Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

barbiedoll

Ciąża w Anglii... czy sa jakies kobiety mieszkające w UK?

Polecane posty

Muminku moje gratulace!! Ja marze o dziewczynce, bylabym w 7 niebie :))) Jak tam czytam twoj komentarz to az nie moge sie doczekac. Ciesze sie ze wszystko w porzadku, naprawde!! Gratuluje jeszcze raz i powodzenia na nastepnych wizytach. Dziwne ze tak duza masz rozbieznosc w tych datach co do terminu.. Mi z miesiaczki wychodzil 11.07 a z pierwszego usg wyszlo 09.07 takze nie az tak duza roznica. Oby bylo jak najlepsze rozwiazanie dla ciebie i dzidzi i zebys doszla jak najszybciej do siebie po cesarce :-) a cesarka z wyboru czy koniecznosci? Pozdrawiam i buziam :* jeszcze raz gratuluje!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminek 36
Ślicznie dziękuje Aniu za te miłe słowa :) Mam nadzieje że też będziesz miała córcię (skoro tak bardzo chcesz) a jak nie to na pewno następnym razem. Ja mam juz i syna i córcię i uwierz mi chłopcy tez są świetni :) A co do mojej cesarki to z konieczności ponieważ dwa poprzednie porody też sie tak zakończyły i teraz nie miałam innego wyjścia -mogłoby sie zdarzyc że przy parciu pozszywana poprzednio macica mogłaby nie wytrzymac i pęknąc :/ Jeszcze raz dzieki za gratulacje i też przesyłam buziaczki :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muminek-Gratki :) To chlopca zostawiasz dla mnie tak ;) ? Aniu-ja za ponad tydzien sie dowiem co tam mnie wlasnie podkopuje po brzuszku :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminek 36
Tak jest majóweczko - chłopiec zarezerwowany dla Ciebie, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rezerwuja dziewczynke :-) Takze majoweczko chlopiec podwojnie rezerwowany dla ciebie :))) http://www.waterbabies.co.uk/whats_its_all_about.php Co sadzicie o zabieraniu bobaska na basen? Te fotki mi sie tak strasznie podobaja ze chyba sie skusze. Poszukajcie na tej stronie czy jest wasze miasto. Ja uwielbiam plywac, i chcialabym zeby moj bobo sie tez nauczyl :) A niedaj boze ze zdarzaja sie czasem takie sytuacje ze maluch wpadnie do wody gdzies.. Wtedy potrafi doplynac sam do brzegu.. Jak sie czujecie?? Ja juz czuje jak moj maluch kopie :))) Juz wczesniej cos czulam ale to chyba tylko leciutko czulam jak sie rusza.. Teraz od czasu do czasu czuje pukanie pod pepkiem :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminek 36
Ja się czuje bardzo dobrze, tylko brzuszek coraz większy i szybciej sie męczę, mam tez problem w nocy ze spaniem, chodzę i wyganiam pozostałych domowników z ich łóżek i sprawdzam czy będzie mi tam wygodnie :) Moja ulubiona stała pozycja do spania to "na brzuchu" a teraz z wiadomych względów pozostaje tylko na boczku i to najlepiej na lewym więc biodra mnie bolą po nocce niesamowicie. Oprócz tego jest ok.... no moze jeszcze to że dzidzia chyba ułozyła się na moim pęcherzu bo znowu tak jak na poczatku ciaży biegam do toalety parenaście razy dziennie. Strasznie też chce mi się pic, cały czas odczuwam pragnienie i chodze z butelką wody pod pachą :) Pytałaś Aniu o samopoczucie więc tak po "krótce" Ci opisałam :) A jak Ty sie czujesz i pozostałe dziewczyny ? A jesli chodzi o basen to fajna sprawa ale ja niestety ledwo przepłynę parę metrów i już panikuje jak nie czuje gruntu pod nogami wiec to chyba nie dla mnie..... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak jak u mnie, tez zawsze zasypialam na brzuchu a teraz mnie brzuch cisnie i boli. Pol nocy sie przewracam zeby znalesc pozycje, chyba trzeba bedzie sobie sprawic poduszke dla ciezarnych... Ja sie czuje tak sobie.. Jestem bardziej leniwa niz bylam, do tego czesto mnie mdli ale nie od zoladka tylko tak jakby od gardla.. Niewiem jak to wytlumaczyc ;) Taki odruch wymiotny mam od czasu do czasu z niczego, ale nie sprawia to ze sie zle czuje nawet.. Dziwne uczucie. A basen to nie dla mam ;) Tam akurat sie nie da plywac, to jest po to zeby nauczyc plywac maluchy a nie siebie samych ;-) Dobranoc i pozdrawiaam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminek 36
No i jak majóweczko wiesz już co będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminek 36
