Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

No trzeba uciekać robota czeka a tu jeszcze parę wyjazdów i spraw.....miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Hej moje dzieczynki od 1 stycznia zabieram się za odchudzanie powiedziałam koniec mam parę celów schudnąć 1) Nie lubie mojej cioci jest gruba zeby zrobic jej na złość. 2) jednemu gostkowi z cpnu zeby mu dopiec 3) wesele kuzynki żeby tej cioci dokuczyć 4)podobać sie facetom 5)wybierac w facetach Mam 117kg i powiedziałam sobie koniec che to zmienić tylko mam problem z silną wola jak to pokonac psychicznie to podctawa odchudzania.... . Od stycznia bede sama mieszkac i z ta dieta bedzie mi lepiej bo bede tylko dla siebie samej gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Kobitki te święta już padam dosłownie. Malinka wszystko się uda trzymam kciuki dołączaj do nas nic się waga nie przejmuj ja ze wstydu zanim weszłan na któryś topik to schudłam siedem kilogramów 120kg ważyłam i mogłam wcale nie czekać tu dziewczyny pomocne są i nie ma co się przejmować ale od trzeciego września do siedemnastego przyznam się że siedem kg straciłam może wiadomo na początku była to woda ale później już tłuszcz i szczerze powiem że mam zaparcie ale pomoc tu nie równa się z żadna kobiety są super i na duchu zawsze w trudnych chwilach nawet prywatnych pomogą także ja trwam i czekam na resztę MALINKA trzymaj się i nie poddawaj namów hehe ciotkę na dietę to będzie rywalizacja i większą mobilizacja hehe wygrasz będziesz mieć satysfakcję,kiedy to weselisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Tez z cpnu mi sie nie podoba tylko sobie zazartował ze jak mama rozdawala talerze z jedzeniem to ja zawsze pierwsza byłam.... . A wesele nie wiem kiedy. Nigdy w zyciu jej nie powiem o odchudzaniu jest rozlazla i ma pozostac rozlazła.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Ta rozlazła to moja ciocia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za wredna ciota...a typ ze stacji to jeszcze będzie latał za Tobą jak pies w lato z jezorem za woda zobaczysz nic się nie przejmuj głowa do góry,jakbyś zobaczyła moje foto z sierpnia to byś padła a te dziś ja Ci mówię wojnę z sadlem najpierw trzeba stoczyć w psychice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów mnie wywalilo kurwa mac i net i już dość go mam chyba naleje sobie kieliszek martini ze spr...a żem jeszcze tak wogóle nic nie jadła no to ciekawie znów jutro coś zjem i będą mdlosci :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie pomysł na prezent dla mamy bo ona chyba ma wszystko co tylko możliwe dla kobiety i tu jest problem jutro mam ostatni dzień nie ma rzeczy której nie miała i której by nie kupiła jak jej pasowała więc co? Dostaje szału powoli dosłownie denerwuje mnie ta kobieta mimo że brzydko mówię bo to mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pora spadać jeszcze tylko pierozki i fajrant kapiel trzeba dziś wszystko choćby do północy zrobić żeby jutro porządnie się wyspać i spa dla ciała i ducha zrobić. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
werka podaj mi swoje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ale ja nie mam gg :-( Ale wiesz co po świętach zrobię konto i podam zgoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Wiesz lepiej sie pisze na gg wiesz bo wtedy szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka wiem że lepiej i kiedyś miałam ale już nie pamiętam hasła i w ogóle przepraszam. Tak co do tematu że będziesz mieszkać sama ale całe życie sama nie będzie przyjdzie czas że pojawi się facet dzieci i wtedy co, znów będziesz tyc? U mnie jest tak że sobie wolę swoją trenuje i staje przed lodowka pełną jedzenia i mówię sobie ale te żarcie albo spojrzenia ludzi latem na plaży jaka kobieta nie satysfakcją jest ludziom dać patrzeć a moc spojrzeć na siebie w lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi stojąc na początku września przed lustrem nawet bałam się patrzeć i płakałam że jestem wyrzut społeczny dziś staje i widzę kobietę która coraz piękniej wygląda i mieści się w miarę normalne ubrania dla młodych Kobitek także czekam i myślę że dasz radę nie ma takiej opcji że nie a jak będzie ciężko to zawsze tyle tu nas jest że każda tu pomoże i zaradzi co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do shastry to masz super oddała bym tysiące takich bali sylwestrowych żeby mieć bobaska i masz rację siedz w domku ciesz się ty co masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od końca września tabletek nie biorę już żadnych poza witaminami i magnezem plus biofer i nic ech...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jak przestanę dietowac itp... Tak myślę że to poprostu te wahania. Jak nie miałam diety małpa była zawsze ok od kiedy dietuje wszystko się miesza dzień tu dzień tam i tak ble ble kurcze a tak bym chciała mieć dziecko a tu nic i nic miałam badania na wrogi śluz i krew i mocz i hormony i obciazenie i wszystko jest ok to czemu nie mogę facet miał badania super i tylko mówili żeby witaminy brał a tu lipa a to przez ten mój tłuszcz i tyle trzeba nie zrec i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przemeczenia i przerobienia nie mogę spać i ciągle myślę ale z jednego jestem zadowolona kiecka jest ok będę boska hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Werka nie martw sie ja tez mam ten problem ze nie moge zajsc w ciaze.... . Ale daje sobie czas do 30 wiesz a bede miec 3 dzieci.... . Moja kumpela az schudla 50kg odrazu zaszla wciaze.... . Mieszkac bede tylko z rok sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, u mnie dziś na wadze 68,7 tak więc motywacja żeby nie utyć w święta jest bardzo silna;-) jescze tylko trochę ponad 6 kg do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dziś niestety czasu brak na pogaduchy. Od wczoraj rana ubyło mnie tylko dwadzieścia deko więc cel nie do końca osiągnięty cztery kg bez dziesięciu deko udało się mi do świat zamiast pięciu ale nie szkodzi odrobie kg do sylwestra bynajmniej się postaram a jak się nie uda to grunt nie przybrać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszystkiego naj naj Kobitki trzeba brać się za siebie make up itp. Do zobaczenia po świętach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas kolacji zjadłam trzy spore łyżki sałatki jarzynowej dwa kawałki śledzia kawałek ryby na łyżce oliwy i odrobinie wody kubek barszczu dwa pierogi z kapusta i grzybami żem się obzarla ze heja przez cztery godziny patrzyłam jakie możliwości mają szczupli ludzie a szczególnie teściowa matko święta jak chłop od łopaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się najadłam, że ho ho zjadłam kawałek smażonego karpia i talerzyk makiełków, dziś się boje na wagę wchodzić, był tez drink-malibu z mlekiem;-) dziś bedę się pilnować bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Jak Święta kobitki,ja to wczoraj tylko śledź w occie z cebula na przygryzke do wodeczki ale numer dobry upiłam się a dziś kac że ho ho od rana ale co tam grunt żem się nie przezarla hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam też się dołaczę jestem gruba i chcę schudnąć, tak jak ty werciu. Też stawiam na radykalne odchudzanie, bo mż u mnie nigdy nie diałało, muszę ostro i tego sie trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki i nowe bardzo bardzo serdecznie witam. Jak widać na moim topiku jest bardzo mało osób ale są dziewczyny które o mnie samotnej nie zapominaja tak jak shastra od dłuższego czasu i jest juuuju... czasem Mariola z pod czwórki wpadnie no i ja samotny wojownik hehe ale coś w tym jest. Cieszę się i będzie mi bardzo miło jak dołączycie przynajmniej będzie jeszcze większa motywacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×