Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polinkama

Rok 2011-moje maleństwo jest już na świecie:-).

Polecane posty

no to witamy z rana ;)) nawet ładnie spał, bo obudził się tylko o 3.45 a później wstał o 7.30. pierwszy raz mu się zdarzyło żeby tylko raz się obudzić! może to już będzie norma? (o, ja naiwna...) a ja mam spiralę hormonalną. nie zamierzam mieć kolejnych dzieci (tj. jak na razie i świadomie), więc tak mi gin polecił. samo zakładanie powoduje lekki dyskomfort, ale chwila i już jest po :) metoda najskuteczniejsza z możliwych, tylko cena 1000zł, trochę wysoka, ale jak podzielić na 5 lat, to tak, jak marne tabletki wychodzi... ja polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z was pracowite kobitki :) ja prania nawet jeszcze nie wstawiłam:( ale lenia mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyniy :) Mi maluch w nocy dał popalić, do 4 nie spaliśmy, na dodatek jakas chrypa się przypątała, pije mocną kawe, może postawi na nogi. Młody już lepiej, ale chyba trzeba nam się pożadnie w viburcol zaopatrzyć... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to z tymi dzidziami jest... jak ci się wydaje, że noc będzie ciężka, to spi, jak masz nadzieje że ty się wyśpisz, to mały się budzi! tak, czy tak- zawsze d**a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem ale te czopki to na mojego dieselka średnio działają:(podziębiona była,no i ząb drugi się wyrzyna więc jej podaje żeby noce byly lepsze ale lipa. nie wiem jak wasze ale myślałam że jak dziecko ma prawie 8 mcy to już jakoś te noce przesypia a u mnie od urodzenia niewiele się zmieniło-je 2-3 razy w nocy,często płacze przez sen jak jej smoczek wypadnie,co chwila do niej wstaję i jestem tym już naprawdę zmęczona.usypianie to koszmar-płacze wygina się wstaje taka półprzytomna -czasem dłużej ją usypiam niż potem śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no tak zwykle jest :D tylko tak mo gi było szkoda w nocy, płakał jeszcze z tą chrypą więc takim piskliwym głosikiem... nie dawałam mu viburcolu na noc bo ładnie zasnął, po za tym szkoda mi w dziecko wiecznnie coś pchać - nurofen czy viburcol. Ale w końcu musiałam bo żal patrzeć jak cierpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój zasypia sam w łóżeczku. karmimy, kąpiemy, witaminki, cyc i do wyrka :) chwilę się pokręci i zasypia. jak mu się spać nie chce, to jeszcze trochę się pobawi w łóżeczku i później śpi. czasem trzeba go trochę po pleckach posmyrać ;) ale te 2-3 razy na cyca to się w nocy budzi, ale nie przebudza. tzn. cyca dam i dalej śpi. tylko dziś mu jakoś tak kulturalnie wyszło, że raz się obudził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja - kurcze ja też tak myślałam ! tymczasem przespane noce mamy za sobią ( od 3 6 miesięcy ) teraz w nocy mleko, po drodze skoki rozwojowe i to nieszczęsne zabkowanie które zabija w nas radośc życia :/ Zasypia też ładnie, sam w łóżku, zwykle dopiero koło 24 budzi się i się zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja na butli wieczorem machnie całą a w nocy tak żeby chyba trochę possać. doszło do tego że zrezygnowaliśmy z łóżeczka i kupiliśmy mała sofkę dla dziecki z gabki.ma wysokość jakieś4-5cm i jak np o 4 rano chce się pobawić-idzie na swoją matę i gada do zabawek a ja jeszcze drzemię.zostawiam jej mała lampkę.inaczej to bym musiała 24h być na chodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wściekłą mrówa-my też na etapie ząbkowania.gryzaki odpadaja-pomaga jedynie tetrowa pielucha moczona w wodzie,Dentinox n i jak już jest bardzo źle to nurofen.poza płaczem i krzykami wpychaniem wszystkiego do ust marudzeniem jeszcze mega biegunki aż dostała odparzenia.