Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panna Młoda 2012

Ślubujemy Pażdziernik 2012

Polecane posty

Gość ewaabra
Po latach doświadczeń w pracy makijażystki w końcu stworzyłam książkę instruktażową dla wszystkich osób zainteresowanych sztuką makijażu. Znajdziesz w niej proste lekcje krok po kroku, cenne wskazówki i poufne informacje branżowe. Obiecuję, że Perfekcyjny makijaż pomoże ci osiągnąć mistrzowski poziom w sztuce makijażu. Miłej lektury! Bobbi Brown Bestsellerowa autorka wg list „New York Timesa To książka, na którą czekały wszystkie kobiety dwudziestopięcioletnie doświadczenie Bobbi Brown w świecie makijażu zawarte w jednej, podejmującej w kompleksowy sposób temat publikacji, w której Bobbi hojnie dzieli się swoją wiedzą. Ponad dwieście kolorowych zdjęć, instrukcje krok po kroku i dziesięciopunktowy przewodnik doskonałego makijażu uczą, jak właściwie nałożyć makijaż w ciągu dziesięciu minut, a nawet szybciej! Perfekcyjny makijaż Bobbi Brown uczy profesjonalnej aplikacji kosmetyków kolorowych. Książka zawiera wszystko to, co powinnaś wiedzieć: + podstawy pielęgnacji skóry: oczyszczanie, nawilżanie, informacje o zdrowej diecie, a nawet witaminach, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania skóry, paznokci i włosów; + pędzle i inne specjalistyczne narzędzia: sposoby używania poszczególnych pędzli i innych przyrządów oraz dbania o nie; +makijaż oczu: kompletny i szczegółowy przewodnik pokazujący, jak używać tuszu do kresek (eyelinera), cieni i tuszu do rzęs wskazówki, jak malować oczy różnych kształtów i w jaki sposób dobrać odcienie do koloru tęczówki; + korektory i kamuflaże: nauka profesjonalnego maskowania cieni pod oczami; + wybór odpowiednich odcieni i kolorów makijażu: malowanie skóry w zależności od jej rodzaju i karnacji; +bronzery i samoopalacze: metody osiągania efektu skóry muśniętej słońcem bez narażenia jej na zniszczenie promieniami UV; + makijaż na specjalne okazje: makijaże ślubny i wieczorowy oraz instrukcja uzyskania idealnego efektu smoky eyes (przydymionych oczu); http://allegro.pl/my_page.php?uid=26079086 zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
wczoraj ze świadkową robiłyśmy kotyliony:) kurcze zajęło nam to cały wieczór, ale za to jaki efekt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki :) ja już jestem mężatką :D Wszystko wyszło idealnie! Denerwowałam się - ale niepotrzebnie, udało się doskonale!!! No i jakimś cudem, mimo wszelkich prognoz i zachmurzonego nieba na godzinę przed ślubem wyszło słońce i pogoda utrzymała się do wieczora :) Mam nadzieję, że Wasze imprezki będą tak udane jak i moja - życzę Wam tego z całego serca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupiłam na allegro,zapłaciłam 10zł za 65szt.niestety nie mam czasu na takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzuś
Panna Młoda 2012- słodki upominek:) Ja nadal nie wiem co mam kupić swoim świadkom. Wczoraj byłam w komisie i pytałam o wypożyczenie bolerka, kurcze 80 zł zawołała:/ gdzie 100zł kosztuje nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna jesienna Gratulacje!! Fajnie że pogoda dopisała:)i że wszystko wam się udało:) ja za juz mniej niz za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna jesienna - gratulacje :) szczęśliwa żono. :) super, że się wszystko udało i że pogodę mieliście. :) Teraz sobie pewnie odpoczywasz po wszystkim. Zuzuś i genova Ja mam bolerko szyte na miarę, z długim rękawem i płacę 80 zł. No i zabieram je na zawsze. W ten weekend zaczęły się zjazdy. :( także do wesela to zleci jak w oka mgnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
