Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polinkama

Rok 2011-moje maleństwo jest już na świecie:-).

Polecane posty

gnm, sorry, jakoś przeoczyłam twój wpis :( ja spiralę mam, ale o implantach nic nie słyszałam o_0, w polsce też się to stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
mamuska2011- Maks też od czasu do czasu zerka na bajki jak jego siostra oglada ale nie jest nimi zainteresowany póki co :-) Klocki za to uwielbia- takie duze kwadratowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka2011, sorry, te klocki są za małe, myślałam, że doplo, są wielkości środka dłoni, a one są takie małe (sprawdziłam na allegro, bo jeszcze nie jestem w temacie ;) ), więc raczej jeszcze za małe, może lepiej właśnie takie duże niech kupi- typowo niemowlęce? np. takie: http://allegro.pl/wader-duze-klocki-middle-140-elementow-od-12-m-i1937167848.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gnm, poczytałam o tym implancie- w polsce go jeszcze nie ma. różnie się o nim wypowiadają, ale jak to o każdym środku anty. może tobie dobrze posłuży :) ja jestem ze spirali zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluch jak jest włączone tv to oczywiscie zerka bo coś tam gada a on ma taki czas że dźwiękami jest mega zainteresowany ale też nie pozwalam mu patrzeć i wychodzimy do innego pokoju. My mamy jeszcze dmuchany samolot mały go uwielbia jak nic;-) lubi jeszcze pozytywki pluszowe ale nie włochate ;-)i czasami do nich gada;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluch jak jest włączone tv to oczywiscie zerka bo coś tam gada a on ma taki czas że dźwiękami jest mega zainteresowany ale też nie pozwalam mu patrzeć i wychodzimy do innego pokoju. My mamy jeszcze dmuchany samolot mały go uwielbia jak nic;-) lubi jeszcze pozytywki pluszowe ale nie włochate ;-)i czasami do nich gada;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
No mój maluch śpi i jesteśmy po wizycie niani.Jutro chyba będę miała pierwszą jazdę, a mały zostanie z nianią pierwszy raz!Kurde trochę mnie to przeraża:(Aha dziewczyny jakby tak któraś była jutro we Wrocławiu to uwaga bo będę jeżdzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja też śpi. olamary... dasz radę :) jeżdżenie autkiem to super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olamary - długo szukałaś odpowiedniej niani? Co do Twoich jazd to na szczęście we Wrocławiu mnie nie będzie więc jestem bezpieczna;-) a tak w ogóle to powodzenia:-) GnM - jak tam u Was dzisiaj pogoda? U nas znowu słoneczko i jest jeszcze cieplej niż wczoraj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyan
my właśnie wróciłyśmy ze spaceru, niestety na śląsku zero słońca i nawet mroźno troszkę, ale się dotleniłyśmy i mała śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniła dzisiaj do mnie teściowa:O pochwalić się że znalazła pracę i że się odchudza je jeden posiłek dziennie schudła już nawet i ma problem bo musi spodnie znaleźć:-D poza tym mówiła, że ma kombinezon dla Igorka niebieski bardzo fajny hoho szok normalnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polinkama... zazdroszczę teściowej :) moja nie ma zamiaru poznać wnuczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja - co za człowiek z tej Twojej teściowej??? Moja nie należy do najmilszych ale Małego poznała nie odzywa się zbyt często ale zawsze to coś chociaż daje znak życia że tak powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzieć widziała, ale nic nie wie o Małej :) próby zachęcenia, czy też próby kontaktu skończyły się porażką, a to ich 1 wnuczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisalyscie dziewczyny hehe. Polinkama u mnie ciagle jest brzydka pogoda, niby dzisiaj nie pada,ale strasznie wieje wiatr. A co do tych implantow to ja wczesniej o nich nie slyszalam,dopiero dzisiaj mi lekarz powiedzial,ponoc wszczepia sie go w reke i jest na trzy