Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Z czym do ludzi?..

Polecane posty

Zauważyłem w różnych miejscach i sytuacjach że wiele dziewczyn w wieku studenckim to skończone idiotki. Oczywiście nie mówię że wszystkie, bo nie chcę uogólniać, ale w stosunku do znacznej części takie wnioski można wyciągnąć. Te, które mam na myśli mają mocno pokrzywioną wizję dalszego życia. Uważają się za wybitnie inteligentne (ło jezusicku- jestem studentką socjologi!! huraaa!), wychodzą z założenia że coś im się należy, wydaje im się że są tak atrakcyjne, że KAŻDY, nawet agent 007 na nie poleci. Daleko im do dam, plują, klną, chleją wódę aż bulgocze. Rzecz jasna, najczęściej kiedy nie trzeba to noszą się jak damy i mają się za chooj wie kogo, ale odrobina alkoholu pokazuje ich oblicze. Dają doopala, często usprawiedliwiając to ,,upojeniem alkoholowym". Jednocześnie myślą że to one ,,zaliczyły" chłopaka a nie odwrotnie, a prawda taka że to im przeorali doopska i to im porobili fotki z cycami na wierzchu. Chwalą się jakie to one śliczniutkie (rzekomo) z wszelakich perspektyw na fejsbuku, zaraz obok zdjęć z litrami gorzały. Zdarzają się skromne i ambitne panienki, często nawet młodsze ode mnie. Czasem nawet jestem mile zaskoczony. Ale bądźmy koorwa szczerzy, jak na 100 dziewczyn około 80 to takie bliżej niesprecyzowane ,,coś" to trochę żal za doopala ściska. Tym bardziej że ,,dama" czekająca na swojego rycerza w lśniącej zbroi, klnie, kłamie, pluje, chodzi nayebana co weekend i tak dalej. Już nawet wizualnie to damy nie przypomina- jeansy, trampexy, jakieś nic nie warte błyskotki, prezentowane na kwejku z cyklu ,,jak zrobić coś z niczego", debilne słownictwo (rzekomo top na czasie), śmianie się z byle czego i byle kiedy i tak dalej. Nie ma już tej delikatności, kobiecości i tak dalej. Na szczęście nie wszystkie takie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrumkanie wieczorową porą
Na szczęście już nie jestem studentką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrumkanie wieczorową porą
Temat jest tendencyjny, bo faceci studenci to też w dużej mierze DRAMAT. Ale mi nie przychodzi przez myśl zakładanie takich tematów, bo po prostu takowych omijam i nie zawracam sobie nimi głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauważyłem, że teraz to już faceci są dużo porządniejsi, a kobietom kompletnie odbiło. Jest to spowodowane tym, że kobiety dostosowują się do obowiązującego schematu w mediach, propagandy. Mężczyźni myślą bardziej samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie zgodzę się z tym co autor napisał- studentki biologii są :classic_cool: alkohol?! tylko jako rozpuszczalnik na ćwiczeniach w lab. papierosy?! też tylko do celów doświadczalnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trente
Beliar po co taka rospiska , przeciez to ogolnie wiadome , jeden pustak podobny do drugiego , a kazdej sie wydaje ze jest oryginalna i jedyna w swoim rodzaju , ale trzeba przyznac ze ma to tez swoje odbicie u kolesi ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgorzkniałe Beliare
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I takie przypadki jak opisałeś najlepiej wychodzą na końcu, są pewne siebie, mają powodzenie najczęściej wcisną sie gdzieś do roboty dając tyłka, złapią bogatego frajera i sobie żyją najgorzej mają takie jak ja- cicha, nieśmiała, niezbyt pewna siebie, nie używająca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beliare se racjonalizuje
przecież się nie przyzna sam przed sobą, że żadna normalna kobieta nie będzie go chciała, bo jest frustratem (założę się, że jest święcie przekonany o swojej "wolnej woli samotności"). Co się rozdrabniasz? Wszystkie kobiety to kurwy i idiotki, jakaś tam poprawność polityczna, że się zdarzają normalne- phi, a po co to komu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podła pomaranczo, ,,przecież się nie przyzna sam przed sobą, że żadna NORMALNA KOBIETA nie będzie go chciała" Ale kretynko, ja w temacie nie poruszam kwestii normalnych kobiet, tylko szajsu za kobiety się uznającego. A to czy mnie chciał ktoś kiedyś, czy chce nadal, czy może dopiero zechce, to już całkowicie moja sprawa. No i do obaw nie mam specjalnego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panno z akcentu, ale mnie nie obchodzi co ty wolisz i co ty chcesz :P Grunt to że to ja nie chcę poznawać ciebie. Jest przecież tyle ciekawszych rzeczy do robienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby beliarek
nie zdał matury :classic_cool: buahah haah ah ahahah ah ah idź się powieś sfrustrowany prawiczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu, Panie pedale lub bi-ciotasie szanowny, nigdzie się nie żalę, niczego nie oczekuję, nikogo konkretnego nie obrażam, jakieś tam powodzenie mam i nie zgodzę się z tym żebym poleciał na pierwsze lepsze stworzenie które mi pokaże cyca, bo nie na tym rzecz polega. A jak tam kontakty homoseksualne? Przelizałeś już jakiegoś typa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
beliar skarbeńku, to juz czwarty topik na temat, ze nie czujesz pociągu do kobiet, jestesmy coraz blizej siebie już czuję twój zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby beliarek
beiiar to frustrat a wszystkie jego denne teksty to wyraz tej frustracji. typowy 18 latek z zalewem spermy, niska pozycja towarzyska i zerowa dojrzaloscia. Jak sie nie ogarnie to skonczy jakl looooser :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu, doopa cie piecze żeś taki agresywny dziś? Do reszty. Napsiałem co ZAUWAŻYŁEM w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Możecie się ze mną zgadzać bądź nie, sram na to, jak i na was i wasze zdanie w tym temacie. :) Co jeszcze ciekawego powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale kretynko, ja w temacie nie poruszam kwestii normalnych kobiet, tylko szajsu za kobiety się uznającego" - u takich też nie masz szans? Eee, szajsowaty z ciebie kolo. Nic niewart beznabiałowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem pare słów prawdy, normalka że grupa wrednych bab i dwa pedały mnie tu napadną :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×