Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Z czym do ludzi?..

Polecane posty

Gość ismail
mój komentarz tez jest prawdziwy, zaczynasz przesmradzac na baby bo dochodzi do głosu twoja prawdziwa orientacja, w dodatku jestes homofobem , a tacy to ewidentne kryptogeje wsio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu, nie wypowiadaj sie na temat mojego życia bo jesteś ciotą. Do reszty, wy sobie jaja robicie :D Na chooj sie czepiacie mnie, jak ja się was (szmaty) nie przyczepiłem. Napisałem co myślę na temat znacznej części idiotek chodzących po Ziemii i tyle. Nie napisałem np że Damascenka to koorwa, nic takiego nigdzie nie pisze 🖐️ Skąd inąd, skoro wy czujecie się w jakiś sposób dotknięte moim tematem to znaczy że zdajecie sobie sprawę że to właśnie was może ten temat dotyczyć. Widocznie poruszyłem coś delikatnego. Powinnyście być obojętne, a nie jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od komentarza na temat takich ludzkich goowien jak ,,panna z akcentu" co uwielbia obrabiać fiuty wapniakom w domach spokojnej starości się powstrzymałem. 🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni ja ni ty
z sercem albo pieniędzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze tak jest, jak się napisze coś dotyczącego ogółu (z zaznaczeniem że nie wszystkich temat dotyczy) to zawsze zwali się ktoś urażony, mimo że ten ktoś nie był wspomniany w temacie w sposób bezpośredni ani w żaden inny. Tacy ludzie, pojawiając się i bluzgając w moim temacie tylko przyznają się do tego że są i zdają sobie sprawę z tego że są pustakami omawianymi powyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panno z akcentu, skoro istnieją takie jak ty to mam pewność że nie umrę prawiczkiem, bo choćbym jako stary grzyb leżał w hospicjum to wiem że wpadnie twoja wnuczka (o ile odziedziczy po tobie takie skłonności) i obrobi mi fiuta. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Powinnyście być obojętne, a nie jesteście" - e tam :) Ludzie szukają tylko tematu i możliwości, by się pokłócić :) Beliar, nie masz tak porąbanej łepetyny, jak Oferma. Dlaczego nie wychodzi ci z babkami? Serio pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni ja ni ty
niektórzy wolą forsę to złodzieje albo potrzebujacy a niektórzy wolą wyrwać gołymi rękami serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abraca-dabra
beliar jak wygladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abraca-dabra
a dokladniej? jak dzieciak czy jak facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
bo to pedzio na starcie znam sie na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesu przecież beliar ma dopier
18 lat, co się dziwicie, że prawiczek :o założył temat ze swoimi spostrzeżeniami, lekko prowokujący, fakt, ale bez przesady :o przecież napisał, że nie wszystkie dziewczyny tak postrzega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni ja ni ty
w sercu? peniska, dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,jesu przecież beliar ma dopier 18 lat, co się dziwicie, że prawiczek założył temat ze swoimi spostrzeżeniami, lekko prowokujący, fakt, ale bez przesady przecież napisał, że nie wszystkie dziewczyny tak postrzega." Właśnie, właśnie :D Stąd, od razu widać że te baby, które dały się sprowokować są właśnie takimi dziwolągami jakie opisałem w temacie :classic_cool: Nie rozumiem tylko dlaczego gej Lomu się przywalił, przecież w żaden sposób temat go nie dotyczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol0g kafe
Wyczuwam frustrację seksualną w powietrzu naszym tu kafeteryjnym. Ależ jedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Damascenka, ale dlaczego uwarzasz że mi nie wychodzi z kobietami?" - jesteś okropnie sfrustrowany, jak typowy prawiczek, który ma problem ze sobą :) Btw. pisze się "uważasz" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhahahaha :D Ja pierrdole, wszelkie słowa krytyki skierowane w kierunku pewnej grupy kobiet przez prawika to od razu FRUSTRACJA SEKSUALNA :D Żal, żal i jeszcze raz żal za doope ściska jak widze jakie matoły zatruwają powietrze w kraju w którym się urodziłem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damascenka, a dlaczego twierdzisz że jestem sfrustrowany, skoro mnie nie znasz? W ogóle to, wiesz cokolwiek na mój temat? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×