Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana_1

Ile wydaliście na swoje wesele?

Polecane posty

Gość Liliana_1

Planuję ślub i wesele na ok 50 osób w dosyć małej miejscowości (25tyś mieszkańców), chciałabym go zrobić jak najtańszym kosztem i zastanawiam się ile wy wydaliście na swój ślub i co ile kosztowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajka ****
witaj przyłącz sie do mojego tematu, też mam podobny problem, tylko ze ja robie wesele na 80osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgrsxh
ok 50 tys na 100 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajka ****
my mamy nadzieję ze wyrobimy sie w 20tys, bo nie mam zamiaru kupowac sukni za 5tys, tylko za rozsądne pieniadze, zależy od organizacji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitsezonu
nic nie wydałam, jeszcze się zwróciło z nawiązką z kopert :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgrsxh
za sama sale placilismy 20 tys talerzyk + poprawiny +hotel, goscie meza byli przyjezdni 300km, oddzielnie alkohol, napoje. Suknia z dodatkami 3000, garnitur 1000, orkiestra chyba 4000 (nie pamietam), fotograf 2,500, kamerzysta 2300, oplata koscielna 1200, wystrojenie kosciola, plus pozwolenie 50 zl !!!, kosmetycza fryzjer 500zl, wynajem auta (nie pamietam chyba 600 zl) fajerwerki 2500, pieczone prosie 1200, jak cos mi sie rpzypomni to dopisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stolikdokawy
ok 25tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana_1
zapytajka*** widziałam Twój temat właśnie ale już mój był wtedy założony. Dodam że ja nie bedę miała kamerzysty, fotografa, pojadę swoim samochodem bez żadnych ozdób, w kościele też raczej nie bedzie ozdób albo bardzo niewiele. Fryzjer i kosmetyczka też odpada a suknię chce kupić używaną do 1tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok 1400zl, 30 gosci
zdjecia - bratowa fotografka film - brak sukienka - stara wieczorowa garnitur - stary (no tak bardzo stare one nie byly) buty itd - z szafy makijaz, fryzura - kolezanka kosmetyczka Nie chce mi sie liczyc dokladnie, wydalismy glownie na jedzenie, ktore gotowala mama z tesciowa, bratowa, kolezankami i ze mna dzien przed ;-) Imprezka w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stolikdokawy
wesele na 80 soób + alkohol + suknia z dodatkam, garnitur, oplaty, + 25tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stolikdokawy
miało byc = 25tys samochód od kolegi muzyka znajomy dj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgrsxh
w stu procentach o nasz rozwod sie nie martw, nie zanosi sie :) Zgadzam sie, ze fajerwerki nie sa koniecznie, ale my chcielismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wartka
k 1400zl, 30 gosci zdjecia - bratowa fotografka film - brak sukienka - stara wieczorowa garnitur - stary (no tak bardzo stare one nie byly) buty itd - z szafy makijaz, fryzura - kolezanka kosmetyczka Nie chce mi sie liczyc dokladnie, wydalismy glownie na jedzenie, ktore gotowala mama z tesciowa, bratowa, kolezankami i ze mna dzien przed Imprezka w domu O mój Boże! Nie wiedziałam, że istnieją aż takie sknery. Coś takiego to jakaś mega porażka! O ile jestem w stanie zrozumieć koleżankę kosmetyczkę i bratową fotografkę to żeby mama i reszta gotowała na moje wesele czy przyjęcie - masakra i wiocha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok 1400zl, 30 gosci
Wypchaj sie pakulami. Nie mielismy wtedy za wiele pieniazkow, rodzinka chciala sie spotkac, a kobitki z rodziny same sie ofiarowaly. Bylo SUPER ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wartka
Sama się wypchaj kobieto, nie ma się kasy to można sobie darować taki kicz albo zapracować na coś normalnego. Nie mówię o Bóg wie czym ale jakieś standardy obowiązują. Trzeba było kawę i ciasta postawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok 1400zl, 30 gosci
