Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panna Młoda 2012

Ślubujemy Pażdziernik 2012

Polecane posty

moja tez jeszcze wisi, juz dwa razy odezwaly sie jakies kobiety, jedna chciala nawet przyjechac na przymiarke i miala zadzwonic, no ale w koncu jakos nic z tego nie wyszlo. a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u nas bardzo dobrze. W naszej relacji nic się nie zmieniło. Jest super. Bardziej codziennie, ale i tak super. Jeszcze się nigdy nie pokłóciliśmy ( a znamy się już 2,5 roku i po ślubie jesteśmy od pół roku) i chyba się nie pokłócimy, takie charaktery (spokojne). 2 tygodnie temu w końcu skończyliśmy robić swoją własną kuchnię. Przystosowanie pomieszczenia na kuchnię i wykończenie wszystkiego samodzielnie zajęło 4,5 miesiąca (długooooo). Ale jaka teraz frajda zjeść śniadanie w swojej kuchni, przy swoim stole i pić kawę z ekspresu ciśnieniowego (notabene prezent ślubny). Teraz chwilkę odsapniemy od remontów i bierzemy się za szykowanie salonu. W wakacje planujemy podróż poślubną (bo po ślubie byliśmy tylko 3 dni w Kazimierzu Dolnym). Wybieramy się w góry (Tatry), na Słowację i do Pragi czeskiej. :) Dzidzię planujemy począć jeszcze w tym roku kalendarzowym (pewnie w wakacje). Sukni nie będę sprzedawać.Już schowana jest na strychu. Jak będę babulinką to ją wyciągnę i pokażę wnuczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my cały czas u teściów, jeszcze minimum rak zanim ruszymy z adaptacja naszego poddasza :( poki co kase zbieramy. ale nie moge sie doczekac az bede pania we wlasnym domu, chociaz na tesciow nie moge narzekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my nadal wynajmujemy mieszkanie,planujemy je zmienic, w przyszłym roku zaczniemy myslec o czymś swoim.mój mąż chce działkę kupic i dom budowac ja sam nie wiem czy dom czy mieszkanie w bloku...każde z rozwiazan ma swoje plusy i minusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzus
My tez juz w końcu po remontach i mamy swój kawałek mieszkanka. Cudownie jest "być na swoim". Sukienka jeszcze wisi w szafie i czeka na sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex_andra
Jeszcze trochę i stuknie nam rok!! Oczywiście robimy obiad dla rodzinki w naszej restauracji gdzie braliśmy ślub. Rocznica połączona z moimi urodzinami :) A wy jak będziecie świętować roczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ DRAGON
Witam serdecznie, polecam Oprawę muzyczną DJ DRAGON z Katowic 10 godz. 1100zł -tel. 518-953-464 Naprawdę godna polecenia,dużo sprzętu w tym oświetlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×