lata. Czekam na kolejne spotkanie z lekarzem i tam sie dowiem wiecej szczegolow. Dla zapominalskich :) mieszkam w Anglii wiec tu juz implanty sa. Nie wiem ile to kosztuje,ale mysle,ze to jest za darmo. Ruda mama mozesz opisac w skrocie co z ta spirala? Mialas jakies skutki uboczne? Ile trwa zalozenie tego? I czy boli hehe. Ja panicznie boje sie lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gnm, spirala jest na 5 lat. to taki niewielki haczyk, który wkłada się bezpośrednio do macicy. ma w sobie zbiorniczek z hormonem, który regularnie go uwalnia. założenie trwa kilka minut. nie boli, ale lekkie uczucie dyskomfortu jest :( okres mam, ale to bardziej plamienia, niż krwawienie :) jedyne, co, to spirala ma takie niteczki, które są lekko wyczuwalne w pochwie (ale w niczym nie przeszkadzają :) ), aby później można ją był usunąć. w polsce jest w tej chwili najskuteczniejszą metodą anty. tu kosztuje 1000zł, ale na 5 lat, to nie jest tak źle. nie miałam i nie mam do tej pory żadnych skutków ubocznych, a mam ją od czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam RUDAMAMA wcześniej pisała, że przy zakładaniu spirali czuje się lekki dyskomfort a tak poza tym to spoko Inwazja - może z czasem teściowa zmieni swoje nastawienie a jak z teściem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwazja, była w ekologicznym :) pojechaliśmy autobusem a wróciliśmy pieszo, bo w obie strony pieszo, to za daleko od nas! kupiłam daktyle, figi, susz. pomidory, kaszę jaglaną, gryczankę nieprażoną, płatki orkiszowe. wieczorem zrobie tą twoją kaszkę i jutro mu dam- zobaczymy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ok dzieki dziewczyny. Czytalam o tej spirali i zdania sa podzielone,takze zostane przy implantach. Uciekam pod koldre bo grypa mnie bierze. Trzymajcie sie mamuski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasze już ugotowałam. taka trochę bez smaku, a i tak do wody w której ją gotowałam dodałam parę kropel oliwy. daktyle i figi pokroiłam, zalałam niewielką ilością ciepłej, przegotowanej wody. teraz leżą w misce i pęcznieją, żeby zmiękły. później je zblenduję na gładko, wymieszam z kasza i powkładam w słoiczki po deserkach i zamrożę. myślałam, żeby z tą gryczanką zrobić tak samo, tylko z tymi suszonymi pomidorami. zobaczymy co z tego mojego pichcenia wyjdzie. jak już wypróbuję, to zdam relację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwazja, nie mam dobrych wiadomości. zrobiłam i zanim poporcjowałam to dałam mu odrobineczkę na koniuszku łyżeczki. wziął i zaraz zwymiotował razem z herbatką, którą wcześniej pił :( nie wiem, może taka klejąca konsystencja mu nie podpasowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u nas dzisiaj piękne słońce było , cudnie poprostu.Ja kąpię małego co 2gi dzień ale tylko dlatego że ma bardzo suchą skórę . Do kąpieli używam Emolium mam też mleczko , krem i taki krem specjalny do suchej i swędzącej skóry , wszystko z Emolium . Mój mały to niestety uczuleniowiec ile ja się naszukałam odpowiedniego proszku do prania chyba wszystkie jakie są na rynku na każdy miał uczulenie . w końcu piorę w p lynie Biały Jeleń ale u nas znowu ciężko go dostać tylko w jednej hurtowni znalazłam. Mój oglada tv w sumie ok.1 gdz dziennie ale tylko Jim Jam nic innego go nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polinkama dziekuje :) Mam pytanie, karmi ktoras z Was swojego szkraba kaszka ryzowa bobovita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pieczywa to ja jeszcze nie dawałam Bartek ma 8,5 miesiąca ale tylko 2 zęby i boję się zadławienia ..daję mu biszkopty to pomemła , pomemła i okey.Już nie mogę się doczekać tych kolejnych ząbków mały taki marudny dzisiaj to aż gryzł szczebelki w łóżeczku , biedny..a uspanie go to masakra ja go na plecy a on na brzuch i w nogi i tak się siłujemy kto pierwszy padnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×