Kazdy sie bawi, jak lubi. Nasza rodzina lubi pomagac i lubi rodzinne spedy. Byla kawa, ciasto, salatki, alkohol i cos na cieplo. W czym problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana_1
a ile płaciliście za sam talerzyk od osoby? i ilu mieliscie gości? Bo podobno im wiecej osób tym taniej. Może jest tu ktoś doświadczony i powie mi czy jest szansa zmiescic się w 150zł od osoby wesele plus poprawiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wartka
Nie mam z tym żadnego problemu, napisałam tylko co o tym sądzę i osobiście taki "typ" wesela bym sobie darowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgrsxh
ja placilam 150 za wesele + 30 poprawiny i jakby cie interesowal hotel to 30 zl od osoby. Bylo to 2 lata temu. Nie bylo u nas czegos takiego im wiecej tym taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veraaaaa86
my od talerzyka wesele + poprawiny 240 zł ale mamy w cenie: - 9 gorących dań - przekąski - cista, owoce, słodycze - soki i napoje 2l/osoba - stół wiejski - tort - 2 doby noclegu na pary młodej - fajerwerki sala wybudowana w 2010 roku nie trzeba stroić czyli sala (80osób) - 19.200,00 kamerzysta - 1.500,00 fotograf 2.500,00 zespół 4.500,00 wódka ok 3.500,00 obrączki ok 2.000,00 kościół ok 800,00 samochód z rodziny + ubrania, zaproszenia, inne ok 40.000,00 zł na 80 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok 1400zl, 30 gosci
Spoko, rozumiem, jakbym miala w rodzinie takie przypadki, jak Ty, tez bym sobie darowala... znajomosc z nimi ;-) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajka ****
to ja się przyłączę do twojego, zależy gdzie mieszkasz, ale wątpie zebyś gdzieś znalazła za 150zł na 2dni, ja mam 160zł, ale przy tym iż rezygnuję z 4dania, jako że mamy ślub późno to mozemy sobie na to pozwolić, moja szwagierka płaciła ponad 200zł za lokal, skad jesteś ja z małopolski, i macie już jakieś oszczędnosci? my mamy 10tys,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana_1
jestem z wielkopolski:). Liczę na to że jakby się udało po 150zł od tależyka to wyszłoby-7,5tyś, nocleg około 1tyś, suknia i wszytskie dodatki-1tyś, zespół-3tyś, opłaty w kościele-500zł no i pozostałe rzeczy więc myśle że w 15 tyś sie powinnam zmieścic. Mamy odłożone ok 5tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajka ****
życzę ci tego my jeżdziliśmy pytaliśmy, prosilismy, tylko w jednym miejscu nam zaproponowali za 160zł, wszędzie mówili, ze ok dadzą za 150zł, ale wesele musi być większe niz 100os, mniej osób sie poprostu nie opłaca, tak nam wszędzie mówili, a wesele kiedy planujesz? my mamy w lipcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana_1
no tak tylko ja nie wynajmę sali typowej na wesele tylko chce wyprawic w restauracji w moim miescie, tam nie maja tylu ofert i maja czesto pusto w weekendy więc im by sie to opłacało. Moi rodzice robili tam impreze na 252 osby i mieli od 19 do 4 rano za 114zł od osoby a jak będzie ponad 2 razy wiecej osob to powinni sie za tyle zgodzic. wesele dopiero za rok po wakacjach. Jeszcze konkretnego terminu nie ma bo ta restauracje na pół roku przed da rade wynająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajka ****
my mamy w domu weselnym, w czerwcu podpisaliśmy umowę, zespół za 1500zł, 2os, dla nas super ponieważ standardowo jest 5osób i też za 5osób trzeba płacić za talerzyk, a tu znaleźliśmy co grają we 2, kamerzysty nie będzie, będzie ktoś z rodziny, samochód od wujka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razem z ubraniami, salą, wszystkimi dodatkami, zepołem, kamerzystą, dosłownie wszystkim około 40000 PLN, ślub odbył się 13 sierpnia tego roku, było około 80 gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×