłości.Czy ja go upowazniłem aby odkrywał mój nick co obecny mam??Przecież też ma inne nicki na czarno ,pomarańczowo i nic nie mówiłem o nich.Moze sobie zaprzeczać i makaron na uszy nawijac do woli,lecz znam go z tej gorszej strony.I nic nie mówiłem na ten temat.A dlaczego to uczynił w/w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałem upssss lecz nie rozmawiałem z nim.Na innych nickach też.Nie jest mi potrzebny z jego pariasowymi wywodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudne pytanie
czy ktos obraził duszka ? On sam nie rozumię co sie dzieje, ale :classic_cool: dla wtajemniczonych to nic nowego. prawda duszku ? a teraz przygladz rzeski, skup te klebiace sie mysli i pozwol palcom popracowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudne pytanie
o Boze !!!!!! doczytaly me blekitu pieknego koloru oczeta, ze :classic_cool: duszek odchodzi :P jaka to niepowetowana strata bedzie :classic_cool: me opisane powyzej oczeta, jako pierwsze, uronia krokodyla łzęęęęęęęęę 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:30 [zgłoś do usunięcia] XXXXXXXX Redakcjo Nie banujcie Desznika, bo bez niego smutno byłoby na kafeterii. Duch cafe to takie nasze forumowe słoneczko. Jak przyświeci to jest wesoło, kiedy potrzeba to potrafi ogrzać a nawet rozgrzać Czasem też potrafi dotkliwie poparzyć.... WIEC upsssss miej sie na baczności, tak jedna kafeterianka mnie scharakteryzowała na śmietniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musowo ta kafeteriuszka
powinna razem z toba zostac pensjonariuszką peksjonatu gdzie słonko nigdy nie zachodzi a listki z drzei opadaja na klaskanie zo za nudziarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę miłego dnia.....mimo wszystko. :-)🖐️))) anioł😘 upsss😘 duch😘 pomarańcze😘 inni😘 Aniołku---nie przejmuj się tą sytuacją tylko normalnie zaglądaj na topic:-) Może to tylko chwilowa sprzeczka a potem wszystko wróci do normy:-) Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wroci ,,
dokad duch tu bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie obrzepało orange
Czasami wystarcza... ..jeden promień słońca... ..Jedno miłe słowo... ..jedno ciepłe spojrzenie... ..wyciągnięta dłoń.. ..jedno pozdrowienie. ..jedna delikatna pieszczota. ..jeden uśmiech... Potrzeba tak mało, by uszczęśliwić tych, którzy znajdują się obok nas...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie obrzepało orange
Każdy szuka miejsca w sercu innego człowieka Choć nie wie, co na niego w tym sercu czeka. To dziwne, tak bardzo potrzeba nam zrozumienia Czasami słów pocieszenia, czasem zwykłego milczenia. Każdy chciałby znależć przystań od życia znoju Wśród zmartwień i burz małą, cichą oazę spokoju. To dziwne, że tak dążymy by znależć w życiu nadzieje Choć los uparcie gnębi i w twarz głosno się śmieje. Każdemu potrzeba czasem, by ktoś utulił w rozpaczy Kto raz chociaż przeżył rozpacz, wie ile to znaczy. To dziwne gdy o tym pomyślę,trzeba nam tak niewiele Być sobą zawsze dla siebie, dla kogoś być Przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Aniół, Upsss, Duch, Nekro👄 Co tu sie wyprawia ??? nie można normalnie porozmawiać tylko rozwalać komuś top ? Aniołku jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę tylko dodać, że nikt z kafe nie powinien odchodzic z tak błahych powodów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwalamy emocjonalnie duszka
