Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Z czym do ludzi?..

Polecane posty

tym razem zgadzam się z Beliarem 🖐️ większość laseczek w wieku studenckim (19-23) pozuje na wielkie damy (bawimy się jak damy, a jak nie damy, to się nie bawimy :P), chociaż w rzeczywistości mają poziom kolesi spod monopolowego :o chleją, palą, ćpają; cycki lecą w dół. a potem się dziwią, że nikt nie chce się z nimi związać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko one wszystkie nie śpią z jednym dresem a kolegami studentami. Wszystko zostaje w rodzinie a prawiczki się frustrują. Zamiast zrobić coś sensownego, kogoś poznać, zrzucić parę kg nadwagi, wstawić sztuczne zęby, znaleźć pracę czy czego im tam brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty żaba jaka jesteś?
.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45hy6
odkryłeś Amerykę ? tak było 20 lat temu,jest teraz i bedzie za 20 lat.Używają życia ,bo są młode beztroskie,kiedy przyjdzie czas na ustatkowanie ,przestaną się bawić ,chlać ...zaczną szukać fajnego faceta. Niech żyje młodość i swoboda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnie jak Ty
Beliar piszesz, ze studentki nic nie warte, zadne z nich damy itd. a jaki ty jestes jako student? kilka osob podwazylo twoje zdanie a ty odpowiedziales im takimi wyzwiskami, ze szok :O do rycerza mi to niepodobne :P jacy w takim razie sa studenci?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacy w takim razie sa studenci????????????????? Tacy jak całe społeczeństwo. Z 80-90% nadaje się tylko na nawóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiqitaah
Niektore prawiczki są agresywne, wyzywaja kobiety od szmat , ku... i psują opinię tym spokojnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoś beliar nikogo personalni
e w tym temacie nie wyzywa. a to, co napisał w 1szym poście to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulgul28
z ust mi to wyjąłeś ;-\\\\\\\\\0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zzzzzz
a ja np jestem postrzegana jako ladna , jestem delikatna, wrazliwa,kobieca mam te wszystkie cechy i nikt sie nie interesuje na dluzsza mete bo wola takie kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zzzzzz
nie dokonczylam ale chyba idzie sie domyślić,ze wolą takie kobiety jak opisał Beliar a jesli tak nie jest (pewnie tak powiecie) to dlaczego nie ma w moim otoczeniu wartosciowego pod tym wzgledem faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chiqitaah piszesz "niektóre" ale prawda jest taka, że tutaj wszystkich wrzuca się do jednego worka i nikogo nie interesują indywidualne przypadki myślę, że niektórych mogło ugodzić to co napisał Beliar ale bądźmy szczerzy, to co napisał to święta prawda, nie siedzę w domu, często wychodzę ze znajomymi na miasto i widzę jak niektóre panienki się zachowują, ba! mam nawet przyjaciółki które idealnie pasują do tego opisu, nie dziwię się, że w dzisiejszych czasach faceci tak postrzegają kobiety, wiele z nich same się o to proszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak było 20 lat temu,jest teraz i bedzie za 20 lat.Używają życia ,bo są młode beztroskie." bzdura, że tak było. mam trochę znajomych koło 40stki i kiedyś "używaniem życia" nazywało się obcowanie ze sztuką (kino, teatr, koncerty), wycieczki z przyjaciółmi i jakieś cywilizowane imprezy. nazywanie chlania i ćpania w 4 ścianach chaty/klubu "używaniem życia" to przegięcia. to jest po prostu prostactwo i prymitywizm. "kiedy przyjdzie czas na ustatkowanie ,przestaną się bawić ,chlać ...zaczną szukać fajnego faceta" mając zniszczoną twarz, opadnięte cycki i rozepchane wszystkie dziury, albo i dzieciaka na dokładkę. to ja im życzę powodzenia w szukaniu :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale bądźmy szczerzy, to co napisał to święta prawda, nie siedzę w domu, często wychodzę ze znajomymi na miasto i widzę jak niektóre panienki się zachowują, ba! mam nawet przyjaciółki które idealnie pasują do tego opisu, nie dziwię się, że w dzisiejszych czasach faceci tak postrzegają kobiety, wiele z nich same się o to proszą" dokładnie 🖐️ oczywiście SĄ wyjątki, ale one tylko potwierdzają regułę, że większość to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiqitaah
na forum wrzucają do jednego worka prawiczki a beliar wrzuca do jednego worka studentki, a ile ich widział? dwie? zabawowe w knajpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabo oczywiście ja również uważam że są wyjątki, aczkolwiek przyznaję, że nieliczne. Mam mnóstwo znajomych i niestety muszę przyznać, że w dzisiejszych czasach to faceci wykazują więcej kultury osobistej niż dziewczyny (przynajmniej w moim otoczeniu). Znam również wielu facetów którzy otwarcie przyznają się do tego, że są prawiczkami i wierzcie mi lub nie, są to naprawdę świetni faceci, nie życiowe ofiary czy też desperaci w każdym calu. I wiecie co? Podziwiam ich za to, że otwarcie przyznają się do tego jakie wartości wyznają i się tego nie wstydzą. Oby więcej takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×