Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

Gość Milusiaaaaaa
kochana Dacie rade i bedziemy mamusiami ja musze poczekac troszke jeszcze by dorosnac chyba ;) a wy nie traćcie nadzieji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
tez nie załuje bo jest odpowiedzialny i dojrzały i wiem ze z nim jestem naprawde szczesliwa:)) i on tak pragnie bysmy zostali rodziną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalyah82
Witam po krotkiej przerwie, robilam dzis test no i jak wczesnej wyszla mi druga strasznie blaaaaada tak dzis wyszedl totalnie negatywny :( i co ja mam o tym myslec? w sumie staramy sie dopiero jakies 1,5 cyklu od odstawienia tabl anty, ale sam fakt potrafi czlowieka dobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
Witaj Dalah ;* Ja młoda niedoswiadczona ale moj gin zawsze sie mnie pyta i upewnia czy oby na pewno nawet bladej kreseczki nie było;) Musisz poczekac na odp starszych dziewczyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalyah82
kurcze przeciez to nie ma byc moja pierwsza ciaza, mozna powiedziec ze wiem jak to jest a jednak... czasem w takich momentach czuje sie jak swiezynka w takim temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalyah - dziwną masz sytuację. Może zrób test z krwi w laboratorium - wtedy będziesz wiedziała czy to ciąża. Milusiaaaaaa - fajnie, że masz takiego narzeczonego :-) Ja pamiętam, że będąc w Twoim wieku też marzyło mi się dziecko, lecz nie miałam takiego faceta :-) Mój M w piątek złapał jakieś choróbsko i bierze antybiotyk. Teraz jest już prawie zdrowy, ale niestety wczoraj mnie i córcię zaczęło brać :-( Na razie piję herbatę z cytryną, ale jak nie przejdzie to będę musiała wybrać się do lekarza. i teraz jakby się okazało, że jestem w ciąży to choróbsko mi nie w drogę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalyah82
nie mam wyjscia musze poczekac i zrobic test blizej swiat, a do tego czasu starac sie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
ojj jestem wdzieczna losowi ze mi go dał^^ juz niedługo i tez bedziemy sie starac bo nie chcemy czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalayah to naprawdę dziwna sytuacja. Może warto już teraz zrobić test laboratoryjny? Milusia spokojnie dacie radę. Przed Wami jeszcze dużo czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba powinnaś
zrobić betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
wiem wiem, moze dziwne ze tak szybko chce ale gdy ostatnio miałam sytuacje ze moge byc w ciazy.. wszystko na to wskazywało objawy itp uruchomił mi sie taki jakby to nazwac ... ujawniła sie 'chec posiadania kruszynki' ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba powinnaś
ale ty jestes jeszcze dziecko....a dzieci chyba nie mogą mieć dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tutaj cisza....wszystkie spia???? juz NIE zrezygnowana-->> gdzie sie podziewasz??? alemka, nadya, martus, świnkaPIGGY ,pani ginekolog co z wami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od rana walczę z początkowym stadium przeziębienia - piję syrop z cebuli, jem czosnek i piję wodę z dużą ilością soku z cytryny, robię inhalację z sody oczyszczonej - mam nadzieję, że odniosę zamierzony skutek :-) U mnie pogoda fatalna - deszcz, dzisiaj zresztą i tak nie wychodziłam z domu, żeby bardziej się nie przeziębić. Przed chwilą ułożyłam do snu córeczkę i myślałam, żeby też się trochę zdrzemnąć, ale nic z tego - ja po prostu nie potrafię spać w dzień, chociaż w czasie pierwszej ciąży - zdarzyło mi się kilka razy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki...jestem ale przyszłam z pracy i tak mi się chciało spać ze 3 godziny przespałam...szok.. już mnie prześladuje myśl ze może w ciąży jestem hehe...ato pewnie zwykłe przemęczenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczeta :) Melduje sie i ja! Widze, ze tu robi sie coraz weselej :) Fajnie, fajnie, ze grono sie powieksza. Mam nadzieje, ze i ja do niego wkrotce dolacze. Wczoraj skonczyl mi sie okres, dodatkowo zaopatrzylam sie te testy owulacyjne (przyjda za 2-3 dni) I w przyszlym tyg.zaczynamy :) Co do tych testow to zdecydowalam sie na nie, bo w sumie troche jestem ciekawa kiedy tak naprawde mam ta owulacje...a jak jeszcze sie uda, to ho, ho! :) Milego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam u gina i stwierdził że widzi coś co ma jakieś 10 mm, ale nie wie dokładnie co to jest i mam iść za tydzień na powtórkę usg, dodatkowo mam zrobić betę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...10 mm to dosc duze to "cos". Dziwne, ze gin nie wie co to :/ A gdyby to byla ciaza, to ktory bylby to tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, gdyby była ciążą to albo teraz max 4 tydzień, no chyba że poprzednia @ była a mogłam być już w ciązy...niewiem....ide dziś na betę to sprawdzimy czy to coś ma wspólnego z ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
Wiewiora dobrze ze kupilas testy mysle ze pomoga:) ja bylam wczoraj u gin ale nie zrobil mi usg bo podobno jeszcze nie bedzie nic widac... mam isc dopiero 9 stycznia nie wiem jak wytrzymam do tego czasu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaorobaczka
Już NIE zrezygnowana - hmm testy mam nakupowane to będę robić. O ile nie dostanę okresu. Szczerze to już chyba bym wolała ten okres, żeby jakoś cały cykl doprowadzić na właściwe tory. Zobaczymy. A luteinę mam brać tak jak napisałaś - 2x1. Przez 10 dni, a potem jak dostanę okres od 16 dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoryjka -A co moze byc innego co ma 10mm?ja mam 4dni do@ I juz mnie skreca zeby leciec po test.jakas nowa nadzieja we mnie wstapila chyba za duzo sie naczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niewiem...może jakiś mieśniak???....wczoraj tyle się naczytałam w necie że mam już dość wszelkich domysłów...poczekam jeszcze tydzień do następnego badania i będę wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem lepiej za duzo nie czytac.moze faktycznie jakas fasolka kielkuje.a test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. O Wiktoryjka czyżby nowa mamusia? :-) Oby badanie za tydzień to potwierdziło :-) Nadia ja też nie mogę się doczekać tego co wydarzy się za te cztery dni... Moje przeziębienie już prawie minęło - domowa kuracja okazała się niezwykle skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na test chyba za wcześnie, poza tym napewno wyjdzie negatywny to poczekam lepiej do niedzieli minimum, żeby go zrobić. Poza tym sama już niewiem co myśleć, wczoraj gin powiedziała że jeżeli to mięśniak (a wolałaby się mylić) to mam mieć robioną histeroskopie--czy ktoś miał coś takiego??? no i dodała że on może być problemem w zajściu w ciąże...nic poczekam zobacze....chociaż od wczoraj to raczej sie tylko denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoryjka - na test chyba za wcześnie, zrób go tak jak piszesz dopiero za kilka dni. Mojej koleżance kiedyś gin "wykrył" mięśniaki, poszła więc do innego, żeby to potwierdzić i okazało się, że mięśniaków nie ma :-) Ważne, żeby gin miał dobry sprzęt do USG, wtedy badanie jest wiarygodne, no i gin też musi być dobry, żeby mógł to badanie dobrze odczytać :-) Nie martw się, wszystko będzie dobrze :-) :-) :-) Topikowe kobietki będą trzymały kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoryjka a kiedy masz miec @?a moze jak sie niecierpliwisz idz do innego lekarza sprawdzic...tak jak alemka pisze roznie bywa z nimi... Alemka to dobrze ze sie wyleczylas obysmy mialy prezent po choinke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×