Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

barbiedoll

Ciąża w Anglii... czy sa jakies kobiety mieszkające w UK?

Polecane posty

Gość uk girl
czesc ,ja jestem własnie w 12 tyg ,w piatek ide do szpitala na pierwsze usg ,czy mozecie mi powiedziec jak z tym pecherzem czy ma byc pelny do usg czy moze byc pusty do badania?mieszkam w londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina85HW
witaj uk girl Napewno otrzymalas list ze szpitala i tam jest napisane jakie sa wymagania, ja mialam napisane ze pic i jesc normalnie pecherz nie musi byc pelny, wiec wszystko normalnie. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra-mam joge :P Tylko ze nie bardzo blisko od domu jakies 40 min pieszo a niby to samo osiedle,ale ona jest od 14 tyg przed rozwiazaniem a mnie jeszcze brakuje z 3 :) Jutro wysle esemesa instruktorce i zobaczymy co dalej :) Ja mialam srednio pelny pecherz na USG bo pisalo ,ze mam wypic szklanke wody przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie macie.. W moim szpitalu do kazdego usg w liscie karza wypic 1/2 pint wody godzine przed.. Niewiem ile to jest ale cos okolo szklanki.. Ostatio poszlam z takim pelnym pecherzem ze ciezko bylo wytrzymac bo pilam za duzo przed ze stresu ;D Jutro musze wypic tyle zeby wytrzymac jak mi bedzie naciskac na brzuch ;) majoweczka najezdzasz na pregnancy i antenatal classes.. Poszukaj moze znajdzie sie cos blizej ciebie.. Ja jeszcze sie zapisuje na aqua-natal taki aerobik we wodzie dla ciezarnych.. Tez mam basen daleko ok 40min pieszo ale autobusem jakos sie dostane.. Moja yoga byla od 12 tygodnia ciazy juz, moze twoja jest bardziej skierowana juz na szkole rodzenia :) Tak czy siak warto napisac tego mejla i sie wszystkiego dowiedziec :) Trzeba korzystac poki mozemy ;)) Hejka uk girl :) Gratuluje ciazy i zycze powodzenia :)))) Pecherz raczej nie moze byc pusty bo nie bedzie mozna rozroznic macicy od pecherza a jak jest pelny to jest okragly i czarny na ekranie wiec podla tego latwiej jest podgladac ciaze :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka a skad jestes? podaj miasto, moze mi sie uda cos znalesc.. ogolnie moja joga kosztuje 6 funtow za godzine ale poniewaz mam low income to place tylko 10%. Spytaj sie o fees reduction for people on low income ;) Moze tam tez to jest i bys placila 4.20 zamiast 42.. Ale zeby sie o tym dowiedziec to juz trzeba instruktora kontaktowac i ona ci da formularz.. Bylam dzisiaj na skanie i jest CHLOPAK :) Sama widzialam fiutka i jajka 2 razy i nawet babka mowila ze tu raczej pomylki nie bedzie a gdyby byla to by byla baaaardzo zaskoczona ;)) Skanowala mnie prawie godzine.. Wszystkie pomiary brala dokladnie wszystkich narzadow.. Na samo serduszko z 10 minut patrzelismy.. Pozniej jeszcze sesje zdjeciowa maluchowi zrobilismy ;))) Lozysko wysoko tez polozone wiec wszystkow najlepszym porzadku. Ciesze sie jak niewiem chociaz fajnie byloby miec dziewczynke zeby w ladne sukieneczki ubierac no ale co tam ;) Nastepna bedzie dziewczynka, wazne zeby chlopczyk byl zdrowy i silny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - gratki ;) widzisz u mnie 2 dziewczyny i 3 chlop wiec do 3,razy sztuka ;) Ja jestem z Leeds ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania super szczesciara z Ciebie :) gratuluje :) ja moje polowkowe mam dopiero 4.04 to jeszcze ponad 6 tyg :) poki co podsluchuje malenstwo przez detektor i jestem spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina85HW