Nikt nie pisze :( Powoli "wyrastam" z płaszcza zimowego, a nie chcę kupowac nowego na te parę tygodni..... mam nadzieje że dam radę :) Ostatnio mnie wzięło na słodkie, boje się że będzie to widac na wadze :/ Dzidzia moja coś mało się rusza jak na 21/22 tyd. ciąży, mam już schizy powoli, bywa że pół dnia jej nie czuje, później ze dwa ruchy i znowu nic. Denerwuje się.... a jak u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina85HW
Witam Moj plaszczyk tez robi sie ciasniejszy ale mysle ze dam rade do wiosny, zamowilam sobie pierwsze spodnie ciazowe nie wiem czy beda pasowac ale spodobaly mi sie :-). Gdyby ktoras mamusia chciala porozmawiac bardziej realnie to zapraszam na gg 3159786. Pozdrawiam Karolina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminek 36
cześc Karolina :) Ja nie mam gg ponieważ zawsze przez to "wlatywały" mi wirusy więc dałam sobie spokój, ale ciesze się że sie odezwałaś, im wiecej nas tym lepiej :) Ja juz chodze w spodniach ciążowych, kupiłam sobie na ebayu i trafiłam w 10 i z rozmiarem i z długością :) przelatam w nich całą ciążę, musze kupic jeszcze jedne żeby miec na zmianę, wiecej nie kupuje bo nie ma sensu według mnie. Jak bedzie lepiej mozna chodzic w sukienkach. Zrobiłam już pierwsze zakupy dla małej - różowe skarpetusie, zestaw chusteczek nawilżanych pampers no i główny zakup łóżeczko :) Tak dawno byłam w ciąży że ciesze się z niej jak bym była po raz pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminek 36
jak bedzie cieplej bedzie można chodzic w sukienkach - miało byc wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina85HW
Witajcie Ja tez kupilam na ebay czekam wlasnie na dostawe. Jestem dopiero w 18 tyg wiec nie wiem czy bedzie chlopiec czy dziewczynka ale dzis widzialam sliczne ubranka w asda narazie nic nie kupuje. 17 lutego mam nastepne usg bedzie to 21 tydzien wiec mam nadzieje ze sie dowiem co bedzie. A jakie plany macie do wozka? Ja upatrzylam sobie w polsce bardzo fajny nie taki kolos i ma opcje piankowych kol co mi bardzo odpowiada nie lubie tych papowanych, przy synku mialam wozek z argosu i bylam nie zadowolona po pol roku zmienialam wiec teraz wole odrazu kupic porzadny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tutaj widze umarlo :( Ja mam polowkowe we wtorek i dowiemy sie wkoncu plci ! Wozek zastanawiam sie nad PHil&Teds duble i O baby atlas sport duble,dlatego ze bede jeszcze poczatkowo potrzebiowala wozka dla obu maluchow.Mialam kilka wozkow jak Quinny,Mutsy,Britax,Cosatto troszke tym handlowalam i najbardziej mi posluzyl Mamas&papas luna ,wg mnie super wozczek..:) Pozdrawiam serdecznie mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, widze ze z tymi plaszczykami mamy wszystkie problem. Moj tez juz ciezko sie dopina hahaha.. Spodnie ciazowe kupilam sobie rowniez na ebayu za 14,99 i jak sie okazalo to je przyslali z Polski :-) Sa naprawde super, over bump, przylegaja i wogole nie spadaja, gumka mocna ale nie ciasna.. Tez bym juz chciala wiedziec co bede miala, co wchodze do primarku to nie moge wyjsc z dzialu dzieciecego.. Ja niemam gg juz dawno rowniez, po wyjezdzie do uk nie mialam komputera jakis czas a jak uz mialam to jak chcialam sie zalogowac, to sie okazalo ze ktos inny ma juz moj numer i juz nie chcialo mi sie zakladac nowego ze zlosci bo tamten mialam wiele lat.. Gdyby co to skype ;) redka_konin Malucha juz czuje od okolo 2 tygodni :-) Popukuje mi pod pepkiem, chyba raczkami, super uczucie :-)) Ostatnio sie jednak zmartwilam bo zaczela mnie kopac przez okolo 10 minut tak mocno ze az mi sie lekko brzuch ruszal. Bylo to mniej wiecej rytmiczne, az sie przestraszylam ze malenstwu cos sie dzieje, ale narazie codziennie od wtedy czuje znowu lekkie pukanie. Ktoras miala cos podobnego? Polozna mnie olala, dzwonilam do niej 3 razy, za kazdym razem sekretarka sie odzywa a mialam miec wizyte nastepna w 16tyg tu juz 17 prawie :/ Pozdrawiam i zdrowka zycze i zagladajcie tu czesciej.. Ja codziennie sprawdzam czy nikt nic nie napisal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminek 36