:) odbieramy mu profesje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłótnia zabawek Chwaliła się lalka w sklepie, Że jest bardzo droga. "Głupia lalko, zamilcz lepiej" Rzekła hulajnoga. "Za mnie ludzie więcej płacą. Bo jest za co." Kolej nakręcana syknęła złośliwie: "Bardzo ci się dziwię! Chłopiec, który w ruch mnie wprawia, Może jechać do Wrocławia, Do Krakowa i do Kielc, A ty przy mnie jesteś szmelc." Usłyszały tę rozmowę Baloniki kolorowe, Jeden nawet pękł ze złości I zawołał: "Powiem coś ci! Kolej warta hulajnogi, Bo się musi trzymać drogi, A balonik, jeśli trzeba, Poleci do nieba." Rzekł samolot: "Jak się chwalą! Nawet taki pusty balon - On poleci! Do latania Służą samoloty, A samolot rzecz nietania, Kosztuje sto złotych." W sklepie krzyk się podniósł nagle: Piszczał żołnierz szkocki, Okręt machał białym żaglem, Chrobotały klocki, Budownictwo spadło z szafki, Pajac zwichnął ręce. Tak sprzeczały się zabawki: Która warta więcej? A skarbonka rzekła skromnie: "Godzi się pomyśleć o mnie. Nie chcę robić wam wymówek, Ale stwierdzam nie bez dumy, Że w skarbonce ze złotówek Rosną duże sumy. Kto oszczędza - nie jest głupi, Bo on wie najlepiej, Że na pewno sobie kupi Każdą rzecz w tym sklepie." Lalka cicho rzekła: "Mama, Pomyślałam o tym sama." Mruknął też pluszowy miś: "Dość już kłótni, dość na dziś." A pękaty bąk wybąkał: "Jaka mądra ta skarbonka!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo i pozostali.🌻 Starałem sie pozostać jako lucyfer,gdyż wiedziałem jakie skutki sa na obecnym nicku.Plejada szczeniaków 12-15 letnich zawsze opanowuje temat i "wyłudza' prowokacje.Było fajnie i profesjonalnie.Lecz przykro mówic o tym,jak autochton zachowuje sie jak smarkacz i zdradza mój nick.Przeciez moge wam dać link do tematu,co jedna kobieta załozyła i jakie tam wpisy są to głowa boli.Od żartobliwych do aroganckich,więc jak rozdzielać plewy od ziarna jak wszyscy byli na pomarańczowo.I znów historia zatoczyło koło.Jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki,gdy tylko zwietrzyli już szybciutko przytuptali aby siać zamet i zniszczenie.Przecież upsss doskonale wiedział,ze tak bedzie a jednak złamał sie i nie wiem dlaczego tak postapił.I przykro mi mówić ale gdzie nie bywałem i wesoło bywało,zawsze jakas zaraza przeszkadzała mi tam.Na jednym temacie kobieta o mnie napisała taki wierszyk: .Nasz Rodzynku Promykiem słońca są wpisy od Ciebie, Każde Twoje słowo wciąż płynie po niebie. W Twoich słowach ciepło, którego tak mało. Jak miło Cię było poznać, szczęście nas spotkało, Że istnieje Ktoś kto potrafi wzruszyć,Kto potrafi nawet wszystkie lody skruszyć, Kto potrafi sprawić, by serce się śmiało, By radość zakwitła, której było za mało Tak było jak sie wspaniale bawiliśmy.Jak doszło do potyczki słownej oddaliłem się z tamtego tematu i załozyłem własny.Prztrwał rok czasu pod tym nickiem.Nie dane jednak było mi dalej go prowadzić ,ponieważ zastepy takich smarkaczy rozwaliły go doszczętnie ujawniajac na końcu moje dane osobowe.Więc nie ma najmniejszego sensu, abym w tak miłym towarzystwie przebywał,bo dojdzie do potwornej awantury.Nie pozwole sobie skakać po głowie przez tych smarkaczy z rozbitych rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu czy Ty mógłbys sie powstrzymać od odbijania piłeczki ? - nie polemizować z pomaranczowymi wpisami - przeciez możesz ignorować takie wpisy i nie odpierać ataków na siebie ? Po czorta Ci to...mało masz problemów ? Anioł tez ma i mysle, ze nie jest jej przyjemnie ,że tak sie dzieje na jej temacie, bo załozyła go w jakims celu. Nie dajmy sie zwariować, bo takie potyczki tu nie są dla nikogo przyjemne. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy i będzie jak dawniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez mnie duszek
ignoruje :classic_cool: no chyba ze adoruje innym razem ale tak ogolnie to jest bardzo milym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że jest miły, ale juz sie go nie czepiajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastała ostatnio moda na naganie nago...coraz wiecej nudystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoczekanie
to moja odpowiedz :classic_cool: dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×