Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Z czym do ludzi?..

Polecane posty

"Oczywiście, że będzie chciała. Nie czekała przecież, żeby mieć byle kogo" - dlatego nie masz u niej szans 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja kilkukrotnie specjalnie powtórzyłem, że nie dotyczy to wszystkich. Czytajcie dokładnie. Nie jestem prawiczkiem siedzącym w czterech ścianach, więc wiem co widzę. Są panienki fajne i ułożone i są też kretynki. Nie miałem tutaj na myśle tylko studentek, napisałem ,,wiek studencki" żeby każdy wiedział o jaki przedział wiekowy chodzi. A wspomnienie o tej całej socjologii to tylko ironia na to jak się ludzie zaczynają nosić jak się dostaną na studia. Normalnie jakby wygrali złote gacie. Owszem, dostanie się na pewne kierunki (inżynieryjne, medycyna, Szczytno) to pewnego rodzaju prestiż, natomiast dostanie się na jakiś luzacki kierunek po którym nie ma (przynajmniej u nas) nic, jeszcze w dodatku zaocznie to nie jest od razu powód żeby uważać się za człowieka wybitnie inteligentnego i poza nawiasem ,,niestudiującego plebsu". Dawniej dostać się na studia było ciężej, byle cymbał nie studiował. A zdążyłem parę osób tu zwyzywać, bo kiedy czuję że mam racje a ktoś nie jest w stanie wytknąć mi błędu tylko zarzucać prawiczą frustrację... to wtedy faktycznie mogę zaprezentować swoją frustrację. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45hy6
bzdura, że tak było. mam trochę znajomych koło 40stki i kiedyś "używaniem życia" nazywało się obcowanie ze sztuką (kino, teatr, koncerty), wycieczki z przyjaciółmi i jakieś cywilizowane imprezy. bzdura?a co mają Ci opowiadać.Słynne lata 70-te,80-te ,nie wszyscy byli świętojebliwi i siedzieli przy książkach,nie rozumiem czym się bulwersujecie>? to ich wybór.chcą to się bawią,wy siedzicie przy książkach ,spędzacie miło czas z grzecznymi znajomymi. Najważniejsze by dorosnąć ,dojrzeć i ruszyć do przodu,bo nie da się żyć samymi imprezami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45hy6
a tym to już mnie rozwaliłaś mając zniszczoną twarz, opadnięte cycki i rozepchane wszystkie dziury, albo i dzieciaka na dokładkę. to ja im życzę powodzenia w szukaniu grzeczne kobiety nie brzydną nie starzeją się? nie mają dziecka? masz odchyły jak prawiki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niech niektózy wbiją sobie do łbów że chlanie na umór to nie jest sposób na spędzenie młodości. Też czasem piję, jak byłem chodziłem do gimnazjum to czasami tak chlałem że szok. To nigdy nie był najlepszy sposób na zabawę. Czasem przychodzi czas, kiedy człowiek chce się zresetować i stracić parę dni- to są sytuacje wyjątkowe. Ogólnie alkohol powinien wspomagać zabawę dobrym humorkiem a nie ją zastępywać całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looooser oczywiście, że masz szanse i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Sama wolałabym prawiczka który szanuje kobiety niż faceta który traktuje je jako obiekt nadający się jedynie do spełniania własnych potrzeb. Beliar nie wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem i między wierszami. Pomimo tego, że wszyscy tutaj uważają się za tolerancyjnych, będą próbowali Cię nawracać za każdym razem kiedy pokażesz im, że masz inne poglądy niż cała reszta. Pora się do tego przyzwyczaić, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45hy6
jak byłem chodziłem do gimnazjum to czasami tak chlałem że szok. ku**** mając nascie lat chlałes i uwazasz się za le[szego od kobiet które opisalłeś? nie osmieszaj sie juzwiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45hy6 Tutaj nie chodzi o starzenie się tylko o niszczenie ciała. Inaczej będzie wyglądać 35 letnia kobieta, która się szanowała, nie chlała jak Mieczysław spod monopolowego, nie przesadzała z kosmetykami i solarą, a inaczej będzie wyglądać kobieta, która będzie z życia korzystać z pewnym umiarem, czyt. będzie się szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45hy6