Aniu ja własnie też tak miałam - rytmiczne pukanie jakby nie do uwierzenia że może to robic takie malenstwo i wiem ze to nie czkawka. No ale miałam tez tak w poprzednich ciażach i wiele mam tez czuje podobnie wiec nie martw się to chyba jest normalne :) W poprzednim poscie pisałam że moja mała mało sie rusza, teraz juz raczej nie muszę się martwic bo własnie od dwoch, trzech dni czuje ją bardzo wyraźnie i dosyc często. A od dwóch dni budzi sie o 4 w nocy i łazikuje od prawej do lewej przez godzine :) Podobno dzieci juz w tym wieku ustalaja sobie pory spania i aktywności więc jak juz moja dzidza bedzie na swiecie i nic sie nie zmieni to zapowiada sie u mnie niezła jadza :) Mam tylko nadzieję że moje pozostałe dzieci sie wyśpią, o męża sie nie martwie bo pracuje na nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina85HW
Witam Sporo rzeczy na ebay jest z polski i duzo taniej wychodzi zakupic na allegro no ale coz nic na to nie poradzimy chyba ze wybieracie sie do polski. Moje spodenki juz przyszly i sa super pasuja tylko jeszcze ten pas troche za duzy narazie mozna podwijac napewno sie jeszcze przyda. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie mala/y pewnie zamiast pukac raczkami po prostu wtedy nawalalo nozkami, bo odczucie nie bylo juz centralne pod pepkiem tylko na lewo od pepka.. JEsli to co mowisz to prawda to ja tez nie bede miala za ciekawie ;) Wczoraj polozylam sie pozno spac (ok 1 w nocy) i po jakichs 10 minutach maluch sie obudzil i zaczal mnie podkopywac ;) lekko odpowiadalam pukaniem w brzuch i mi malenstwo odpowiadalo kopem ;) Mam jednak nadzieje ze po urodzeniu maluch bedzie sobie slodko spal w nocy ;)))) dziewczyny polecam stronke www.netmums.com jesli jeszcze o niej nie slyszalyscie. Poszukajcie sobie antenatal classess w waszym rejonie. Ja wlasnie sie zapisalam na Yoge dla ciezarnych i w czwartek pierwsze zajecia. Jesli otrzymujecie benefity to placi sie tylko 10% za sesje (okolo 0.60). Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina85HW
Dziekuje za stronke zaraz obejrze. Zaprosilam cie Aniu na skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, juz widze :) tez cie dodalam :) dzieki Dziewczyny, trzeba prac i prasowac nowe ubranka zanim sie je zalozy na dzidziusia? Z praniem to moze i sensowne bo to noworodek ale niewiem jak z tym prasowaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminek 36
Ja prałam i prasowałam wszystko dla noworodka. Podobno prasowanie (wysoka temp.) odkaża ubranka. Przynajmniej przez pierwszy miesiąc. Póżniej mozna troche zluzowac, chociaż miło jest poprasowac takie maleństwa, to żelazko takie wielkie przy tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina85HW
Witam Ja rowniez pralam i prasowalam ubranka synkowi do roku mniej wiecej potem przestalam prasowac tylko to co konieczne, teraz ladnie skladam i nie widac roznicy a i tak kazdy ciuszek nosi max jeden dzien brudasek. Mysle ze nowe ubranka tym bardziej trzeba dobrze wyprac i wyprasowac bo w sklepie napewno sporo ludzi je ogladalo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze.. I nadeszla ta chwila gdzie po 4 latach w UK trzeba zainwestowac w deske i zelazko ;-)) Zawsze to odkladalam bo nie nosze koszul i jakos tak nigdy nie musialam nic prasowac.. hehehe zycie.. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. My po 30 min dokladnym scanie;) Bedzie zdrowy syn ! Jestesmy zachwyceni ;)a tata dumny jak paw;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina85HW
To gratulacje !!! Ja mialam miec dzis wizyte u poloznej i zadzwonila i odwolala a tak na nia czekalam jeszcze zadnej nie mialam a to juz 18 tydzien czasami mam dosc tej sluzby zdrowia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminek 36
majóweczko gratulacje!!!! Czekałam na Twoja wiadomośc z niecierpliwością, super, ciesze się razem z Tobą :) Karolina - zmien przychodnię, jak to mozliwe że jesteś w 18 tc i nie miałas jeszcze wizyty u połoznej, no jaja sobie robią ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOOOOOOOOWWW!! Majoweczko!!!! Gratuluje!!! Wymarzony synek :-))) No nareszcie :-))) Czyli dziewczynka musi byc dla mnie :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×