Hej Aniu gratuluje masz szczescie ze trafilas do takiego szpitala bo niestety nie wszedzie tak jest moj pierwszy scan trwal 5 min a drugi ok 20 wlasnie ten polowkowy tez widzielismy ze wszystko mierzy i tak dalej ale jakas dziwna byla malo mowila musielismy sie jej sami pytac chyba znudzona praca niestety. Na szczescie malenstwo zdrowe ale nie wiem co bedzie. A z tymi cwiczeniami to dobre dla przyszlych mam bez dzieci wiec korzystajcie bo jak juz ma sie w domu bobasa to ciezko sie wyrwac moj chodzi na 3h dziennie do nursery i ciezko cokolwiek zaplanowac w tych godzinach, musza wystarczyc spacerki do przedszkola itp. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za mile slowa :) Duzo dla mnie znacza :) Strasznie chcialam miec dziewczynke pierwsza ale z drugiej strony czulam ze bedzie chlopiec ;) Tatus jest bardzo zadowolony a ja ciesze sie razem z nim :) Wazne zeby maluch byl zdrowy. Majoweczko ty to masz szczescie ;) Mam nadzieje ze nastepna bede miala coreczke chociaz moj facet juz mnie straszy ze on dziewczynek nie robi i ze bedzie mial samych synow hehehe :P Bede probowac do skutku ;) Musze miec z kim na zakupy pozniej chodzic przeciez ;) cinamonka dzieki :) Mi tak szybko zlecialo od jednego skanu do drugiego ze szok. Przeciez niedawno pisalam tu ze zrobilam dopiero test a tu juz polowa ciazy :o Ile cie kosztowal ten detektor? Napewno fajna sprawa.. Ja kupilam stethoscope za 2 funty ale slychac tylko jak maluch kopie albo sie rusza.. Serduszka jeszcze nie moge wylapac.. Za malutki chyba jest.. Moja polozna ma cos fajnego ze przyklada tylko do brzucha i super slychac bicie serca ale zapomnialam sie zapytac co to jest.. To cos takiego co ty masz? Nakladasz do tego zel ? Karolina dzieki, musze przyznac ze dobra jest u nas opieka. Womens hospital do ktorego chodze na usg jest przy normalnym szpitalu i jest naprawde przytulny.. Poczekalnia z tv i gazetami, miejscem do zabawy dla dzieci i ogolnie fajna jest atmosfera.. Jak porownuje to do szpitali w Pl to ciesze sie ze tu bede rodzic. Babeczka co robila nam usg miala nas juz drugi raz. Bardzo mila mloda dziewczyna, dokladnie brala wszystkie pomiary i do tego jest bardzo komunikatywna.. Wszystko dokladnie opowiadala co robila i co widzimy na ekranie. Cudnie bylo ogladac mojego chlopaczka przez tak dlugo.. Szkoda ze musialas trafic na kogos takiego, moze nastepnym razem bedzie ktos milszy :) /Najwazniejsze ze maluch czuje sie dobrze i wszystko okej :) Co do tych cwiczen to dlatego korzystam ze wszystkiego z czego tylko moge bo pozniej napewno nie bedzie czasu.. Jedynie w domu samemu a to nie to samo i sie nie chce ;) Spacerki do przedszkola tez dobre ;) Kazdy ruch sie przydaje :) Majoweczko ja moj kurs mam przez organizacje nct.org.uk ale znalazlam go na netmums. Patrze co tam u was ciekawego i znalazlam ante and post natal pilates i fitball.. Tez musi byc super, warto ich podpytac o znizki :) Tez znalazlam u was strone beyogaleeds.co.uk gdzie zajecia kosztuja 5 funtow.. Niewiem czy takie prywatne silownie robia znizki ale moze tak, warto spytac. Wiem ze napewno w nct obowiazuja te reduction fees bo wypelnialam ich formularz wiec napewno w kazdym miescie traktuja to tak samo. Przejrzyj ich stronke :) Pozdrawiam cieplo wszystkie obecne i przyszle mamy :) Robi sie cieplo na dworze :) Nareszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina85HW
