Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała czarnulka

pragnienie dziecka

Polecane posty

Gość matxxx
Gdy jesteś bohaterem tego filmu to się ujawnij. Ja go oglądałam dwa razy i trudno uwierzyć że ta osoba jest zdrowa umysłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matxxx
I jeszcze pytanie co według ciebie jest grzechem zabić niewinne dziecko czy iść na zabiegi do bioenergoterapeuty żeby zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjl
dziecko od energoterapeuty jest 'oddane' szatanowi. wiec radze uwazac. i posluchac jednak filmu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicinia
Jednak jesteś osobą ciężko chorą idż do lekarza posłuchaj mnie jako kobietę. Gdy byłeś oszustem w gronie bioenergoterapeutów nie myśl że zamieszasz mnie lub innym kobietom w głowach. Trzeba było wtedy myśleć o dobru a nie teraz nas uświadamiać bojąc się nawet trochę ujawnić. Teraz wiem że to ty pisałeś na tych innych tematach udając świetego. Tak mocno wierzący/a/ a nie wie że każde dziecko należy do Boga, z tych słów co napisałaś na końcu będziesz mocno rozliczana przez naszego OJCA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobyal
dla bhjl To jest poważne forum a ty wszystkim ublizasz, nawet mnie i mojemu dziecku poczętemu dzięki bioterapi. Może to ty jesteś dzieckiem szatana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarnulka
Dłuższy czas nie byłam na forum, i gdy przeglądam jestem zszokowana tym co było pisane. Są jeszcze osoby, które myślą że spotkanie bioenergoterapeuty to jest coś czego trzeba unikać.rozumie duże zacofanie wsród kobiet w Polsce, ale najwyższy czas żebyście Panie dorosły do Europy. Tak jak obiecałam muszę się z niektórymi podzielić szczęśliwą nowiną. Prawdopodobnie jestem w ciazy, test jest pozytywny. Moze ktos powie ze bylam szalona, wykonujac zabiegi trzy razy dziennie ale sie oplacalo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz.......
czy to nie jakas ukryta reklama???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarnulka
Ja się nie zajmuje reklamą, piszę bo obiecałam poprzednio że podzielę się radosną nowiną. W szczególności napisałam do Pani 111122222drewa222. Przepraszam że miałyście odczucie że komuś chcę nabić kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka33
Dla no coz....... Nie sądze żeby to była ukryta reklama, co Ta Pani miała by z tego. Ja też mam dziecko dzięki bioterapi chociaż syn ma już osiemnaście lat ale napewno niezapomnę osoby która mi pomogła. Ten człowiek już nie żyje ale do tego czasu co jakiś czas udaję się na zabiegi do różnych ludzi bioenergoterapeutów i nie żałuję i nie choruję. Dla Pani mała czarnulka gratuluję zajścia w ciąże i proszę pisz czy wszystko dobrze się toczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarnulka
Dziękuję za miłe słowa, ale sa też takie które krytykują moje przyjazdy na zabiegi do bioenergoterapeuty. Jestem dobrej myśli że będzie wszystko w porządku, tak długo się starałam aż wreszcie będzie dzidziuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111122222drewa222
DO MALEJ CZARNULKI GDY PRZECZYTASZ MOJĄ WYPOWIEDZ TO PROSZĘ ODEZWIJ SIĘ, CZY JESTEŚ W CIĄŻY I CZY WSZYSTKO W PORZĄDKU. MY TEŻ Z MĘŻEM PODJĘLIŚMY DECYZJE ŻE JEDYNA NASZA SZANSA NA DZIECKO TO MEDYCYNA NIEKONWENCJONALNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarnulka
Dla pani 1111.... Jestem w ciąży i czuję się dobrze .Dobrze ze niesluchalam nawiedzonych .Ją miałam zabiegi w firmie naturoterapi w krzeszowicach i jestem zadowolona . Gdy podjelscie decyzję to życzę wam takiego szczesia jak ją mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój mąz nie chce
Od trzech lat próbowaliśmy z męzem mieć dziecko, dopiero kilka tygodni namówiłam go na wizyte u lekarza. Diagnoza ja mogę mieć dzieci on jest niepłodny. Namawiam go na wizyte u uzdrowicieli między innymi u bioenergoterapeutów ale on jest bardzo nieufny, chociaż rozmawialiśmy o tym problemie z różnymi ludzmi którzy dzięki takiemu leczeniu mają dzieci. Nawet lekarz nie ma nic przeciwko takiemu leczeniu. Proszę pomóżcie mi ,jak go namówić żeby spróbował takich zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teala 553123
