Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

U mnie też spadł śnieg...ja się od dzisiaj obijam...mam urlop i idę dopiero za tydzień do pracy...może się trochę podleczę bo mnie choroba męczy...jeszcze muszę zrobić parę rzeczy na wigilię bo jedziemy do siostry mojego M...a potem słodkie lenistwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki a u mnie sniegu ani widu ani słychu;) wczoraj zmyłam się z firmowej wigilii, ale widzę że nieźle się działo, bo dziś jest sprzątanko:) najważniejsze ze tłumnik wczoraj mi zrobili i już samochodzik cichutko chodzi:) miłego dzionka w ten mrrrroźźny dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktoryjka ja czekam z niecierpliwością co u ciebie...mam nadzieję że @ nie przyjdzie...i będziesz miała wspaniały prezent pod choinkę... alemka...dobrze pamiętam że ty jesteś z lubuskiego?bo ja mieszkam niedaleko Zielonej Góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalyah82
Witam dziewczyny, u mnie nadal nic, zadnych przeczuc na @, mam nadzieje ze juz jej nie dostane:) ja jestem z pomorskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktoryjka w takim razie wszystkie będziemy znów czekać w styczniu... dalyah to trzymam kciuki zeby @ nie przyszła.... a jak dziewczynki u was z prezentami?kupiłyście już?ja się właśnie wybieram jeszcze pochodzić po sklepach może coś wypatrzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusss20
Cześć:) ja tez trzymam za was kciuki zeby @ nie przyszla:) w malopolskim od rana pada snieg ale dopiero z jakis 1cm. i w dodatku zimno jest -11st... Vivii a co tam u Ciebie?:) Dlugo sie nie odzywasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Na 16 idę do ginekologa na wizytę. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok. Na śląsku też pada od kilku godzin śnieg i jest biało. Napisze wieczorem.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...garnierka...
hejka dziewczyny no w Krakowie tez wkoncu spadl snieg, ale niema az takiego zimna -4 bylo w ciagu dnia. u mnie brak @, czyli sie jeszcze niedoczekalam tego mojego pierwszego po odstaweniu, w sumie myslalm ze normalnie przyjdzie a tu jak widac trzeba bedzie poczekac, no i ciezko mi bedzie okreslic te dni plodne i owulacje ehh... no ale mam jeszcze 3 miesiace to moze sie ureguluje do tego czasu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem po wizycie. Ginekolog potwierdziła ciąże tzn. widoczny był pęcherzyk ciążowy 3mm i tylko tyle. Zmartwiłam się, że bardzo mały ale ona powiedziała, że spokojnie-zobaczymy za dwa tygodnie. czyli 5.01. Kazała jak najwięcej leżeć, przepisała luteina 2 razy dziennie i dała l4 już na ciąże ( z kodem B). Troche się martwie bo scenariusz jak ostatnio na razie-też był bardzo malutki pęcherzyk:( Dziewczyny na forum miały już duży ładny:( Na razie nic-znowu czekanie. Jak macie coś na pocieszenie to przyjmę każdą dawkę tego leku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj agula, a który to tydz. ostatnio mało mnie na forum i mam zaległości...kiedy miałaś @? i masz plamienia jakieś, że leżeć Ci kazała? ja też jestem na luteinie, i mam się oszczedzac, i dlatego nic nie dzwigam, ale z tym lezeniem to wiesz, mi nie zalecała za bardzo...słuchaj, pęcherzyk jest??? JEST:) kazała leżeć??? to LEŻ!!!, luteinę kazała łykać??? znaczy się pod język:) to jak już jej smaku nie zniesiesz to ci zaleci dowcipnie....:) MUSI być dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JużNiezrezygnowana- ostatnią @ miałam 18.11. Termin spodziewanej minął 19.12. Cykle mam31-dniowe. Wczoraj jak byłam to był 21.12.