Aniu ja juz niestety nie bede miala wiecej usg. Trafilas na mloda osobe to dlatego miala jeszcze tyle zapalu tak mi sie wydaje. Grunt ze dzieciaczki sa zdrowe i juz niedlugo bedzeimy sie chwalily ich zdjeciami. Ja tez ma przeczucie ze raczej bedzie drugi chlopak ale czas pokaze. A co z imionami dziewczynki macie juz jakies pomysly? Moje typy to Aleksandra lub Filip. Pozdrawiam. P.S. A jesli chodzi o wozek to zmienilam juz zdanie bo znalazlam fajny na ebay ale tez z polski mam nadzieje ze juz ten pozostanie. Gdyby ktoras byla zainteresowana oto link: http://www.ebay.co.uk/itm/320792712089?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania tak to jest cos w stylu tego co ma polozna.Ja kupilam wraz zelem na amazon za 22 funty i powiem Ci szczerze ze po moich przejsciach daje mi to spokojna glowe bo przynajmniej wiem ze serduszko bije jak dzwon :). To jest dobra sprawa taki detektor tylko wiadomo ze nie mozna go traktowac jako wyrocznie..jak cos nie pokoi to do lekarza.. :) z tym ze u mnie na tym etapie jest pomocny do czasu kiedy nie bede czula ruchow.POdejzewam ze w pozniejszym okresie bede go zdecydowanie mniej uzywac... a co do rucchow..kiedy Ty poczulas swoojego synka po raz pierwszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina85HW
Ciemnooka a jak takie uzadzonko sie nazywa? Ja poczulam ruchy a wlasciwie takie mrowienie w ok 14 tyg a tak od 16 czuje juz wyrazne ruchy. A Ty w ktorym tyg jestes? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania-dziekuje :) Karolina-z imieniem to ja mam wielki problem,chcialabym uzwane i tutaj w Uk no i nie smiesznie brzmiace w Pl ,my nie planujemy wracac,wiec tez trzeba myslec o tej przyszlosci malego.. Mnie sie Filip nie podoba,zle mi sie kojarzy...:)Aaleksander ladnie..i mozna Alex mowic... Ja narazie mam dwa typy -Arthur i Igor..:)Wydaje mi sie ze dla dziewczynki jest wiecej fajnijszych imion wlasnie wielo krajowych :) Ja mialam bardzo dokladne scany trwaly powyzej 30 min kazdy..Obie ciaze prowadze w tym samym szpitalu St,James Hospital w Leeds ;) super szpital moim zdaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina85HW
Ja rowniez nie planuje powrotu do Polski dlatego szukam imion uniwersalnych mysle ze oba te imiona sa uzywane w obu krajach stad nasz wybor nam sie bardzo one zarazem podobaja. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina to jest detektor tetna angelsounds tu masz link http://www.amazon.co.uk/AngelSounds-Fetal-Heart-Detector-Doppler/dp/B001NWDUE2 a ja dzisiaj zaczelam 14tc a wczoraj juz jak lezalam w lozku to poczulam takie 3 pukniecia pod rzad i tak sie zastanawialam czy to moj schiz czy to dziedzie daje o sobie znac albo moze jelitka :D..pozniej jeszcze chwile tak sie "wsluchiwalam" ale juz nic nie poczulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina85HW
