Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

testy są raczej czułe i 2 dni po spodziewanej @ raczej powinny wykryć ciążę i obojetnie czy to jest rano czy popołudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alemka,wiktoryjka to ja trzymam za was mocno kciuki bo szansa jest:) Dorotka po spodziewanej @ mozna juz robic o dowolnej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
Witam dziewczyny:) wczoraj mialam takie dziwne klocia w podbrzuszu i jakby skurcze jelit ale nie wiem dokladnie. Poszlam dzisiaj ddo innego gin bo wolalam to sprawdzic Kawal buca a nie lekarz mialam wrazenie ze w ogole sie na robocie nie znal. no ale z drugiej strony na usg zobaczylam kropeczkę:) szkoda ze mi tego wydruku nie dał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) dziewczyny trzymam kciuki!!! u mnie jest taka huśtawka nastroju, że sama się sobie dziwie...:/ dziś to chyba kogoś rozniosę...:/ mam nadzieję, że ominie to M:) ale serio, tak mną telepie dzisiaj, że szok, ale ciesze się bo dzisiaj mdłości nie mam, tylko piersi, taaaaak bolą, ale jakby miały się takie już zostać to pocierpie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
Ja już mam dość :( byłam w aptece po test. Wróciłam, poszłam do łazienki i okazało się że dostałam @ :( Teraz siedzę i ryczę :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka - to się nazywa złośliwość losu! Nie martw się i nie płacz w następnym cyklu na pewno Ci się uda!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka_następnym razem się uda:) powodzonka ja już w końcu w domku, najlepsze jest to że chyba okna muszę od nowa myc....bo sąsiądka z góry nie wiem co robiła, ale moje okna wygladają strasznie- całe pozalewane....kurcze....niezłe..... jutro mam wigilię firmowa, a do tego wszystkiego jeszcze odleciał mi tłumnik od samochodu- pech przed samymi świętami no nic.....nie ma co się załamywać... @ jeszcze nie dostalam, ale coś czuje ze napewno przyjdzie jak co miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka:* następny miesiąc bedzie wasz, przez jakiś rok dorotko test ciążowy był moim stałym elementem wywoływania @:/ ale w końcu się udało... i sportowy wydech w aucie to jest to:) kiedyś tak ze 3 m-ce jeździłam:) bo M nie miał czasu zrobić, aż w końcu nie było co łatać i nowy trzeba było kupić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
Już nie zrezygnowana w ktorym Ty jestes tygodniu?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny- dziś byłam pierwszy dzień w pracy po chorobie. Nie dostałam @. Test pozytywny więc umówiłam się na środę do mojej pani ginekolog. Mam nadzieje, że będzie ok tym razem. Czuję się dobrze-tylko strasznie mnie piersi bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co tutaj ostatnio taka cisza??? naprawde nie ma z kim pogadać gdzie się podziały wszystkie staraczki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem czy z 3ema:) dowiem sie po nowym roku na00% :) ogólnie chyba dobrze, czasami brzuch ciągnie, ale nie to że non stop, i piersi nabrzmiałe są, mdli mnie bardzo:( ale kleik z cukrem i sokiem nawet nawet smakuje, zobacze, może z jakichś płatków owsianych spróbuje zrobić...dla odmiany:) i hustawka emocjonalna, ale ja sama od siebie czasami histeryczka byłam to teraz może sie nasilic...;/ oby nie bo współczuje M wtedy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka nie martw się ja też mam @ ale postanowiłam się tym nie przejmować...nie można w ten sposób...nic na to nie poradzisz...trzeba to przełknąć i starać się dalej...w końcu zaciązymy zobaczysz...ale nie można żyć w takim napięciu bo wtedy nici z dzidziusia... też się kiepsko czułam, bo jakoś tym razem miałam wielką nadzieję, ale ja mam doskonałe lekarstwo - fitness - to doskonale działa na głowe(nie tylko na ciało)...mimo że boli mnie brzuch to wróciłam we wspaniałym nastroju i z nowymi siłami na starania... także nie płacz i trzymaj się dzielnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
ja tez jestem w 7tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki w ten mroźny dzionek:) nadal nie mam @, może coś mi sie przestawiło, chociaż nigdy mi sie nie opóźniała- zawsze równo 28 dni i przychodziła dziś mam spotkanie wigilijne w firmie, ale dopiero o 16:) - to troche sobie posiedzę. Wcale nie lubie takich firmowych spotkań, ale ponieważ to moja nowa firma, bo pracuje tutaj dopiero 3 miesiąc to wypadałoby poznać załogę w całości.... w dodatku na dziś umówiłam się z fachowcem od tłumników, ale dopiero na 17 to myślę że to spotkanie w godzine się zakończy:) miłego dzionka dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! A ja dzisiaj dostałam @ :-) Ale tak łatwo się nie poddaję i liczę, że w tym cyklu się uda :-) razem z Nadią i Dorotką oczywiście - bo we trójkę raźniej przejść ciążę :-) :-) Przynajmniej zrzucę 2-3 kg :-) Chyba...:-) Wiktoryjka - czy już mogę Ci pogratulować? :-) Ostatnio narzekam na brak wolnego czasu :-( juzNIEzrezyg.29 - na mdłości spróbuj siemię lniane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alemka jeszcze nie ma co gratulować bo wszystko się może zdarzyć, poczekam jeszcze jak dziś nie dostanę to jutro zrobię test i wtedy zobaczymy :) ale jakby coś to w razie czego w przyszłym cyklu też sie będe z wami starać, jeżeli teraz nic nie wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
Dziękuję Wam za miłe słowa :) zaczynam wierzyć że następnym razem nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoryjka - to może jednak? :-) Ja od dzisiaj na diecie, ale takiej bardzo rozsądnej :-) ale tylko do dni płodnych :-) Dotrotka - w tym cyklu na pewno nam się uda :-) :-) :-) Byłam dzisiaj z małą dwie godziny na spacerku, bo taka piękna pogoda była - mała nawet nie chciała wracać :-) A teraz M poszedł ją usypiać :-) To jego obowiązek :-) Zresztą ze mną po południu jakoś nie chce zasypiać :-) M to się udaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalyah82
witam, a ja sie uwziełam i cierpliwie czekam do piatku, wtedy zrobie test, no chyba ze wczesniej @ dostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalyah82
ja tez:) chociaz sama nie wiem kiedy powinnam ją dostac :) ale wydaje mi sie ze chyba juz na dniach i ile juz nie minal jej termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane. Trzymam za Was wszystkie kciuki. :-). Miłego wieczórku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! U mnie w końcu spadł śnieg!!! :-) Co prawda jest go bardzo malutko, ale jest! :-) Życzę Wam miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×