kolejna jesienna GRATULACJE!!!!! chciałam kotyliony bardziej złożone i one kosztują 40-50gr a jak dla mnie to ździerstwo:) Kupiłam tasiemki i klej-wyniosło mnie to 20zł:) Za tę cenę zrobiłam 100kotylionów i 50 zawieszek na alkohol. W sumie zajęło mi to dwa wieczory:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki :) Słuchajcie - garść dobrych rad: para rajstop/pończoch zapasowych to stanowczo za mało - ja załatwiłam ubierając się jedną a tuż przed wyjściem drugą parę... Przećwiczcie sobie przed ślubem wspólny przemarsz do ołtarza :) My oczywiście razem często chodzimy za rękę/pod rękę i jest NORMALNIE, ale w tych nerwach nie uzgodniliśmy tempa i najpierw mój małżonek popędził, ze mało butów nie pogubiłam, a potem jak on zwolnił, ja nabrałam rozpędu... ustalcie koniecznie- jak idziecie!!! Puder w kamieniu niech świadkowa ma pod ręką - ja na szczęście wytrzymałam bez łez, ale ona wyła i musiała się poprawiać - puder został w torbie w aucie i niestety na zdjęciach pod kościołem mam białe plamy pod oczami - tam gdzie ocierała łzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowadziewczyna wiesz to jest moje drugie bolerko pierwsze miało być za 75zl wypożyczone i szyte na miarę ale nie wiem jak ta kobieta brała miarę że rękawy za krótkie,w ramionach za szerokie a kołnierz miał być mały a był ogromny, więc temu salonowi podziękowałam i poszłam do innego i tam było właśnie takie jakie chciałam i kobieta uszyła mi na miarę i dobrze to zrobiła :) dziś byłam sali co będzie wesele płaciliśmy część kasy i dogadywaliśmy się ze wszystkim ostatecznie, jakoś nie czułam że to będzie moje wesele...ciekawe jak będzie w sobotę. dziś stanęłam na wadze i niestety schudłam kilo oby nie wiecej bo suknia juz dopasowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
a Ty genova to już w tym tyg?:) teraz chyba zaczął się najgorszy czas:P muszę uaktualnić listę co mam jeszcze zrobić. Dzisiaj zamówiliśmy autobus. Jutro idę na zakupy z Siostrą i mam sobie wybrać ręczniki :) Środa druga przymiarka i mam nadzieję, że moje biżuteria już jest gotowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to już ta sobota :) a się rozchorowałam(pęcherz) dzwoniłam do rodzinnej o pomoc wypisałam i antybiotyk,receptę mi przywiezie(kochana kobieta)żebym mogła wykupić od razu po pracy... do załatwienia zostało nam odebranie obrączek,spotkanie z zespołem i omówienie wszystkiego co chcemy,kosmetyczka-brwi i pazurki,solarium przez antybiotyk odpuszczam,dobrze ze wczesniej sie opaliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genova, to masz niespodzianke przed slubem... miejmy nadzieje ze antybiotyk Ci szybciutko pomoze :) my dzisiaj załatwiliśmy sobie podróż poślubna :) i juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
zazdroszczę podróży my dopiero możemy sobie na cos takiego pozwolić w przyszłym roku, nie ze wzgl finansowych tylko urlopowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
zazdroszczę podróży my dopiero możemy sobie na cos takiego pozwolić w przyszłym roku, nie ze wzgl finansowych tylko urlopowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
zazdroszczę podróży my dopiero możemy sobie na cos takiego pozwolić w przyszłym roku, nie ze wzgl finansowych tylko urlopowych co prawda mamy zaplanowany urlop na ślub aleeeee musimy być na miejscu bo w każdej chwili mogą nas wezwać do pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex_andra
ja już chyba wszystko mam poumawiane jeszcze musimy do Dj zadzwonić....i się dogadać. Mi niestety 4 dni przed slubem wypadła obrona mgr.....masakra.....ale jak będzie dobrze to będzie 3 rzecz za jaką będziemy pili na weselu.... :) 1/ ślub 2/ moje urodziny :) 3/ obrona :) Będzie biba :) teraz się zastanawiam w razie niepogody...gdzie zdjęcia w plenerze zrobić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
jestem:D dzisiaj 2 przymiarka sukni, jutro kosmetyczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas dzisiaj czeka nauka tańca :):) W sobote mam fryzjera - malowanie włosów. We wtorek rzęsy. Środa manicure pedicure A w czwartek jedziemy już do mnie i zacznie się stresówka:D:D:D Wczoraj oddaliśmy obrączki do grawerowania. Będą nasze imiona i data ślubu. Nie wiem jak z pogodą ;/ Czy mam kupowac rajstopy czy iść w pończochach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×