Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Miłego dnia Wam życzę! Czekam na męża z choinką:) Mój piesio oskar bardzo lubi śnieg (liże go i się tarza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, miłego przedwigilijnego dnia życzę ja dziś do 15 tylko w pracy, a później na resztę zakupów i w końcu do domku na pozostałe porządeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyneczki Ja kwitnę dziś w pracy do 17.00 a potem do domku spakować wigilijne jedzonko i wdrogę na Gdańsk. Ciekawe czy droga bedzie w porządku, bo w Toruniu wciąż kropi Wesołych Świąt i zdrówka dla was i waszych narodzonych i jeszcze nienarodzonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki życzę wam wesołych, spokojnych Świąt, aby spełniły się wasze największe marzenia. Owocnych starań o dzidziusia, a dla tych co już nie muszą, dobrego samopoczucia, żeby wszelkie problemy trzymały się od was z daleka.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, z okazji zbliżających się świat składam wam tak najzwyczajniej, zdrowych i spokojnych świąt bożego narodzenia, a także szczęśliwego nowego roku, oby był lepszy od tego co mija, i żeby spełniły się wszystkim najskrytsze marzenia:* prawie mam wszystko uszykowane, jutro będzię wędrówka ludów od jednych rodziców do drugich... boję się tych świąt, bo mamy kilka niespodzianek do zakomunikowania, ale w gruncie rzeczy nie są to złe niespodzianki:) ale czuję, że niektórzy nie będą pocieszeni...:( odezwę się jak już bedzie spokojniej, i opowiem co i jak bo teraz i tak zabiegane jesteście:) i koleżanko z torunia:) ja z okolic bdg jestem:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chce Wam życzyć. Wesołych Świat, oby nasze marzenie się spełniło. Trzymajcie się ciepło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Życzę Wam świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek - oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, który właśnie mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja również Wam życzę zdrowych, radosnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. Życzę Wam wszystkim spełnienia największych marzeń, żebyście wszystkie staraczki w Nowym Roku mogły ogłosić " będę mamą". Buziaki wielkie dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Wszystkiego dobrego, spokojnych, cieplych i rodzinnych swiat Bozego Narodzenia, spełnienia marzeń :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalyah82
Wszystkiego najlepszego w święta :), no i robilam wczoraj test i nic.. nadal negatywny, ale @ nadal nie mam, chociaz mam przeczucie jakbym miala dostac, pobolewa mnie brzuch, mam mase jakiegos dziwnego sluzu, pobolewaja mnie tak dziwnie jajniki, no cóż jak nie dostane @ to w sylwestra powtorze test. Trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusss20
Ja tez Wam wszystkim życzę wszystkiego co najlepsze duzo zdrowia bo jak to mowia jak bedzie zdrowie to bedzie wszystko:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche pozno, ale rowniez dolaczam sie do zyczen :) Zeby spelnily sie Wasze (nasze) ;) marzenia, te wieksze i te mniejsze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Kobietki. Jak minęły Wam święta? Bo ja właśnie wróciłam do domku. :) i oglądam film. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro wracam do domu. Cale szczescie ze juz po swietach bo chyba bym oszalala. Tylko siedzenie jedzenie I tak w kolko. Zero ruchu choc dzis mimo deszczu wyszlam na spacer bo juz nie moglam sobie miejsca znalezc. Nie potrafie sie tak lenic.Na szczescie jutro ide na fitness I juz nie moge sie doczekac. I nareszcie do domu.ufff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!! ja też mam już dość siedzenia przy stole i patrzenia na to jedzenie....dziś do pracy wzięłam tylko 2 jabłuszka:) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Czesc dziewczyny :) a u mnie po świętach bardzo fajnie :) Wczoraj bylismy 3 h na basenie wiec troche ruchu było ... tylko wyszlam do auta z mokra głową i jakos mnie dzisiaj chyba coś bierze :( a jak tam nasze przyszłe mamusie sie czują ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Po świętach jestem taka najedzona, że pęknę chyba. Szkoda, że na i ja nie mogę iść na fitness. Święta udane. Dziś byłam na chwilkę w pracy porobić sprawozdania i teraz leże znów w tym łóżku i się kisze. Wizytę mam dopiero 5 stycznia. Nie wiem jak wytrzymam. To jest najgorsze to czekanie. Pozdrawiam Was gorąco!!! Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie za 25 minut do domku jeszcze wyciągam mojego M do galerii na jakieś wyprzedaże, a później do łóżeczka Po świetach zawsze powinien być dodatkowych dzień na odpoczynek a nie odrazu do pracy;) a właśnie ...zbliża się sylwester i nowy roczek- co planujecie??? ja jadę na jakąś imprezę do hotelu spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wiktoryjka - już zaczęły się jakieś wyprzedaże?? Czy dopiero po nowym roku. Nigdy nie jestem super na bieżąco. Sylwester będzie w tym roku domowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula zaczynają się zawsze po świętach byłam dziś w tesco, c&a, oraz h&m- nawet conieco można znaleźć Kupiłam trochę bielizny- 50% taniej niż normalna cena, no i czatuję jeszcze na kurtkę dla mojego M, narazie przecenili z 299 na 199 zł- ale chyba jeszcze coś poleci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Ja tez sylwester w domku :) z moimi dwoma urwiskami :) Ale oni od kiedy otworzyli prezent od gwiazdora nawet nie chca za bardzo nigdzie isc ;) my dzisiaj 3 godziny wybieralismy oswietlenie do łazienek hehe jak tak ma wygladac urzadzanie domu to ja nie wiem ile to potrwa heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalyah82
Witam Was, troche sie martwie,mialam wczoraj wieczorem straszny atak. Miałam okropne bole, kłucia w podbrzuszu, nie moglam oddechu wziac wstac schylic sie, wzielam no-spe i po czasie mi przeszlo,. Tylko martwie sie co moglo to spowodowac, @ nadal nie mam, w wigilie test robilam i negatywny, a bole mialam jakbym miala rodzic hehe, takie skurcze dziwaczne, brzuch napiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dalyah kurcze to nieciekawie z tym atakiem. Mam nadzieje, że już lepiej się czujesz. Muszę sobie upolować na wyprzedażach tez coś fajnego:) A ja dziś trochę się źle czuje. Chyba po tej luteinie dopochwowo dostałam jakąś infekcję (grzybica?). Strasznie mnie swędzi i piecze. Na dodatek upławy mam takie lekko jasna kawa z mlekiem. Nie wiem czy to brudzenie takie jakieś poważne czy też brudzenie z podrażnienia przez luteinę. Czytałam gdzieś, że luteina podrażnia. Może coś o tym wiecie?? Buziaczki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Dalya idz do szpitala ginekologicznego na izbe przyjęc powiedz co i jak i zrobia Ci odrazu badania to nie sa zartu ja bym nieczekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula ja tez czytalam ze ta luteina dopochwowo podraznia wiec lepiej idz do lekarza niech ci zmieni bo bedziesz sie meczyc. a druga sprawa to taka ze w ciazy o wiele latwiej zlapac infekcje. Ale to pewnie ta luteina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Swieta, Swieta i po Swietach...ehhh...kto to teraz bedzie jadl te pozostalosci? ;) Mam pytanie do Martusss i do innych dziewczyn, ktore wykonywaly testy owulacyjne. A wiec...zaczelam je robic jakos w 11dc. Test wyszed pozytywny dopiero w 16dc w sobote. I wszytsko bylo by ok gdyby nie to, ze jest wychodzi pozytywny juz 5 dzien :/ Jutro juz nie bede robic, bo wiem, ze na pewno jest juz po owulacji. W teorii za tydzien mam dostac @. To o co w tym wszystkim chodzi? Czy ktos mnie oswieci? Milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja święta spędziłam w domu, Nowy Rok też spędzę w domu. Agula - Ty lepiej odwiedź jak najszybciej lekarza. Ja moje staranka przekładam na luty-marzec, stwierdziłam, że najpierw pozbędę się paru zbędnych kg :-) A przez święta przybyło mi 2 kg ...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
Wiewiora mi tak samo pokazywało a juz bylo po owulacji... My sie szaczelismy starac jak wyszla blada druga kreska i od tego czasu codziennie. ale do zaplodnienia na 100% doszlo 24.11 jak wyszla druga mocna krecha. Po owulacji juz nie zwracalam uwagi na to ze wychodza dwie kreski bo napewno po owu juz bylo:) Tez sie tym niepokoilam ale poczytalam troche i tak moze byc.:):) napewno sie udało:)ale Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×