Hej Ja znalazlam cos takiego http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001DMNDHQ/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=A1JRBS5JDKYBW4 mysle ze takie cos lepsze by bylo bo nie ma sluchawek i moze cala rodzinka odrazu posluchac ale jeszcze sie zastanawiam czy wogole mi to potrzebne ciagle czuje ruchy wiec raczej nie bardzo... Widzilam tez na ebay ze mozna wypozyczyc takie uzadzonko niecala 10 za miesiac moze takie cos na probe wezme... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie ten co znalazlas wydaje sie ok a przy tym liczy uderzenia wiec to dodatkowy plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Karolina to u mnie na odwrot. Polozna stara i nie jara ;) Wypisuje karte, zada kilka pytan, nic nie opowiada, musialam sie sama o wszystko wypytywac.. Do tego mialam problemy ze spotkaniami z nia bo tu chora, tu wylaczony telefon.. Nawet moczu mi nie pobrala na pierwszej wizycie a na drugiej sie spytala czy jej przynioslam? Nigdy nic nie mowila ze mam przyniesc, chyba sama powinnam sie domyslic.. Nooo juz niedlugo :) Pogoda sie poprawia, troche wiosny, lato i bedziemy juz mialy nasze cudenka :))) Ja mialam duzo typow na imiona dla dziewczynek, za to na chlopca praktycznie nic ;) Dziewczynke chcialam nazwac Simona, Lea, Veronika lub Laura no ale narazie to idzie w odstawke ;)) W wiekszosci sa to slowackie imiona bo moj chlopak slowak.. Co do chlopca to myslalam nad Daniel, Erik, Fabian lub Dominik ale nie, moj chlopak ma inne typy i nie mozemy sie jeszcze dogadac ;) wezmiemy liste na porodowke i zobaczymy ktore bedzie pasowac najbardziej jak juz sie urodzi ;) cinamonka fajny pomysl z tym detektorem, moze uda mi sie jakis wyrwac na ebayu.. Ja czulam mojego malucha tak w 14-15 tygodniu.. Lekkie pukanie pod pepkiem od czasu do czasu :) Wsluchaj sie dokladnie jak bedziesz lezala w lozku a przed tym troche sie poruszaj, pokrec biodrami i pod koldre.. Napewno go wyczujesz bo to jest inne od jelit.. Tez niby takie babelki ale jednak inne ;) Pozniej od 16 tygodnia juz czulam kopy i boksy ale moj facet jeszcze nie mogl ich wyczuc reka, nawet ja rzadko czulam jak przykladalam reke.. Od ostatnich 2 tygodniu to juz czuc praktycznie kazdy ruch ;) Czulam sie jakby mnie kopal i wil sie w srodku a jak bylam na usg i na niego patrzalam to pare razy sie tak wlasnie ruszyl i jak sie okazalo to on po prostu tak sobie podskakuje ;) Teraz juz nawet moj chlopak czuje go jak przylozy reke ;) Jak czujesz pukanie pod pepkiem to to napewno maluch bo jelita sa z tylu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminek 36
Aniu gratuluję synusia :) Wiesz ja mam też pierwszego syna a drugą córcię i choc w domu prawie cały czas sie kłóca to na zewnatrz zawsze się trzymaja razem i jeśli czasem dochodzi do "groźnych " podwórkowych sytuacji to syn zawsze staje w obronie siostry, słodkie to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki muminek :)) Tez ostatnio tak o tym myslalam i w sumie dobrze jest jak jest :) Tez mam nadzieje ze moj bedzie bronil mlodszej siostrzyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminek 36
Coś tu cicho... Ja juz powoli kompletuję wszystko dla maluszka. Zrobiłam sobie listę wszystkich potrzebnych rzeczy i powoli skreślam :) Jutro zamawiam wyposażenie do łóżeczka, przewijak + parę innych rzeczy, wszystko na allegro, duży wybór i taniej niż tu, zresztą babcia funduje więc same wiecie..... ;) W niedzielę wybieram się na giełdę, poogladac wózeczki, chce porównac ceny i modele do tych co oferują na allegro i eBayu. Dzisiaj kupiłam 2 kocyki, 2 butelki na wszelki wypadek (chce karmic piersią), dwie bawełniane czapeczki + 2 pary rękawiczek żeby mała sie nie podrapała, nożyczki oraz