Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Z czym do ludzi?..

Polecane posty

Gość 45hy6
45hy6 i tu mamy inne zdanie, w tym wieku każdy jest wszystkiego ciekaw a dwudziestoparoletni człowiek powinien myśleć poważnie o swoim życiu i przyszłości, nie przedkłada nad wszystko imprez i niekończących się zabaw rece opadają ,a skąd wiesz co myślą pijące 20 latki,skąd wiesz ze za 3 lata nie będą obsługiwać cię w jakimś znanym banku? te które zatracą się wzabawie być moze niczego nie osiągną,te które obudzą się na czas mają takie same szanse na ''fajne życie jak te grzeczne ;) teraz na serio sperdalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam. Wolałbym szybko z domu nawiać, pracę zdobyć, samemu zamieszkać. Nie stać mnie na przedłużanie sobie dzieciństwa 🖐️ Z tym ,,zaliczaniem" to nie wiem jak będzie, bo od jakiegoś czasu rozkminiam normalne, najnormalniejsze chodzenie z jedną z kilku możliwych, które mogę jakoś przekonać do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna z akcentu ty idź też stąd lepiej. Jakiemuś dziadkowi trzeba obciągnąć, nie trać czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedział wieku 20-30 lat. Nie zawsze facetowi uda się znaleźć fajną dziewczynę. Mam znajomego (29) który był w dwóch długich związkach które z pewnych przyczyn się posypały. On jest mocno wierzący i chciał czekać do ślubu, dziewczyny szanowały to, owszem, ale koniec końców jedna wyjechała na drugi koniec świata, a druga wybrała innego bo miał zasobniejszy portfel. Bywa. I tak oto zajebisty 29 letni facet nadal jest prawiczkiem. Za to ma ciekawą pracę i hobby. Znam go dość dobrze i wiem że nie szuka byle kogo. Chwała mu za to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co ciekawe, mam wstręt do gorzały. Nie wiem dlaczego" no i dobrze, alkohol kiepsko działa na młode organizmy. hamuje syntezę białek (nie tworzą się nowe mięśnie), wypłukuje minerały etc. "a skąd wiesz co myślą pijące 20 latki,skąd wiesz ze za 3 lata nie będą obsługiwać cię w jakimś znanym banku?" albo w jakimś znanym burdelu :P w końcu podobno przy szukaniu pracy najbardziej liczy się doświadczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tych chcących się przekonwertować z niegrzecznego na grzeczne życie trudno żeby ktokolwiek zechciał. Dziewicy nie potrzebuję, jak panienka rozsądnie się zachowywała i była z kimś w normalnym związku to co mnie obchodzi że nie jest dziewicą, przecież mnie wtedy nie było. Gorzej jak panienke brali na wszystkie otwory na słitaśnej dżamprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna tarnina
Ano prawda. Mieszkam niedaleko akademików i całodobowego monopolowego i wątpliwą rozrywkę w postaci rozwrzeszczanych nachlanych hord mam na co dzień (a raczej co noc). Wczoraj na chodniku tuż pod moją bramą we własnych rzygowinach i moczu spało dwóch chłopaczków, zdecydowania nie studentów - lat może 16? Zadzwoniłam po pogotowie, bo żal mi się ich zrobiło. Oczywiście nachlane studenciaki zbytnio się nie przejęli, że ktoś gdzieś leży, eh...chyba pora zmienić mieszkanie, albo podłożyć jakąś bombę pod monopolowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
ale tu mowa o studentkach, kobiety beliar krytukuje. chlopcami nachlanymi sie jara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sama wolałabym prawiczka który szanuje kobiety niż faceta który traktuje je jako obiekt nadający się jedynie do spełniania własnych potrzeb" - jak na razie tutaj królują schamiałe prawiki, traktujące kobiety, jak szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do panny z akcentu
dumna z siebie jesteś że małżeństwo rozwalasz? myślisz że taka cool przez to jesteś pustaku? nienawidzę takich szmat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada, nie gadaj z ismailem bo to jest troll, który co jakiś czas wpada na mój temat i eksponuje fakt że jest pedałem i chciałby mnie z tego też tytułu poznać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damascenka życie to nie to samo co kafe, nie wiem skąd się urwałaś, zresztą jacy mają być kiedy się ich zewsząd atakuje hę??? Beliar pewnie masz rację 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna tarnina
Co wy z tym prawictwem...zadziwia mnie to doprawdy :D czy zanim zacznę dyskutować w temacie, muszę również określić po której stronie barykady (błony?) stoję? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym się postarał to nie byłbym prawikiem od jakiegoś czasu. Nie żałuję swoich decyzji pod tym kontem bo wiedziałbym że to wszystko nie byłoby w porządku. Głównie dlatego że nie spotkałem żadnej, która by mi zawróciła w głowie. Stąd zamiast zmuszać się do pierwszego zwiazku z kimkolwiek (tak z rozsądku żeby jakieś szlify zdobyć) to ja poprostu czekam. Jestem akurat w takiej sytuacji że jest wiele możliwości na zmianę stylu, miejsca i sposobu na zycie, że prawdopodobnie kiedyś się zakocham, przez co nie przechodziłem jeszcze :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to jest porąbane. Jak widzę dziewczynę to po krótkiej obserwacji jestem w stanie dojść do wniosku czy jest w moim zasięgu czy też nie. Bywało że się zauroczyłem w kimś poza swoim zasięgiem. Natomiast nie potrafiłem się przekonać do żadnej z tych które bez większych komplikacji mógłbym mieć. Fajnie by bylo gdyby się to w nieodległej przyszłości zmieniło- tj zakochanie się z wzajemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
beliarek zebrały sie stare raszple wokól twojego młodego fiutka, zamocz, poćwicz na starej piczy, a potem biegusiem do mnie i wreszcie pełnia szczęścia, bo widzę żeś niedowiarek jak ci mówie że jesteś homo, to wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile masz lat jeśli mogę wiedzieć? jeśli nie nie odpowiadaj ;) Na zakochanie z wzajemnością na pewno kiedyś przyjdzie pora, ja miałam 16 lat i mile to wspominam pomimo tego że facet okazał się kompletnym draniem. No ale cóż... różnie w życiu bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×