Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

Gość dalyah82
Witam, ja tez dziewczyny staram sie dopiero od 1,5miesiac i jak na razie nic... chociaz mam cicha nadzieje ze skoro 4.12 mialam dni plodne (tak sądze) to jest jeszcze 6-10dni na zagniezdzenie sie zarodka(tak czytalam) to teraz byloby na test pozytywny jeszcze chyba za szybko? robilam wczesniej wyszla mi baaaaardzo plada kreska, ledwie widoczna, potem zrobilam kolejne i wyszly negatywne, wiec moze faktycznie jest jeszcze za szybko na test...? co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam 4 gr owulke I testuje jutro rano.choc najlepiej zrobic w dniu spodzidwanej @. Mozesz sobie bete zrobic jak juz chcesz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiiiiiii
dalyah taram sie dopiero od 1,5miesiac i jak na razie nic.. i co ty bys chciala juz w ciazy byc?????co to jest 1,5 miesaca kobieto!!!!!!!! trzeba cierpliwosci i czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalyah - musisz poczekać ze zrobieniem testu kilka dni, aby wynik był wiarygodny :-) Najlepiej 14 dni od owulki :-) Nadia - ja miałam owulkę 2 grudnia i test chyba też jutro zrobię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaorobaczka
hejka kobietki :) Jak mija dzień? Już NIE zrezygnowana - Ty to potrafisz zaskoczyć kobieto. Wchodzę sobie na topik, niczego nie przewidując a tu! BUM! Bliźniaki :D Ale super by było! Od razu kłopot z głowy, jak to któraś tu napisała. Za jednym zamachem ;) Ja na luteinie, ciekawe jakie efekty przyniesie. Miłego dnia kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jutro rano siusiamy I zobaczymy.moze jeszcze nic nie wyjsc ale jak nie zrobie tego testu to chyba jajo zniose hehe. A jak wyjda 2 krechy to dopiero bedzie fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zesrej sieeee
Nadia29 nie wiem jakie to jest sens robic test przed@:O:O zebys sie nie przeliczyla jak wyjdzie negatywny bo wy na tym topiku juz nie wie co macie robic 24 h na dobe sex i myslenie non stop:O takim tokiem myslenia to nigdy wam sie nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalyah82
miiiiiiiii Ja wiem ze 1,5 miesiąca to wlasciwie tyle co nic, ale myslalam ze jak te 1,5 miecha temu odstawilam anty to moze bym juz mogla zaskoczyc :) no nic, niemniej jednak musze czekac a jesli sie nie udalo to probowac dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaorobaczka
dalyah82 długo brałaś tabletki? dostałas okres po odstawieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja po odstawieniuuu
tabletek zaszlam dopiero w ciaze po 17miesiacach w tym czasie mialam problemy z owulacja czasem po odstawieniu zachodz sie raz dwa ,a czasem trzeba długo czekac i to nie oznacza ze nie bedzie zadnych problemów z zajsciem czy np leczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalyah82
tabletki bralam 1,5roku, a okres dostalam rowny miesiac po odstawieniu, byl normalny trawl 6dni, teraz powinnam dostac 2 miesiaczke ale sama nie wiem kiedy powinnam ja miec bo nie wiem jeszcze jakie bede miala cykle, ostatnia mialam 18.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaorobaczka
ja po odstawieniu - wiem własnie ze tabl. nie daja gwarancji na szybkie zajscie w ciaze. Cos czuje ze wlasnie u mnie beda problemy. :O dalyah82 - dobrze ze dostałas od razu okres. Ja przed tabl. nie mialam regularnego okresu wiec u mnie bedzie trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalyah82
ja mialam dosyc regularne miesiaczki zanim zaczelam brac, chociaz mialam tez dosyc dlugie cykle bo trwaly 35-37dni, zobacze jak to bedzie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja po odstawieniuuu
a dodatkwo moj robil badanie nasienia bo to ze dlugo sie nie zachodzi nie oznacza ze tylko kobieta ma sie badac jak mialam regularne ale w 3 cyklu mi sie @ rozregulowala:O i potem juzn ie mialam regularnych problemy z owulka mam znajoma ktorej siostra sie starala dwa lata :O maz mial problemy z nasieniem poddali sie inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalyah82
no ale my juz mamy jedno dziecko, teraz chcielismy miec drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja po odstawieniuuu