-Może wcześnie ale i tak mały pęcherzyk na to co czytam na necie. Dostałam luteinę dopochwowa. Nie mam żadnych plamień, ale ostatnio też nie miałam i dobrze się czułam. Też bolały mnie piersi a pęcherzyk był mniejszy, więc boję się, że sytuacja się powtórzy-a tego nie zniosę. Badania wszystkie ok.(ostatnio też były).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty przestan czytac internet, tam jest wiele głupot popisanych, od przypadków znajomych znajomej znajomego...to ci nie pomaga!!! idą święta, odpręż się, wyluzuj i czekaj, ja nawet nie wiem jaki duży był pęcherzyk:/ powiedziała mi, że jest ok i papiery zabrała z całą teczką ze sobą na oddziale:/ zobaczymy na wizycie co i jak, chyba każdy ma cykora i jest to naturalnę, zwłaszcza w twoim przypadku!!!! ale poczytaj książkę, nie wiem, w pasjansa pograj:) krzyżówki na mnie działają bardzo dobrze:) bo usypiająco:):P ja mam jakiś dobry nastrój i wierzę, że wszystko będzie dobrze! u Ciebie także!! człowiek ma pewną pulę nieszczęść różnego rodzaju do wykorzystania i nie zawsze od razu musi ją wybrać:P pamiętaj:) tak wiem, ja ta coś napisze to tylko raz:) ale taki mój urok niestety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaszalałam, nie wiem sama jak ja to znosze te zapachy:) ale makowce popieczone, miodowniki królewskie też:) a czy wyszły królewskie to się zobaczy przy konsumpcji:P:) dziś wieczór serników a jutro jeszcze coś wymyślę:) i 2 domy będą zadowolone, myslę, że im starczy jak po 3 blachy dostaną :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki Już o śniegu czytam, a u mnie w kujawsko-pomorskim zimno, wietrznie i deszczowo. Mój Pan dziś mnie zastrzelił kolejną dyskusją o dziecku. Odstawiłam używki, mam witaminki i przeszłam na zdrowszą dietę, no i na basen chodzę regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka nie martw się trzeba mysleć że wszystko będzie dobrze...trzeba poczekać...a do tego czasu staraj się nie myśleć źle tylko tak że wszystko jest oki a maleństwo rośnie...musisz je "zaklinać":) już nie zrezyg - może i mi podrzucisz jedną blaszkę skoro tak ci świetnie idzie?:) ja piekę tylko jedno ciasto i robię sałatki...u nas tak zawsze jest że z M raz jedziemy do jego siostry a raz do moich rodziców...więc nie robię zbyt wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nadia za dobre słowo. Już jestem spokojniejsza i nie czytam. Wiem, że będzie co ma być i tyle. Na razie stara się o tym nie myśleć i nie nastawiać negatywnie dlatego krzątałam się dziś w kuchni i zrobiłam kapustę z grochem, kapustę z grzybami i farsz do pierogów. Ciągłe leżenie mi nie wychodzi jakoś. Jutro mój drogi małżonek jedzie po jodłę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Czesc dziewczyny :) a u mnie tak biało ze ho ho wczoraj tak posypało ze autem jechałam 10 km 2 godziny :( i sie slizgałam tak ze szok .... My juz szykujemy wszystko do swiat mały moj sobie zrobił urlop w przedszkolu i dzisiaj pakowalismy prezenty ubieralkismy choinki itd a jutro bedziemy rzadzic w kuchni :) juzNIEzrezygnowana ponoc mdłości to na dziewczynke mawiaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivii, jak powiem to M to wpadnie w depreche:) 3 baby na głowie???:P co tam chcecie, jak sie bujne w nocy to rano dhlem wyśle:P ja też świnkaP. z kuj-pom:) u mnie akurat śniegu ani widu ani słychu:) przerzuciłam się na siemię lniane i pomaga... a ja tradycyjnie teściom i moim piekę ciasta:) już teście jacy są tacy są, ale w końcu to też ludzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczynki. Ostatnio rzadko bywam ale jakoś jestem pochłonięta świętami. Ja z wielkopolskiego i też biało u mnie. Nie znoszę śniegu i zimy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Ja tam lubie snieg tylko nie lubie jak jest zimno hehee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×