szczotke z grzebykiem. A jak tam u Was dziewczyny z zakupami, zaczynacie juz coś kompletowac ? Mi od najbliższego poniedziałku zostaje równe 13 tygodni do rozwiązania, duzo to czy mało nie wiem ale chcę byc gotowa ze wszystkim trochę wcześniej, nigdy nie wiadomo co bedzie a u mie z tym nisko osadzonym łożyskiem to juz wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nic nie mam poza pluszowym kombinezonem ktory kupilam kiedys przy okazji kupowania ciuszkow na kuzynki corcie ;) Narazie jestesmy w trakcie zamawiania nowych mebli z allegro (szafa suwana, komoda i toaletka), babka ma sie odezwac z pelnymi kosztami transportu a jak bedzie drogo to wysle sama kuriera.. Powiedzial nam 200 funtow ale fajnie by bylo gdyby ich byl tanszy bo wtedy daliby gwarancje na meble.. Jak juz to sie zalatwi to przyjdzie czas na lozeczko i wozek.. Juz powoli ogladam wozki i mam juz w obserwowanych kilka typow ale nie moge sie zdecydowac.. Co do takich mniejszych rzeczy typu kocyki, pieluszki, kosmetyki, butelki, ciuszki, kolderki to chyba zaczne zamawiac przed wylotem do pl i sobie weze ze soba z powrotem 31.03 Tez mam zamiar karmic piersia jak najdluzej bo nie usmiecha mi sie mysl wstawania w nocy, schodzenia na dol do kuchni i przygotowywania mleka brrrrr... Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok i bede mogla karmic chociaz do tego roczku.. Oszczedze troche na mlekach w proszku :P Az strach myslec ile tego wszystkiego do kupienia.. eh Buzki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina85HW
Hej dziewczyny Ja tez juz pomalu kupuje rozne drobiazgi mam jeszcze sporo czasu bo ok 18 tyg ale czas szybko leci a na koniec zostanie do kupienia to co najdrozsze czyli wozek i lozeczko. Teraz zamawiam na ebay jak sie trafi jakas okazja ubranka bo po synu za wiele nie zostalo no i on urodzony jesienia wiec potrzebuje letnich. Nastepny zakup to bedzie wanienka skladana spodobala mi sie bo jak dzicko wyrosnie moze zluzyc jako zwykla miska a raczej duza miska, teraz juz mysle bardziej praktycznie. Ja mialam tez zamawiac rzeczy z Polski ale znalazlam fajne tutaj niektore rozniez sprowadzane z polski wiec nie bede bawic sie w wysylki zwlaszcza ze juz nie wybieram sie do Polski przed porodem. Zycze wam udanych zakupow. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina85HW
Hej dziewczyny Ja tez juz pomalu kupuje rozne drobiazgi mam jeszcze sporo czasu bo ok 18 tyg ale czas szybko leci a na koniec zostanie do kupienia to co najdrozsze czyli wozek i lozeczko. Teraz zamawiam na ebay jak sie trafi jakas okazja ubranka bo po synu za wiele nie zostalo no i on urodzony jesienia wiec potrzebuje letnich. Nastepny zakup to bedzie wanienka skladana spodobala mi sie bo jak dzicko wyrosnie moze zluzyc jako zwykla miska a raczej duza miska, teraz juz mysle bardziej praktycznie. Ja mialam tez zamawiac rzeczy z Polski ale znalazlam fajne tutaj niektore rozniez sprowadzane z polski wiec nie bede bawic sie w wysylki zwlaszcza ze juz nie wybieram sie do Polski przed porodem. Zycze wam udanych zakupow. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina85HW