dalyah82 ja ci tlyko pisze jak to moze byc ale przeciez nie musi to ze masz dziecko tez nie oznacza ze mozesz nie miec problemow z zajsciem ale glowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalyah82
Wiem dziewczyny, doskonale zdaje sobie sprawe ze roznie moze byc, kazdy organizm jest innym, mam synka 6 etniego, przez te 6 at z moja gospodarka hormonalna tez moze roznie bywac, a i najmlodsza nie jestem, jeszcze troche i 30 i stuknie :) no nic, pozostaje trzymac kciuki i patrzec w przod optymistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
wlasnie wczoraj dostalam okres, nie jestem w ciazy:( chab sie zabije, przeciez wszystko zrobilam jak w "ksiazce" :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do okiiiiiiiiiiiiiiiiii
pani ginekolog jestes glupsza niz ustawa przewiduje:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaorobaczka
pani ginekolog - nie martw sie, nastepnym razem sie uda. Moze postaw na spontan a nie na 'ksiazki' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
chyba tak robie spontan :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUJUU
PANI GINEKOLOG CIAZA TO NIE PIEKARNIA ZE ZAMAWIASZ BUŁKI A NA DRUGIE DZIEN PO NIE IDZIESZ :o jak tak dalej bedziesz sie podniecac mierzyc tem,liczyc itd to nigdy w ciaze nie zajdziesz pamietaj !!! i robi test przed@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widze tutaj buleczki
i ciasteczka :) wesoło się u was zrobiło!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
hej kobietki: ) Dziewczyny trzymam kciuki by to fasolki pod choinkę były:) Mnie nie było troche zajec miałam uff ale juz sie uporałam ^^ pozdrawiam i całuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
Wiewiora jak mi wyszla druga kreska ale jasniejsza od kontrolnej to juz sie przytulalismy ale nastepnego dnia wyszly juz dwie takie same kreski. odczekalam 12godz i wtedy tez bylo przytulanie:)a do zaplodnienia pewnie doszlo wtedy jak wyszly dwie mocne kreski. ale sie rozpisalyscie teraz musze czytac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
a ja tam liczylam mierzylam temp myslalam o tym non stop i jakos w ciazy jestem. a test tez robilam 4 dni przed @ale jeszcze wyszedł negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sriti titi
dayla a ty chyba jestes troszke nawiedzona coo? 1,5 miesiaca staran i juz chcesz byc w ciazy i juz testy i panika, dziewczyno wyluzuj... pozatym po tabletkach nie tak odrazu sie ma owulacje, ktoras z dziewczyn juz nawet wczeseniej pisała chyba garnierka czy wiktoria czy ktoras tam, niewazne ze po dluzszym czasie brania anty powinno sie odczekac bo cykle moga byc bezowulacyjne, a organizm sie musi oszyscic i na nowow wyregulowac pozatym jeszcze niewiesz jakie masz cykle i wogole... nie histeryzuj nie siej paniki, bo jak ty jzu tak na poczatku schizujesz to co bedzie potem, popatrz ile czasu inne dziewczyny sie staraja ,tobie to psycha siadzie jak cos niewyjdzie. wyluzuj naprawde.... grunt to zdrowa psychika i spokoj nie panikowac, cieszyc sie sexem a nie myslec tylko o tym czy sie uda, bo wtedy dupa z tego.... neichce tu krytykowac i obrazac ale czasem trzeba sie troszke nad soba zastanowic .... a pozostalym dziewczynkom duzo usmiechu i owocnych staran:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA__
Czy brak objawów zbliżającej się @ może być objawem ciąży?? Zawsze przed @ bolały mnie piersi, brzuch i czułam się cała napuchnięta. @ powinnam dostać jutro albo w sobotę a objawów brak. Czy możliwe żebym była w ciąży?? Miała tak któraś z Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tutaj cisza??????? dziewczynki słuchajcie kobiet które naprawde miały długą drogę aby zajść w ciążę, ja się sama nie wypowiadam bo też krótko się staram....dlatego wole się od was wszystkiego dowiedziec moj M wziął się za porządki, w pierwsze swieto będzie u nas rodzinka i powiedziałam mu że prawdopodobnie zostają na noc, a mały pokój wygląda strasznie- same pudla z jego papierami, dlatego zaczyna to wszystko porządkować, a ja oglądam gesslerową, ale widzę że to już się zaczynają powtórki;) kicha....normalnie w telewizji nic ciekawego:) chyba poczytam dalej książkę- zaczełam "potęgę podswiadomości" - czytała któraś??? jak narazie dobrze się zapowiada:) no to miłej nocki życzę tym co nie mogą spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×