Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze mama

pozytywny test a brak ciąży na usg

Polecane posty

Co ma być to będzie,najlepiej idź na to badanie krwi bo taka niewiedza jest najgorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też od kilku dni słysze nie nakręcaj się, nie słuchaj itd, ale jest ta ciekawość :) niczytałam całego wątku, w sumie napisałam tu bo sama tez mam pozytywne testy z moczu no i te najwiarygodniejsze z krwi a na usg narazie nic nie widać ale moze jest za wcześnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
dziś mam wolne, sama niepojadę tam bo jestem za bardzo zdenerwowana, myślicie, że tylko rano robi się taki test z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikiszka
przez cały dzień pobierająkrew na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pobrali jak przyjechałam około 13, a później rano po 5 to z teog względu żeby nocna zmiana pobrała i wynik był na poranną wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlapsakielbasa
zamiast gdybac czy jestes w ciazy ,powinnas isc na bete,juz dawno bys wiedziala a nie denerwowala sie i nakrecala,idz babo na ta bete ,nie jedna przychodnia jest w Twoim miescie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
a właśnie, że jedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlapsa kielbasa
to wsiadz w auto czy busa i jedz gdzie indziej i bedziesz miec czarno na bialym to nie XV wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
ciociu dobra rada wyluzuj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmigaj na bete, chyba lepiej szybciej wiedzieć , najważniejszy przecież jest pierwszy trymestr wiec moze powinnas brac jakies iwtaminy jeżeli jesteś a napewno kwas foliowy musisz potwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście z tym podejściem możesz sobie uroić ciąże!ale nie znam kobiety która w tej sytuacji by sie nie denerwowała! więc głowa do góry.ja poroniłam juz trzy razy mam synka i juz nie jedno widziłam.ostatnia ciąże cała leżalam w szpitalu i wiele widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
teraz nie mogę nigdzie śmigać choćbym chciała....wróci mąż z pracy to się zobaczy...a zwoją drogą dziwne, że lekarz nie widział potrzeby wykonania tego badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mnie zdizwił fakt ze u mnie nie robiła usg dopochwowego zeby potwierdzić ciąże dopiero gdy wystąpiło krwawienie i wylądowałam w spzitalu to tam mi takie badanie zrobili... co lekarz to inna metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
no i właśnie, gdyby lekarze byli bardzioej zdecydowani to łatwiej byłoby to wszystko ogarnąć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale przecież ty mozesz przedstawić swoje wątpliwości i poprosićo rozwianie ich tym badaniem, tu chodiz o twoje zdrowie i być może twojego dziecka :) wiec chyba warto zrobić takei posunięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
obdzwoniłam wszystkie labolatoria w mojej okolicy.... i niestety tylko w poniedziałek mogłabym zrobić.... a wynik na 2 dzień...mieszkam prawie na wsi więc niektórych może to dziwić, ale tak tu właśnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
póki co zabieram sie za sprzątanie.... taki relax ;) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz może idź do szpitala i udawaj że cie brzuch boli.przyjmą cie na oddział i ci zrobią szereg badań dowiesz się w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam
cześć dziewczynki! jak tam, wyspane po wietrznej nocy? może mama - robiłaś już tą bete? daj znać buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
witajcie :) nie robiłam bety, nie nakręcałam się, nie siadałam do kompa nawet by nie myśleć... dziś byłam na usg :):):):):):):):):):):):):):):):):):) 7 tydzień ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę zostać mamą
bardzo się cieszę, życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam
Kochana moje ogromne gratulacje!!!! Wiedziałam od samego początku! Super, witam "w gronie mamusiek" A byłaś u tego lekarza co pisałaś, co miał przyjechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
bylam u tego co ostatnio, ale był z nim w gabinecie spec od usg inny lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytuję temat
gratulacje ;) życzę Ci powodzenia, spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam
To pewnie się nieźle zgasił, bo tydzień temu nic nie widział he. to na kiedy termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam,byłam pewna u mnie też dopiero w 7tc było widać:)!!!!!!!!Gratuluję kochana!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×