nie zgadzam się ,mam grzeczne znajome i takie które używały życia,zniszczone są te które zapierdalają w marketach za psie pieniądze:) rozumiesz czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45hy6 A czy ja tumanie pisałem że jestem od kogoś lepszy? Piszę jak było. Miałem naście lat i piłem co weekend praktycznie. Wcześnie zacząłem i wcześnie nauczyłem się pić tak, żeby na drugi dzień nie mieć moralniaka jak skurrwysyn. Teraz jak idę pić to do domu zazwyczaj wracam w takim stanie że można ze mną normalnie pogadać bez strachu że obrzygam rozmówcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45hy6
45hy6 nie sądzisz że 15 letnie dziecko ma większe prawo robić głupoty niż 20-paroletnia kobieta? nie ,nie sądze ,gówniarz ma się bawić zabawkami i uczyć,20 latka ma wybór ,jest dorosła ,wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,a inaczej będzie wyglądać kobieta, która będzie z życia korzystać z pewnym umiarem, czyt. będzie się szanować." Błąd, tak powinno wyglądać ta część zdania; ,, a inaczej będzie wyglądać kobieta, która nie będzie z życia korzystać z pewnym umiarem, czyt. nie będzie się szanować."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"grzeczne kobiety nie brzydną nie starzeją się?" grzeczne? ja jestem bardzo niegrzeczna, ale przy tym dbam o swoje zdrowie i urodę. :P imprezowanie ludzka rzecz, ale znam laski, które pakują w siebie używki, tapetują grubą warstwą gębę, imprezują CODZIENNIE i w wieku 20 lat wyglądają na 30. a ich biusty smętnie wiszą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45hy6 Tak bo teraz 15 latki się bawią zabawkami. Uhmmm. Ty to weź spierrdalaj lemingu. W doopie byłeś i goowno widziałeś. Pojęcia nie masz o czym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45hy6
Ty jestes niegrzeczna? rzucasz popcornem w kinie ,czy plujesz na chodnik? Jestes hipokrytką :) ty chlejesz mniej od innych,szanujesz się bardziej od innych itd :) typowa Polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45hy6
23:10 [zgłoś do usunięcia] Beliar 45hy6 Tak bo teraz 15 latki się bawią zabawkami. Uhmmm. Ty to weź spierrdalaj lemingu. W doopie byłeś i goowno widziałeś. Pojęcia nie masz o czym piszesz hahah i ty jestes kulturalny? oczywiście ze spierdalam nie bede rozmawiać z idiotąiefekt picia wódy w nastoletnim wieku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45hy6 i tu mamy inne zdanie, w tym wieku każdy jest wszystkiego ciekaw a dwudziestoparoletni człowiek powinien myśleć poważnie o swoim życiu i przyszłości, nie przedkłada nad wszystko imprez i niekończących się zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile lat mają ci znajomi co się przyznają do bycia prawiczkami? To całkiem ciekawa kwestia. Jeżeli 16,17,18,19 czy 21 to raczej nie jest to jakieś specjalnie dziwo, ale 30 latek twierdzący iż jest prawiczkiem bo ma "wartości"? To by było zastanawiające. Przecież taki fajny i zaradny facet to powinien sobie spokojnie znaleźć taką samą pannę. Miał na to dobrych kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45hy6 - żegnamy cię tradycyjnym, staropolskim SPIERDALAJ :classic_cool: 🖐️ alkohol pity w młodym wieku powoduje zanik szarych komórek. sprawdzone und potwierdzone :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
beliarek ja ci zrobie dobrze swoim przyjściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tylko czekać aż ktoś napisze prześliczną powieść fantasy jak to bardzo zły i sfrustrowany prawiczek Beliar obraża niewinną grupę bawiących się dziewczyn (jednocześnie będąc gotowym na wszystko, jeśli choćby najgorsza szmata skinęła palcem), ponad to nastoletni alkoholik, pewnie ćpun. A co tam, morderca i gwałciciel od razu (przecież jak sie interesuje bronią i jest sfrustrowany to trzeba jakiś tytuł mu nadać). Jeszcze niech w tej powieści nie zabraknie słow ,,nolife" i temu podobnych. A ja tylko będę siedział i śmiał się z trolli. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ciekawe, mam wstręt do gorzały. Nie wiem dlaczego. Tylko piwko piję i to niezbyt często 🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×