Hej dziewczyny Ja tez juz pomalu kupuje rozne drobiazgi mam jeszcze sporo czasu bo ok 18 tyg ale czas szybko leci a na koniec zostanie do kupienia to co najdrozsze czyli wozek i lozeczko. Teraz zamawiam na ebay jak sie trafi jakas okazja ubranka bo po synu za wiele nie zostalo no i on urodzony jesienia wiec potrzebuje letnich. Nastepny zakup to bedzie wanienka skladana spodobala mi sie bo jak dzicko wyrosnie moze zluzyc jako zwykla miska a raczej duza miska, teraz juz mysle bardziej praktycznie. Ja mialam tez zamawiac rzeczy z Polski ale znalazlam fajne tutaj niektore rozniez sprowadzane z polski wiec nie bede bawic sie w wysylki zwlaszcza ze juz nie wybieram sie do Polski przed porodem. Zycze wam udanych zakupow. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina85HW
Hej dziewczyny Ja tez juz pomalu kupuje rozne drobiazgi mam jeszcze sporo czasu bo ok 18 tyg ale czas szybko leci a na koniec zostanie do kupienia to co najdrozsze czyli wozek i lozeczko. Teraz zamawiam na ebay jak sie trafi jakas okazja ubranka bo po synu za wiele nie zostalo no i on urodzony jesienia wiec potrzebuje letnich. Nastepny zakup to bedzie wanienka skladana spodobala mi sie bo jak dzicko wyrosnie moze zluzyc jako zwykla miska a raczej duza miska, teraz juz mysle bardziej praktycznie. Ja mialam tez zamawiac rzeczy z Polski ale znalazlam fajne tutaj niektore rozniez sprowadzane z polski wiec nie bede bawic sie w wysylki zwlaszcza ze juz nie wybieram sie do Polski przed porodem. Zycze wam udanych zakupow. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina85HW
Sorki za tyle wpisow ale problem z netem chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Widze,ze szal zakupow..Ja mam malo do kupienia,wszystko dostalam ;) I naprawde w super stanie,ludzie mi sie odwdzieczyli,bo co ktos zachodzil ,to zawsze sie dzielilam gadzetami.. Dzis moze podjade kupic komode na rzeczy,3 dzieci trzeba gdzies zmiescic :) a w marcu wozek...Ubranek mam nawet za duzo,z Pl przesla nam rozek,kolezanka dzis ma mi przywiezc koszyk mamas and papas ,bedzie na dobry poczatke,chce kupic kolyske tez..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie macie, ja niestety niemam od kogo tu dostac rzeczy a nawet chetnie bym odkupila uzywane jesli wiem ze od porzadnych ludzi :) Jakie kolory wozkow kupujecie? I co jest potrzebne w wozkach wogole? Pytam bo wy bardziej doswiadczone ;) Czy potrzebuje wozka z fotelikiem samochodowym jesli niemam samochodu? Jakie kola lepsze? Piankowe czy pompowane? Lepsze na 3 czy 4 kolach? Jaka firma? Strasznie panikuje z tymi zakupami bo tyle tegoooo AAaaAAaaaaAA.. Chyba pojda wszystkie oszczednosci na malucha :( Dobrze ze bedzie latwiej z drugim dzieckiem bo juz bede miala te najdrozsze rzeczy tyou wozek czy lozeczko.. Ufff Sorry za marudzenie ale strasznie sie boje ze czegos malemu zabraknie.. :D A jeszcze chcialam sie zapytac czy ktoras uzywala pompek do sciagania mleka? Lepiej reka czy taka pompka? Jakie sa dobre? Te do sciskania wygladaja na badziewie troche a te elektryczne kosztuja majatek.. A co potem z mlekiem? Mozna zamrazac czy trzeba trzymac w lodowce? Jakie pojemniki sa do tego dobre? Normalnie jak sobie pomysle ze tak juz cieplo na dworze sie robi a latem bedziemy juz mialy maluchy to az lezka sie w oku kreci jak ten czas leci :) Nie moge sie doczekac az wezme synka na rece i zaczne ubierac w letnie ciuszki i bedziemy chodzic na spacerki :):):) Ach.. :P Dobra juz koncze tego posta bo pomyslicie ze jakas nienormalna jestem haha ;) Pozdrawiam i dziekuje ze jestescie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×