Ja bym postawiła mu warunek, albo próbujesz wszystkiego zeby się wyleczyć albo z nami koniec. Jak nie to może adopcja albo in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do durnej baby ktora by
warunki stawiala. A gdyby ktos tobie taki warunek postawil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teala 553123
Jak się boicie chłopa to wasz problem. Ja nieraz stawiam mu warunek albo ja albo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój mąz nie chce
O adopcji ani o in vitro nie chce słyszeć. Jak mu dam taki warunek a ON odejdzie i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teala 553123
To jest jeszcze tylu mężczyzn na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik 86
Spróbuj porozmawiać o dziecku jeszcze raz, daj do zrozumienia jak ci zależy na nim oraz jak ważne jest dla ciebie dziecko. Gdybyś mogła namówić go na adopcje to było by wspaniałe, a gdybyś przekonywała go na bioterapie powiedz że to będzie tylko diagnoza czy jest szansa na jego wyleczenie. Mnie takim podstępem namówiła moja ukochana żona i momy już trójke dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupijaja
Mój mąz nie chce ale co to znaczy jest nie plodny robil badanie nasienią? i jakie wyniki jest przeciez jeszcze mozliwsoc podejscia do inseminacji np ze slabymi plemnikami na jakies podstawie lekarz stwerdzil nieplodnosc? bo nie plodnosc da sie leczyc a bez plodnsc jest nie odwracalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarnulka
Z okazji nadchodzącego NOWEGO ROKU dużo radości oraz spełnienia wszystkich marzeń wszystkim KOBIETOM PRAGNĄCYCH DZIECKA życzy szczęśliwa czarnulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111110000000
Skąd jest koleżanka moze mogę pomóć. Ewentualnie proszę podać maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarnłlka
Długo nie pisałam, zrobiłam sobie przerwę świąteczną. Napiszcie co u was słychać, czy która z was już spodziewa się dzidziusia. Ja jestem coraz bardziej szczęśliwa bo szybko mija czas a z moja ciąża jest wszystko ok. Pozdrawiam Was drogie Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111122222drewa222
Dzięki autorce postu oraz osobom które wypowiadały się na tym forum za słowa otuchy i dane mi namiary na człowieka dzięki któremu zaszłam w ciąże. Teraz już piszę jako szczęśliwa przyszła mama. Dla małej czarnulki, myśle że zaglądasz na forum napisz jak się czujesz i czy wszystko jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĄCA A NIE MOGĄCA
Ile zabiegów potrzebowałaś i ile cię to kosztowało? Czy zaszłaś w ciąże bez sprzeciwu męża ? Gdy możesz może podasz mi stronę internetową tego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111122222drewa222
Droga Pani miałam kilkanaście zabiegów a co do kosztów to napewno mniej niż leczenie bezpłodności w klinikach. Mąż nie miał nic przeciwko bo tak samo chciał dziecka jak ja. Adres jego strony to www.stanislawkramarczyk.pl.tl. Gdybyś miała sie do niego wybierać to ustal sobie wizytę często wyjeżdza do chorych. Pozdrawiam i życze spełnienia marzeń bo teraz wiem jak cudownie czekać na urodzenie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarnulka
Witam Panią 111122222drewa222 gratuluję że się udało, wiem jak kobieta jest szczęśliwa gdy spełnią się marzenia. U mnie jest wszystko w porządku, żadnych problemów w ciąży. Z mężem jesteśmy tak bardzo szczęśliwi że myślimy namówić tego Pana do założenia gabinetu w Niemczech lub we Francji, ale nie wiem czy skorzysta z takiego podziękowania jak wynajęcie przez nas lokalu pod gabinet i mieszkania. W maju chcę porozmawiać osobiście z Panem Staszkiem na ten temat. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111122222drewa222
Dzięki za miłe słowa. Cieszę się że wszystko u Ciebie w porządku , szkoda gdybyście go zabrali z Polski. Nie będziemy pisać na kafeterii o naszych sprawach gdy chcesz to podam ci meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarnulka
Gdy chcesz porozmawiać to napisz jaki masz mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×