żaj mi jej bardzo.i siebie też już czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Wspolczuje wam takiego wstawania w nocy brrr.. Moj sie budzi raz w nocy ale nie zawsze, czasami zdarzy sie ze przespi cala noc. Tak to pobudka okolo 9. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze od siebie, ile ma twoja mała, że już taka zaradna, bo nie wiem, czemu kojarzę że z lutego? u nas z ząbkami ZERO problemu, nawet jak wychodziły 2 na raz, to nic po nim nie było widać, jednak mówią, że z trzonowcami jest dużo gorzej, ale to jeszcze trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te biegunki to też zmora ;/ nigdy wczesniej nie mielismy odparzonej pupy a teraz co wyleczymy to znowu. Całe szczęscie mamy maść robioną w aptece, lekarz nam przepisał i ona potrafi zdzialać cuda. No i wietrzymy pupe... GnM - zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze od siebie- pranie tez już wstawiłam, żeby nie było, że tylko ja taki leń ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
Hej!No my wstaliśmy o 8.30 zabawa do 9.30 śniadanko, zabawa i teraz mój mały urwis śpi, a ja mam czas na kawkę:)No dziewczyny nie zazdroszczę Wam tych nocy, mój na szczęście od 6tyg. życia przesypia całe noce od 21 do 6-7, potem mleczko i śpi przeważnie do 9, zobaczymy jak będzie dalej bo na razie się tylko ślini strasznie, ale zęba dalej nie widać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda Mama Moj tylko na mleku modyfikowanyn od urodzenia. Ja nie mialam pokarmu od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gnm, no właśnie- to jest przewaga mm nad cycem! dłużej się trawi, więc dłużej trzyma ;) no ale co zrobić, albo naturalnie i wstajesz, albo mm i śpisz...! dylemat zawsze będzie! ale jakoś przetrwamy. głowy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam zamiar karmic piersia, naprawde chcialam,ale teraz ciesze sie ze mm. Nie wyobrazam sobie teraz takiego wstawania w nocy na cyca hehe, podziwiam Was Mamusie karmiace piersia. :) Pamietam jak syn mial 4 miesiace. Jak zjadl o 19 tak spal do 7-8. Niestety trwalo to chwilke,bo zaczely rosnac zabki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co taka cisza? Dzieciaczki powstawaly? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczny! Mój właśnie usnął a ją powoli biorę się za sprzątanie. Rudamama- spirala nie przeszkadza w karmieniu piersią? Mój gin powiedział że na razie najlepsze będą tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już jesteśmy. wróciliśmy ze spaceru :) gin sam mi zaproponował. mówił, że albo tabletki azalia- dla karmiących, bo nie przenikają do pokarmu, albo spirala, bo hormony z niej uwalniają się tylko "tam", a nie przechodzą do pokarmu, czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przepisał Cerazette i powiedział że o czymś innym pomyślimy jak skończę karmić ale na następnej wizycie zapytam go o te spiralę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Oj u mnie to byl ciezki dzien. Synowi wybil sie zabek :) Jeszcze nie usnal, wiec mam co robic hehe, a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to gratulacje a który to ząbek? Mój już śpi od jakiejś godziny. Dzisiaj też troszkę marudzil ale to pewnie przez te zęby jeszcze nie ma żadnego ale widać że już się zbliżają może w tym miesiącu jednego ujrzymy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
Hej!No ja dzisiaj jakaś zabiegana byłam przed chwilą dopiero usiadłam:(No mój maluch też ostatnio jakiś nie w sosie czekam już na tego pierwszego zęba bo masakrycznie się ślini, a jak wkłada ręcę albo zabawkę do buzi to tak głęboko jakby sobie sondę robił hi hi.Coś mało wypił mleka na noc to ciekawe o której będzie pobudka.Kolorowych dziewczyny do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×