Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natka*

zakup mieszkania w narzeczeństwie

Polecane posty

Ale Ty nie rozumiesz chyba ciągle o co chodzi. Zaproponowałam mieszkanie na kredyt, to się nie zgodził, na wykup części mieszkania przeze mnie też nie, bo chce mieć 100%. Nigdzie nie napisałam, ze chcę mieć część jego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim to się nie wykłócam, to raz, a dwa gdyby wkład był nierówny to odpowiadałby udziałowi w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem koleś robi wszystko, zeby ta idiotka się od niego odczepiła :D a ta nadal nic nie kuma i twardo planuje ślub :D \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a dwa gdyby wkład był nierówny to odpowiadałby udziałowi w mieszkaniu." ale chciałabyś korzystać z całego mieszkania, prawda? :D cwaniara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jesteś idiotką ;) A co, miałabym chodzić tylko po jednym pokoju z 3 na przykład? Puknij Ty się w główkę dziewczynko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prixxxx
Natka przeczytalam caly temat i dziewczyno przejrzyj na oczy Ty naprawde myslisz ze on Cie kocha? no litosci. Gdy facet kocha robi wszystko aby jemu kobiecie bylo jak najlepiej przedwewszystkim ja szanuje a nie widzi w niej podstepną zlodziejke ktora chce mu ukrasc jego ukochane pieniazki. Jesli cale zycie chcesz czuc sie jak lokatorka to Twoja sprawa tylko pozniej nie placz na losem bo juz teraz wiesz ze tak bedzie wygladalo Twoje zycie. Ps. Jesli Twoj narzeczony jest taki cwany i chce rozdzielnosci wszystkiego to zapytaj go czy dzieci chce miec wspolne czy tez moze bedziecie mieli oddzielne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sama jesteś idiotką" cholera, normalnie nie wiem co odpowiedzieć na tak "błyskotlywą" ripostę :D🖐️ "a po rozwodzie ona bierze kuchnię i kibel, on salon, łazienkę, sypialnię i dodatkowy pokój" no :D oni się w ogóle tak "kochają", że śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto na Ciebie tracić energii :) Bon prixxx - sprawa dzieci też nie została jeszcze wyjaśniona :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
no jak to nie zostala wyjasniona?? przeciez on Ci powiedzial, ze wezmie najlepszego adwokata w razie rozwodu i sprawi, ze dzieci zostana z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prixxxx
Powiem Ci z doswiadczenia, tez kiedy spotykalam sie jakies 2 lata z facetem o wiele zamozniejszym odemnie(wcale nie jestem jaka uboga). Facet mial podobne zachowanie do Twojego na wspolnym wyjezdzie czy przy okazji wspolnego wyjscia potrafil prosic o 2 rachunki! tak zeby on nie zaplacil za mnie tych kilkunastu zlotych! no ze kur....!! jak teraz o tym mysle to mnie krew zalewa. Na poczatku oczywiscie bylo milo zachowywal sie jak facet ale byla to tylko przykrywka bo juz po kilku mies pokazal swoja nature. Miarka sie przebrala gdy pewnego razu zazartowalam ze mam u niego kawe bo przy oburzony stwierdzil calkiem na powaznie jak to? niby z jakiej racji. To mi nie pozostawilo zludzen, chociaz tez zapewnial ze kochal. Z perspektywy czasu wiem ze to byla najlepsza decyzja teraz jestem z szczesliwym zwiazku gdzie nie ma moje Twoje bo jest nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, wtedy tak, ale ja myślę raczej o jego mamusi i ich decyzjach odnośnie dzieci :o Nie chcę poruszać tego tematu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny facio
A ja wam powiem, a jestem 10 lat po ślubie, że: 1. To normalne, że każdy się zabezpiecza. Ja też tak zrobiłem i mieszkanie, które rodzice mi dali zostało przepisane przed ślubem (chociaż teraz już tak nie trzeba). 2. Jak wzięliśmy ślub to kupiliśmy mieszkanie na kredyt, które spłacaliśmy z naszego wspólnego konta 3. Jeśli już przed ślubem się kłócicie i partner mówi ci, że możesz się wyobrazić, to ja nie widzę żadnych szans aby wasze małżeństwo przetrwało dłużej niż 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
czyzby maminsynek???? wez uciekaj od niego jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maminsynek nie, ale rodzice po rozwodzie. Do tego nie mam w niej przyjaciółki, więc wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslawe-84
załóż następny topik durna krowo :O" jakie podpaski kupić " :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
ok biedny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
mialo byc oj jaroslawe - wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
pisala juz, ze on tak nie chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslawe-84
milcz stara szmato :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
co za klasa, jaroslawe - no brawo, brawo, zaimponowales mi hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×